Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει θέμα με όλες τις θήκες. Δοκίμασε και χωρίς.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

 

Λες;Θα το δοκιμασω!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομιζα πως ειχε διορθωθει το θεμα με την θηκη, ετσι ειχα διαβασει τουλαχιστον με την αναβαθμιση σε 6αρι.

 

Δεν έχει έρθει η 6 ακομα!!

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!!!! Καλορίζικο και απροβληματιστο φιλαράκι! Ισχύει ότι ήθελε 4000mHa μπαταρία και μια αδιαβροχοποιηση. Εργαλείο είναι ούτως ή άλλως αλλά θα έκανε το κάτι παραπάνω

 

Ευχαριστώ Τάκη. :D

 

Έτσι είναι, τα χούμε πει για μπαταρία. :)

Για αδιαβροχοποίηση δεν με ενδιαφέρει, αλλά ευπρόσδεκτη εφόσον δεν θα θυσίαζε κάτι άλλο. (π.χ. ευκρίνεια οθόνης/ηχείο/bezel/σχέδιο).

 

Και μια γενική/πρώτη εντύπωση: Πρόκειται για τρομερό σύνολο, αλλά πάντα το καλό μπορεί να γίνει καλύτερο ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει έρθει η 6 ακομα!!

 

Δεν είχα καμιά καθυστέρηση με το δαχτυλικό αποτύπωμα, αντίθετα με είχε εντυπωσιάσει η ταχύτητα αναγνώρισης. Και φορώ θήκη της spigen και είμαι στην 5 ακόμα. Απλά για την ώρα το απενεργοποίησα γιατί στην καθημερινότητα μου δεν με βολεύει...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ξέρουμε αν κάνει αυτή η μπαταριά για το δικό μας v10

 

3950mAh High Power battery For LG V10 VS990 H900 H901 Phone

 

ebay

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ξέρουμε αν κάνει αυτή η μπαταριά για το δικό μας v10

 

3950mAh High Power battery For LG V10 VS990 H900 H901 Phone

 

ebay

 

Δεν ξερουμε οτι λεει ο πωλητης εξαλου δεν στελνει ελλαδα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Για να υπαρχει το εικονίδιο στη 2η οθονη πρεπει στον καιρο να επιλέξετε...τρεχουσα τοποθεσια.

 

Σ'ευχαριστώ ρε φίλε! Είχα φάει τρελό σκάλωμα που δεν μου το έβγαζε!!

Link to comment
Share on other sites

το είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν πήρα απάντηση και δεν είδα να το σχολιάζει και κανείς, κάτω από τον ήλιο πως είναι η οθόνη?
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Τάκη. :D

 

 

 

Έτσι είναι, τα χούμε πει για μπαταρία. :)

 

Για αδιαβροχοποίηση δεν με ενδιαφέρει, αλλά ευπρόσδεκτη εφόσον δεν θα θυσίαζε κάτι άλλο. (π.χ. ευκρίνεια οθόνης/ηχείο/bezel/σχέδιο).

 

 

 

Και μια γενική/πρώτη εντύπωση: Πρόκειται για τρομερό σύνολο, αλλά πάντα το καλό μπορεί να γίνει καλύτερο ;)

 

Να ελπίσουμε να μην εγκαταλείψει τη συγκεκριμένη σειρά και να βγάλει διάδοχο το φθινόπωρο και να βγάλει μια δεύτερη έκδοση στις 5.2-5.3 ίντσες :p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

το είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν πήρα απάντηση και δεν είδα να το σχολιάζει και κανείς, κάτω από τον ήλιο πως είναι η οθόνη?

