Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να κατεβασεις τραγουδια απο youtube υπαρχει η εφαρμογη youtunes. Για να δεις βιντεακια youtube εχει διαφορες εφαρμογες tube cast, mytube, awesome tube κτλ

Για να αναγκάσεις το facebook να χρησιμοποιεί μια από αυτές τις εφαρμογές γίνετε? αντι να ανοιγει τον "καρκίνο" που λέγεται EDGE? :(

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να αναγκάσεις το facebook να χρησιμοποιεί μια από αυτές τις εφαρμογές γίνετε? αντι να ανοιγει τον "καρκίνο" που λέγεται EDGE? :(

 

δεν θα το ελεγα καρκινο.ειναι απολαυστικος πλεον.....

KTLK
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ την βρήκα την εφαρμογή ,το έψαξα λίγο δεν κατάφερα να καταλάβω πως δουλεύει

 

Για το youtunes λες; Ψαχνεις το βιντεο που σε ενδιαφερει και οταν το επιλεξεις πατας το κουμπι download κατω δεξια και το κατεβαζει σε mp3 στην συσκευη σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να αναγκάσεις το facebook να χρησιμοποιεί μια από αυτές τις εφαρμογές γίνετε? αντι να ανοιγει τον "καρκίνο" που λέγεται EDGE? :(

 

Εχουν βαλει την δυνατοτητα στα settings "Apps for websites" να μπορει να γινει αυτο αλλα δεν ξερω αν καποια απο τις εφαρμογες youtube το εχει υλοποιησει. Αν το υλοποιησει παντως ο developer τους σε μελλοντικη αναβαθμιση τεχνικα γινεται. Αν καποια εφαρμογη απο τις εγκατεστημενες το υλοποιει εμφανιζεται εκει.

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

δεν θα το ελεγα καρκινο.ειναι απολαυστικος πλεον.....

 

Εμενα με βολευει αφανταστα που μου βγαζει και τα μνματα του φεισμπουκ χωρις να χρειαζεται να ανοιξω το μεσεντζερ για να τα διαβασω αλλα πολυς κοσμος εχει συνηθισει με τις εφαρμογες. Παντως τον βλεπω πολυ καλο πλεον τον edge.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε κάποιες universal εφαρμογές, αναφέρεται στο store: Για κινητό, για υπολογιστή, hub και κάτι άλλο δεν θυμάμαι.

Τι είναι το hub και αυτό το "κάτι άλλο";

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σε κάποιες universal εφαρμογές, αναφέρεται στο store: Για κινητό, για υπολογιστή, hub και κάτι άλλο δεν θυμάμαι.

Τι είναι το hub και αυτό το "κάτι άλλο";

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Το hub ειναι συσκευη που βγαινει για επιχειρησεις σχολεια κτλ. Ειναι μια τεραστια touch οθονη με ισχυρο hardware που τρεχει εκδοση των windows 10.

https://youtu.be/FRqSS_9IxjA

 

Η αλλη συσκευη ειναι επαυξημενης πραγματικότητας που προβαλει ολογραμματα και λεγεται hololens.

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε να ανοιξετε ενα video youtube βαλτε το full screen και μετα δοκιμαστε να το κλεισετε :lol: , εξου και το "καρκινος".

Κατα τ'αλλα μια χαρα δουλευει αν και θα ήθελα firefox ή chrome σαν δευτερες επιλογές....

Lazy :shifty:
Link to comment
Share on other sites

@georgb το youtunes κατεβαζει το τραγούδι ως mp3 στη συσκευή κατευθείαν;

 

Edit: Νόμιζα ήταν δωρεάν.... :(

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

@georgb το youtunes κατεβαζει το τραγούδι ως mp3 στη συσκευή κατευθείαν;

 

Edit: Νόμιζα ήταν δωρεάν.... :(

 

Το κανε με λεφτα και αυτος; Τσαμπα το ειχα κατεβασει πριν μερικες βδομαδες. Ναι κατευθειαν mp3 στην συσκευη κατεβαζει.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε χειροκίνητα ανεβαίνουν οι φωτο στο onedrive μέσω της εφαρμογής.

 

Ανεβάζει 1-2 κι ύστερα στην επόμενη βγάζει μήνυμα πως παρουσιάστηκε σφάλμα και δεν συνεχίζει.

