Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλά,τέλειο...Έμεινα...Πού το έκανες?Μόνος σου?Αν ναι,είσαι μεγάλος καλλιτέχνης!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας σχόλια! Το έχω κάνει μόνος μου με αερογράφο και χρώματα αυτοκινήτων, που είχα και σχετική εμπειρία από δουλειές που είχα κάνει σε αυτοκίνητα φίλων. Το θέμα είναι τυχαίο, απλά μου ήρθε και το έκανα...

 

Rey, όσο για το άλλο modding που αναφέρεσαι, τα MP σου είναι άπαιχτα!!!

Link to comment
Share on other sites

poso sou kostise to olo skiniko?

 

Επειδή τον εξοπλισμό τον είχα (χρώματα, βερνίκι, κομπρεσέρ, αερογράφοι), δε μπορώ να υπολογίσω ακριβώς. Γενικά, καμιά 40αριά - 50 ευρώ πρέπει να βγήκε.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τον εξοπλισμό τον είχα (χρώματα, βερνίκι, κομπρεσέρ, αερογράφοι), δε μπορώ να υπολογίσω ακριβώς. Γενικά, καμιά 40αριά - 50 ευρώ πρέπει να βγήκε.

 

για ποια MP του Rey αναφέρεσαι?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ά, μόντες. ωραία αν πάρω ποτέ μοτορόλα (λέμε τώρα) μπορεί να φανούν χρήσιμες
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πρόσεξε δεν είναι όλα για V3i!

 

Να κοιτάξεις να λέει ότι είναι για V3i!

kai....pos pername ena DRM se ena K1???:O:O:O

yparxei pouthena kanenas odhgos?

[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πρόσεξε δεν είναι όλα για V3i!

 

Να κοιτάξεις να λέει ότι είναι για V3i!

Τι ακριβώς είναι τα DRM ? :O

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είναι τα DRM ? :O

Moto-Λεξιλόγιο

http://grmoto.blogspot.com/2006/11/motorola_26.html

 

DRM:Αρχείο που περιλαμβάνει κυρίως τα εικονίδια που εμφανίζονται στο πάνω μέρος της οθόνης του κινητού,δηλαδή τα εικονίδια του σήματος,της μπαταρίας,του επιλεγμένου προφίλ ήχου,του GPRS,του bluetooth,της ειδοποίησης για εισερχόμενα μηνύματα και των animations που εμφανίζονται όταν στέλνουμε ή λαμβάνουμε μήνυμα.Επίσης,το εικονίδιο της Video κάμερας και του iTunes στο κύριο μενού,αποτελούν μέρος του DRM
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

para polu kalo file bomber....sunexise gia v3x.... mazi me ton drillgr!!! kanete para polu kali douleia!!:D:D kati se mini cooper???paizei???

 

 

stwww !!!!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχω και έγω ένα V3X στα χέρια μου σε λίγο επομένως θα το τιμήσω το skin.ΘΑ πρήξω και τον drillgr στις απορίες :p
http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο να το παρεις να το ξεκανουμε στο mod ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Στις 30/9/2006 αγόρασα ένα κινητό μοτορόλα V3x από την Vodafone στο Mall.

Είναι γεγονός ότι ο πωλητής όταν τον ρώτησα αν παρουσιάζει προβλήματα το συγκεκριμένο motorola μου είπε ότι αυτός θα πρότεινε κάτι άλλο γιατί εμφάνιζε κάποια προβλήματα.Δυστυχώς θεωρώντας ότι ήταν τακτική για να να μου πουλήσει κάποιο άλλο που είχε ίσως μεγαλύτερο κέρδος το αγόρασα.Μετά από 6 μήνες εμφάνισε το πρώτο πρόβλημα. Το τηλέφωνο ξαφνικά έσβησε. Μάλιστα χάθηκαν όλα τα αποθηκευμένα δεδομένα όταν το πήγα για επισκευή. Πέντε μήνες αργότερα το τηλέφωνο ξαφνικά δεν φόρτιζε.Το πήγα ξανά για επισκευή σε εξουσ/νο συνεργείο στο Μαρούσι. Εκεί μου είπαν ότι δεν επισκευάζεται.Ζήτησα να αλλάξουν την συσκευή εντός της εγγύησης. Αρνήθηκαν λέγοντας ότι έχει κατεστραμένη πλακέτα λογικής και πίστες και αυτό οφείλεται σε κακή χρήση από εμένα!!!!Το πήγα στην Vodafone και μου ζήτησαν 200 ευρώ!! για να το επισκευάσουν. Και αυτοί αρνήθηκαν να το αλλάξουν εντός εγγύησης. Επειδή ουδέποτε μου έπεσε το τηλέφωνο -άλλωστε αυτό φαίνεται- τα έχω πάρει και με τις δύο εταιρείες θα τους ζητήσω τις επόμενες ημέρες εγγράφως να αναγνωρίσουν την εγγύηση και θα τις καταγγείλω στην Υπηρεσία προστασίας Καταναλωτή του Υπουργείου ανάπτυξης. Αυτό που θέλω να ρωτήσω άλλους κατόχους Μotorola είναι: 1.Αν το συγκεκριμένο μοντέλο παρουσίασε και σε άλλους αυτά τα προβλήματα??

