Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον δεν είδες καλα το post μου παραπάνω,έχω συγκρίνει τις οθόνες των δύο κινητών με την ιδια φωτογραφία και πραγματικα δεν είδα υπεροχη του sharp ή του motorola.

Αν δίνει η sharp καλύτερες οθόνες σε μια αλλη εταιρία δεν το ξέρω,αλλα δεν νομίζω.

Η οθονη του 903 ειναι τελευταιας τεχνολογιας της sharp,χρησιμοποιει την τεχνολογια που αναπτύχθηκε για τις τηλεοράσεις ldc aquos της sharp.(QVGA Mobile Advanced Super-V)πιο προχωρημένη απο αυτην αποκλειεται να εχει το motorola.

Ισως να φαίνεται καλυτερα σε μερικους επειδη ειναι πιο μικρη στο μεγεθος,και φαινεται με μεγαλυτερη λεπτομέρεια.

 

Οπως έχω ξαναναφέρει σχετικά ,την διαφορά θα την δείς το πρωί στον ήλιο-Του 903 δεν είναι "γυαλιστερή" όσο του V3x ,και κάπου είναι λογικό αφού αφορά μοντέλα με διαφορά 1+ έτους από την κυκλοφορία τους.

Link to comment
Share on other sites

Το sharp v903 κυκλοφόρησε στο τελος Αυγούστου 2005,το moto ποτε?δεν νομίζω να εχουν διαφορά ενος χρόνου.

Τεσπα δεν είδα καποια σημαντικη διαφορα στις οθόνες των δυο κινητών,ίσως του v3x να φαινεται σε μερικους καλυτερα επειδη είναι και πιο μικρή(παιζει ρόλο στα pixel πως φαίνονται)

Παντως τα τελευταια μοντελα v3x καμια σχεση οι οθόνες τους με το sharp v903.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα αυτό,δλδ το 903 κυκλοφορησε εκει 8 μήνες πριν?εμεις εδώ...

Αρα να εχουμε ελπιδες για κανενα v910!

Αλλα και πάλι οτι εχουν διαφορα ενος ετους δεν παιζει ρόλο,δεν νομίζω να έχει καμια αλλη τεχνολογια απο αυτην που εχει το 903.

Τεσπα,τα τελευταια v3x που εχω δει δεν φοράνε πάντως οθόνη sharp,και καμία σχέση με τα πρώτα v3x και το 903.

Εχουμε καμια πληροφορία αν η οθόνη του maxx είναι απο sharp?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα αυτό,δλδ το 903 κυκλοφορησε εκει 8 μήνες πριν?εμεις εδώ...

Αρα να εχουμε ελπιδες για κανενα v910!

Αλλα και πάλι οτι εχουν διαφορα ενος ετους δεν παιζει ρόλο,δεν νομίζω να έχει καμια αλλη τεχνολογια απο αυτην που εχει το 903.

Τεσπα,τα τελευταια v3x που εχω δει δεν φοράνε πάντως οθόνη sharp,και καμία σχέση με τα πρώτα v3x και το 903.

Εχουμε καμια πληροφορία αν η οθόνη του maxx είναι απο sharp?

 

οχι δεν ειναι απο sharp.αν θυμαμαι καλα ανελαβε η toshiba

Link to comment
Share on other sites

Του KRZR είναι Toshiba,παρόμοια με του V3 και υποβάθμιση σε σχέση με V3i (Sharp)-Για τα υπόλοιπα αν δεν κυκλοφορήσουν και δεν τα δούνε σε service ή σαν ανταλλακτικό,να μου πούνε ,δεν μπορώ προσωπικά να ξέρω εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι πρέπει να γίνεται σύγκριση "όγκου" του V3x με το V3xx

-To V3x με το Maxx και το V3xx με το V3i.

 

Έλα ντε!

Τι συγκρίνουν!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα είδα από κοντά ένα dummie του V6. Η πρώτη εντύπωση είναι ότι πρόκειται για ένα πολύ κομψό κινητό! Με εντυπωσίασε γιατί είναι περιορισμένο σε διαστάσεις, πιο μικρό από το V3x και το Ε1070. Επίσης είδα και μια άλλη συσκευή με κωδικό V1010 (αν δεν κάνω λάθος) η οποία πιθανό να είναι αποκλειστική της Vodafone. Έχει ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά όπως κάμερα 1,3 ΜΡ.

