Jump to content

OnePlus X


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ΤΡΕΙΣ sharable προσκλήσεις για το Χ

Με ΡΜ παρακαλώ

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε χρειάζεται να τους πεις πως σου έπεσε...

Απλά πες ότι απλά σταμάτησε να λειτουργεί... Άμα δεν έχει και κανένα σημάδι, θα ξέρουν αν έπεσε;

 

Ή αλλιως η νοοτροπια που οδηγησε στην πληρη διαλυση της Ελλαδας του 2015. Περαστικα μας...

Link to comment
Share on other sites

Ή αλλιως η νοοτροπια που οδηγησε στην πληρη διαλυση της Ελλαδας του 2015. Περαστικα μας...

 

 

Εντάξει έλυσες το πρόβλημα της Ελλάδας εσύ . Συγχαρητήρια

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ή αλλιως η νοοτροπια που οδηγησε στην πληρη διαλυση της Ελλαδας του 2015. Περαστικα μας...

Όχι ότι επικροτώ τέτοιου είδους κινήσεις, αλλά αν είχες σχέση με γερμανο-αγγλους-αμερικανους και μάθαινες τι σκαρφιζονται κάποιο άλλοι αυτός για να περάσουν κάποιο προϊόν σε εγγύηση, θα πέρναγες τους Έλληνες για ερασιτέχνες

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει έλυσες το πρόβλημα της Ελλάδας εσύ . Συγχαρητήρια

 

Ευχομαι να εισαι max 15 χρονων, γιατι αλλιως... λυπάμαι...

@ Taliban

 

Αυτό δηλαδή τι σημαινει, μας εξουσιοδοτεί επειδή ο "διπλανος" (ειτε είναι Ελληνας, Αγγλος, Γαλλος , Πορτογαλος, whatever) κλεβει, θα πρεπει να κλεψουμε κι εμεις...? Άλλο παλι και τουτο.

Δεν συνεχιζω, δεν εχει νοημα, καποιος mod ας τα σβησει...

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να εισαι max 15 χρονων, γιατι αλλιως... λυπάμαι...

@ Taliban

 

Αυτό δηλαδή τι σημαινει, μας εξουσιοδοτεί επειδή ο "διπλανος" (ειτε είναι Ελληνας, Αγγλος, Γαλλος , Πορτογαλος, whatever) κλεβει, θα πρεπει να κλεψουμε κι εμεις...? Άλλο παλι και τουτο.

Δεν συνεχιζω, δεν εχει νοημα, καποιος mod ας τα σβησει...

 

Δεν εχω αναγκη να με λυπηθεις. Εδω ειμαστε τεχνολογικο φορουμ, πολιτικες αντιληψεις γραψε καπου αλλου φιλε μου

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω αναγκη να με λυπηθεις. Εδω ειμαστε τεχνολογικο φορουμ, πολιτικες αντιληψεις γραψε καπου αλλου φιλε μου

 

Ε αφου είναι τεχνολογικο φορουμ, ας βγαλουμε και τα οπλα και να κλεψουμε ο ενας το κινητο του αλλου. Πολιτικη αντιληψη? Χαχαχα, Αστο, δεν εχει νοημα "φιλε μου", ας γραψω καπου αλλου για να μην σπαταλησω άλλο από τον πολυτιμο Κυριακατικο χρονο μου...

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να εισαι max 15 χρονων, γιατι αλλιως... λυπάμαι...

@ Taliban

 

Αυτό δηλαδή τι σημαινει, μας εξουσιοδοτεί επειδή ο "διπλανος" (ειτε είναι Ελληνας, Αγγλος, Γαλλος , Πορτογαλος, whatever) κλεβει, θα πρεπει να κλεψουμε κι εμεις...? Άλλο παλι και τουτο.

Δεν συνεχιζω, δεν εχει νοημα, καποιος mod ας τα σβησει...

Το ανάφερα μόνο για τον παραλληλισμό που γράφτηκε περί Ελλήνων που μόνο λαμογιές σκαρφιζονται και για αυτό έφτασε η χώρα εδώ που είναι.το θεωρώ υπερβολικό αυτό

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το ανάφερα μόνο για τον παραλληλισμό που γράφτηκε περί Ελλήνων που μόνο λαμογιές σκαρφιζονται και για αυτό έφτασε η χώρα εδώ που είναι.το θεωρώ υπερβολικό αυτό

 

Δυστυχως δεν είναι υπερβολικο, όλα είναι θεμα παιδειας. Προσοχή, όχι μόρφωσης. Παιδειας. Εκει υστερούμε πολύ περισσοτερο από ξενους, ανεπτυγμένους λαους (που φυσικα εχουν κι αυτοι τα στραβα τους). Η κουβεντα είναι τεραστια, δεν τη συνεχιζω, over and out...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αλλάξω το P8 lite που έχω με αυτό. Έχει κάνει κάποιος αυτή μετάβαση να πει εντυπώσεις; Ο λόγος είναι καθαρά η αυτονομία του P8 lite, η οποία είναι για κλάματα.
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από oneplus X

Κατασκευή άψογη εμφάνιση για τα γούστα μου τέλεια

Ποιότητα κλησης άριστη αλλά θα την ήθελα με λίγο παραπάνω ένταση

Μπαταρία σχετικά καλή στην πρώτη φόρτιση έβγαλε 4.30 οθόνη με αρκετό σερφαρισμα με 3g.

