Jump to content

[Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Μια ακόμα εναλλακτική, που λογικά έχει καλύτερο compatibility γιατί χρησιμοποιεί το ενσωματωμένο Work profile, είναι το Island. Έχω φορτώσει αρκετούς «κλώνους» και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Θέλει λίγο το στήσιμο του, αλλά σε συνδυασμό με το Greenify δουλεύουν άψογα.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει κάποια εναλλακτική του Tapatalk παιδιά; Δεν παλεύεται έτσι όπως έχει γίνει...

 

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αμέσως καλύτερη εναλλακτική είναι το Mobile θέμα του κάθε φόρουμ σε έναν περιηγητή.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως.

Εχω μεινει στην 5.7.2 κ στην 7.3.6(για oreo) κ δεν το κουναω απο εκεί. :-)

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
62209874_440594256760625_960107700996276224_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=c172ea925c149490d269a844fb98b0a9&oe=5D8FDC24

 

Σας βγαζει και εσας διαφημισεις ή εχω κανει καποιο λαθος?

Η αλήθεια είναι πως στο Viber οι μόνες ενοχλητικές διαφημίσεις που έχω δει είναι στη desktop εφαρμογή τους και συνήθως μετά από κλήση.

 

Στη mobile εφαρμογή δεν έχω παρατηρήσει κάτι σαν αυτό της φωτογραφίας, αν την έχεις εγκαταστήσει από play store λογικά είναι θέμα χρόνου να τις δούμε και οι υπόλοιποι.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

62209874_440594256760625_960107700996276224_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent.fath2-1.fna&oh=c172ea925c149490d269a844fb98b0a9&oe=5D8FDC24

Σας βγαζει και εσας διαφημισεις ή εχω κανει καποιο λαθος?

 

Σε ποια έκδοση είσαι;

Εμένα στην 10.8.0 δεν έχει διαφημίσεις στο κινητό.

Μόνο μετά από κλίσεις εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Εχω απο το playstore την 10.8.0.4 κ δεν εχω διαφημισεις

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ωχ.... Αρχίσαμε;;

Edit : σήμερα που έκανα αναβάθμιση στην έκδοση 10.8.0.4 βλέπω και 'γω διαφημίσεις πάνω πάνω. Καλώς τα δεχτήκαμε. Είναι θέμα χρόνου να ενσωματωθούν σε όλους

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

57fa667eaa6d1e54a9449098271325b9.jpg

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γεια σας παιδιά

εδώ και 4 μέρες στο facebook και στην εφαρμογή στο κινητό και στον υπολογιστή από chrome δεν μου εμφανίζει καθόλου ειδοποιήσεις ούτε από τα like που με κάνουν ούτε τίποτα ! αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο πρόβλημα ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kαλησπερα παιδια.

Βοηθηστε με λιγο γιατι δεν εχω ιδεα απο fb και τα παρακλαδια του.

Κατεβασε η ξαδερφη μου την εφαρμογη messenger (χωρις να εχει account στο fb), εκανε κανονικα λογαριασμο αλλα οταν της ζητησε να γινει συγχρονισμος με τον καταλογο επαφων της συσκευης της πατησε ''οχι'' γιατι δεν ηθελε να τους χτυπησει ειδοποιηση οτι εχει messenger.

Ξεκινησε, λοιπον, να περνα τις επαφες που ηθελε ειτε ψαχνοντας ονομαστικα ειτε σκαναρωντας το QR code.

Ολα καλα μεχρι εδω και το app στο κομματι της συνομιλιας/ανταλλαγης μηνυματων ειναι πληρως λειτουργικο.

 

Το προβλημα ειναι το εξης.

Οταν ανεβαζει story, αυτο δεν το βλεπει καμια απ τις επαφες της (δεν ειναι ορατο ουτε σαν ειδοποιηση οτι ανεβηκε κατι).

Στις ρυθμισεις εχει 3 επιλογες αναλογα με το ποιος θες να βλεπει τα stories σου και καμια απο τις 3 δεν κανει κατι διαφορετικο.

Μαλιστα τωρα που μου το εφερε να το κοιταξω, πατησα στην ρυθμιση ''προσαρμογη'' επελεξα 3 τυχαιες επαφες (να φαινεται δηλαδη η ιστορια μονο σε αυτες) και ενω πατησα αποθηκευση κανονικα με το που εβγαινα απ τα μενου τις ''πετουσε''.

Απο εκει δηλαδη που εγραφε ''3 ατομα εχουν προσβαση στις ιστοριες σας'' γινοταν αυτοματα ''0 ατομα εχουν προσβαση στις ιστοριες σας''.

Εχετε καμια ιδεα για το τι παιζει?

Δοκιμασα να σβησω την cache, τα ιδια...

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εδώ και λίγο καιρό το viber στην συλλογή μου αποθηκεύει μόνο ότι φωτογραφίες μου στείλουν. Ότι φωτογραφίες στείλω δεν εμφανίζονται πουθενά, παρά μόνο μέσα στο φάκελο. thumbnails(κρυφά). Μου διαφεύγει κάποια ρύθμιση; κάνω κάτι λάθος;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα! Δε ξέρω αν είναι το σωστό νήμα για την ερώτηση μου .

 

Ψάχνω μια εφαρμογή για RSS. Να είναι σχετικά σύγχρονη με δυνατότητα να σου βγάζει όλο το κείμενο χωρίς να χρειάζεται να σε κάνει redirect στη σελίδα της είδησης. Έχω την εντύπωση ότι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο, αλλά είπα να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάνω από βδομάδα που δεν μου ανοίγει καθόλου το instagram. Είναι θέμα εφαρμογής μάλλον, μπορεί να έκανα εγώ πατάτα σε τίποτα ρυθμίσεις; Καθάρισα cache, επανεγκατέστησα, τίποτα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ η εφαρμογή δουλεύει κανονικά πάντως. Δες μήπως το έχεις κόψει από τη σύνδεση στο ίντερνετ κατά λάθος.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Τέλος το Kik

https://medium.com/@tedlivingston/moving-forward-boldly-with-kin-ec6290a6453

 

Προφανως δεν τους εφερνε τα εσοδα και θα επικεντρωθουν στο κρυπτονομισμα τους.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τις ειδοποιήσεις του Viber;

 

Μου έρχεται μήνυμα, βγαίνει ειδοποίηση κανονικά, αλλά μετά από λίγη ώρα εξαφανίζεται. Πρέπει να ανοίξω την εφαρμογή για να βγει πάλι.

 

Ξεκίνησε εδώ και λίγες μέρες, μάλλον στην τελευταία έκδοση. Έχω τσεκάρει ρυθμίσεις, έχω απενεργοποιήσει τη βελτιστοποίηση μπαταρίας, τίποτα.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία κάνει κάτι περίεργα το viber, είναι γεγονός.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Ψυχαγωγία, Lifestyle, Social Networking

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...