Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα καιρό να μπω από κινητό, το διαπίστωσα προχτές το πρόβλημα, μια και καλή.

 

Προσωρινά, Monument.

 

Εμένα δεν μ' αφήνει να τον κάνω εγκατάσταση. Ότι νάνε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλη μια εφαρμογή ΔΩΡΕΑΝ.

Τρέξτε να την προλάβετε... 100 ευρώ κέρδος. ;)

Από 99,99 € Δωρεάν για λίγες ημέρες το GIF Maker (Photos to GIF - Video to GIF).

(Εξοικονόμηση 99,99 €) ;)

 

apps.17977.13877457461828698.e9b931c7-c3b6-449c-9b50-c035ad7c843a.b4023299-d89d-404d-90a3-2d503733560a?w=180&h=270&q=60

 

https://www.microsoft.com/el-gr/p/gif-maker-photos-to-gif-video-to-gif/9mz4n0c3swm7

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογη που να σου σχεδιαζει διαδρομη που τρεχεις και να σου λεει και τν αποσταση που κανεις, υπαρχει ρε παιδια? οτι εχω δει, μονο τα βηματα που κανεις μετρα και αυτα οτι ναναι
Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογη που να σου σχεδιαζει διαδρομη που τρεχεις και να σου λεει και τν αποσταση που κανεις, υπαρχει ρε παιδια? οτι εχω δει, μονο τα βηματα που κανεις μετρα και αυτα οτι ναναι

 

Το endomondo νομίζω θα σου κάνει τη δουλεια

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Το endomondo νομίζω θα σου κάνει τη δουλεια

 

Sent from mTalk

σε ευχαριστω φιλε, αλλα δεν υπαρχει στο στορ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται απο αυτό το λινκ;

 

https://www.microsoft.com/store/productId/9WZDNCRFJ3MJ

 

Sent from mTalk

Μπα κι εδώ γράφει ότι το στοιχείο δεν είναι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή! :(

Ή το καταργήσαν ή θα το κάνουν uwp...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογη που να σου σχεδιαζει διαδρομη που τρεχεις και να σου λεει και τν αποσταση που κανεις, υπαρχει ρε παιδια? οτι εχω δει, μονο τα βηματα που κανεις μετρα και αυτα οτι ναναι

Ίσως κάποιος σχετικός μπορεί να προτείνει κάτι άλλο. Για δες αυτή (Microsoft Band). Δες και αυτές που βγάζει προτεινόμενες (Track runner, Run The Map κ.τ.λ.)

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα το απόγευμα έπαψε να μου λειτουργεί το κλασικό fb της Microsoft στο Lumia 650. Το έχω μόνο για τις ειδοποιήσεις και για σερφάρισμα δουλεύω το slim social. Σε σας δουλεύει;
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δε δουλεύει.

Και αυτό τους πείραζε; Ας έφτιαχναν τουλάχιστον τις άλλες του fb που είναι για κλάματα. Μια και το αναφέρουμε πια η διαφορά ανάμεσα σε beta με την κλασική; εγώ ίδιες και απαράδεκτες τις βλέπω.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Και αυτό τους πείραζε; Ας έφτιαχναν τουλάχιστον τις άλλες του fb που είναι για κλάματα. Μια και το αναφέρουμε πια η διαφορά ανάμεσα σε beta με την κλασική; εγώ ίδιες και απαράδεκτες τις βλέπω.

Καταρχήν να σου πω ότι είμαι παντελώς άσχετος από fb (είτε από την εφαρμογή είτε από το site). Δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαφορά των εκδόσεων (δεν είναι της MS). Έψαξα ξανά στο store για εφαρμογή του fb και την κατέβασα. Η τελευταία που εγκαταστάθηκε, λειτουργεί. Από ό,τι βλέπω είναι η uwp (η ίδια με του desktop). To f είναι μπλε σε λευκό πλαίσιο. Αυτής που δε λειτουργούσε το f είναι λευκό σε μπλε πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σου πω ότι είμαι παντελώς άσχετος από fb (είτε από την εφαρμογή είτε από το site). Δεν έχω ιδέα ποια είναι η διαφορά των εκδόσεων (δεν είναι της MS). Έψαξα ξανά στο store για εφαρμογή του fb και την κατέβασα. Η τελευταία που εγκαταστάθηκε, λειτουργεί. Από ό,τι βλέπω είναι η uwp (η ίδια με του desktop). To f είναι μπλε σε λευκό πλαίσιο. Αυτής που δε λειτουργούσε το f είναι λευκό σε μπλε πλαίσιο.