Εμένα μια χαρά μου φαίνεται. Έχουν βάλει και ένα σύστημα που όταν έχει πολύ ήλιο φαίνεται σαν να ανεβάζει κι άλλο παρόλο που είναι στο 100%. https://m.reddit.com/r/lgv10/comments/43k596/v10_sun_mode/

Να ελπίσουμε να μην εγκαταλείψει τη συγκεκριμένη σειρά και να βγάλει διάδοχο το φθινόπωρο και να βγάλει μια δεύτερη έκδοση στις 5.2-5.3 ίντσες :p

Μακάρι να την κρατήσει την σειρά και αν την καταργήσει θα είναι σαν να αυτοκτονεί (για ακόμη μια φορά). Βέβαια lg είναι αυτή και όλα τα περιμένουμε. Τώρα για το μικρότερο δύσκολο το κόβω αλλά θα έπιανε και άλλη γκάμα καταναλωτών.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το είχα ξαναρωτήσει αλλά δεν πήρα απάντηση και δεν είδα να το σχολιάζει και κανείς, κάτω από τον ήλιο πως είναι η οθόνη?

Τι να σχολιάσουμε?δεν κατάλαβα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι να σχολιάσουμε?δεν κατάλαβα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αν είναι καλή η φωτεινότητα της οθόνης όταν είσαι κάτω από τον ήλιο.τα lg έχουν ένα θέμα στον ήλιο.

 

 

ευχαριστώ τάκαρε και οι υπόλοιποι :)

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

αν είναι καλή η φωτεινότητα της οθόνης όταν είσαι κάτω από τον ήλιο.τα lg έχουν ένα θέμα στον ήλιο.

 

 

ευχαριστώ τάκαρε και οι υπόλοιποι :)

 

Ναι ειναι καλη η φωτεινοτητα στον ηλιο οχι βεβαια οπως ενα λουμια 640 xl αλλα αξιοπρεπεστατη

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και να σας πω οτι μεχρι 19/05/16 στην ελλαδα εχουν πουληθει 2.734. v10 απο πηγη μου μη ρωτατε απο που αντε να πιασουμε τους 3000 μεχρι τελος ιουνιου καλα παμε.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

αν είναι καλή η φωτεινότητα της οθόνης όταν είσαι κάτω από τον ήλιο.τα lg έχουν ένα θέμα στον ήλιο.

 

 

ευχαριστώ τάκαρε και οι υπόλοιποι :)

Φατσα καρτα στον ήλιο?Αυτό ρωτας?

Αν ναι ...δεν θα απαντήσω...συγγνώμη

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φατσα καρτα στον ήλιο?Αυτό ρωτας?

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ε κάτω από τον ήλιο γενικά, τώρα φάτσα η πλάτη δεν ξέρω.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Να ελπίσουμε να μην εγκαταλείψει τη συγκεκριμένη σειρά και να βγάλει διάδοχο το φθινόπωρο και να βγάλει μια δεύτερη έκδοση στις 5.2-5.3 ίντσες :p

 

Μακάρι να την κρατήσει την σειρά και αν την καταργήσει θα είναι σαν να αυτοκτονεί (για ακόμη μια φορά). Βέβαια lg είναι αυτή και όλα τα περιμένουμε. Τώρα για το μικρότερο δύσκολο το κόβω αλλά θα έπιανε και άλλη γκάμα καταναλωτών.

 

Γενικότερα η lg πρέπει να κοιτάξει και τα μικρότερα μεγάθη. Στο G5 πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι σκέφτηκαν και ενώ έχει τόσο άπλετο bezel επάνω (:down:), δεν έβαλε και τη 2η οθόνη, που την έχει έτοιμη :confused::mad::cry:

Τώρα για τη σειρά V10, οφείλει να μην επαναλάβει τα σφάλματα του παρελθόντος και όχι μόνο να τη συνεχίσει, αλλά να την εμπλουτίσει με περαιτέρω. :)

Όπως και ας ελπίσουμε να συνεχίσει να είναι απροβληματιστό, όπως είναι ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και ας ελπίσουμε να συνεχίσει να είναι απροβληματιστό, όπως είναι ως τώρα.

Το μόνο που μ'ενδιαφέρει σαν κάτοχο

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά επειδή είναι να κάνω ανταλλαγή το s7 με ενα v10 τι sim δέχεται nano όπως το s7 ή θέλει ανταπτορα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά επειδή είναι να κάνω ανταλλαγή το s7 με ενα v10 τι sim δέχεται nano όπως το s7 ή θέλει ανταπτορα;

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Νανο σιμ θελει

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...