Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλά μην νομίζεις ότι ο 808 του lg έχει κάποια τρελή διάφορα χρονικά από τον kirin 925 του mate 7 κατά την γνώμη μου ή διαφορά έγκειται στην χωρητικότητα της μπαταρίας την ανάλυση οθόνης και την υποδειγματική διαχείριση της ενέργειας του kirin δεν νομίζω ότι έχει κάποιο πρόβλημα ή συσκευή σου αυτοί είναι πάνω κάτω οι χρόνοι του ν10

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-AL10 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακόμα χειρότερα, αυτο εχει 4100 μπαταρία, χαμηλότερη ανάλυση, λογικό είναι να υπάρχει τεράστια διαφορά.

Η αλήθεια ειναι ότι η μπαταρία του V10 είναι επιεικώς μέτρια. Ιδίως το 3g/4g και τα παιχνίδια την καταπίνουν κυριολεκτικά. Είναι πιστεύω το μόνο τρωτό του σημείο.

 

Θα το κάνω λιανά. Τον ρώτησα γιατί τα στατιστικά που μας ανέφερε ήταν απογοητευτικά & ήθελα να κάνω μια σύγκριση, για να δούμε αν το συγκεκριμένο v10, του φίλου είχε πρόβλημα.

Αν με την ίδια χρήση στο mate 7 είχε 50% μπαταρία τότε είναι οκ, γιατί και στο mate, sot 1.15 στο 50% λίγο είναι, άρα οφείλεται στη βαρειά χρήση που κάνει. Αν με την ίδια χρήση στο mate όμως ήταν στο 80% τοτε το v10 του είχε πρόβλημα, γιατί οι διαφορά των συσκευών είναι περίπου στο διπλάσιο, όχι στο τετραπλάσιο. Πιστεύω τώρα με κατάλαβες...;)

Η σύγκριση της αυτονομίας για μένα πρέπει να γίνεται συγκριτικά με παλιότερες συσκευές, για να είμαστε όσο πιο κόντα γίνεται στην πραγματικότητα.

Αν δεν τον είχα ρωτήσει να μας κάνει σύγκριση με το mate 7 & διάβαζες απλά, ότι σε 10h ώρες αναμονής με 1.15sot είναι στο 15%, δεν θα έλεγες ότι η συσκευή του έχει πρόβλημα & κάτι δεν πάει καλά.?

 

@dBpanos, προσωπικά συνεχίζω να μην μου φάινεται τόσο παράξενο. Αλλά αν θες να σαι σίγουρος & έχεις όρεξη, δοκίμασε hard reset & στήσιμο εκ νέου ή πάρε και μια 2η μπαταρία, για να αποκλείσεις και αυτό το ενδεχόμενο, μπορείς επίσης, να πας στο service & να τους πεις ότι η αυτονομία της συσκευής δεν ανταποκρίνεται με τις προδιαγραφές της συσκευής & άλλοι που ξέρεις βγάζουν παραπάνω, και να το τσεκάρουν.

Δεν θεωρώ ότι θα δεις μεγάλες διαφορές, πάντως, ίσως κάνω και λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο bas13 ακριβώς από πάνω, μιλάω για το 7. Προφανώς έχει μικρότερη ανάλυση και 4100 mAh μπαταρία, αλλά:

  • Έχει 6" οθόνη
  • Έχει παλαιότερο, άρα πιο ενεγοβόρο επεξεργαστή
  • Είναι dual sim και μάλιστα dual active

 

Για να σας δώσω να καταλάβετε, δοκίμασα 2 μέρες να αφήσω το βράδυ στον ύπνο το κινητό εκτός φόρτισης, αλλά στο 100%, για να δω πόσο θα είναι όταν ξυπνήσω το πρωί (00:00 - 08:00).

 

Με την δεύτερη οθόνη ανοιχτή, το πρωί το βρήκα στο 90% (πριν 3 ημέρες)

Με τη δεύτερη οθόνη κλειστή το βρήκα στο 94% (σήμερα)

 

Αυτή τη στιγμή, με Wi-Fi κλειστό από τις 8:20 (NFC μόνιμα κλειστό) και τα υπόλοιπα ανοιχτά έχω 71% & SOT 30'25", με:

  • 16' κλήσεων
  • 15' chrome
  • <10' Facebook

 

Φυσικα θα εχεις το nfc κλειστο υπαρχει λογος να ειναι ανοιχτο;δε πιστευω να εχεις μπλε δοντι και τοποθεσια ανοιχτα;

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλά μην νομίζεις ότι ο 808 του lg έχει κάποια τρελή διάφορα χρονικά από τον kirin 925 του mate 7 κατά την γνώμη μου ή διαφορά έγκειται στην χωρητικότητα της μπαταρίας την ανάλυση οθόνης και την υποδειγματική διαχείριση της ενέργειας του kirin δεν νομίζω ότι έχει κάποιο πρόβλημα ή συσκευή σου αυτοί είναι πάνω κάτω οι χρόνοι του ν10

 

Βασικά διαφορά χωρητικότητας μπαταρίας & η ενεργοβόρος οθόνη είναι οι διαφορές.

