Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με κάθε σεβασμό,αλλά εγώ θα το πήγαινα για σέρβις.

Αν σου ανεβάζει και θερμοκρασία μόνο με το fb,έχεις θέμα.

 

Πωω... Πάλι μπλέξιμο... Πες μου ότι πάει Arvato...

 

Θα τσεκάρω πρώτα τι μπορώ να κάνω, μήπως έχει κολλήσει κάτι, γιατί δε μπορώ τα services....

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω την 6,1! εσυ;

Κι εγώ αυτήν εχω! Αλλά έχει καιρό που αναβαθμίστηκε σε 6.1 νομίζω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση του Viber είναι η 6.1.17187.0

Που γράφει όλη την έκδοση; Εμενα στις ρυθμίσεις μου βγάζει μονο 6.1, τίποτα άλλο! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Που γράφει όλη την έκδοση; Εμενα στις ρυθμίσεις μου βγάζει μονο 6.1, τίποτα άλλο! :(

 

Μπορείς να το δεις από το store.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να το δεις από το store.

Δεν έχει δοθεί ακόμα το νέο store update βρε στην .494, μόνο στους insiders και σύντομα στην anniversary.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δοθεί ακόμα το νέο store update βρε στην .494, μόνο στους insiders και σύντομα στην anniversary.

Σωστά.

Αυτο γράφει στο store ακόμα!

http://imgur.com/Iv5PT4j

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Στο store δεν μπορώ να κατεβάσω καμία εφαρμογή καθώς γράφει "έναρξη λήψης" και τίποτα περισσότερο και επίσης δεν μπορώ να κάνω έλεγχο για ενημερώσεις αφού δεν εμφανίζει ποτέ τίποτα και απλά περιμένω.
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Στο store δεν μπορώ να κατεβάσω καμία εφαρμογή καθώς γράφει "έναρξη λήψης" και τίποτα περισσότερο και επίσης δεν μπορώ να κάνω έλεγχο για ενημερώσεις αφού δεν εμφανίζει ποτέ τίποτα και απλά περιμένω.

Εμενα συμβαίνει μόνο το δεύτερο τωρα τελευταία!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

αν κάνετε έλεγχο κσι δεν σας βγάζει τίποτα,απλά δεν υπάρχουν ενημερώσεις...;)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το facebook, εγώ το είχα εγκατεστημένο στη κάρτα, μια class 6 32GB. Εκτός του γεγονότος ότι αργούσε σχετικά να ανοίξει, όντως η χρήση της εφαρμογής προκαλούσε σχετικά αυξημένη θερμότητα άλλα και μεγαλύτερη κατανάλωση μπαταρίας. Από εχθές την πέρασα στην μνήμη του τηλέφωνο, πλέον καταλαμβάνει σχεδόν 100 Mb λιγότερα (στην SD ήταν 409mb εγώ στον εσωτερικό χώρο δείχνει 317mb), από την άλλη δείχνει και να ανοίγει πιο γρήγορα άλλα και η θερμότητα να είναι σχεδόν μηδαμινή. Για τη κατανάλωση θα δω κατά τη διάρκεια της ημέρας. Μήπως 47 να το δοκιμάσεις και εσύ να τη περάσεις στο τηλέφωνο να δεις αν ισχύει αυτό που λέω και σε εσένα;
Link to comment
Share on other sites

Μήπως 47 να το δοκιμάσεις και εσύ να τη περάσεις στο τηλέφωνο να δεις αν ισχύει αυτό που λέω και σε εσένα;

 

Στο τηλέφωνο την έχω τώρα, αλλά με μεταφορά από την κάρτα. Δε βλέπω να έχει αλλάξει κάτι, πέρα από το άνοιγμα του app, με τη δεύτερη. Θα κάνω τις δοκιμές μου και θα επιστρέψω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

αν κάνετε έλεγχο κσι δεν σας βγάζει τίποτα,απλά δεν υπάρχουν ενημερώσεις...;)

 

Αν δεν υπήρχαν ενημερώσεις ο έλεγχος κάποια στιγμή θα σταματούσε. Το θέμα είναι ότι δεν σταματάει ποτέ

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Ούτε

Αν δεν υπήρχαν ενημερώσεις ο έλεγχος κάποια στιγμή θα σταματούσε. Το θέμα είναι ότι δεν σταματάει ποτέ

Εχει δίκιο ο Χρυσόστομος! Εχει δεν εχει ενημερώσεις τα 2 λεπτά τα θέλει.

Εκτος αν κρατάει σε σένα παραπάνω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχει δίκιο ο Χρυσόστομος! Εχει δεν εχει ενημερώσεις τα 2 λεπτά τα θέλει.

 

Aυτό είναι το κακό,γιαυτό και εγώ τις έχω βάλει μή αυτόματα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είστε σίγουροι; παλιά δεν ήθελε ούτε 30" σ εμένα για να βρει αν έχει και τώρα κάνει πάνω από 2' σίγουρα. Κι εγώ μη αυτόματα το έχω αλλά λόγο εξοικονόμησης μπαταρίας
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Το άφησα 20' και τίποτα. Για πάντα έλεγχος
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

20';;;; τότε μάλλον κάποιο πρόβλημα θα έχεις! Πανω από 2-2,5' ποτέ δεν έκανε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι πριν από μεγάλες αναβαθμίσεις καμιά φορά το store κολλάει,δεν το λέω 100% αλλά συμβαίνει.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα έλεγχο για ενημερώσεις στο μαρκετ,50"
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να αργεί τόσο γιατί είμαι από δεδομένο κι όχι από WiFi
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνο την έχω τώρα, αλλά με μεταφορά από την κάρτα. Δε βλέπω να έχει αλλάξει κάτι, πέρα από το άνοιγμα του app, με τη δεύτερη. Θα κάνω τις δοκιμές μου και θα επιστρέψω.

 

Διαγράφη, εγκατάσταση στη μνήμη τηλεφώνου και πες μας.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kάνει 2 λεπτά περίπου.

 

40" σε μένα. Μόλις το δοκίμασα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...