Jump to content

Microsoft Lumia 950


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παίδες καλησπέρα σας.

 

έχω φτάσει σε απογνωση με την μπαταρία...

 

έχει κανείς να μου προτείνει να αγοράσω από κάπου μπαταρία ή έχει περίσευμα καμία να μου πουλήσει...δεν μπορώ να προμηθευτώ από πουθενά.

 

αγόρασα μία από έναν Γερμανό αλλά δεν μου ήρθε ποτέ η μπαταρία και ευτυχώς πήρα πίσω τα λεφτά μου.

 

δεν κέρω τι να κάνω...δεν μπορώ να σκάσω πάλι λεφτά για καινούργιο κινητό.

 

όποιος μπορεί με ενα pm να μου απαντήσει γιατί δεν παλεύεται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παίδες καλησπέρα σας.

 

έχω φτάσει σε απογνωση με την μπαταρία...

 

έχει κανείς να μου προτείνει να αγοράσω από κάπου μπαταρία ή έχει περίσευμα καμία να μου πουλήσει...δεν μπορώ να προμηθευτώ από πουθενά.

 

αγόρασα μία από έναν Γερμανό αλλά δεν μου ήρθε ποτέ η μπαταρία και ευτυχώς πήρα πίσω τα λεφτά μου.

 

δεν κέρω τι να κάνω...δεν μπορώ να σκάσω πάλι λεφτά για καινούργιο κινητό.

 

όποιος μπορεί με ενα pm να μου απαντήσει γιατί δεν παλεύεται.

για παρε αυτους ενα τλφ ειχα παρει για 640 lte και ηταν original και σε καλη τιμη Mobile city 210 8616792

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες καλησπέρα σας.

 

έχω φτάσει σε απογνωση με την μπαταρία...

 

έχει κανείς να μου προτείνει να αγοράσω από κάπου μπαταρία ή έχει περίσευμα καμία να μου πουλήσει...δεν μπορώ να προμηθευτώ από πουθενά.

 

αγόρασα μία από έναν Γερμανό αλλά δεν μου ήρθε ποτέ η μπαταρία και ευτυχώς πήρα πίσω τα λεφτά μου.

 

δεν κέρω τι να κάνω...δεν μπορώ να σκάσω πάλι λεφτά για καινούργιο κινητό.

 

όποιος μπορεί με ενα pm να μου απαντήσει γιατί δεν παλεύεται.

 

Έψαξες και ebay?

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

παιδια με εχει πεθανει το κινητο στα κουλα ρισταρτ μετα το τελευταιο απντειτ. ενα ανα δυο μερες σχεδον. κανεις αλλος το εχει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια με εχει πεθανει το κινητο στα κουλα ρισταρτ μετα το τελευταιο απντειτ. ενα ανα δυο μερες σχεδον. κανεις αλλος το εχει?

 

Διάβασα και τα υπόλοιπα μηνύματά σου, αλλά απαντάω εδώ.

 

Αν και η μπαταρία μου έχει αρχίσει να τα φτύνει (18 μήνες, πια), ακόμα ελάχιστα τέτοια θέματα έχω.

 

Μου έκανε ένα Off πριν 5 μέρες, από μπαταρία και καλά, αλλά με το που έβαλα φορτιστή και άνοιξε, είχε 28% (δεν παίζει να πήρε τόσο πολύ σε 3').

 

Restart έχω 1 τη βδομάδα, κι αν.

 

Είμαι με τελευταία Insider Fast, πάντως.

 

Σε γνωστής μου τη συσκευή που άλλαξε τη μπαταρία ούτε μήνα πριν, η "νέα" (γιατί έχω αμφιβολίες για το τί της πούλησαν) λειτούργησε για μια εβδομάδα περίπου, και μετά dead πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η μπαταρία από Γερμανία.

Παραγωγής λέει τον 6-2017 :p

Πιο άσπρες γραμματοσειρές και διαφορές σε κάποια σημεία στο κείμενο

Στην επάνω πλευρά των επαφών κατακόρυφα, λείπει το μικρό άσπρο ορθογώνιο αυτοκολλητάκι που έχει η μαμά, ενώ επίσης λείπουν στην ίδια πλευρά στις άκρες δύο τελείες βαθουλώματα στις άκρες. Μπαίνει επίσης λίγο δύσκολα. Σα να μη μας τα λέει καλά.

Μάθανε ότι μαμιώμαστε...