Οι cpu ούτως ή άλλως λίγο τρώνε, και τον kirin να έβαζες στο v10, πιστεύω δεν θα έβλεπες μεγάλη βελτίωση.

Link to comment
Share on other sites

Bas13 υπολογιζω σε ένα 10 με 15% παραπάνω στο v10 με kirin στην διαχείριση ενέργειας έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-AL10 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε και ο bas13 ακριβώς από πάνω, μιλάω για το 7. Προφανώς έχει μικρότερη ανάλυση και 4100 mAh μπαταρία, αλλά:

  • Έχει 6" οθόνη
  • Έχει παλαιότερο, άρα πιο ενεγοβόρο επεξεργαστή
  • Είναι dual sim και μάλιστα dual active

 

Για να σας δώσω να καταλάβετε, δοκίμασα 2 μέρες να αφήσω το βράδυ στον ύπνο το κινητό εκτός φόρτισης, αλλά στο 100%, για να δω πόσο θα είναι όταν ξυπνήσω το πρωί (00:00 - 08:00).

 

Με την δεύτερη οθόνη ανοιχτή, το πρωί το βρήκα στο 90% (πριν 3 ημέρες)

Με τη δεύτερη οθόνη κλειστή το βρήκα στο 94% (σήμερα)

 

Αυτή τη στιγμή, με Wi-Fi κλειστό από τις 8:20 (NFC μόνιμα κλειστό) και τα υπόλοιπα ανοιχτά έχω 71% & SOT 30'25", με:

  • 16' κλήσεων
  • 15' chrome
  • <10' Facebook

Δε μου φαινεται εμενα προσωπικα τοσο φυσιολογικο αυτο. Εγω το εβγαλα απο την φορτιση στης 5.15 το πρωι και εχω τωρα 85% μπαταρια και 1.28 ωρες sot. Η χρηση περιλαμβανει 1 ωρα navigation με το here να παω καπου με ανοιχτο μονο το gps. Κλειστα data και wifi. Μιση ωρα facebook και tapatalk με wifi.

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΝΙΚΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Με κλειστά data συνφορουμιτη μπορεί να βγάλει και 8 ώρες sot

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-AL10 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλά μην νομίζεις ότι ο 808 του lg έχει κάποια τρελή διάφορα χρονικά από τον kirin 925 του mate 7 κατά την γνώμη μου ή διαφορά έγκειται στην χωρητικότητα της μπαταρίας την ανάλυση οθόνης και την υποδειγματική διαχείριση της ενέργειας του kirin δεν νομίζω ότι έχει κάποιο πρόβλημα ή συσκευή σου αυτοί είναι πάνω κάτω οι χρόνοι του ν10

 

Θεωρώ ότι ο Kirin, είναι πιο ενεργοβόρο chip με 4 παλιούς επεξεργαστές Α7 και 4 Α15, την στιγμή που ο 808 είναι με τους πιο καινούργιους 64bit Α53 και Α57. Στον χρονισμό μπορεί να είναι κοντά.

 

Αν με την ίδια χρήση στο mate 7 είχε 50% μπαταρία τότε είναι οκ, γιατί και στο mate, sot 1.15 στο 50% λίγο είναι, άρα οφείλεται στη βαρειά χρήση που κάνει. Αν με την ίδια χρήση στο mate όμως ήταν στο 80% τοτε το v10 του είχε πρόβλημα, γιατί οι διαφορά των συσκευών είναι περίπου στο διπλάσιο, όχι στο τετραπλάσιο.

 

@dBpanos, προσωπικά συνεχίζω να μην μου φάινεται τόσο παράξενο. Αλλά αν θες να σαι σίγουρος & έχεις όρεξη, δοκίμασε hard reset & στήσιμο εκ νέου ή πάρε και μια 2η μπαταρία, για να αποκλείσεις και αυτό το ενδεχόμενο, μπορείς επίσης, να πας στο service & να τους πεις ότι η αυτονομία της συσκευής δεν ανταποκρίνεται με τις προδιαγραφές της συσκευής & άλλοι που ξέρεις βγάζουν παραπάνω, και να το τσεκάρουν.

