Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες όσοι πήρατε 2η μπαταρία, δεν φοβάστε ότι από το βάλε/βγάλε θα χαλαρώσει το πίσω καπάκι.? :cry:

 

Είχα στο N.edge 2η & με είχε βολέψει πολύ, ενώ από τα ένα σωρό βάλε/βγάλε το καπάκι δεν κατάλαβε τίποτα. Τύχαινε πέρσι να βρίσκομαι πολύ στο δρόμο & ήταν σαν να είχα 4 μπαταρίες(powerbank & 2η μπαταρία) χωρίς ποτέ να μπει καλώδιο στη συσκευή. Το σκέτο powerbank μπροστά στον παραπάνω συνδυασμό, είναι ένα ''φθηνό'' υποκατάστατο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για οσα παιδια αναφερουν για 2η μπαταρια,που ειναι μια επιλογη,εγω χρησιμοποιω αυτο και με εχει σωσει σε δυσκολες καταστασεις!

 

 

 

https://www.skroutz.gr/s/5536129/TP-LINK-Power-Bank-10400mAh-PB10400.html?from=best_picks

 

 

;):)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Για οσα παιδια αναφερουν για 2η μπαταρια,που ειναι μια επιλογη,εγω χρησιμοποιω αυτο και με εχει σωσει σε δυσκολες καταστασεις!

 

 

 

https://www.skroutz.gr/s/5536129/TP-LINK-Power-Bank-10400mAh-PB10400.html?from=best_picks

 

 

;):)

 

Το έχω από τότε που είχα το G3. Όντως με έσωσε και με το G4. Αλλά όταν είμαι με το Sony xperia Z Ultra δεν το χρειάστηκα ποτέ μου.....

 

Πάω να παραλάβω την συσκευή......

 

Καλημέρα

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Ναι και στις δυο ερωτήσεις απλά ενω για καποιο διάστημα δούλευε μια χαρα τον τελευταίο καιρό δεν υπακούει

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Δοκιμασε παλι χωρις θήκη

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για θήκη την Spigen Armor....;

Είναι μαύρο το κινητό και θα ταιριάζει.....

Θα αντέχει και πόλεμο μετά....

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για θήκη την Spigen Armor....;

Είναι μαύρο το κινητό και θα ταιριάζει.....

Θα αντέχει και πόλεμο μετά....

Είναι πολύ καλή και πολύ εντυπωσιακή θήκη, αλλά του δίνει βάρος και όγκο. Εγώ θα συνεχίσω να την χρησιμοποιώ γιατί μου αρέσει η αυξημένη αίσθηση ασφάλειας που μου δίνει.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα/αύριο θα αγοράσω το ''θηρίο'' και έχω μία απορία σχετικά με την κάρτα sim.

Χρησιμοποιώ έναν αριθμό τηλεφώνου σε δύο κάρτες sim (συσκευές) COSMOTE MOBILE TWINSIM

Σε αυτήν που θα βάλω στο V10 (που δέχεται nano) να την κόψω ή να πάω COSMOTE και να ζητήσω μία καινούρια;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι λέτε για θήκη την Spigen Armor....;

Είναι μαύρο το κινητό και θα ταιριάζει.....

Θα αντέχει και πόλεμο μετά....

 

Και εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος απο την εν λόγω θήκη. Την αγόρασα και εγχώρια 19,90€. Έχει πολύ καλό grip, δίνει λίγο όγκο αλλά σε ανεκτό σημείο και είναι πολύ στιβαρή, αν δεις μερικά post πιο πρίν μου έπεσε το τηλέφωνο στη δουλειά και μέτρησε 5-6 σκαλιά και βγήκε αλώβητο χωρίς ίχνος γρατσουνιάς - χτυπήματος.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα/αύριο θα αγοράσω το ''θηρίο'' και έχω μία απορία σχετικά με την κάρτα sim.

Χρησιμοποιώ έναν αριθμό τηλεφώνου σε δύο κάρτες sim (συσκευές) COSMOTE MOBILE TWINSIM

Σε αυτήν που θα βάλω στο V10 (που δέχεται nano) να την κόψω ή να πάω COSMOTE και να ζητήσω μία καινούρια;

Εννοείται ότι θα ζητήσεις καινούργια.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα/αύριο θα αγοράσω το ''θηρίο'' και έχω μία απορία σχετικά με την κάρτα sim.

Χρησιμοποιώ έναν αριθμό τηλεφώνου σε δύο κάρτες sim (συσκευές) COSMOTE MOBILE TWINSIM

Σε αυτήν που θα βάλω στο V10 (που δέχεται nano) να την κόψω ή να πάω COSMOTE και να ζητήσω μία καινούρια;

 

Καλημέρα και με το καλό να το πάρεις, θέλεις καινούργια κάρτα λόγω ότι είναι και πιο λεπτή η νανο σιμ:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα,σήμερα/αύριο θα αγοράσω το ''θηρίο'' και έχω μία απορία σχετικά με την κάρτα sim.