 

36889340831_b7ac9b14fd_c.jpg

36842046466_908ab97b49_c.jpg

37030181725_1b5978225e_c.jpg

36194820714_2a60b618cc_c.jpg

Edited by natna
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο είναι και η μπαταρία στο 950 XL. Λείπουν αυτά τα δύο απο την μπαταρία.

Εν το μεταξύ κάτι που παρατήρησα τώρα. Όταν φορτίσεις τη μπαταρία 100% σβήσεις το κινητό και το ανοίξεις ξανά, τρώει 25%. Πέφτει στα 75%. :( Είναι νορμάλ αυτό για καινούργια μπαταρία;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Evris από τον ίδιο πωλητή την πήρες?

Έχεις κάνει υποθέτω τις 3-4 φορτίσεις για να σταθεροποιηθεί η απόδοση.

Δεν ξέρω, εμένα πάντως με αυτές τις διαφορές για μαϊμού μου φαίνεται.

Έστειλα φωτό και μήνυμα για επιστροφή της μπαταρίας και του ανέφερα ότι είμαι λίγο πριν μια αρνητική αξιολόγηση και paypal dispute.

Edited by natna
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Evris από τον ίδιο πωλητή την πήρες?

Έχεις κάνει υποθέτω τις 3-4 φορτίσεις για να σταθεροποιηθεί η απόδοση.

Δεν ξέρω, εμένα πάντως με αυτές τις διαφορές για μαϊμού μου φαίνεται.

Έστειλα φωτό και μήνυμα για επιστροφή της μπαταρίας και του ανέφερα ότι είμαι λίγο πριν μια αρνητική αξιολόγηση και paypal dispute.

Σκρουτζομάγαζο ήταν, αλλά δεν θυμάμαι πιο. Είχε δύο μόνο για τα XL και προλάβαμε και πήραμε εγώ και ο duc. Στον duc βγήκε καλύτερη η μπαταρία του, απ' ότι με είπε. Ίδιες ελλείψεις είχαν με το δικό σου.

Αν τον δεις online ρώτα τον!

Πιο γνήσιες δε θα βρεις. Εκτός αν πας στη Microsoft!!!! :lol:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

κάποιον αξιοπιστο πωλητη για αγορά μπαταρίας ORIGINAL στο ebay απο EU ή και Κίνα ??? αν εχει αγοράσασει κάποιος πρόσφατα ας μου πεί εστω και σε μήνυμα
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φιλος ενδιαφέρεται για καινούριο 950 η το XL, δεν τα ξέρω καθόλου τα Windows υπάρχει καπου ακόμα;

Στο σκρουτζ δεν βρήκα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Την επιστρέφω και παρήγγειλα ήδη άλλη. Να δούμε τι θα βγει εκείνη. Λογικά θα την έχω στα χέρια μου σε 15 μέρες
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φιλος ενδιαφέρεται για καινούριο 950 η το XL, δεν τα ξέρω καθόλου τα Windows υπάρχει καπου ακόμα;

Στο σκρουτζ δεν βρήκα κάτι.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/157104-microsoft-lumia-950-4g-dual-sim-white

 

Και σε καταστήματα Γερμανός πιστεύω πως θα έχουν

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/157104-microsoft-lumia-950-4g-dual-sim-white

 

Και σε καταστήματα Γερμανός πιστεύω πως θα έχουν

 

δεν βλεπω πουθενα να βγαζει τιμη, ουτε στο σιτε του Γερμανου υπαρχει.

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω πουθενα να βγαζει τιμη, ουτε στο σιτε του Γερμανου υπαρχει.

 

Θεωρώ πολύ δύσκολο να βρεις κάπου. Μόνο σε μεταχειρισμένο πλέον.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά φιλος ενδιαφέρεται για καινούριο 950 η το XL, δεν τα ξέρω καθόλου τα Windows υπάρχει καπου ακόμα;

Στο σκρουτζ δεν βρήκα κάτι.

Καλημερα Μαριε, πες του φιλου σου να μην ασχοληθει πλεον με τα 950 ρια - ειδικα καινουριο ετσι? Περα απο το οτι το λειτουργικο ειναι παρελθον και το store ειναι ενα ματσο χαλια πλεον υπαρχει και ενα ακομα μεγαλυτερο προβλημα. Το οτι οι μπαταριες των 950 χαλανε το τελευταιο διαστημα με εντονη συχνοτητα και οι κατοχοι δεν βρισκουν Πουθενα να τις αντικαταστησουν..Αρα καταλαβαινεις..

