Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω κάτι: Το πακέτο περνάει ετσι και αλλιώς απο τελωνείο; Απλά δεν πληρώνουμε εάν το έχουμε παραγγείλει ως δώρο; Το ρωτάω αυτό λόγω των αγροτών που κλείνουν τα τελωνεία και κατά πόσον επηρεάζει την αποστολή. Σόρρυ για την πιθανότατα χαζή ερώτηση. :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλη μια απορία πέρασα την stable 7,1,6 xiaomi.eu προσπαθώ να περάσω το backup από το titanium μόνο εφαρμογή όχι δεδομένα αλλά είναι νεκρό ενεργοποίησα άγνωστες πηγές αλλά τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Πως θα περασω goole play. εχω την αγγλοκινεζικη εκδοση

Κατέβασε το google instaler και περνάς οτι θέλεις

https://goo.gl/TrvcVW

Nα και ο οδηγός: http://myandroidous.blogspot.my/2016/01/google-play-store-for-redmi-note-3pro.html

Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα 52000 με 55000 και λέω μήπως κάτι δεν πάει καλά... :ninja:

 

μα και στο vick να δεις στις εικόνες που έχει 48000 κατι δείχνει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..

Πηρα και εγω με την σειρα μου το 3/32

Την πρωτη βδομαδα ολα καλα.

Μετα αρχισα να παρατηρω οτι η μπαταρια πεφτει υπερβολικα γρηγορα οταν ειναι σε αναμονη.

εχει παρατηρήσει κανεις τιποτα τετοιο?

θα κανω ενα φακτορι ρεσετ και θα επανελθω!

Edit: το τηλ ειναι στην τελευταια official

Edited by rospakos
Link to comment
Share on other sites

Ανοιγεις τις επαφες... Και πατάς παρατεταμένα το κουμπί των επιλογών (τις 3 γραμμουλες)...και επιλεγεις το show sim contacts...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια..

Πηρα και εγω με την σειρα μου το 3/32

Την πρωτη βδομαδα ολα καλα.

Μετα αρχισα να παρατηρω οτι η μπαταρια πεφτει υπερβολικα γρηγορα οταν ειναι σε αναμονη.

εχει παρατηρήσει κανεις τιποτα τετοιο?

θα κανω ενα φακτορι ρεσετ και θα επανελθω!

Edit: το τηλ ειναι στην τελευταια official

Δημιούργησε ένα δικό σου προφίλ από το μενού της μπαταρίας στο οποίο θα βάλεις τις εφαρμογές να κλείνουν όταν το κινητό μπαίνει σε sleep για παράδειγμα μετά από 5 λεπτά. Όσες εφαρμογές δεν θες να κλείνουν θα πατήσεις τις τρεις γραμμές ενώ είσαι στην αρχική οθόνη και θα τις κλειδώσεις τραβοντας το εικονίδιο προς τα κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Ενω ερχονται κανονικα μηνυματα απο viber ή facebook στην γραμμη ειδοποιησεων δεν εμφανιζεται κανενα εικονιδιο. Τι ρυθμιση πρεπει να κανω?

Για να μου πει κανενας καμια λυση, δεν πιστευω οτι μονο εγω εχω αυτο το προβλημα... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά θέλω να ρωτησω μερικά πράγματα...1ον έχει παρατηρήσει κανείς το κιτρίνισμα της οθόνης;το συγκρινα με μιας φίλης μου και το ασπρο στο δικό μου ήταν κατά κίτρινο...επίσης μερικές φορές παθαίνει κόλλημα το αποτύπωμα.αυτό πιο πολύ στην φίλη μου και τέλος ρε παιδιά έχω θέμα με τις επαφές μου,μου κόβει τα ονόματα (κάθε φορά τα ξαναγραφω και μετά από update τα ξανακοβει)και δεν μπορώ να βάλω φωτογραφίες στις επαφές μου...ευχαριστώ!!!!
Link to comment
Share on other sites

Στις επαφες κράτος τις τρεις παύλες κάτω αριστερά και μπαινεις ρυθμισεις για τις φωτό.

Για το κίτρινο ρυθμίσεις->οθόνη και θα το βρεις.

Xiaomi Redmi Note 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανε update...με πηγε στην 7.1.8.0

 

Φαντάζομαι και εσάς...συγχωρέστε με αν έχω χάσει κανένα επισοδειο..

 

εμενα δεν κανει - 77.0.11.0 stable

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν κανει - 77.0.11.0 stable

 

Δεν πρόκειται να κάνει αφού η rom που αναφέρεις δεν είναι official αλλά κάποια πειραγμένη από τον retailer που το αγόρασες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να μου πει κανενας καμια λυση, δεν πιστευω οτι μονο εγω εχω αυτο το προβλημα... :cry:

 

Έχει απαντηθεί αρκετές φορές. Δες στα Settings -> Notifications καταρχήν αν έχεις καθολικά στο on τις ειδοποιήσεις (show notification icons) και μετά μέσα στο app notifications για κάθε app ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφες κράτος τις τρεις παύλες κάτω αριστερά και μπαινεις ρυθμισεις για τις φωτό.

Για το κίτρινο ρυθμίσεις->οθόνη και θα το βρεις.

Φιλέ για την οθόνη το έχω προσπαθήσει τα αλλαξα όλα και το κιτρίνισμα παραμένει...το εβαλα σε φουλ φωτεινότητα και της φίλης μου το ίδιο τα αλλαξα όλα και πάλι είναι το ασπρο του ύστερη κατά πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανε update...με πηγε στην 7.1.8.0

 

Φαντάζομαι και εσάς...συγχωρέστε με αν έχω χάσει κανένα επισοδειο..

 

Kι Εμενα χθες βραδυ.Ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...