Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα μία καλή εφαρμογή, το super flicker. Σου έδινε άμεσα το BBC code για επικόλληση. Για wp μιλάω.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάλι το δίνει. Αλλά δεν φορτώνει την εικόνα για να κάνω upload! :(

Το Imgur σε όποια μορφή, το χάλασαν. Ούτε αυτό ανεβάζει πλέον!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

26809795458_0d2128c64f_b.jpgflick_download_54fb964ae071577d8d5d34c5ad8af6191440_2560 by evris12003, on Flickr

Κι ομως, όταν το κάνω, με επαναφέρει από την αρχή να κάνω το ίδιο πάλι! :worry:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η Εθνική Τράπεζα πήρε update και έγινε πολύ καλή εφαρμογή...

 

Το μενού το βλέπω μόνο στα Αγγλικά. Ελληνικά δεν έχει? :blink:

 

Εdit: Το βρήκα. H εναλλαγή στη γλώσσα είναι στην αρχική οθόνη πριν κάνεις την σύνδεση. ;)

Κατά τα άλλα πράγματι η εφαρμογή είναι πάρα πολύ καλή. Καμιά σχέση με την προηγούμενη. :)

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Η Εθνική Τράπεζα πήρε update και έγινε πολύ καλή εφαρμογή...
Δε λενε να πεθανουν...:p

Πραγματικα καλη εφαρμογη ομως...

Ειναι να απορεις...γμτ:confused:

Link to comment
Share on other sites

Η Εθνική Τράπεζα πήρε update και έγινε πολύ καλή εφαρμογή...

Αν δεν κάνω λάθος, γιατί είχα καιρό να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή, δεν πήρε αναβάθμιση. Είναι καινούρια, UWP έκδοση. Στα τηλέφωνα με WM10 εμφανίζεται η νέα έκδοση, ενώ στα τηλέφωνα με WP8.1 εμφανίζεται η παλιά(Silverlight).

Εκτός αν κάνω λάθος και υπήρχε η UWP έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, γιατί είχα καιρό να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή, δεν πήρε αναβάθμιση. Είναι καινούρια, UWP έκδοση. Στα τηλέφωνα με WM10 εμφανίζεται η νέα έκδοση, ενώ στα τηλέφωνα με WP8.1 εμφανίζεται η παλιά(Silverlight).

Εκτός αν κάνω λάθος και υπήρχε η UWP έκδοση.

Εγώ πάντως μπερδεύτηκα λίγο.Κι εγω την είχα απεγκατεστημενη και την ξαναεψαξα μετά το ποστ απο katsiletra (thanks). Με βγάζει στην παλιά εφαρμογή, με τα παλιά screenshots αλλα μόλις την εγκατέστησα είδα ότι είναι μια ολοκαίνουργια εφαρμογή - πολύ καλή. Είναι όμως μόνο για σμαρτφον. Universal βλέπω την αντίστοιχη της Εθνικης για το I bank pass.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μπερδεύτηκα λίγο.Κι εγω την είχα απεγκατεστημενη και την ξαναεψαξα μετά το ποστ απο katsiletra (thanks). Με βγάζει στην παλιά εφαρμογή, με τα παλιά screenshots αλλα μόλις την εγκατέστησα είδα ότι είναι μια ολοκαίνουργια εφαρμογή - πολύ καλή. Είναι όμως μόνο για σμαρτφον. Universal βλέπω την αντίστοιχη της Εθνικης για το I bank pass.

Δεν έχει ανανεωθεί το link στο Microsoft Store. Η διαδικασία απαιτεί περίπου 2-3 ημέρες.

Φαίνεται πάντως ότι είναι UWP. Θα δούμε όταν ανανεωθεί το link.

Αν δεν είναι UWP και εγκατασταθεί σε WP8.1 θα φαίνεται η καινούρια έκδοση. Αν συμβαίνει αυτό δεν είναι UWP και έχουν αναβαθμίσει την παλιά.