Δεν θεωρώ ότι θα δεις μεγάλες διαφορές, πάντως, ίσως κάνω και λάθος.

 

Ήμουν ενδιάμεσα, περίπου στο 65%. Προτείνεις να κάνω εκ νέου στήσιμο εξαρχής, ή να κρατήσω ένα backup και να το κάνω restore? Πιο πολύ για τα app settings.

 

Φυσικα θα εχεις το nfc κλειστο υπαρχει λογος να ειναι ανοιχτο;δε πιστευω να εχεις μπλε δοντι και τοποθεσια ανοιχτα;

 

Και Bluetooth και Location ανοιχτά και Wi-Fi, παρότι όχι πάντα συνδεδεμένα σε hands-free/δίκτυο. Αλλά σήμερα π.χ. έκλεισα το wi-fi να δω πόση διαφορά θα κάνει. Προς το παρόν, δεν βλέπω καμία απολύτως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bas13 υπολογιζω σε ένα 10 με 15% παραπάνω στο v10 με kirin στην διαχείριση ενέργειας έχουν κάνει καταπληκτική δουλειά

 

Ναι δεν αντιλέγω σ'αυτό, απλά ένα 10% βελτίωση δεν θα μας έσωζε.

Ας βάλει την 4άρα μπαταρία που σημαίνει κατευθείαν ~35% αύξηση & μια οθόνη με μικρότερες ενεργειακές απαιτήσεις, όπως oι τελευταίες amoled(Δες διαφορά σε αυτονομία note 5 & v10, ενώ έχουν την ίδια μπαταρία) όπου θα χεις άλλο τόσο κέρδος και ας χάσω αυτό το 10-15% κέρδος της cpu :p

Εννοείται ότι θέλουμε βελτιώσεις από παντού, απλά οι πληγές είναι τα 2 παραπάνω κυρίως & εκεί πρέπει να εστιάσει η lg στο μέλλον.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήμουν ενδιάμεσα, περίπου στο 65%. Προτείνεις να κάνω εκ νέου στήσιμο εξαρχής, ή να κρατήσω ένα backup και να το κάνω restore? Πιο πολύ για τα app settings.

 

Καλύτερα εξαρχής, για να αποκλείσεις το ενδεχόμενο να μεταφέρεις κάτι που σου πειράζει τη μπαταρία.

Επίσης, σήμερα δούλεψε το κανονικά & ανέβασε, αν θες, τα ανάλογα screenshots όταν είναι να μπεις στη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο χθες συνεχεια μου βγαζει ενα μνμ οτι το bluetooth αποσυνδεθηκε... Η δεν λειτουργει σωστα...είτε εχω το ακουστικο ειται οχι.....αρκει να το εχω ανοικτο...εχει τυχει σε κανεναν;

Οσο για την μπαταρία επειδη εχω αλλαξει πολλα κινητα αν εξαιρεσεις το mate7 kai το a5. Ειναι παρα πολυ καλή

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασικα λεει οτι η λειτουργια bluetooth εχει σταματησει

Νεκτάριος
Link to comment
Share on other sites

 

 

Αυτη που γραφεις ειναι αυτη που περιεγραψα για μενα ως καλυτερη!

Η αλλη ειναι

 

http://www.ebay.com/itm/141974580486?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=441096289106&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Αυτη που γραφεις ειναι αυτη που περιεγραψα για μενα ως καλυτερη!

Η αλλη ειναι

 

http://www.ebay.com/itm/141974580486?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=441096289106&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Παρομοίως, την έχω και εγώ και έχω γράψει πως είναι εξαιρετική!

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

να πάρουμε ένα τέτοιο αν ξεμπερδεύουμε! θα κάνει και φονικό όπλο! :lol::lol::lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να πάρουμε ένα τέτοιο αν ξεμπερδεύουμε! θα κάνει και φονικό όπλο! :lol::lol::lol:

 

 

Με αυτο δεν φοβασαι τιποτα!:lol::lol::lol:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Περί θήκης ο λόγος...