Κάμερα δεν έχω τσεκαρει ακόμα αλλά είναι σίγουρα πιο κάτω από letv x800 pro που είχα πριν.

Σε γενικές γραμμές το κινητό είναι αρκετά δυνατό και σε λογική τιμή .

Θα περιμένω και το mi4c και θα αποφάσισε πιο θα κρατήσω λίγο καιρό

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

ρε παιδια να ρωτησω αφου το κινητο υπαρχει και σε minideal κτλ sites γιατι περιμενετε ολοι προσκλησεις?

Και ειναι και στα 250 στο minideal και δεν χρεωνει μεταφορικα...

Παιζει κατι και ειναι καλυτερα να το παραγγειλεις απο το official site της εταιρειας?

Ρωταω γιατι θελει το κιμητο ενας ξαδερφος και την παραγγελια θα την κανω εγω...μη κανω καμια πατατα

Samsung Galaxy S4

Xiaomi redmi 3 note

Xiaomi redmi 3

Lenovo K3 note

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που είναι στα κινέζικα Σιτέ είναι κινεζικές εκδόσεις με ένα χρόνο εγγύηση από Κίνα

Το εδώ έχουν ευρωπαϊκή εγγύηση δύο χρόνων

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι έχετε παραλάβει, στην συσκευασία εκτός της θήκης, υπάρχει μήπως και screen protector;
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εχω ΤΡΕΙΣ sharable προσκλήσεις για το Χ

Με ΡΜ παρακαλώ

Δόθηκαν οι 3 προσκλήσεις

Θα ήταν καλό να υπάρξει ένα feedback από τους παραλήπτες (αν παρήγγειλαν δλδ χωρίς πρόβλημα)

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι έχετε παραλάβει, στην συσκευασία εκτός της θήκης, υπάρχει μήπως και screen protector;

Ερχεται με τοποθετημένο screen protector.

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Αντιγράφω από την απάντηση του v@gelis (ποστ 65):

Το ευρωπαικο έχει όλες τις 4g bands που υπάρχουν στη χώρα μας, ενώ στο κινεζικο λείπει η 800, εχει 2 imei έναντι ενός, έρχεται με hydrogen OS (αλλά εύκολα φλασαρεται η oxygen), αλλα το σημαντικότερο : Δεν έχεις εγγυηση απευθείας από την oneplus, αλλά από το κινεζομαγαζο. Για το τελευταίο και την 800αρα μπάντα θεωρώ ότι αξίζουν σίγουρα τα 30-40 ευρώ παραπάνω...

 

Να συμπληρώσω στο παραπάνω, ότι αν κάποιος θέλει το champagne White, η αγορά από κινα, για την ωρα είναι μονόδρομος...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπερδεύτηκα και ειν στο request στο νήμα του op2 θα εκτιμούσα ενα invite και για το x

Ευχαριστω

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χάλασα!

Μου έπεσε από 1 μέτρο με θήκη και το προστάτευσα με το πόδι μου, αλλά παρ´ όλα αυτά η οθόνη είναι νεκρή και μάλλον θα χρειααστεί να το γυρίσω πίσω.

Υπόψιν δεν έχει καμμία φθορά πουθενά. Απλώς ένα drop από το χέρι μου και ψόφησε.:down::down:

 

Έχω ξενερώσει απίστευτα τωρα.... :mad::mad::mad:

Κι εγω που ηθελα να το παω χωρις θήκη...

Μολις παράγγειλα τη sandstone και tempered glass.

Ισως βοηθήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω και το mi4c και θα αποφάσισε πιο θα κρατήσω λίγο καιρό

 

Με ενδιαφέρει να ακούσω την άποψή σου σύντομα, είμαι κι εγώ μεταξύ των δύο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξενερώσει απίστευτα τωρα.... :mad::mad::mad:

Κι εγω που ηθελα να το παω χωρις θήκη...

Μολις παράγγειλα τη sandstone και tempered glass.

Ισως βοηθήσουν.

Το θέμα είναι ότι έσπασε το πάνελ από μέσα, το γυαλί δεν έχει πάθει κάτι. Το είχα με sandstone case. Θα επικοινωνήσω με 1+ να δω πόσο κοστίζει τελικά το repair. :X

Link to comment
Share on other sites

Δόθηκαν οι 3 προσκλήσεις

Θα ήταν καλό να υπάρξει ένα feedback από τους παραλήπτες (αν παρήγγειλαν δλδ χωρίς πρόβλημα)

 

ΟΛΑ ΟΚ :D

Χίλια ευχαριστώ:thanks:.

Μόλις έστειλα παραγγελεία από Oneplus. Αναμένω επιβεβαίωση και αποστολή παραγγελίας.

Οσοι παραγγείλατε σε πόσες μέρες σας ήρθε;

 

ΥΓ: έχει έρθει και Ελλάδα για όσους ενδιαφέρονται: http://youhou.gr/product_info.php?cPath=70_85&products_id=943&osCsid=anlt79p0474ffv9vkc51frstg6, αλλά σε τιμή 100€ πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταφερα τελικα να αποχωριστω το 1+1 μου...θα το βγαλω στο σφυρι το Χ...
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα για ένα φίλο. Κόσμημα η συσκευή. Την φορτίζω και δυστυχώς θα την παραδώσω το βράδυ στον μελλοντικό κάτοχό της.:cry:
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...