Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορώ να το παραγγείλω από έξω? ? Γνωρίζει κάποιος κάτι? ? Έχει δοκιμάσει κανείς τίποτα? ? Γιατί κάποιοι έχετε μείνει με αξιόπιστα τηλέφωνα στα χέρια σας και καλά κάνετε :-) εγώ έχω πέσει πολύ χαμηλά Samsung galaxy core :-/
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δές απο έδω αν στέλνουν Ελλάδα... αλλιώς απο ebay/amazon για την ώρα και μόνο το Κινέζικο μοντέλο.
Link to comment
Share on other sites

Αν και η συσκευή νομίζω οτι έρχεται με θήκη / cover χτύπησα και αυτή απο amazon μιας και οι θήκες με active cover δεν με βολεύουν.
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να το παραγγείλω από έξω? ? Γνωρίζει κάποιος κάτι? ? Έχει δοκιμάσει κανείς τίποτα? ? Γιατί κάποιοι έχετε μείνει με αξιόπιστα τηλέφωνα στα χέρια σας και καλά κάνετε :-) εγώ έχω πέσει πολύ χαμηλά Samsung galaxy core :-/

 

Για κοιτα και εδω

 

http://www.aliexpress.com

Link to comment
Share on other sites

Για καποιον που δεν χρειαζεται το πενακι, και εχει την υπομονη να περιμενει να πεσει η τιμη του η επιλογη με τα 4gb ειναι η επιτομη του phablet στις 5,7-6 ιντσες.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να εχουμε στο μυαλό μας οτι το κινέζικο μοντέλο δεν πρόκειται ποτέ των ποτών να έχει εγγύηση εδώ. Και εφόσον μιλάμε και για arvato ένας λόγος παραπάνω. Ισως πρέπει να κάνουμε λίγη υπομονή ακόμη.

Βλέπω κάτι alibaba και είπα να το ξανά θυμίσω!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα νούμερα σε sar ίσως είναι πολύ μεγαλύτερα από την ευρωπαϊκή έκδοση που επιβάλλεται να είναι κάτω από 1.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα νούμερα σε sar ίσως είναι πολύ μεγαλύτερα από την ευρωπαϊκή έκδοση που επιβάλλεται να είναι κάτω από 1.

 

The SAR limit adopted by Europe is 2.0 W/kg averaged over 10 grams of tissue, and the highest SAR value for this device complies

with this limit.

 

HUAWEI NXT-L29: The highest SAR value reported for this device type when tested at the ear is 1.18 W/kg, and when properly worn

on the body is 0.21 W/kg.

 

HUAWEI NXT-L09: The highest SAR value reported for this device type when tested at the ear is 1.46 W/kg, and when properly worn

on the body is 0.21 W/kg.

 

πηγή

 

Για το κινέζικο NXT-AL10 ψάχνω να βρω.

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Hands free παιδιά! Εντάξει, εκτός του ότι είναι μεγάλη συσκευή και είναι αστείο να τη έχουμε στο αυτί και να προχωράμε, πλέον είναι ελάχιστο το κόστος για ένα ΒΤHF.

Γενικά να το αποφεύγουμε το κινητό στο αυτί. Ειδικά για κάτι "πολύωρες" κουβεντούλες με το "πρόσωπο" (και μη)!;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση μπορει να ειναι και χαζη αλλα δεν ξερω απο huawei.

θα εχει ολες τις μπαντες στα 4g η λειπει ας πουμε καμια 800 οπως στα xiaomi?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να το έχει πάρει....ή όχι ακόμα....Είμαι με το ένα χέρι να πάρω το 128 gold από aliexpres....αλλά θα ήθελα πριν να ρωτήσω κάτι για την λειτουργία dual sim....Ίσως ξέρει και κάποιος προκάτοχός του Mate 7.....

Αν υπάρχει λειτουργία asotiation sim contacts...Δηλαδή ενώ έχω επιλεγμένη για κλήσεις ομιλίας πάντα την σιμ 1 να έχω κάποιες προκαθορισμένες επαφές συνδεμενες με την σιμ 2 Και οπότε καλώ αυτές να παρακάμπτει την γενική επιλογή (Δηλαδή την σιμ 1) Και να τις καλεί από την σιμ 2.....Γίνεται?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει ένα 128 Gold και το περιμένω μέχρι το τέλος της εβδομάδας.

Υπάρχουν παιδιά όμως που το έχουν εδώ και λίγο καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Και πώς γίνεται να το έχουν κάποιοι και να μια έχουμε αναλυτικά review της συσκευής.....?Η εγώ δεν έχω δει κάτι?από που το φέρνεις? Aliexpres...? Ρωτάω γιατί και εγω από εκεί σκέφτομαι το 128 σε χρυσο με tempered & θήκη σιλικόνης στα 727 ευρώ....

...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ή συσκευή ανακοινώθηκε και διατέθηκε τέλος Νοεμβρίου νομίζω στην Κινεζική αγορά.

Εγώ το παίρνω από eBay UK αλλά έρχεται από Κίνα.

727 ευρώ είναι καλή τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ή συσκευή ανακοινώθηκε και διατέθηκε τέλος Νοεμβρίου νομίζω στην Κινεζική αγορά.

Εγώ το παίρνω από eBay UK αλλά έρχεται από Κίνα.

727 ευρώ είναι καλή τιμή.

 

Λινκ για τον seller?? :rolleyes::)

Edited by arish
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου περιμένουμε εντυπώσεις μόλις παραλάβεις. Καλομιλητο να είναι και κρέμασε καμία χάντρα γιατί θα στο ματιασουν είναι σίγουρο..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ή συσκευή ανακοινώθηκε και διατέθηκε τέλος Νοεμβρίου νομίζω στην Κινεζική αγορά.

Εγώ το παίρνω από eBay UK αλλά έρχεται από Κίνα.

727 ευρώ είναι καλή τιμή.

Τι γινεται.... με prepaid της πειραιως δεν με αφηνει με τιποτα από aliexpres (alipay) ουτε από ebay με paypall.....και μου αρεσει που σημερα την φορτωσα 850 ευρω.....για δωστε τα φωτα σας........όχι τιποτα άλλο αλλα από τα Capital controls και μετα δεν εχω κανει άλλη αγορα από εξω και εχω χασει την μπαλα

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται.... με prepaid της πειραιως δεν με αφηνει με τιποτα από aliexpres (alipay) ουτε από ebay με paypall.....και μου αρεσει που σημερα την φορτωσα 850 ευρω.....για δωστε τα φωτα σας........όχι τιποτα άλλο αλλα από τα Capital controls και μετα δεν εχω κανει άλλη αγορα από εξω και εχω χασει την μπαλα

 

να κανεις λιγο υπομονη να ερθει απο τα μερη μας....

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται.... με prepaid της πειραιως δεν με αφηνει με τιποτα από aliexpres (alipay) ουτε από ebay με paypall.....και μου αρεσει που σημερα την φορτωσα 850 ευρω.....για δωστε τα φωτα σας........όχι τιποτα άλλο αλλα από τα Capital controls και μετα δεν εχω κανει άλλη αγορα από εξω και εχω χασει την μπαλα

Εχεις κανει το κολπο με send η request?Για να μη βγουμε εκτος θεματος πηγαινε στο τοπικ για το paypal και θα σου λυθουν ολες οι αποριες.Επισης μια λυση ειναι και η revolut αλλα εγω στη θεση σου δεν θα εβαζα τοσο μεγαλο ποσο.Φυσικα για μικροαγορες ειναι οτι πρεπει!! Στο καταλληλο τοπικ και θα σου λυθουν ολες οι αποριες ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...