Jump to content

Συναντήσεις μελών myphone.gr Ιωαννίνων (Επίσημο Θέμα)


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παρόν θέμα τα μέλη από τα Γιάννενα θα κανονίζουμε τις συναντήσεις μας για κεφαδάκια, τεχνολογική κουβεντούλα και τα σχετικά.

 

Μέλη και από τις τριγύρω περιοχές (Άρτα, Πρέβεζα, Ηγουμενίτσα κλπ) εαν μπορούν και θέλουν να είναι παρόντες στις συναντήσεις μας είναι ευπρόσδεκτοι! :up:

Edited by impreza_sti
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 115
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ Πατρινός είμαι και δεν χάνω τις δικές μας συναντήσεις αλλά επειδή ανεβαίνω Γιάννενα σίγουρα θα σας τιμήσω με την παρουσία μου αν έχετε τότε συνάντηση.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή 20/12/2015 θα πραγματοποιηθεί η πρώτη συνάντηση των μελών του αγαπημένου μας myphone.gr στα Γιάννενα.

Δίνουμε ραντεβού στο Lake's Tailor (Εθνικής Αντιστάσεως 52) στις 18:00.

 

Σας περιμένουμε όλους για καφεδάκι και συζήτηση.

 

Δηλώστε συμμετοχή στο παρόν topic, για την καλύτερη οργάνωση της συνάντησης. :up:

 

Συμμετοχές:

AgelosMo

Niotheros

mpanos

Inevar

makis88

dimitris_86

nifitsa_kakia

vagelis23galaxy

dimis_pj

pth76

komitis13

alexniko4

KOSTAS19780

themis3696

votis

Panagiotisgate13

Edited by impreza_sti
Ενημέρωση λίστας συμμετοχών
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ναιιιιιιιι! Δέκα λεπτά απόσταση από το σπίτι μου! Δηλώνω συμμετοχή!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ειστε μεγαλα τσακαλια ,μπραβο σας ,ττα ενεργεια δεν νομιζω να χω ξαναδει σε ελληνικο site,πολυ θα το θελα να βρεθω αλλα κολυομαι απο συγκοινωνια ,το αφηνω ανοιχτο προς το παρον ,συγχαρητηρια απο εμενα
Link to comment
Share on other sites

ειστε μεγαλα τσακαλια ,μπραβο σας ,ττα ενεργεια δεν νομιζω να χω ξαναδει σε ελληνικο site,πολυ θα το θελα να βρεθω αλλα κολυομαι απο συγκοινωνια ,το αφηνω ανοιχτο προς το παρον ,συγχαρητηρια απο εμενα

 

Ευχαριστούμε. Αφού τα λέμε που τα λέμε μέσω του site, γιατί να μη βρεθούμε και απο κοντά να πιούμε και έναν καφέ σε ένα πολύ ωραίο μαγαζί..?

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ μέσα παιδιά! (εαν με αφήσει η γυναίκα και το παιδί.:p::shock:)
Aut viam inveniam aut faciam. Είτε θα βρω έναν τρόπο, είτε θα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε ****το, θα λείπω εξωτερικό εκείνη την ημερομηνία! Ελπίζω να ξανά οργανωθεί αργότερα, μήπως έρθω και εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε ****το, θα λείπω εξωτερικό εκείνη την ημερομηνία! Ελπίζω να ξανά οργανωθεί αργότερα, μήπως έρθω και εγώ.

Να το καθιερώσουμε σαν τους βαθμούς στο σχολείο, ανά τρίμηνο. :lol: :grin: :clap: :bow: :thanks:

Aut viam inveniam aut faciam. Είτε θα βρω έναν τρόπο, είτε θα φτιάξω.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε πρέπει να δηλώσουμε συμμετοχή; Την Παρασκευή θα ξέρω αν θα είμαι εκτός Ιωαννίνων.
Link to comment
Share on other sites

Οι δηλώσεις γίνονται για να ξέρουμε πάνω κάτω πόσοι θα είμαστε για να οργανωθούμε καλύτερα! Δεν σημαίνει ότι αν κάποιος δεν δήλωσε συμμετοχή δεν θα τον δεχτούμε στην συνάντηση! :) Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...