 

Μέχρι προχθές του φόραγα την Spigen Rugged Armor ( http://www.e-experts.gr/spigen-lg-v10-case-rugged-armor-sgp11813-p-6346.html ) και την άλλαξα έτσι για αλλαγή με αυτή της Nilkkin ( http://www.ebay.com/itm/151917887283?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=451101949113&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT )

 

Έχασα βέβαια το φοβερό γκριπ της Spigen και την εμφάνιση κτήνους αλλά είδα ένα πολύ πιο κομψό τηλέφωνο ! Ή έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον... Τεσπά, θα τις εναλλάσσω ανάλογα την διάθεση και τον τόπο χρήσης, να μην βαριόμαστε κιόλας τα ίδια και τα ίδια... :rolleyes:

 

Και στα υπόψιν υπάρχει και η περίπτωση της δερμάτινης http://www.ebay.com/itm/182044136257?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=482864146395&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Περί θήκης ο λόγος...

 

Μέχρι προχθές του φόραγα την Spigen Rugged Armor ( http://www.e-experts.gr/spigen-lg-v10-case-rugged-armor-sgp11813-p-6346.html ) και την άλλαξα έτσι για αλλαγή με αυτή της Nilkkin ( http://www.ebay.com/itm/151917887283?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=451101949113&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT )

 

Έχασα βέβαια το φοβερό γκριπ της Spigen και την εμφάνιση κτήνους αλλά είδα ένα πολύ πιο κομψό τηλέφωνο ! Ή έτσι μου φαίνεται τουλάχιστον... Τεσπά, θα τις εναλλάσσω ανάλογα την διάθεση και τον τόπο χρήσης, να μην βαριόμαστε κιόλας τα ίδια και τα ίδια... :rolleyes:

 

Και στα υπόψιν υπάρχει και η περίπτωση της δερμάτινης http://www.ebay.com/itm/182044136257?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=482864146395&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

 

Σε αυτες τις 2 αναφερομουνα οταν εγραψα,για το ποια θεωρω καλυτερη!

Βεβαια βλεποντας την 3η που εχεις βαλει,δεν σου κρυβω οτι μου αρεσει πολυ και το σκεφτομαι να την χτυπησω!;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, σήμερα δούλεψε το κανονικά & ανέβασε, αν θες, τα ανάλογα screenshots όταν είναι να μπεις στη φόρτιση.

 

Έβγαλα 3 screenshot για να πάρετε μια ιδέα. Ουσιαστικά η χρήση ξεκίνησε στις 08:00 με 94%, με bluetooth hands-free μόνιμα συνδεδεμένο. Να συμπληρώσω ότι έχω και 55' κλήσεων. Αν θα βοηθούσε κάποιο άλλο screenshot, ευχαρίστως να το δώσω.

 

https://i.imgsafe.org/28a55b876a.png

https://i.imgsafe.org/28a581dbcd.png

https://i.imgsafe.org/28a56c27ef.png

Edited by dBpanos
αλλαγή στα links
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα 3 screenshot για να πάρετε μια ιδέα. Ουσιαστικά η χρήση ξεκίνησε στις 08:00 με 94%, με bluetooth hands-free μόνιμα συνδεδεμένο. Να συμπληρώσω ότι έχω και 55' κλήσεων. Αν θα βοηθούσε κάποιο άλλο screenshot, ευχαρίστως να το δώσω.

 

https://i.imgsafe.org/28a55b876a.png

https://i.imgsafe.org/28a581dbcd.png

https://i.imgsafe.org/28a56c27ef.png

 

Αν είσαι με 4g όλη μέρα, έξω όλη τη μέρα & gps on, τότε δεν είναι παράλογα για τη συσκευή αυτά τα νούμερα. Έχεις και 1h κλήσεις άλλωστε.

 

Δυο συμβουλές:

-Καλύτερα να το βάζεις να φορτίζει τη νύχτα, και το πρωί να το παίρνεις πλήρως φορτισμένο όταν ξεκινάς τη μέρα σου, άλλωστε από το 100 στο 99, δεν αντιστοιχεί σε 1% αλλά σε παραπάνω(θα έχεις παρατηρήσει ότι από 100-99, πέφτει αρκετά πιο δύσκολα σε σχέση με άλλα ποσοστά). Ξεκίνησες λες με 94%, αλλά ουσιαστικά ήσουν μείον όχι 6, αλλά περίπου 10%(ή και παραπάνω), γιατί λοιπόν να το χάνεις αυτό στη χρήση σου μες στη μέρα?

 

Επίσης, μπορείς την εφαρμογή του fb(όχι το messenger) να την αντικαταστήσεις με χρήση από browser, π.χ. ο uc έχει και ειδοποιήσεις, εκτός και αν χάνεις κάτι ακόμα που εμένα δεν με επηρεάζει και έτσι το αγνοώ.

