Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά το spoticast χρησιμοποιεί μόνο τις λίστες τραγουδιών που έχεις στο spotify και κατεβαζει τα τραγούδια απο άλλες πηγές όπως το youtube. Οποτε το πλεονεκτημα που εχει ειναι οτι μπορείς να δεις και να ακούσεις τα τραγούδια με την σειρά που θέλεις εσύ .

 

Απο εκει και περα για τυχαια αναπαραγωγή και διαφημίσεις τα spotify και deezer ειναι παρα πολυ καλά στην free εκδοση τους και για οποιον θελει να ψαχνει και να ακουει και podcasts πολυ καλο ειναι το Acast .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιο είναι το αντίστοιχο του here maps στα wp10; μπερδεύτηκα στο store και δεν έβγαλα άκρη

 

Το maps που έχει ενσωματωμένο είναι. Χρησιμοποιεί τους ίδιους χάρτες και μπορείς να τους κάνεις download και για offline.

Link to comment
Share on other sites

Το maps που έχει ενσωματωμένο είναι. Χρησιμοποιεί τους ίδιους χάρτες και μπορείς να τους κάνεις download και για offline.

 

 

 

Δεν βρισκω όμως την εφαρμογή maps ..για αυτό ρωτάω..

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω όμως την εφαρμογή maps ..για αυτό ρωτάω..

 

Χαρτες στα ελληνικα κοιταξε, και μετα κατεβασε συγκεκριμενα για Ελλαδα μεσα απο τις ρυθμισεις της εφαρμογης.

Link to comment
Share on other sites

Τους χάρτες τους κατέβασα εκεί που έλεγε χάρτες..με ποια εφαρμογή να τους ανοίξω δεν ξέρω γιατί δεν ςχει κάποια το κινητό.πρεπει να κατεβάσω κάποια;
Link to comment
Share on other sites

Όχι, στην λίστα εφαρμογών πρέπει να υπάρχει ήδη κάποια που λέγεται Maps ή Χάρτες ανάλογα αν έχεις ελληνικό ή αγγλικό μενού. Αν δεν φαίνεται τέτοια εφαρμογή τσέκαρε ποια έκδοση windows έχει περασμένη το κινητό μήπως ο προηγούμενος του έχει βάλει καμιά insider και έχει δημιουργηθεί θέμα.

 

Edit Ψάχνεις και στην αλφαβητική λίστα που την βγάζει σκρολάροντας από δεξιά προς τα αριστερά? Όχι μόνο στην αρχική οθόνη με τα tiles.

Edited by georgb
Link to comment
Share on other sites

Τους χάρτες τους κατέβασα εκεί που έλεγε χάρτες..με ποια εφαρμογή να τους ανοίξω δεν ξέρω γιατί δεν ςχει κάποια το κινητό.πρεπει να κατεβάσω κάποια;

 

Μεσα στην εφαρμογη ΧΑΡΤΕΣ βρισκεται η πλοήγηση κλπ. αυτην χρησιμοποιεις και τιποτα αλλο..ψαξε μεσα σε αυτη και θα βρεις οτι χρειαζεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει πληροφορίες καιρού στην οθόνη κλειδώματος καθώς και πληροφορίες στην οθόνη γρήγορης προεπισκόπησης (μόνο για τα 950-XL). Μπορεί να κατεβάσει την εφαρμογή Gismeteo από το store. Δουλεύει άψογα....... Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στην λίστα εφαρμογών πρέπει να υπάρχει ήδη κάποια που λέγεται Maps ή Χάρτες ανάλογα αν έχεις ελληνικό ή αγγλικό μενού. Αν δεν φαίνεται τέτοια εφαρμογή τσέκαρε ποια έκδοση windows έχει περασμένη το κινητό μήπως ο προηγούμενος του έχει βάλει καμιά insider και έχει δημιουργηθεί θέμα.

 

Edit Ψάχνεις και στην αλφαβητική λίστα που την βγάζει σκρολάροντας από δεξιά προς τα αριστερά? Όχι μόνο στην αρχική οθόνη με τα tiles.