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πολύ δύσκολο να βρεις κάπου. Μόνο σε μεταχειρισμένο πλέον.

Ετσι κατάλαβα και εγω απο μια αναζήτηση που εκανα.

Καλημερα Μαριε, πες του φιλου σου να μην ασχοληθει πλεον με τα 950 ρια - ειδικα καινουριο ετσι? Περα απο το οτι το λειτουργικο ειναι παρελθον και το store ειναι ενα ματσο χαλια πλεον υπαρχει και ενα ακομα μεγαλυτερο προβλημα. Το οτι οι μπαταριες των 950 χαλανε το τελευταιο διαστημα με εντονη συχνοτητα και οι κατοχοι δεν βρισκουν Πουθενα να τις αντικαταστησουν..Αρα καταλαβαινεις..

Φιλε ειδικά το 1 κομμάτι που λες το ανέφερα αλλα είπε ότι τον βολεύει και δεν έχει θέμα στην καθημερινότητα του.

Με ενα 640 είναι τώρα.

Το 2 με τις μπαταρίες δεν το γνώριζα και είναι όντως ενα σοβαρο θέμα.

 

Δηλαδή πρέπει να έχεις και μπαταρία καβαντζα και αντε να βρεις και να είναι αυθεντική καλά κρασιά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαριε, πες του φιλου σου να μην ασχοληθει πλεον με τα 950 ρια - ειδικα καινουριο ετσι? Περα απο το οτι το λειτουργικο ειναι παρελθον και το store ειναι ενα ματσο χαλια πλεον υπαρχει και ενα ακομα μεγαλυτερο προβλημα. Το οτι οι μπαταριες των 950 χαλανε το τελευταιο διαστημα με εντονη συχνοτητα και οι κατοχοι δεν βρισκουν Πουθενα να τις αντικαταστησουν..Αρα καταλαβαινεις..

 

Και αν όντως τι θέλει εσύ τι ρόλο βαράς;;; Εγώ την μπαταρία την έχω 2 χρόνια και, και είναι μια χαρά..

Άρα καταλαβαίνεις....

Link to comment
Share on other sites

Και αν όντως τι θέλει εσύ τι ρόλο βαράς;;; Εγώ την μπαταρία την έχω 2 χρόνια και, και είναι μια χαρά..

Άρα καταλαβαίνεις....

 

Δεν ανοιγω διαλογο μαζι σου διοτι δεν εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλας...Και αυτη την συμπεριφορα κρατα την για αλλου.

Edited by panos9553
Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοιγω διαλογο μαζι σου διοτι δεν εχεις ιδεα για τι πραγμα μιλας...Και αυτη την συμπεριφορα κρατα την για αλλου.

 

Οι τελευταίες σελίδες είναι γεμάτες με ποστς για αλλαγή μπαταρίας και ο άλλος στον κόσμο του. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες σελίδες είναι γεμάτες με ποστς για αλλαγή μπαταρίας και ο άλλος στον κόσμο του. :lol:

 

Ωρες ωρες δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις τετοιες συμπεριφορες..

Ουτε τις προηγουμενες σελιδες εχει δει, αλλα ουτε και στο θεμα του 950 xl που ο κοσμος ψαχνει Απεγνωσμενα γνησιες μπαταριες και δεν βρισκουν πουθενα. Αν ειναι δυνατον...

Link to comment
Share on other sites

και σε android συσκευές με την ίδια συχνότητα χαλάνε οι μπαταρίες τους . λογικό είναι να χαλάνε μαζικά αυτο τον καιρο μιας κ είναι μοντέλο του 2015
http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

και σε android συσκευές με την ίδια συχνότητα χαλάνε οι μπαταρίες τους . λογικό είναι να χαλάνε μαζικά αυτο τον καιρο μιας κ είναι μοντέλο του 2015

 

Ασε στην ακρη την συχνοτητα που χαλανε οι μπαταριες στα 950 ρια..Link για γνησιες μπαταριες θα δωσεις εδω στα παιδια που ψαχνουν?

Link to comment
Share on other sites

και σε android συσκευές με την ίδια συχνότητα χαλάνε οι μπαταρίες τους . λογικό είναι να χαλάνε μαζικά αυτο τον καιρο μιας κ είναι μοντέλο του 2015

Στα Android όμως βρίσκεις μπαταρίες. Εδώ δεν βρίσκεις. Για γνήσιες πάντα! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...