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομάδα

 

Γιατί να μην είχε; δεν καταλαβαίνω...

Επίσης σήμερα πήγα να παραλάβω δεύτερη μπαταρία από procordia που είχα παραγγείλει και όταν με ρώτησε η κοπέλα για ποιο κινητό είναι μιας και δεν την έβρισκε με το όνομα μου, δεν το είχε ξανακούσει!! Της λέω v10, μου λέει τι; της λέω H960 κλπ και μου λέει να το δω λίγο; της το δίνω και της λέω δες το καλά γιατί δεν θα το ξαναδείς! Δεν είναι της λέω g3 και g4 αυτό το μαραφέτι!! Βέβαια για να είμαι και δίκαιος πρέπει να ήταν καινούργια γιατί δεν την είχα ξαναδεί εκεί! Πάντως πολύ χάρηκα που δεν το ήξερε 9 μηνών κινητό!

Πόσο στοίχισε φίλε μου;

Link to comment
Share on other sites

 

Επίσης, μπορείς την εφαρμογή του fb(όχι το messenger) να την αντικαταστήσεις με χρήση από browser, π.χ. ο uc έχει και ειδοποιήσεις, εκτός και αν χάνεις κάτι ακόμα που εμένα δεν με επηρεάζει και έτσι το αγνοώ.

 

Νομίζω με browser δεν θα μπορεί να κάνει κοινοποιησεις κλπ στο fb.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω με browser δεν θα μπορεί να κάνει κοινοποιησεις κλπ στο fb.

 

όχι αφήνει κανονικά, είτε δικό σου status είτε και κοινοποίηση κατάστασης κάποιου άλλου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα απο χθες συνεχεια μου βγαζει ενα μνμ οτι το bluetooth αποσυνδεθηκε... Η δεν λειτουργει σωστα...είτε εχω το ακουστικο ειται οχι.....αρκει να το εχω ανοικτο...εχει τυχει σε κανεναν;

Οσο για την μπαταρία επειδη εχω αλλαξει πολλα κινητα αν εξαιρεσεις το mate7 kai το a5. Ειναι παρα πολυ καλή

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βασικα λεει οτι η λειτουργια bluetooth εχει σταματησει

 

Πήγαινε και κανε τα εξής.

 

ρυθμισεις / εφαρμογες / κλικ στις 3 τελιτσες επανω δεξια και πατα στο...προβολη συστηματος / κατεβα και βρες την εφαρμογή bluetooth και κανε κλικ πανω της. Κάνε κλικ στο αποθηκευση και μετα ζητησε διαγραφη cache και εκκαθαριση δεδομενων.

 

Ελπίζω να διορθωθεί έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Δεεε ξερω τι κανουν καποιοι φιλοι εγω που εχω απο 6 το πρωι 4g μονιμα ανοιχτα και wifi και συγχρονιζονται καιρος, fb viber, email, gmail ,με κανα μσαωρο κλησεις 5 6 μυνηματα και κανα 1,45 λεπτα σερφ και yutube κανα μισαωρο ερχομαι σπιτι 7 το απογευμα με 40% περιπου μπαταρια να μενει και μεχρι 10 το βραδυ που μπαινω βγαινω σερφαρω παει γυρω στα 20% με 17% φωτεινοτητα παντα αυτοματημια χαρα βγαζει την μερα.ΔΕΝ εχω ανοιχτα τοποθεσια μπλε δοντι nfc κλπ. Edited by komias2
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω εκανα επανεκκίνηση και μεχρι στιγμής ολα οκ

 

 

Το κινητο έχει μονιμα 3g και bluetooth ανοικτα και κυριολεκτικα το λιωνω

Συγχρονισμενα μειλ καιρος viber και συνεχεια ψαχνω παιζω κτλ κτλ και μια χαρα σχεδόν μεχρι το απόγευμα αλλα το λιωνω

Νεκτάριος
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω εκανα επανεκκίνηση και μεχρι στιγμής ολα οκ

 

 

Το κινητο έχει μονιμα 3g και bluetooth ανοικτα και κυριολεκτικα το λιωνω

Συγχρονισμενα μειλ καιρος viber και συνεχεια ψαχνω παιζω κτλ κτλ και μια χαρα σχεδόν μεχρι το απόγευμα αλλα το λιωνω

 

Εεεε αμα το λιωνεις τι να κανει το ταλαιπωρο χαχαχαχα:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...