Jump to content

Google Nexus 6P (by Huawei)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασα να τηλεφωνήσω σε περίπου 15 καταστήματα, δεν το βρήκα πουθενά. Δυστυχώς δεν έχω περισσότερο χρόνο να αφιερώσω.

 

Αν κάποιος επιχειρήσει το ίδιο και το βρει, αν θέλει και γίνεται, ας κρατήσει και δεύτερη συσκευή στο όνομά του ή με δικά μου στοιχεία (μέσω π.μ.), και κερνάω ό,τι ξόδεψε στα τηλεφωνήματα.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μια απ' τα ίδια παιδιά. Λογικά θα έχουν ελάχιστο απόθεμα σε κάποιες περιοχές εντελώς τυχαία.

 

Εντωμεταξύ τα περισσότερα καταστήματα είναι franchise και ως εκ τούτου δεν έχουν πρόσβαση από τα κεντρικά στις αποθήκες τους.

 

Νομίζω είναι χαμένη υπόθεση, από τα 20-25 τηλέφωνα που έχω κάνει ως τώρα, πάντως. :P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , με αφορμη την προσφορα της vodafone ηθελα να κανω μια ερωτηση ισως καποιος ξερει. Επικοινωνησα με ενα καταστημα και μου ειπαν οτι πρεπει να δωσω μια προκαταβολη (επειδη περιμενουν παραλαβες την πεμπτη), με βαση ομως τη ζητηση και την μικρη διαθεσιμοτητα υπαρχει κατι που να μου πιστοποιει οτι εντελει εαν δωσω προκαταβολη και κατι παει στραβα θα παρω εστω τα χρηματα μου πισω η θα με αναγκασουν να κανω καποια αγορα με τα χρηματα που εχω ηδη δωσει;

 

Στα τηλεφωνήματα που έκανα, ρωτούσα αν είναι διαθέσιμο για άμεση αγορά ή παραγγελία, και δεν μου ανέφερε κανείς για νέα παραλαβή ή δυνατότητα παραγγελίας. Όλοι μου είπαν πως δεν υπάρχει καθόλου.

 

Αν θες, κάλεσε στο ίδιο κατάστημα, και κάνε εκεί τα ερωτήματα, ώστε να σε διαβεβαιώσουν.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά ρε παιδιά αλλά υπάρχουν κάπου αυτές οι προσφορές να δούμε τι άλλο έχει αφού αυτό μάλλον άπιαστο όνειρο θα μείνει για πολλούς;
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν οι πρώτες αγοραπωλησίες σε γνωστό σάιτ αγγελιων και ή τιμή αυτού 450€ παρακαλώ !!! Αθάνατη Ελλαδα σ....κεφαλοι έλληνες... Αντί να την πάρει την συσκευή κανένα παλικάρι να την χαρεί την παίρνουν τα λαμογια ...
Link to comment
Share on other sites

Ένα κατάστημα στις Σέρρες [don't ask] μου το επιβεβαίωσε πρώτο, όταν πήρα να ρωτήσω για διαθεσιμότητα (πριν το αναφέρω εγώ).

 

Έπειτα, στα κεντρικά της Vodafone στην εξυπηρέτηση μου το είπε πρώτη η τηλεφωνήτρια, επίσης πριν το αναφέρω εγώ.

 

Όπου έχω πάρει, ή δεν έχουν, ή είναι κρατημένα, ή με παραγγελία και παραλαβή ένας θεός ξέρει πότε.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν οι πρώτες αγοραπωλησίες σε γνωστό σάιτ αγγελιων και ή τιμή αυτού 450€ παρακαλώ !!! Αθάνατη Ελλαδα σ....κεφαλοι έλληνες... Αντί να την πάρει την συσκευή κανένα παλικάρι να την χαρεί την παίρνουν τα λαμογια ...

 

αν λες αυτή που λεει Τώρα μπαίνει στον δεύτερο μήνα αγοράς , την εβλεπα πριν αλα σιγουρα δεν είναι από την προσφορα που λεμε τωρα , γιατι και δε είναι καινουργια και ποτε προλαβε και την πηρε ? ότι την πουλαει 450 ευρω αυτό είναι ανευ σχολίου, βρισκουν και τα κανουν μιας και στο σκρουτζ ανεβηκε κατακοριφα η τιμη

Link to comment
Share on other sites

αν λες αυτή που λεει Τώρα μπαίνει στον δεύτερο μήνα αγοράς , την εβλεπα πριν αλα σιγουρα δεν είναι από την προσφορα που λεμε τωρα , γιατι και δε είναι καινουργια και ποτε προλαβε και την πηρε ? ότι την πουλαει 450 ευρω αυτό είναι ανευ σχολίου, βρισκουν και τα κανουν μιας και στο σκρουτζ ανεβηκε κατακοριφα η τιμη

