Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασε την Beta έκδοση αν μπορεις και θες

Ενημερώνετε συχνά-πυκνά και μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο θέμα σταθερότητας μ'αυτή

Δεν την βρίσκω πλέον την beta. Κάποτε την είχα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ!

Ούτε η κανονική έκδοση έχει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα. Απλά αργούν οι ενημερώσεις.

2.18.44.0 είναι η τελευταία έκδοση του κανονικού WhatsApp. Το beta είναι πιό μπροστά ή άλλους κωδικούς έκδοσης έχει;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ένα μήνα πριν τα Χριστούγεννα μου έκανε αναβάθμιση το Instagram!

Μας έφυγε τώρα; :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού εξαφανίστηκε από το store του mobile....

Το 6tag υπάρχει ακόμα, που αυτο εχει να αναβαθμιστεί πάνω από χρόνο.

Επίσης έβαλαν μια εφαρμογή που λέγεται Likegram for Instagram. Αλλά λέει δεν συνδέεται με το Facebook Inc. Είναι μια lite έκδοση του Instagram. Αλλά είναι uwp απ' ότι είδα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο έκανε ενημέρωση το Instagram, αλλά ήταν γύρω γύρω στο 1MB περίπου, χωρίς όμως να μείνει στη πρόσφατη δραστηριότητα για να δω την έκδοση. Επίσης καπάκι ενημερώνετε και το store γύρω στα 11MB. Εκείνο έμεινε κανονικά στη πρόσφατη δραστηριότητα.

Το ωραίο είναι οτι μέχρι χθες το Instagram δεν το έβρισκα στην αναζήτηση και τώρα που έκανα αναζήτηση στο store εμφανίστηκε πρώτο πρώτο κιόλας!!!

Ξέρει κανείς τι μπορεί να συνέβει; :worry:

Υ.Γ. Η έκδοση του Instagram είναι v10.32.0. Δεν ξέρω αν όντως ενημερώθηκε κανονικά!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται πως αυτο θα ειναι η σταγόνα που ξεχυλησε το ποτήρι, κατά το καλοκαιράκι με βλεπω με το Xiaomi Redmi 5 Plus

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται πως αυτο θα ειναι η σταγόνα που ξεχυλησε το ποτήρι, κατά το καλοκαιράκι με βλεπω με το Xiaomi Redmi 5 Plus

Για ποιό λες; Το Instagram;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λες; Το Instagram;

 

Μα και βέβαια, τόσο καιρό ήμουν με το καλο τον λόγο στα Windows Phone, μέχρι τον Δεκέμβριο του 17'.Μετα το χάος.Σειρα εχει και το Facebook για να γινει το κινητο dumb phone

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Μα και βέβαια, τόσο καιρό ήμουν με το καλο τον λόγο στα Windows Phone, μέχρι τον Δεκέμβριο του 17'.Μετα το χάος.Σειρα εχει και το Facebook για να γινει το κινητο dumb phone

Κι εγώ κάποια στιγμή, όχι τώρα, θα την κάνω αν δω ότι τα παρατάνε όλα νωρίτερα από τα τέλη του 2019. Γιατί ως τότε θα τα υποστηρίξει η Microsoft τα 950άρια, όπως λένε.

Εκτός κι αν χαλάσει η συσκευή μου νωρίτερα (πχ πλακέτα)...

Πάντως Facebook, Messenger και Instagram λειτουργούν σχετικά ικανοποιητικά σε μένα μέχρι στιγμής.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κάποια στιγμή, όχι τώρα, θα την κάνω αν δω ότι τα παρατάνε όλα νωρίτερα από τα τέλη του 2019. Γιατί ως τότε θα τα υποστηρίξει η Microsoft τα 950άρια, όπως λένε.

Εκτός κι αν χαλάσει η συσκευή μου νωρίτερα (πχ πλακέτα)...

Πάντως Facebook, Messenger και Instagram λειτουργούν σχετικά ικανοποιητικά σε μένα μέχρι στιγμής.

 

Καλά εγώ δεν περιμένω το 550 να χαλάσει απο μόνο του, γιατι είναι πραγματικά σκυλί και δεν έχει πάθει τιποτα,όμως όταν θα χρειαστεί για κάποιον λογο να σβήσω το Instagram και να το βάλω μετα απο λίγο λόγω αναβαθμίσεων θα έχω προβλημα.

Τώρα πάντως που ανέφερες το Messenger, εχεις και εσύ κάποιο πρόβλημα τελευταία με τις ειδοποιήσεις να μην έρχονται στην ώρα τους?

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ δεν περιμένω το 550 να χαλάσει απο μόνο του, γιατι είναι πραγματικά σκυλί και δεν έχει πάθει τιποτα,όμως όταν θα χρειαστεί για κάποιον λογο να σβήσω το Instagram και να το βάλω μετα απο λίγο λόγω αναβαθμίσεων θα έχω προβλημα.

Τώρα πάντως που ανέφερες το Messenger, εχεις και εσύ κάποιο πρόβλημα τελευταία με τις ειδοποιήσεις να μην έρχονται στην ώρα τους?

