Jump to content

OnePlus X


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεσω paypal αγοραζεται κανονικα; Oπως λειτουργουσαν οι αγορες πριν 1 χρονο; H θα εχω προβλημα;

Δεν είχα κάποιο πρόβλημα, αλλά ίσως είναι και θέμα τράπεζας.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν είχα κάποιο πρόβλημα, αλλά ίσως είναι και θέμα τράπεζας.

 

Mε prepaid eurobank αμα ειναι θα δοκιμασω. Ελπιζω να μην εχει θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Μεσω paypal αγοραζεται κανονικα; Oπως λειτουργουσαν οι αγορες πριν 1 χρονο; H θα εχω προβλημα;

 

Εγώ με Πειραιώς πλήρωσα κανονικά. Ενώ eBay και τέτοια έχω δοκιμάσει αλλά πράγματα πολλές φορές αλλά δεν μπόρεσα.

Λογικά με όλες τις κάρτες δουλεύει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

....

Μια ερώτηση: έχει κανένας Q με internet, να μου πει τις ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω?

Έκανα ότι λένε στο site της Q (περιαγωγή, κ λοιπές ρυθμίσεις) αλλά internet δεν έχω. Κ στο προηγούμενο (Huawei G610) με είχε παιδεψει θυμάμαι, αλλά το έστησα......

 

Για αυτό κανείς....?

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό κανείς....?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3670317#post3670317

 

Για δοκίμασε αυτά...

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε email ότι έγινε αποστολή της συσκευής. Πόσες μέρες λες να κάνει;
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

 

Έγραψες φίλος......!!!

 

Ήμουν σίγουρος ότι ήταν μια ψιλομ@λ@κι!@ που δεν έκανα σωστά.....APN type=default και voila το LTE κ σφαίρα!!!!

Κατα τ' άλλα, ακόμη περιμένω απάντηση στο fb της Q........

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας το εχει δοκιμασει κανεις με παιχνιδια πως παει? Κολαει η τα τρεχει καλα

Λίγο lag το έχει.

Εδώ candy crash έπαιζα κι έκανε πού και πού κολλήματα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!να ρωτήσω απο σήμα πως τα παει το τηλέφωνο;ειναι smooth;διαβάζει USB otg;ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω 3 προσκλήσεις για το χ και τις χαρίζω.

Ισχύουν ακόμα 4 ημέρες και φυσικά με σειρά προτεραιότητας όποιος θέλει με πμ.θα λάβει πρόσκληση.

Καλημέρα σας!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η συσκευή που πουλάνε στο επίσημο site με αυτή που πουλάνε στα υπόλοιπα; Θέλω το λευκό, αλλά δεν το έχει στο επίσημο site.
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η συσκευή που πουλάνε στο επίσημο site με αυτή που πουλάνε στα υπόλοιπα; Θέλω το λευκό, αλλά δεν το έχει στο επίσημο site.

Είναι η κινέζικη έκδοση με 1 χρόνο εγγύηση και χωρίς την 800αρα μπάντα 4G

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με Vodafone στην Θεσσαλονίκη δεν θα έχω 4G? Γιατί είδα ότι η Vodafone υποστηρίζει και την 2600.

 

Αν εχεις vodafone η cosmote, δεν θα εχεις θεμα με το 4G στην 800αρα μπαντα. Το προβλημα με την 800αρα, το εχουν ΜΟΝΟ οσοι εχουν, wind.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις vodafone η cosmote, δεν θα εχεις θεμα με το 4G στην 800αρα μπαντα. Το προβλημα με την 800αρα, το εχουν ΜΟΝΟ οσοι εχουν, wind.

 

δεν είναι ακριβώς έτσι. Δείτε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=420979

Η 800αρα βοηθάει στο σήμα και για τις κλήσεις

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορά έχει η συσκευή που πουλάνε στο επίσημο site με αυτή που πουλάνε στα υπόλοιπα; Θέλω το λευκό, αλλά δεν το έχει στο επίσημο site.

 

Αυτό το παρατήρησα κι εγώ.

Το ίδιο ειναι αλλά δεν ξέρω με το χρήμα τι παίζει

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα!

Δεν την πάλευα με Oxygen OS!

Θα σας πω εντυπώσεις σε 2-3 μέρες!!!

Για πες μας πως τα πάει με την CyanogenMod rom;

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/Protective-Slim-Hard-Rubberized-Plastic-Matte-Case-Cover-Skin-For-5-0-OnePlus-X-/321932367345?var=&hash=item4af4aa15f1:m:mDjdUbHGzSDcmGeW0CfzXqQ

 

παραθέτω ένα link για όποιον ενδιαφέρεται για φθηνές θήκες..

έχω παραγγείλει και θα ενημερώσω για τη ποιότητά τους όταν τις παραλάβω

Link to comment
Share on other sites

Χτες (ήδη έχει περάσει μία ημέρα από τη λήψη του mail) μου ήρθαν τρία (3) invites και τα ποστάρω μόνο εδώ για όποιον συμφορουμίστα ενδιαφέρεται για αυτό το κελεπούρι..

 

OnePlus X

EUFF-A45E-20AB-AF25

EU07-CBBB-F20F-2361

EUC0-C943-95CE-BA92

 

Claim within 7 days!

 

ENJOY :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

έχω στη διάθεσή μου τρείς προσκλήσεις για το One plus X -οι οποίες λήγουν σε 5 μέρες.

 

όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει pm με το e-mail του να του στείλω.

 

προσοχή όμως μετά μέσα σε 24 ώρες πρέπει να αγοραστεί το κινητό γιατί λήγει η πρόσκληση

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα πριν μερικές ώρες από gizchina. Παράδοση εντός 2 ημερών μέσω DHL από το EU WAREHOUSE. Το είχαν λίγο τσιμπημενο αλλά δε πειράζει.

 

Κινεζική έκδοση σε λευκό με oxygenos. Αν δεν είχε τα black borders πιστεύω θα ήταν ανάμεσα στα 5 πιο όμορφα κινητά αυτή τη στιγμη.

 

Φοβερή κατασκευή, ταχύτατο, ωραια χρώματα.

 

Αυτά προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

Για πες μας πως τα πάει με την CyanogenMod rom;

 

Stable δε θα τη χαρακτήριζα.

 

Το GPS δε λειτουργεί.

Το Led δεν αναβοσβήνει σε notification αλλά μένει συνέχεια ανοιχτό.

Γενικότερο lag εδώ κι εκεί και κολλήματα.

Το Swype keyboard δε μου λειτουργεί.

Επίσης, σήμερα μετά από μια επανεκκίνηση έφαγε φλασιά το whatsapp ότι και καλά δεν έχω ρυθμίσει σωστά ημερομηνία/ώρα.

 

Αλλά έχει πολλές δυνατότητες παραμετροποίησης, οι οποίες λείπουν από την Oxygen.

 

Σήμερα βγήκε και νέο update από ό, τι βλέπω, αλλά πάλι αναφέρονται προβλήματα.

Θα την περάσω ΣουΚου γιατί λέω να κάνω clean flash.

 

Πάντως κακώς έχει χαρακτηριστεί stable.

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...