 

Αφού γράφει αγορά 1/11/2016, τι άλλο να συμπεράνει κανείς;

Για επισκευές: http://servicekiniton.gr/.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, όποιος το θέλει οπωσδήποτε, μπορεί να πάρει το 64gb με 480 στο e-shop. Και εγώ θέλω να το πάρω οπωσδήποτε, αλλά δε θέλω να δώσω πάνω από 400, οπότε περιμένω. Όσο ότι το πουλάνε υπερβολικά, δεν το σχολιάζω καν. Βασικά, δε φταίνε αυτοί που το πουλάνε τόσο (ελεύθεροι είναι να το κάνουν), αλλά αυτοί που τα αγοράζουν.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

και για να είμαι και λιγο εντος θέματος , περασα την 7,1,1 beta και μονο καλα εχω να πω , εχω την αισθηση οτι και από μπαταρια παει καλυτερα , θα το δω βεβαια τις επομενες μερες αυτό με σιγουρια Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχει πουθενά, δουλεύουν τον κόσμο απλά.

 

Εγώ έχω πάρει σε χαιδαρι, Αιγάλεω, Περιστέρι,Κορυδαλλό, Ίλιον, Πετρούπολη Ελευσίνα, Ασπρόπυργο, Μοσχάτο, Καλλιθέα, νέα Σμύρνη, Ταύρο, Κόρινθο και Αγίους Θεόδωρους και δεν υπάρχει τίποτα

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κραχτη δεν το λες γιατι προσωπικά δεν το εχω δει πουθενα να το διαφημίζουν , αν παραλαβει κανεις από εδώ ας μας πει ετσι πληροφοριακα
Link to comment
Share on other sites

Δυνατότητα παραγγελίας που έγραψαν κάποια παιδιά, υπάρχει όντως; Έμαθε κάποιος κάτι νεότερο;

Εγώ που ρώτησα σχεδόν σε όλα τα καταστήματα που πήρα μου είπαν όχι, απλά υπάρχει ενδεχόμενο να παραλάβουν νέες συσκευές ποτέ να πάρω και αύριο και μεθαύριο κτλ....

 

Στάλθηκε από το LG G5 μου...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πήγα στην Vodafone της πόλης μου, και συζητήσαμε λίγο με τον ιδιοκτήτη. Φυσικά δεν υπάρχει και εσωτερικά το ξέρουν και έχουν ενημερωθεί οι υπεύθυνοι των καταστημάτων εδώ και 10 μέρες , οπότε μου λέει καταλαβαίνεις ότι το συγκεκριμένο έφυγε εσωτερικά. Όπως και σε ένα δύο αλλα. Το ότι βγήκε νωρίτερα τώρα μάλλον για να ασχοληθούμε για άλλη μια φορά με αυτήν την εταιρία.
-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ρώτησα σε 2 καταστήματα στη δυτική Θεσσαλονίκη και μου είπαν ότι υπήρχαν για όλη την Ελλάδα 30 συσκευές και ειδικά για Θεσσαλονίκη μόλις 2.

Γελάει ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

Το αστειο ειναι οτι στο eshop της δεν κανει καν εκπτωσεις φετος η vodafone απο οτι φαινεται.....παρολα αυτα τροπο να δωσει χαρισμα συσκευες στους κολλητους και υπαλληλους της βρηκε την ακρη!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που πήγα σε κατάστημα να ρωτήσω έριξαν μια μάτια και υπήρχε μια μόνο συσκευή σε άλλο κατάστημα και τώρα το απόγευμα μου είπαν ότι ήταν κρατημένη άλλες συσκευές δεν φαίνονται μέσα στο σύστημα όποτε τέλος το πανηγύρι
Link to comment
Share on other sites

Φίλη ... Δεν μπόρεσε να το πάρει... (Το ειχε πάρει υπάλληλος για δικό του) αλλά πήρε το HTC A9 στα 157€.. κάτι είναι και αυτό.. τουλαχιστον το πήρε για την παρτη της..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ρώτησα και εγω σε ενα κατάστημα εδω στο Ηρακλειο Κρήτης και μου

είπαν οτι δεν εχουν τίποτα. Ήταν ελάχιστα τα κομματια και δεν πρόλαβε κανενας.

Link to comment
Share on other sites

Google: "We're evaluating" a firmware update to 5X and 6P to add fingerprint scanner gestures :)

 

Πάλι δεν είναι σίγουρο το σκέφτονται μπορεί και να μην το κάνουν όχι ότι δεν γίνεται καθαρά για προώθηση τού pixel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...