Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Ιωαννίνων (Επίσημο Θέμα)


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά θα είμαι εκτός Ιωαννίνων. Ελπίζω να τα πούμε από κοντά σε δεύτερη συνάντηση. Καλό καφέ και καλές γιορτές!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ μέσα παιδιά! (εαν με αφήσει η γυναίκα και το παιδί.:p::shock:)

 

 

Καλημέρα παιδιά, λόγω σοβαρού οικογενειακού θέματος που προέκυψε, δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ.:(

Aut viam inveniam aut faciam. Είτε θα βρω έναν τρόπο, είτε θα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Σε μια ώρα και είκοσι έξι λεπτά!:p;)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να μαζευόμαστε σιγά-σιγά!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε αν και έφυγα νωρίτερα λόγω υποχρεώσεων...Να το επαναλαβουμε! Δυστυχώς δεν γνώρισα τον φίλο με το ψευδώνυμο κακια νυφιτσα.χαχαχα!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Ωραία περάσαμε αν και έφυγα νωρίτερα λόγω υποχρεώσεων...Να το επαναλαβουμε! Δυστυχώς δεν γνώρισα τον φίλο με το ψευδώνυμο κακια νυφιτσα.χαχαχα!

χαχα μαλλον θα του χάλασε το xiaomi! :p:p Εμείς καθίσαμε ένα τρυωράκι συν κανά μισάωρο! Εις το επανειδείν λοιπόν!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι και φίλος.Φίλη.Ολόκληρη νυφίτσα.Χαχαχαχα!Έλειπα δυστυχώς,την επόμενη φορά. Και η xiaomara δεν χαλάει ποτέ!!
:luck:
Link to comment
Share on other sites

Βρε νυφιτσα κακια αν είχες λοξυγγα εγω σε ανέφερα σήμερα. Μου εκανε εντύπωση το ψευδώνυμο σου και έψαχνα να σε βρω να σε ρωτήσω πως προέκυψε αυτο το ψευδώνυμο; αλλα ελαμψες δια της απουσίας σου.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Το "νυφίτσα" είναι μια μεγάλη ιστορία που θα στην πω στην επόμενη συνάντηση! Να φανταστώ οτι μόνο αγόρια είχε η παρέα και μάλλον έκανα καλα που δεν ήρθα? :p
:luck:
Link to comment
Share on other sites

Το "νυφίτσα" είναι μια μεγάλη ιστορία που θα στην πω στην επόμενη συνάντηση! Να φανταστώ οτι μόνο αγόρια είχε η παρέα και μάλλον έκανα καλα που δεν ήρθα? :p

Ναι μονο αγορακια :p

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα nifitsa_kakia έλαμψες δια της απουσίας σου όπως είπε και ο φίλος Πάνος!

 

Για άλλη μια φορά θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμμετοχή σας και ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να παρευρεθούν και όσοι απουσίαζαν σήμερα! :up:

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Λογω εκλογων στη Νδ επρεπε να δουλέψω και απόγευμα οποτε δυστυχώς δεν μπορεσα να πεταχτω απο Πρέβεζα..βαλτε και καμια φωτο ρε να ζηλεψω..!Ελπιζω να το επαναλαβετε σύντομα..

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Άντε παιδιά και του χρόνου.
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Τι "ρατσισμός" κι αυτός. Τς

 

στο επόμενο να πάρεις τις φίλες σου και να πας ;)

και να γίνει κανα προξενιο κλπ, και αντε να εξηγούν μετά ότι "μας γνώρισε η nifitsa σε ένα myphone meeting" :P

Link to comment
Share on other sites

στο επόμενο να πάρεις τις φίλες σου και να πας ;)

και να γίνει κανα προξενιο κλπ, και αντε να εξηγούν μετά ότι "μας γνώρισε η nifitsa σε ένα myphone meeting" :P

 

Αχαχαχαχχαχαχχαχαχαα! Έλα που οι φίλες μου δεν ασχολούνται με κινητά! Θα φέρω την Ανίτα Πάνια :lol:

:luck:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λοιπόν κανονίστε συνάντηση μετα τις παρουσιάσεις των νέων μοντέλων. Έτσι να έχουμε περισσότερη τροφή για συζήτηση!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κανονίστε συνάντηση μετα τις παρουσιάσεις των νέων μοντέλων. Έτσι να έχουμε περισσότερη τροφή για συζήτηση!

 

Εννοείται! Αφού τα είπαμε και τις προάλλες! ;)

Για να δούμε θα εμφανιστεί αυτή τη φορά η nifitsa_kakia; :ninja:

 

Tι λέτε να το κανονίσουμε για 6 Μαρτίου; Θα έχει έχει τελειώσει και το MWC οπότε θα έχουμε νέες συσκευές να σχολιάσουμε!

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οχι στις 13/3;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άντε να κανονίσουμε τη συνάντηση, να έρθουμε κι εμείς που δεν ήρθαμε την προηγούμενη φορά. Προσωπικά με βολεύει καλύτερα στις 13/03, αλλά δεν έχω πρόβλημα και για 06/03.
Aut viam inveniam aut faciam. Είτε θα βρω έναν τρόπο, είτε θα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Για εμένα καλύτερα στις 06/13, γιατί στις 09 ξεκινάω εξεταστική. Αλλά και για τις 13/03 αν το κανονίσουμε, θα βρώ ένα 3ωρο να ξεκλέψω..! ;)

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν προλαβαίνουμε για 06/03.:(

 

Να το δούμε για 13/03, αλλά είναι απόκριες και μπορεί κάποιος να έχει κάνει σχέδια... Τι λέτε για 20/03;

Aut viam inveniam aut faciam. Είτε θα βρω έναν τρόπο, είτε θα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...