Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Εχω ένα θέμα με την εφαρμογή βίντεο Skype (οχι με την κανονική εφαρμογή skype).

 

Οταν μπαίνω μέσα παίρνω στο πάνω μέρος της οθόνης ένα μύνημα : "Δεν υπάρχει διαθέσιμη προεπισκόπηση βίντεο. Η συσκευή σας μπορεί να μην έχει κάμερα, η κάμερα να είναι αοενεργοποιημένη για την προστασία του ιδιωτικού απορρήτου ή μπορεί να χρησιμοποιείται από κάποια άλλη εφαρμογή."

 

Να σημειώσω ότι η εφαρμογή skype λειτουργεί κανονικά και οι βιντεοκλήσεις γίνονται επίσης κανονικά.

 

Μέσα δε στο προφίλ μιας επαφής στην κληση βίντεο έχει σας επιλογή "viber" (παρόλο που δεν υπάρχει δυνατότητα βίντεο κλήσης μέσω viber). Aν δε έχω μια επαφή χωρίς τηλεφωνο αλλά με skype δεν μου εμφανιζει καν τη δυνατότητα βιντεο κλήσης.

 

Καμμιά ιδέα κανείς ? Lumia 950xl με .420

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθησα να κατεβασω και το facebook beta και το messenger beta αλλα μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο αυτη την στιγμη....

Επισης με την τελευταια αναβαθμιση της καμερας (σε redstone preview) ο χρονος που απαιτειτει για την "προσθηκη τελευταιων πινελιων" εχει μειωθει δραματικα (1-3 δευτερολεπτα τον μετρησα με κατι ληψεις που εκανα)

Update: αλλαξα την περιοχη σε U.S. αλλα παλι δενμπορω να τις κατεβασω...

Edited by asikis
Link to comment
Share on other sites

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις περιοχή Γερμανία.

 

Επαιξε, σε ευχαριστω.

Πολυ καλες οι beta (και οι 2). Βεβαια διαβασ αοτι δυστηχως, σε σχεση με την facebook της MSFT, δεν υπαρχει συνδεση του facebook με το ημερολογιο.....μικρο το καο αλλα ειναι ενα μειον

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το καινούριο facebook δεν συγχρονίζει τις επαφές με το ημερολόγιο και με το τηλεφωνικό κατάλογο live tile δεν βλέπω να έχει δεν εμφανίζει φωτογραφία cover και στο time line δείχνει ανάκατα τις δημοσίευσης

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα το καινούριο facebook δεν συγχρονίζει τις επαφές με το ημερολόγιο και με το τηλεφωνικό κατάλογο live tile δεν βλέπω να έχει δεν εμφανίζει φωτογραφία cover και στο time line δείχνει ανάκατα τις δημοσίευσης

 

όλα αυτά και + ότι δεν συνεργάζεσαι με το messenger!πατάς μήνυμα στο Facebook και με πάει στην σελίδα της Microsoft και μετά στο store.....και πέρα από αυτό κλείνει συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Live Tile οχι δεν εχει ακομα , τις προσφατες ενημερωσεις σε εμενα τις βγαζει οπως στο PC (επιτελους!)

Επισης δεν 'συνδεεται' ακομα το Messenger Beta ωστε να στελνουμε μηνυματα αμεσως

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Facebook έχει ήδη ξεκόψει όλες τις προσβάσεις σε ημερολόγια τρίτων εδώ και καιρό σε Android και iOS.. Απλά στα WP έγινε τώρα που ήρθε η νέα εφαρμογή...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

So far so good με τη beta του Facebook. Ίσως η καλύτερη beat εφαρμογή της Facebook έως τώρα

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Χμ.. Είμαι με την .420 και έχω "official" και beta. Και τα 2, την ίδια εμφάνιση έχουν. Υπάρχει και άλλο;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γυρνάς σε Γαλλία /Γερμανία και κατεβάζεις από εδώ http://mspoweruser.com/facebooks-official-windows-10-app-now-available-download-mobile/

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γυρνάς σε Γαλλία /Γερμανία και κατεβάζεις από εδώ http://mspoweruser.com/facebooks-official-windows-10-app-now-available-download-mobile/

 

Κατεβαίνει! Thanks!

 

Edit: 96.6mb;;; :blink:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το data sense σας έφτιαξε με την 10586.420; Εμένα ακόμα γράφει 0 ΜΒ ότι απομένουν.

 

Ναι κανονικά.

Μέχρι και όριο έχω βάλει.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το fb,αλλά αργό,κολλάει και σε πετάει κιόλας στο τσακίρ κέφι.

Βετa είναι αλλά...

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το data sense σας έφτιαξε με την 10586.420; Εμένα ακόμα γράφει 0 ΜΒ ότι απομένουν.

 

Ούτε εμένα έφτιαξε....

 

Sent from mTalk Κώστας!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις. Πανέμορφος σχεδιασμός! :D Επιτέλους τα πλήκτρα ελέγχου στο κάτω μέρος της οθόνης. Λίγο polishing θέλει και πιστεύω ότι είναι ολοκληρωμένη.

 

Ωραίο το fb,αλλά αργό,κολλάει και σε πετάει κιόλας στο τσακίρ κέφι.

Βετa είναι αλλά...

 

Πέρα από όλα τ' άλλα, που δείχνουν ου το app είναι σε beta, μην περιμένεις και μεγάλες ταχύτητες στις συσκευές μας.. Πλέον και για τα wm, το 1gb αρχίζει να φαίνεται ότι είναι λίγο..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...