Ναι, αυτό με το Messenger το έχω κι εγώ. Ενώ στο πλακάκι του Messenger μερικές φορές αργούν τα μηνύματα, στο Facebook όταν το ανοίγω, τα δείχνει από κάτω οτι έχω νέα μηνύματα στο Messenger!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό με το Messenger το έχω κι εγώ. Ενώ στο πλακάκι του Messenger μερικές φορές αργούν τα μηνύματα, στο Facebook όταν το ανοίγω, τα δείχνει από κάτω οτι έχω νέα μηνύματα στο Messenger!

 

Ακριβώς αυτο.

Το έχει επίσης και ένας φίλος μου με 535.Το μόνο που εχω δει οτι το λύνει είναι να το ανοίγω μόνο του.

Εμένα συνήθως εμφανίζεται όταν μιλάω πολυ απο το PC

 

Επίσης μου αρέσει που τώρα στο PC έκανε ενημερωση την εφαρμογή του Instagram και έβαλε κάποιες καινούργιες αισθητά λειτουργίες

Edited by black3539

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτο.

Το έχει επίσης και ένας φίλος μου με 535.Το μόνο που εχω δει οτι το λύνει είναι να το ανοίγω μόνο του.

Εμένα συνήθως εμφανίζεται όταν μιλάω πολυ απο το PC

 

Επίσης μου αρέσει που τώρα στο PC έκανε ενημερωση την εφαρμογή του Instagram και έβαλε κάποιες καινούργιες αισθητά λειτουργίες

Πιο πάνω είπα οτι έκανε μια μικρή ενημέρωση το Instagram. Ίσα που έφτανε στο 1MB. Δεν εμφανίστηκε όμως στις πρόσφατες δραστηριότητες για να δω ποιά έκδοση ήρθε, κι αν ήρθε.

Όταν μπήκα στο Instagram να δω την έκδοση εγραφε v10.32.0. Δεν ξέρω αν είναι νέα ή προηπύρχε όμως! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω είπα οτι έκανε μια μικρή ενημέρωση το Instagram. Ίσα που έφτανε στο 1MB. Δεν εμφανίστηκε όμως στις πρόσφατες δραστηριότητες για να δω ποιά έκδοση ήρθε, κι αν ήρθε.

Όταν μπήκα στο Instagram να δω την έκδοση εγραφε v10.32.0. Δεν ξέρω αν είναι νέα ή προηπύρχε όμως! :(

 

Εμένα η έκδοση του Instagram η ίδια με την δικιά σου, και δεν παρατήρησα καμία ενημέρωση.

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν ήταν ενημέρωση. Τώρα γιατί το έδειχνε να κατεβαίνει δεν ξέρω. Τζάμπα χάρηκα.

Πάντως πριν δεν έβρισκα το Instagram στο Store, ενώ μετά απ' αυτό το γεγονός το βρήκα. Λες να κατέβαινε στο store....

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν ήταν ενημέρωση. Τώρα γιατί το έδειχνε να κατεβαίνει δεν ξέρω. Τζάμπα χάρηκα.

Πάντως πριν δεν έβρισκα το Instagram στο Store, ενώ μετά απ' αυτό το γεγονός το βρήκα. Λες να κατέβαινε στο store....

 

Δεν το έχω εγκαταστήσει evris αλλά το βλέπω στο store διαθέσιμο καθημερινά μαζί με fb, Viber κ.ά μια και αυτή η μπάρα που τα έχει είναι σταθερή εδώ και καιρό.

Μήπως ξέρεις κάτι για το wechat; Το κάνω εγκατάσταση ανοίγει αλλά δεν μπορώ να κάνω sign up. Μάλλον το παράτησαν κι αυτό ή εγώ κάνω κάτι λάθος.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω εγκαταστήσει evris αλλά το βλέπω στο store διαθέσιμο καθημερινά μαζί με fb, Viber κ.ά μια και αυτή η μπάρα που τα έχει είναι σταθερή εδώ και καιρό.

Μήπως ξέρεις κάτι για το wechat; Το κάνω εγκατάσταση ανοίγει αλλά δεν μπορώ να κάνω sign up. Μάλλον το παράτησαν κι αυτό ή εγώ κάνω κάτι λάθος.

Δεν ασχολήθηκα μ' αυτό ποτέ. Οπότε δεν ξέρω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Κανείς άλλος γνωρίζει για το wechat; Αν λειτουργεί και πως ενεργοποιείται; Edited by scos
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Κανείς άλλος γνωρίζει για το wechat; Αν λειτουργεί και πως ενεργοποιείται;

Απ' ότι είδα που δοκίμασα πριν λίγο να μπω, για να σε στείλουν τον κωδικό πρέπει να μπεις με τα δεδομένα σου. Όχι με WiFi. Δεν έβαλα δεδομένα εγώ γιατί δεν έχω και πολλά. Οπότε το άφησα ετσι. Άλλο τίποτα δεν ξέρω.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω εγκαταστήσει evris αλλά το βλέπω στο store διαθέσιμο καθημερινά μαζί με fb, Viber κ.ά μια και αυτή η μπάρα που τα έχει είναι σταθερή εδώ και καιρό.

Μήπως ξέρεις κάτι για το wechat; Το κάνω εγκατάσταση ανοίγει αλλά δεν μπορώ να κάνω sign up. Μάλλον το παράτησαν κι αυτό ή εγώ κάνω κάτι λάθος.

 

Ωχ όντως,βλέπω πάλι διαθέσιμο το Instagram για το κινητο

Windows 10 Mobile 4 Life

 

Αν και δεν υπάρχουν Apps

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...