Έψαξα κανονικά θα έπρεπε ν έχει κάποια εφαρμογή αλλά δεν έχει..Κατέβασα την εφαρμογή χάρτες από το store...Δεν είναι η ίδια;

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η ίδια είναι αλλά στις επίσημες εκδόσεις των windows δεν γίνεται να απεγκατασταθεί αυτή η εφαρμογή. Οπότε μου κάνει εντύπωση που δεν υπήρχε ήδη στο κινητό. Πιθανόν έχει κάποια beta insider έκδοση το κινητό (15007 είναι νομίζω η τελευταία beta).
Link to comment
Share on other sites

Έψαξα κανονικά θα έπρεπε ν έχει κάποια εφαρμογή αλλά δεν έχει..Κατέβασα την εφαρμογή χάρτες από το store...Δεν είναι η ίδια;

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ανέβασε ένα screenshot από τη λίστα εφαρμογή στο γράμμα Χ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λογικά η ίδια είναι αλλά στις επίσημες εκδόσεις των windows δεν γίνεται να απεγκατασταθεί αυτή η εφαρμογή. Οπότε μου κάνει εντύπωση που δεν υπήρχε ήδη στο κινητό. Πιθανόν έχει κάποια beta insider έκδοση το κινητό (15007 είναι νομίζω η τελευταία beta).

 

 

 

1607 φοράει το δικό μου..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170115/f0776c1373a492a4ec069831c43dfa34.png

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είναι στο βουνό με το ποδηλατο ελπίζω να ανέβηκε σωστσ..αυτη είναι η Εφαρμογή που κατέβασα εγώ από το store.

Edited by niotheros
Αφαίρεση μεγάλου μεγέθους εικόνας
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η εφαρμογή για τους χάρτες. Στην έκδοση λειτουργικού θέλω τον αριθμό που σου βγάζει κάτω από το 1607 όταν πατήσεις περισσότερες πληροφορίες. Γράφει OS Build 10.0.14393.693 που είναι η επίσημη ή 10.0.15007.100 που είναι η beta?
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η εφαρμογή για τους χάρτες. Στην έκδοση λειτουργικού θέλω τον αριθμό που σου βγάζει κάτω από το 1607 όταν πατήσεις περισσότερες πληροφορίες. Γράφει OS Build 10.0.14393.693 που είναι η επίσημη ή 10.0.15007.100 που είναι η beta?

 

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170115/f453fac964df846c5e01c9e4d9dfde74.png

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170115/8e28b74cf62f5fd7017bc74ce3236582.png

Edited by niotheros
Αφαίρεση μεγάλου μεγέθους εικόνας
Link to comment
Share on other sites

Θα την φλασαρω τώρα να τελειώνω.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση και τρέξω έλεγχο για αναβάθμιση υπάρχει περίπτωση να μου περάσει πάλι έκδοση insider;; Θα πρέπει να ακυρώσω την συμμετοχή μου σε αυτό πριν;

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by niotheros
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση και τρέξω έλεγχο για αναβάθμιση υπάρχει περίπτωση να μου περάσει πάλι έκδοση insider;; Θα πρέπει να ακυρώσω την συμμετοχή μου σε αυτό πριν;

 

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα πας ρυθμίσεις ----> ενημέρωση και ασφάλεια---> πρόγραμμα για windows insider-----> γρήγορα αποτελέσματα ----> έξοδος και μετά θα αποσυνδέσεις τον λογαριασμό Microsoft από windows insider και τελευταία θα φλασαρεις το τηλ σου.

Link to comment
Share on other sites

Θα πας ρυθμίσεις ----> ενημέρωση και ασφάλεια---> πρόγραμμα για windows insider-----> γρήγορα αποτελέσματα ----> έξοδος και μετά θα αποσυνδέσεις τον λογαριασμό Microsoft από windows insider και τελευταία θα φλασαρεις το τηλ σου.

Το φλασαρα ήδη και τρέχω και ενημέρωση όπου θα μου περάσει την τελευταία σταθερή έκδοση.μολις ξεκινήσει το τηλέφωνο θα ακολουθήσω τις οδηγίες που μου έδωσες για να αποχωρήσω από insider.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το φλασαρα ήδη και τρέχω και ενημέρωση όπου θα μου περάσει την τελευταία σταθερή έκδοση.μολις ξεκινήσει το τηλέφωνο θα ακολουθήσω τις οδηγίες που μου έδωσες για να αποχωρήσω από insider.

 

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μεταχειρισμένο το πήρες;;

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ξεφεύγουμε από το θέμα μας παρακαλώ!
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση του OneDrive με πετάει έξω μετά από μερικά δευτερόλεπτα! Συμβαίνει σε κανέναν άλλον;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση του OneDrive με πετάει έξω μετά από μερικά δευτερόλεπτα! Συμβαίνει σε κανέναν άλλον;

 

Ναι σε εμένα το έκανε αλλά μόνο την πρώτη φορά που το άνοιξα, μετά δεν μου το παρουσίασε ξανά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μόνο την πρώτη φορά .Ξανά δεν το έκανε.λειτουεγει κανονικότητα.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...