Πραγματικά είναι πολύ καλή. Ευχαριστούμε τον katsiletra για την ενημέρωση.

Edited by faasf
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ανανεωθεί το link στο Microsoft Store. Η διαδικασία απαιτεί περίπου 2-3 ημέρες.

Φαίνεται πάντως ότι είναι UWP. Θα δούμε όταν ανανεωθεί το link.

Αν δεν είναι UWP και εγκατασταθεί σε WP8.1 θα φαίνεται η καινούρια έκδοση. Αν συμβαίνει αυτό δεν είναι UWP και έχουν αναβαθμίσει την παλιά.

Πραγματικά είναι πολύ καλή. Ευχαριστούμε τον katsiletra για την ενημέρωση.

Όντως φαίνεται ότι είναι uwp και είναι πάρα πολύ καλή. Απλά μου έκανε εντύπωση ότι έβλεπα screenshots από την παλιά εφαρμογή ενώ μου εγκαταστάθηκε η καινούργια:)

Link to comment
Share on other sites

Η Εθνική Τράπεζα πήρε update και έγινε πολύ καλή εφαρμογή...

Πλάκα κάνεις; τρέχω! Προχθές τους έκραξα στο store. Τους έγραψα ότι κι εμείς πελάτες τους είμαστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η εφαρμογή της εθνικής έγινε τέλεια ακριβώς όπως του android. Άμα θέλουν τα πάντα κάνουν.

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιάστηκα μπορω να πω !! εως τώρα έμπαινα μεσω της σελίδας απο τον Edge . η εφαρμογή ειναι πολυ πιο εύχρηστη.
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Όντως φαίνεται ότι είναι uwp και είναι πάρα πολύ καλή. Απλά μου έκανε εντύπωση ότι έβλεπα screenshots από την παλιά εφαρμογή ενώ μου εγκαταστάθηκε η καινούργια:)

Ανανεώθηκε το link: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/nbg-mobile-banking/9nblggh07sjg

Είναι όντως UWP. Οπότε ας καλωσορίσουμε την πρώτη (αν δεν κάνω λάθος) UWP εφαρμογή τράπεζας στην Ελλάδα.

Το Μάιο ακούγεται πως θα έχουμε νεότερα από MS..., ίσως ακολουθήσουν και άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώθηκε το link: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/nbg-mobile-banking/9nblggh07sjg

Είναι όντως UWP. Οπότε ας καλωσορίσουμε την πρώτη (αν δεν κάνω λάθος) UWP εφαρμογή τράπεζας στην Ελλάδα.

Το Μάιο ακούγεται πως θα έχουμε νεότερα από MS..., ίσως ακολουθήσουν και άλλοι.

Μια χαρα! Μπηκε και στο Τ100.:)

Ποιος να περιμενε πρωτια απο το ελληνικο δημοσιο;;;:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα! Μπηκε και στο Τ100.:)

Ποιος να περιμενε πρωτια απο το ελληνικο δημοσιο;;;:lol:

Τι είναι το T100;

Ανανεώθηκε το link: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/nbg-mobile-banking/9nblggh07sjg

Είναι όντως UWP. Οπότε ας καλωσορίσουμε την πρώτη (αν δεν κάνω λάθος) UWP εφαρμογή τράπεζας στην Ελλάδα.

Το Μάιο ακούγεται πως θα έχουμε νεότερα από MS..., ίσως ακολουθήσουν και άλλοι.

 

Εννοείς νέες uwp εφαρμογές ή οι ήδη υπάρχουσες σε uwp;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς νέες uwp εφαρμογές ή οι ήδη υπάρχουσες σε uwp;

Και τα δύο. Ίσως λέω. Μιας και θα πρόκειται για έκδοση (Windows Core OS) που θα τρέχει σε διαφόρων ειδών συσκευές, είναι πιθανό να υπάρξει κάποιο ενδιαφέρον.

