Jump to content

Redmi 3


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις wind λένε δεν έρχεται SMS.. :wacko: Αν κανεις τη διαδικασία και έχεις πάρει την έγκριση (και ας μην το ξέρεις), θα γίνει κανονικα

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wind έχω κι εγώ και η γυναίκα, οταν έκανα την αίτηση για unlock με το πρωτο κλικ στο "κανε αίτηση τώρα" δεν ήρθε τίποτα και εκανα κλικ στο κουμπί που ξαναστέλνει το sms για να περάσεις τον κωδικό και ήρθε με τη δεύτερη....Τα ίδια και στο δικό μου unlock.....άντε βγάλε άκρη...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπήκα στις ρυθμίσεις και πάτησα να κάνει back up και μου κόλλησε στο 40% και μετά πάτησα cancel κ έχει κολλήσει,λέει "stopping" και περιμένω.μπορώ βέβαια να κάνω άλλα πράγματα στο κινητό,αλλά ξέρετε πως το σταματάω?

 

Επίσης ξέρει κανείς πως κάνω back up γενικά?Γιατί πάω στο xiaomi mi pc suite και πατάω back ups και μετά back up now και μου λέει couldnt back up device.

Edited by draser
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έρθει το sms τι γίνεται ξανακάνω αίτηση; επειδή πέσασαν οι 10 μέρες. Επίσης δοκίμασε κανείς τη rom απο xiaomi-miui.gr δουλεύει κανονικά, με πλήρως ελληνικά;

 

δεν ξανακανεις αιτηση γιατι δεν μπορεις. μονο αν κανεις καινουριο λογαριασμο. μπες στο σαιτ να δεις τι γραφει.

εγω τελιωσα με το ξεκλειδωμα μετα απο 1,5 μηνα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, εγώ είχα πάρει το device απο το xiaomiforsale όπως είχα γράψει και νωρίτερα στο topic.

Μου ήρθε με διαφορετικό φορτιστή και με rom με εκδοση 7.9 (που δεν είναι official σίγουρα)

Κατόπιν αυτών ζήτησα και πήρα refund απο το paypal.

Θέλω να ξανα-αγοράσω το κινητό απο αλλού... Εσείς απο που προτείνεται να το παρω;

Σκέφτομαι το vickmail και να το φέρω απο Κίνα με SG post. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, εγώ είχα πάρει το device απο το xiaomiforsale όπως είχα γράψει και νωρίτερα στο topic.

Μου ήρθε με διαφορετικό φορτιστή και με rom με εκδοση 7.9 (που δεν είναι official σίγουρα)

Κατόπιν αυτών ζήτησα και πήρα refund απο το paypal.

Θέλω να ξανα-αγοράσω το κινητό απο αλλού... Εσείς απο που προτείνεται να το παρω;

Σκέφτομαι το vickmail και να το φέρω απο Κίνα με SG post. Τι λέτε;

Και εγώ έτσι το πήρα. Πολύ καλή επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Και σε πόσο καιρό σου ήρθε περίπου;

Επίσης με SG post παίζει θέμα με το τελωνείο;;

 

Από την ημέρα που μου έδωσαν tracking number 8 ημέρες. Δύσκολο έως απίθανο για τελωνείο. Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από αυτά που ξέρει τι πρέπει να κάνει για τις αποστολές δεμάτων στην Ελλάδα. Επειδή όμως είμαστε off topic για οποιαδήποτε άλλη απορία pm ή ρωτάς εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη παρήγγειλα, σήμερα το παρέλαβα απο ευρωπαικη αποθηκη του vickmall και ακόμη ψάχνομαι.....εβαλα και το δαχτυλικό αποτύπωμα...τττσσσσσσ..κάτσε καλάαα, το μόνο που δε βρήκα είναι οι υπέρυθρες που είναι;
Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη παρήγγειλα, σήμερα το παρέλαβα απο ευρωπαικη αποθηκη του vickmall και ακόμη ψάχνομαι.....εβαλα και το δαχτυλικό αποτύπωμα...τττσσσσσσ..κάτσε καλάαα, το μόνο που δε βρήκα είναι οι υπέρυθρες που είναι;

Δακτυλικο στο redmi 3?? Μήπως είσαι σε λάθος Thread??

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη παρήγγειλα, σήμερα το παρέλαβα απο ευρωπαικη αποθηκη του vickmall και ακόμη ψάχνομαι.....εβαλα και το δαχτυλικό αποτύπωμα...τττσσσσσσ..κάτσε καλάαα, το μόνο που δε βρήκα είναι οι υπέρυθρες που είναι;

 

πανω δεξια και παιζει να σου φανηκε και λιγο μεγαλυτερη η οθονη ε?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα τον φώτισες :)

Εννοείται ότι έχει ραδιόφωνο

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο fm έχει?

 

Eγω εχω το redmi 3 αλλα δεν ξερω αν εχει ραδιοφωνο

 

Έχει ραδιόφωνο fm.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ραδιόφωνο fm.

 

Χαχα τον φώτισες :)

Εννοείται ότι έχει ραδιόφωνο

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα τον φώτισες :)

Εννοείται ότι έχει ραδιόφωνο

 

To rn2 τοχεις ακομα η το ξεφορτωθηκες?:lol:

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

To rn2 τοχεις ακομα η το ξεφορτωθηκες?:lol:

 

Το note 2 και ευχαριστημενος, παίρνει και δεύτερη μπαταρία, στα μπαμ έχεις άλλο τόσο αυτονομια, δεν πιανει τις 10 ώρες του redmi 3, αλλά δεν έχει και τις ίδιες δυνατότητες..

Και μαλιστα παιζει και χωρις ακουστικα...

 

Ναι, όλα τα Xiaomi :up:

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Φίλος που έχει την εν λόγω συσκευή έχει ένα πρόβλημα, όποιος τον καλεί ακούει την φωνή του. Υπάρχει λύση στο πρόβλημα; το πήρε από vick με international rom.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Και μαλιστα παιζει και χωρις ακουστικα...

:worry: το δικό μου πάντως δεν παίζει,Ελληνική dev έχω τώρα.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...