Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε τι χρησιμεύει τότε; Ειδικά όταν δεν υπάρχει και η κανονική εφαρμογή...

 

Προφανώς ξέμεινε βρε evris

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προφανώς ξέμεινε βρε evris

Δεν ξέμεινε. Καινούργια ειναι. Τον Αύγουστο του 2018 βγήκε. Έτσι γράφει στην εφαρμογή μέσα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εχει σημασια βρε Evris γιατι την ανέβασαν κ πότε? το θεμα ειναι οτι το truecaller μας εχει "τελειώσει" απο τα WM εδω κ καιρό.

----------

Μια κ ειμαι εδω και καιρο με ενα sony android ...να πω οτι απο καιρου εις καιρόν χρησιμοποιώ ακόμα το 640 μου.Βρισκω ότι ακόμα κ με τόσα προβλήματα στο κομματι των εφαρμογών κλπ τα Windows μου φαίνονται ακόμα πιο "συγκροτημένα" σαν λειτουργικό.Νομίζω οτι μου ταιριαζει πολυ παρισσότερο, σε αντιθεση με πολλους άλλους ;) κ ακριβώς εδώ ειναι το θέμα,το τι ταιρίαζει στον καθέναν.

Κριμα που 'ολα σταματησαν έτσι άδοξα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα ενημερώθηκε αυτή η εφαρμογή...

Gestures & Touch https://www.microsoft.com/store/productId/9NBLGGH319DM

Αλλά στην εφαρμογή μέσα γράφει οτι δεν είναι διαθέσιμη.

Πως μπορεί να ενημερώνετε μιά εφαρμογή χωρίς να είναι διαθέσιμη;;; :worry:

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τρελο μπαγκ. πειτε μου αν το παθατε και εσεις. σε υπαρχουα επαφη. προσθετεις νεο νουμερο. πχ ενα κινητο. οταν βγεις απο τις επαφες και ξαναβγεις, το αλλο κινητο που υπηρχε στις επαφες, εχει χαθει. αν περασεις αυτο που χαθηκε, χανεται το καινουργιο. δεν το χωρα ο νους μου. παω να τρελαθω. μας ταεχουν κανει τσουρεκια με τους σερβερ τους
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι στις ταχείες κλήσεις μια επαφή έγινε ξαφνικά τριπλή και δεν ήξερα πως να αφαιρέσω τις δύο. Αναγκάστηκα να διαγράψω την επαφή από τις επαφές για να σβήσουν όλες και να την περάσω ξανά από την αρχή!

Μάλλον στην τελευταία ενημέρωση της εφαρμογής "επαφές της Microsoft" τα έκαναν μπάχαλο! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

εχει καταντησει αστειο αυτο με τους συγχρονισμους και τους σερβερ τους γενικοτερα. το πιο σημαντικο κομαμτι και τα κανουν μανταρα. ημαρτον...
Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ η εφαρμογή MSN ειδήσεις μετά τη σημερινή νέα ενημέρωση, μετονομάστηκε σε Microsoft News!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ίσως είμαι λίγο εκτός θέματος, αλλά δεν βρήκα κάποιο σχετικό...

 

Υπάρχει κάποιο "ψαγμένο" service για Lumia σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας; Θέλω να τους ρωτήσω για ένα σπάνιο μοντέλο και μέχρι τώρα από κάποια Nokia Care Θεσσαλονίκης που ρώτησα, δεν το ξέρουν καν... Κάλεσα και ένα-δυο Αθήνα, ο ένας μου λέει θα το ψάξει από άλλους και ο άλλος ήταν στα Εξάρχεια, μου φάνηκε λίγο περίεργος, μου λέει κάνω την δουλειά 20χρόνια, όλα τα κάνω, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβε για ποιο μοντέλο πρόκειται... :worry:

 

Οπότε κάποιο αξιόπιστο και ψαγμένο Nokia Care για Lumia έχετε να προτείνετε;

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ίσως είμαι λίγο εκτός θέματος, αλλά δεν βρήκα κάποιο σχετικό...