Ξεκίνησαν να κυκλοφορούν και συσκευές με w10 arm, οι οποίες θα πρέπει να υποστηρίζονται -κατά κύριο λόγο- από UWP εφαρμογές, ενώ από την επόμενη αναβάθμιση θα υπάρχει και το S mode (ενεργοποίηση/απενεργοποίηση οποτεδήποτε και χωρίς κόστος) σε όλες τις εκδόσεις των Windows 10.

Από τα παραπάνω δεν είναι απίθανο να υπάρξει κάποιο ενδιαφέρον. Δύσκολο, αλλά όχι απίθανο.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να γίνει κάτι τέτοιο, να ζωντανέψουν λίγο ακόμα οι συσκευές μας!...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά κουφό αυτό της Εθνικής Τράπεζας...

Αν το λειτουργικό ήταν έτσι από την αρχή, νομίζω κάποιο αξιοπρεπές ποσοστό μπορούσε να έχει το Wp.

Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση/λύση υπάρχει γι αυτό;

26809795458_0d2128c64f_b.jpgflick_download_54fb964ae071577d8d5d34c5ad8af6191440_2560 by evris12003, on Flickr

Κι ομως, όταν το κάνω, με επαναφέρει από την αρχή να κάνω το ίδιο πάλι! :worry:

 

Επίσης στο Messenger κάτω εκεί που είναι το μικρόφωνο για τα φωνητικά μηνύματα, έβγαλε ένα παραλληλόγραμμο τετράγωνο με τελίτσες μέσα. Όταν πατάς εκεί βγάζει GIF και παιχνίδια. Όταν πατάς δίπλα το κουμπί παίξε, αρχίζει η φόρτωση του παιχνιδιού με τον αντιπαλο, η οποία όμως ποτέ δεν φορτώνει το παιχνίδι! :(

Όπως στα παιχνίδια του Facebook, που ποτέ δεν ανοίγουν. Απορώ τι τα βάζουν τότε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καμιά απάντηση/λύση υπάρχει γι αυτό;

 

 

Επίσης στο Messenger κάτω εκεί που είναι το μικρόφωνο για τα φωνητικά μηνύματα, έβγαλε ένα παραλληλόγραμμο τετράγωνο με τελίτσες μέσα. Όταν πατάς εκεί βγάζει GIF και παιχνίδια. Όταν πατάς δίπλα το κουμπί παίξε, αρχίζει η φόρτωση του παιχνιδιού με τον αντιπαλο, η οποία όμως ποτέ δεν φορτώνει το παιχνίδι! :(

Όπως στα παιχνίδια του Facebook, που ποτέ δεν ανοίγουν. Απορώ τι τα βάζουν τότε!

 

Με φαίνεται περίεργη η περιγραφή σου γιατί δεν έχω τέτοιο κουτάκι και μου παίζουν τα παιχνίδια :confused:

[Messenger κανονικό, όχι beta στην τελευταία έκδοση της "Feature2"]

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Με φαίνεται περίεργη η περιγραφή σου γιατί δεν έχω τέτοιο κουτάκι και μου παίζουν τα παιχνίδια :confused:

[Messenger κανονικό, όχι beta στην τελευταία έκδοση της "Feature2"]

Εγώ έχω τη beta διότι η κανονική δεν ανεβάζει φωτογραφίες σε μένα! Όλα έχουν κάτι το περίεργο τελικά! Θα αρχίσω να σκέφτομαι το Android νωρίτερα, αν έρθουν κι άλλα περίεργα πράγματα στις βασικές εφαρμογές! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το WhatsApp σήμερα μετά από καιρό!

 

Κατέβασε την Beta έκδοση αν μπορεις και θες

Ενημερώνετε συχνά-πυκνά και μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο θέμα σταθερότητας μ'αυτή

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...