 

Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο γι' αυτή τη συσκευή;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα είδα από κοντά ένα dummie του V6. Η πρώτη εντύπωση είναι ότι πρόκειται για ένα πολύ κομψό κινητό! Με εντυπωσίασε γιατί είναι περιορισμένο σε διαστάσεις, πιο μικρό από το V3x και το Ε1070. Επίσης είδα και μια άλλη συσκευή με κωδικό V1010 (αν δεν κάνω λάθος) η οποία πιθανό να είναι αποκλειστική της Vodafone. Έχει ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά όπως κάμερα 1,3 ΜΡ.

 

Ξέρει κανείς κάτι περισσότερο γι' αυτή τη συσκευή;

http://images.google.gr/imgres?imgurl=http://www.mobilegazette.com/images/motorola/motorola-v1100-3q.jpg&imgrefurl=http://www.mobilegazette.com/motorola-v1100-06x10x16.htm&h=300&w=262&sz=27&hl=el&start=5&tbnid=nK2AmHgsIWFEaM:&tbnh=111&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3DMOTOROLA%2BV1100%26svnum%3D10%26hl%3Del%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:el:official%26sa%3DN

 

Έλα ντε!

Τι συγκρίνουν!!

 

Δεν τα συγκρίνουν ρε παιδιά.Απλά αυτός που αγόρασε το V3xx,είχε και ένα V3x και τα έβγαλε φωτογραφία μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,αλλα με vodafone πάνω δεν είναι και οτι καλύτερο,του χαλαει την εμφάνιση.

Μεσα του μηνός θα κυκλοφορησουν τα νεα μοτορολα?

Link to comment
Share on other sites

''Αγαπητή/έ κυρία/ε καλησπέρα,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το Motorola RAZR V3XX θα είναι διαθέσιμο, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση από την κατασκευάστρια εταιρία, από 15-20/12/2006 και μετά.

 

Με εκτίμηση,

Ηλεκτρονικό Κατάστημα Vodafone''

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έρθει on time, να προλάβω να του ρίξω μία ματιά πριν φύγω. Όχι τίποτα άλλο, αλλά με βλέπω να το «τσιμπάω» μέχρι την άνοιξη...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

''Αγαπητή/έ κυρία/ε καλησπέρα,

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως το Motorola RAZR V3XX θα είναι διαθέσιμο, σύμφωνα με την τελευταία ενημέρωση από την κατασκευάστρια εταιρία, από 15-20/12/2006 και μετά.

 

Με εκτίμηση,

Ηλεκτρονικό Κατάστημα Vodafone''

 

Και γιατί τότε στο site τους το έχουν 11.12.06?:wacko:

(μην απαντήσετε, ξέρω γιατί...:rolleyes: :p )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί τότε στο site τους το έχουν 11.12.06?:wacko:

(μην απαντήσετε, ξέρω γιατί...:rolleyes: :p )

Εντάξει στο περίπου ενημερώνουν.Και σε μένα είπαν στο service ότι θα είναι διαθέσιμο το νέο έτος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kseroume peripou timi gia to maxx???To exo eroteutei...

Στο site της TIM λέει 428 ευρώ.

 

Και σε μένα είπαν στο service ότι θα είναι διαθέσιμο το νέο έτος.

Αν καταφέρουν και χάσουν την περίοδο των γιορτών,θα είναι άξιοι της μοίρας τους.

Link to comment
Share on other sites

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πειραματικό και όνειρο τρελό απατηλό:lol:

 

 

 

Μακριά:X -Συνήθως αφορούν κομμάτια προπαραγωγής με ένα σωρό προβλήματα....

Link to comment
Share on other sites

Μακριά:X -Συνήθως αφορούν κομμάτια προπαραγωγής με ένα σωρό προβλήματα....

 

Εννο+είται!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Oύτε πειραματικό ούτε όνειρο τρελό απατηλό.

Υπάρχουν άνθρωποι που το έχουν.

 

Όλα τα σφάζουμε-όλα τα μαχαιρώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...