 

Υπάρχει κάποιο "ψαγμένο" service για Lumia σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας; Θέλω να τους ρωτήσω για ένα σπάνιο μοντέλο και μέχρι τώρα από κάποια Nokia Care Θεσσαλονίκης που ρώτησα, δεν το ξέρουν καν... Κάλεσα και ένα-δυο Αθήνα, ο ένας μου λέει θα το ψάξει από άλλους και ο άλλος ήταν στα Εξάρχεια, μου φάνηκε λίγο περίεργος, μου λέει κάνω την δουλειά 20χρόνια, όλα τα κάνω, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν κατάλαβε για ποιο μοντέλο πρόκειται... :worry:

 

Οπότε κάποιο αξιόπιστο και ψαγμένο Nokia Care για Lumia έχετε να προτείνετε;

 

 

https://www.xo.gr/profile/profile-907155717/el/

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Γρήγορος όπως πάντα! :D Για να δούμε

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ και πάλι, αλλά ατυχήσαμε... :( Επέμενε ότι δεν έχει κατασκευαστεί καν αυτό το μοντέλο και ότι του έλεγα ψέμματα! :lol:

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι, αλλά ατυχήσαμε... :( Επέμενε ότι δεν έχει κατασκευαστεί καν αυτό το μοντέλο και ότι του έλεγα ψέμματα! :lol:

 

Κρίμα γιατί από πλευράς service ήταν άψογο όταν το χρειάστηκα.

Μήπως να τους έστελνες ένα link για να ψαχτουν οι ίδιοι?

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι, αλλά ατυχήσαμε... :( Επέμενε ότι δεν έχει κατασκευαστεί καν αυτό το μοντέλο και ότι του έλεγα ψέμματα! :lol:

Θεσσαλονίκη σε ποιά πήγες, θυμάσαι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη σε ποιά πήγες, θυμάσαι;

 

Στο καλό πήγε, στη Τούμπα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει και ένα στον Εύοσμο στη Καραολή & Δημητρίου, πρώην Nokia Care τώρα Vodafone!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σε Εύοσμο και Τούμπα, στο πρώτο μου είπαν θα ψάξουμε από αλλού να ρωτήσουμε, αλλά τζίφος και στο 2ο αμέσως αρνητικοί... :(

 

Τέλος πάντων, παρήγειλλα και καινούργια μπαταρία, όταν έρθει με το καλό, μόνος μου θα επιχειρήσω να την βάλω... Αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και οδηγό στο αντίστοιχο νήμα ;)

 

Όσο για firmware, θα ρωτήσω την "πηγή" από Κίνα μεριά, ένας γνωστός του ήταν στη Νόκια και τώρα σε Microsoft, οπότε έχει πρόσβαση σε αυτά... Είτε για Windows 10 είτε εστω την τελευταία έκδοση 8.1...

Edited by Mivas

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σε Εύοσμο και Τούμπα, στο πρώτο μου είπαν θα ψάξουμε από αλλού να ρωτήσουμε, αλλά τζίφος και στο 2ο αμέσως αρνητικοί... :(

 

Τέλος πάντων, παρήγειλλα και καινούργια μπαταρία, όταν έρθει με το καλό, μόνος μου θα επιχειρήσω να την βάλω... Αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και οδηγό στο αντίστοιχο νήμα ;)

 

Όσο για firmware, θα ρωτήσω την "πηγή" από Κίνα μεριά, ένας γνωστός του ήταν στη Νόκια και τώρα σε Microsoft, οπότε έχει πρόσβαση σε αυτά... Είτε για Windows 10 είτε εστω την τελευταία έκδοση 8.1...

Μάλλον λογικό να μην είναι τόσο ψαγμένοι σε συσκευή που δεν κυκλοφόρησε ποτέ. Κι εγώ αν δεν έγραφα στο φόρουμ και δεν είχα ασχοληθεί με Nokia και με Microsoft, ούτε εγώ θα το ήξερα!