2. Αν η συγκεκριμένη εταιρεία δεν αναγνωρίζει την εγγύηση και επικαλείται "κακή χρήση" σκεπτόμενη ότι ο καταναλωτής δεν θα πάει δικαστικά λόγω κόστους και εξόδων??

Link to comment
Share on other sites

Στις 30/9/2006 αγόρασα ένα κινητό μοτορόλα V3x από την Vodafone στο Mall.

Είναι γεγονός ότι ο πωλητής όταν τον ρώτησα αν παρουσιάζει προβλήματα το συγκεκριμένο motorola μου είπε ότι αυτός θα πρότεινε κάτι άλλο γιατί εμφάνιζε κάποια προβλήματα.Δυστυχώς θεωρώντας ότι ήταν τακτική για να να μου πουλήσει κάποιο άλλο που είχε ίσως μεγαλύτερο κέρδος το αγόρασα.Μετά από 6 μήνες εμφάνισε το πρώτο πρόβλημα. Το τηλέφωνο ξαφνικά έσβησε. Μάλιστα χάθηκαν όλα τα αποθηκευμένα δεδομένα όταν το πήγα για επισκευή. Πέντε μήνες αργότερα το τηλέφωνο ξαφνικά δεν φόρτιζε.Το πήγα ξανά για επισκευή σε εξουσ/νο συνεργείο στο Μαρούσι. Εκεί μου είπαν ότι δεν επισκευάζεται.Ζήτησα να αλλάξουν την συσκευή εντός της εγγύησης. Αρνήθηκαν λέγοντας ότι έχει κατεστραμένη πλακέτα λογικής και πίστες και αυτό οφείλεται σε κακή χρήση από εμένα!!!!Το πήγα στην Vodafone και μου ζήτησαν 200 ευρώ!! για να το επισκευάσουν. Και αυτοί αρνήθηκαν να το αλλάξουν εντός εγγύησης. Επειδή ουδέποτε μου έπεσε το τηλέφωνο -άλλωστε αυτό φαίνεται- τα έχω πάρει και με τις δύο εταιρείες θα τους ζητήσω τις επόμενες ημέρες εγγράφως να αναγνωρίσουν την εγγύηση και θα τις καταγγείλω στην Υπηρεσία προστασίας Καταναλωτή του Υπουργείου ανάπτυξης. Αυτό που θέλω να ρωτήσω άλλους κατόχους Μotorola είναι: 1.Αν το συγκεκριμένο μοντέλο παρουσίασε και σε άλλους αυτά τα προβλήματα??

2. Αν η συγκεκριμένη εταιρεία δεν αναγνωρίζει την εγγύηση και επικαλείται "κακή χρήση" σκεπτόμενη ότι ο καταναλωτής δεν θα πάει δικαστικά λόγω κόστους και εξόδων??

Αυτά τα προβλήματα τα αντιμετώπισα κι εγώ..Μάλιστα,το πιο κουφό,είναι ότι πήγα μια μέρα στο Υλικό μου,τα ringtones,βάζω ένα ΜΡ3 κι αρχίζει το π@π@ρ1 να σβήνει τους ήχους μου!Μην ψάχνεσαι φίλε,άδικα βασανίζεσαι,πέτα το κι αγόρασε άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Το πέτα το μιά κουβέντα είναι. Δεν είμαι απ αυτούς που πετάνε 300 ευρώ. Θα τα πληρώσουν θέλουν δεν θέλουν. Ηδη έχω συντάξει μία επιστολή για αυτούς ζητώντας τους να αναγνωρίσουν τις συμβατικές τους υποχρεώσεις και μια για να την στείλω στην γενική Γραμματεία Καταναλωτή. Αν δεν συμμορφωθούν και δεν φερθούν επαγγελματικά ....θα τα πούμε...

Η motorolla πατάει στο ότι δεν θα κινηθεί κάποιος εναντίον της δικαστικά λόγω κόστους.

Link to comment
Share on other sites

tsoump τα μηνύματα που θέλουμε στο φόρουμ είναι αυτά που προσφέρουν γνώση ή πληροφορία..όλα τα άλλα που είναι άσχετα και περιέχουν ύβρεις,απλά διαγράφονται..

thanks..

Link to comment
Share on other sites

ποιό motorola κινητό θα επέλεγες με αυτά τα δεδομένα, και ποιός είναι ο λόγος της επιλογής σου?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές της Motorola
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...