Ποιά είναι με f λευκό και μπλε πλαίσιο; :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι με f λευκό και μπλε πλαίσιο; :confused:

 

Τι να σου πω. Δύο εφαρμογές του facebook είναι εγκατεστημένες στη συσκευή μου. Πρέπει να την είχα εγκαταστήσει παλιά. Δε χρησιμοποιώ καμία, αλλά δοκίμασα να δω αν λειτουργεί για τον @scos που ρώτησε.

Αυτή με το f λευκό στο μπλε πλαίσιο (που δε λειτουργεί), είναι των wp8.1 και μάλλον είναι της Microsoft (έκδοση 10.3.2). Αυτό πρέπει να εννοεί και o @scos. Η συγκεκριμένη έχει χρόνο/ια να ενημερωθεί και έχει εγκαταλειφθεί. Μέχρις στιγμής πρέπει να λειτουργούσε αλλά από ό,τι κατάλαβα κάτι άλλαξε το fb τις τελευταίες ημέρες, οπότε από 'δω και στο εξής η παλιά εφαρμογή θα είναι μη λειτουργική αφού δε διαβάζει σωστά τα δεδομένα. Λογικά δε θα ασχοληθεί κανείς για να φτιάξει το πρόβλημα.

Στα γρήγορα που έψαξα συζητάνε εδώ πριν χρόνο για τις δύο διαφορετικές εφαρμογές

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Δύο εφαρμογές του facebook είναι εγκατεστημένες στη συσκευή μου. Πρέπει να την είχα εγκαταστήσει παλιά. Δε χρησιμοποιώ καμία, αλλά δοκίμασα να δω αν λειτουργεί για τον @scos που ρώτησε.

Αυτή με το f λευκό στο μπλε πλαίσιο (που δε λειτουργεί), είναι των wp8.1 και μάλλον είναι της Microsoft (έκδοση 10.3.2). Αυτό πρέπει να εννοεί και o @scos. Η συγκεκριμένη έχει χρόνο/ια να ενημερωθεί και έχει εγκαταλειφθεί. Μέχρις στιγμής πρέπει να λειτουργούσε αλλά από ό,τι κατάλαβα κάτι άλλαξε το fb τις τελευταίες ημέρες, οπότε από 'δω και στο εξής η παλιά εφαρμογή θα είναι μη λειτουργική αφού δε διαβάζει σωστά τα δεδομένα. Λογικά δε θα ασχοληθεί κανείς για να φτιάξει το πρόβλημα.

Στα γρήγορα που έψαξα συζητάνε εδώ πριν χρόνο για τις δύο διαφορετικές εφαρμογές

Αυτή με το λευκό f είναι της ms και είναι προεγκατεστημένη στα 10ρια. Μέχρι εχθές μετά από επαναφορά τηλεφώνου έκανε πάντα μια ενημέρωση και δούλευε όσο δούλευε. Συνεργαζόταν και με το messenger made fb. Τώρα δουλεύουν μόνο οι fb made fb αν κάποιος θέλει ειδοποιήσεις. Κρίμα γιατί η άλλη ήταν παναλαφρη για κάποιον που την ήθελε μόνο για ειδοποιήσεις.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον... "ιδιαίτερο" λόγο, το Instagram πιάνει 3.98GB ως δεδομένα εφαρμογής. :lol:

Εχει αναφερθεί ξανά κάτι παρόμοιο;

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον... "ιδιαίτερο" λόγο, το Instagram πιάνει 3.98GB ως δεδομένα εφαρμογής. :lol:

Εχει αναφερθεί ξανά κάτι παρόμοιο;

Ναι ,είναι το cache που μαζεύει, κάνε μια τακτική επαναφορά της εφαρμογής κάθε μήνα

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,είναι το cache που μαζεύει, κάνε μια τακτική επαναφορά της εφαρμογής κάθε μήνα

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να ήταν μόνο στο Instagram....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι ,είναι το cache που μαζεύει, κάνε μια τακτική επαναφορά της εφαρμογής κάθε μήνα

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τώρα έτυχε να το θυμηθώ και να το ποστάρω.

 

Κάθε μήνα τρώει καθαρισμό και το μέγεθος του αρχείου που τρώει σούτο κάθε φορά είναι από 3.2 με 3.9GB.

Απλά με φαίνεται περίεργος ο όγκος αυτός. :rolleyes:

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έτυχε να το θυμηθώ και να το ποστάρω.

 

Κάθε μήνα τρώει καθαρισμό και το μέγεθος του αρχείου που τρώει σούτο κάθε φορά είναι από 3.2 με 3.9GB.

Απλά με φαίνεται περίεργος ο όγκος αυτός. :rolleyes:

Όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς τόσο πιο πολύ μεγαλώνουν τα data.Αυτο δεν γίνεται μόνο στα windows 10, και στα android που μόλις πήγα έτσι είναι

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...