Βασικά πιο νωρίς τότε που πήρα το πρώτο μου Lumia το 830, ενώ έψαχνα στο gsmarena για τα τεχνικά χαρακτηριστικά του 830, έπεσα πάνω και στο 1030! Το είχαν από τότε εκεί. Αλλά ποτέ δεν έβαλαν ημερομηνία πότε θα παρουσιαστεί και πότε θα κυκλοφορήσει.

Τελικά κυκλοφόρησε το 1020 μόνο και το 1030 έμεινε στα.... χαρτιά! :(

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα σε Εύοσμο και Τούμπα, στο πρώτο μου είπαν θα ψάξουμε από αλλού να ρωτήσουμε, αλλά τζίφος και στο 2ο αμέσως αρνητικοί... :(

 

Τέλος πάντων, παρήγειλλα και καινούργια μπαταρία, όταν έρθει με το καλό, μόνος μου θα επιχειρήσω να την βάλω... Αν τα καταφέρω θα ανεβάσω και οδηγό στο αντίστοιχο νήμα ;)

 

Όσο για firmware, θα ρωτήσω την "πηγή" από Κίνα μεριά, ένας γνωστός του ήταν στη Νόκια και τώρα σε Microsoft, οπότε έχει πρόσβαση σε αυτά... Είτε για Windows 10 είτε εστω την τελευταία έκδοση 8.1...

 

Ναι, να ανεβάσεις τον οδηγό. Θα βοηθήσεις πολύ κόσμο...... :lol: :lol: :lol:

Πόσοι τρελοί σαν εσένα νομίζεις ότι κυκλοφορούν??? :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον λογικό να μην είναι τόσο ψαγμένοι σε συσκευή που δεν κυκλοφόρησε ποτέ. Κι εγώ αν δεν έγραφα στο φόρουμ και δεν είχα ασχοληθεί με Nokia και με Microsoft, ούτε εγώ θα το ήξερα!

Βασικά πιο νωρίς τότε που πήρα το πρώτο μου Lumia το 830, ενώ έψαχνα στο gsmarena για τα τεχνικά χαρακτηριστικά του 830, έπεσα πάνω και στο 1030! Το είχαν από τότε εκεί. Αλλά ποτέ δεν έβαλαν ημερομηνία πότε θα παρουσιαστεί και πότε θα κυκλοφορήσει.

Τελικά κυκλοφόρησε το 1020 μόνο και το 1030 έμεινε στα.... χαρτιά! :(

 

Το 2013 ήταν ήδη στα σκαριά. Υπάρχει ολοκληρωμένο πρωτότυπο σε μαύρο χρώμα, με RM-1001 που γράφει πάνω Nokia και όχι Microsoft και έχει Lumia Black! Ούτε καν Denim! ήταν το update που είχε λευκάνει κάπως την κιτρινίλα του 1020... Ας το κυκλοφορούσαν με τα βασικά που είχε, πλήρες 3D Touch και ανέπαφη χρήση και όταν θα βελτίωναν τα εξτρα features (grip sensor, Mix-View tiles κλπ), ας τα περνούσαν σαν update...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι, να ανεβάσεις τον οδηγό. Θα βοηθήσεις πολύ κόσμο...... :lol: :lol: :lol:

Πόσοι τρελοί σαν εσένα νομίζεις ότι κυκλοφορούν??? :lol:

 

:whistle:

 

Καλά εντάξει με έπεισες, για το κοινό της συσκευής και μόνο, θα τον ανεβάσω τον οδηγό :lol:

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Μου στέλνουν στο messenger του Android κοινοποίηση από μια ανάρτηση η οποία δεν ήταν δημόσια. Ασφαλώς βγαίνει το μήνυμα ότι το συνημμένο δεν είναι διαθέσιμο, διότι δεν είμαι φίλος αυτού που έκανε την ανάρτηση. Λογικό.

Ανοίγω το μεσεντζερ στο 650, και βλέπω κανονικά την ανάρτηση. Tα bugs καμία φορά και το να μενει η εφαρμογή αδούλευτη, λειτουργούν υπέρ μας

Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση της εφαρμογής Telegram Messenger δύο φορές (3.4.0.0 - 3.4.1.0) σε μία ώρα μέσα!!!! :confused: Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...