 

Μπαλόνια μας τα έκανε η ms. Δηλαδή θα πρέπει να κουβαλώ και το pc μαζί μου;

 

Κι ο άλλος με android τα έχει όλα διαθέσιμα και άμεσα.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω όταν δέχομαι κλήση και απαντώ και μετά συνδέω ακουστικά δεν ακούω τίποτα.Το θέμα φτιάχνεται μόνο αν πατήσω και ανοίξω το ηχείο και το κλείσω μετά (φυσικά με τα ακουστικά συνδεδεμένα εννοώ).Λύνεται κάπως αλλιώς το θέμα?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Χρησιμοποιει κανεις το runtastic? Πολλές φορες κλείνει η εφαρμογή όταν την έχω background,η χάνει το σήμα gps.
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη ή καποιος άλλος τροπος να για να εχω τον fb messenger στο κινητο μου;

Να εχω κατι πιο γρηγορο δηλαδη

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παντός πάτησα δωρεάν δοκιμή και κατέβηκε το πρόγραμμά παιδια και παίζει

Να δούμε για πόσο ακόμα θα παίζει.

Edited by niotheros

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.Χρησιμοποιει κανεις το runtastic? Πολλές φορες κλείνει η εφαρμογή όταν την έχω background,η χάνει το σήμα gps.

 

Έχω την pro και δεν έχω κανένα θέμα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ούτε χειροκίνητα ανεβαίνουν οι φωτο στο onedrive μέσω της εφαρμογής.

 

Ανεβάζει 1-2 κι ύστερα στην επόμενη βγάζει μήνυμα πως παρουσιάστηκε σφάλμα και δεν συνεχίζει.

 

Μπαλόνια μας τα έκανε η ms. Δηλαδή θα πρέπει να κουβαλώ και το pc μαζί μου;

 

Κι ο άλλος με android τα έχει όλα διαθέσιμα και άμεσα.....

 

Φίλε μου κάτι θα παίζει με τη δική σου συσκευή ή το λογαριασμό σου. Δεν έχει κάποιος άλλος αυτό το πρόβλημα εδώ. Ας μη γενικεύουμε.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα πρέπει να φταίω εγώ κι όχι π.χ το app; Γιατί μέσω του onedrive.com ανεβαίνουν κανονικά;

 

Ώρες - ώρες μερικοί.......

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα πρέπει να φταίω εγώ κι όχι π.χ το app; Γιατί μέσω του onedrive.com ανεβαίνουν κανονικά;

 

Ώρες - ώρες μερικοί.......

 

δεν είπε κανείς ότι κάνεις κάτι λάθος,αλλά ότι κάτι παίζει με την συσκευή σου.

Πχ,έχει σκαλώσει για κάποιο λόγο το app.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το app, όχι η συσκευή.

 

Κάνε ένα σοφτ reset.

Πάτα το power μέχρι να κάνει επανεκκίνηση

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γιατί θα πρέπει να φταίω εγώ κι όχι π.χ το app; Γιατί μέσω του onedrive.com ανεβαίνουν κανονικά;

 

Ώρες - ώρες μερικοί.......

 

Αν ήταν προβληματική η εφαρμογή θα το είχαμε πολλοί αυτό το πρόβλημα. Απ'ότι βλέπεις δεν συμβαίνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή one drive πήρε update στην συσκευή μου την 2/9/16, πάνω - κάτω όταν άρχισαν τα προβλήματα.

 

@yiannis12, το τσεκ μην ξεχάσεις!

 

@Chryssostomos : Το έχω δοκιμάσει κι αυτό χωρίς αποτέλεσμα. Δυστυχώς δεν μπορώ ούτε να σβήσω το app και να το ξαναπεράσω, οπότε θα αναμένω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόν, μάλλον κάτι γίνεται.

 

Απενεργοποιώ την λειτουργία στο παρασκήνιο του onedrive και του κάνω soft reset, ανοίγω την συσκευή, ενεργοποιώ εκ νέου την λειτουργία στο παρασκήνιο, ξανά soft reset και έπειτα τραβάω 3-4 φωτογραφίες και τις ανεβάζει κανονικά.

Δεν καταλαβαίνω. Προχθές όταν απενεργοποίησα - ενεργοποίησα τη λειτουργία παρασκηνίου δεν έκανε κάτι, τώρα όμως με soft reset όπως περιέγραψα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...