Χρησιμοποιώ έναν αριθμό τηλεφώνου σε δύο κάρτες sim (συσκευές) COSMOTE MOBILE TWINSIM

Σε αυτήν που θα βάλω στο V10 (που δέχεται nano) να την κόψω ή να πάω COSMOTE και να ζητήσω μία καινούρια;

 

Με το καλό να το δεχτείς. Για εμένα καλύτερα πάρε μια καινούργια. Γενικά τα sim tray της LG είναι λίγο ευάλωτα και μπορεί να κάνεις εύκολα ζημιά καθώς η Nano εκτός απο πιο μικρή σε μήκος είναι και λίγο λεπτότερη της micro sim. Νομίζω δεν χρειάζεται να το ρισκάρεις σε καινούργιο τηλέφωνο!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ αναψα τον φακο και φωτιστηκε -φωσφοριζε ολη η spigen liquid ...Έτσι είναι?πολύ εντυπωσιακό πάντως Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε τι θα δούμε....

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160603/1ce07b7e80b3ef4d9ffac0079db185db.jpg

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160603/b9461a1fcd9e5c2135dfe78cf693e1ec.jpg

 

:cool:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω κάρτα Wind που σπάει στα 3.

Δλδ είναι κανονική κάρτα sim βγαίνει γίνετε Microsim και σπάει και γίνεται και Nanosim, 3 σε 1.

Δεν είναι πιο λεπτό όμως σε πάχος.

Ακόμα δεν την πέρασα στο κινητό γιατί το έχω συνδεδεμένο να περάσω την 6.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Spigen SGP Ultra Hybrid

Αυτή είναι καλή θήκη δεν το κάνει πιο μεγάλο και θα φαίνεται το κινητό...

Θα παραγγείλω αυτήν τελικά..

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω κάρτα Wind που σπάει στα 3.

Δλδ είναι κανονική κάρτα sim βγαίνει γίνετε Microsim και σπάει και γίνεται και Nanosim, 3 σε 1.

Δεν είναι πιο λεπτό όμως σε πάχος.

Ακόμα δεν την πέρασα στο κινητό γιατί το έχω συνδεδεμένο να περάσω την 6.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Spigen SGP Ultra Hybrid

Αυτή είναι καλή θήκη δεν το κάνει πιο μεγάλο και θα φαίνεται το κινητό...

Θα παραγγείλω αυτήν τελικά..

Ακριβώς...σπαστη στο μικροτερο

Ειναι multi sim την ίδια έχω

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άντε να δούμε τι θα δούμε....

 

:cool:

Το δέκα το Καλό μηπως :p

Καλομιλητα παιδιαα

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε παλι χωρις θήκη

Καλα δεν φταει η θηκη αν και το δοκιμασα και αυτό παντως αν ηταν θέμα θηκης θα ηταν παγκόσμια πρωτοτυπία της lg ισως και να ειμαι επηρεασμενος από την αψογη συμπεριφορα το fingerprint στο mate 8 αλλα και στο redmi note 3 pro που παρεμπιπτόντως οι θηκες τους ήταν πιο ογκωδης απο αυτη που εχω στο v10 εγω απλά την υλοποίηση της lg στο δακτυλικό την βλεπω ερασιτεχνική

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Άψογα δουλεύει φίλε μου ..και με θήκη...

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Οχι σε εμενα φιλε μου

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εμενα φιλε μου

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

 

Τι να σου πω σε στεναχωρει τοσο;Για μενα το δαχτυλικο σενολα τα τηλεφωνα ειναι καθαρα μαρκετια.Δοξα το θεο το τηλεφωνακι μας με ενα 2πλο ταπ ταπ ξυπναει και αν θελω κλειδωμα βαζω ενα δυσκολο μοτιβο η κωδικο πχ δε με βιαζει τιποτα να ξεκλειδωνει η οθονη καρααμεσσα.Ισως με ενα εργοστασιακο μηδενισμο σιαξει παντως γνωμη μου οτι η 6 αφηνει κουσουρια αλλοτε νωριτερα αλλοτε αργοτερα.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Άψογα δουλεύει φίλε μου ..και με θήκη...

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

 

Και μένα δουλεύει άψογα το δαχτυλικό αποτύπωμα (και φορά θήκη spigen armor). Με έχει μάλιστα εντυπωσιάσει η ταχύτατη και αλάνθαστη αντίδραση του. Υπόψη ότι είμαι ακόμα με την 5.

 

Ωστόσο αν είχε τον σένσορα στο μπροστινό μέρος του κινητού θα το χρησιμοποιούσα συχνότερα και όχι τόσο σπάνια όπως τώρα. Ο λόγος είναι απλός... αν το έχεις το κινητό κλειδωμένο με το αποτύπωμα και το έχεις ακουμπισμένο στο γραφείο ή όπου αλλού, πρέπει να το σηκώσεις για να έχεις πρόσβαση στον σένσορα. Και μιας και το ξεκλειδώνω 5-10 φορές την ώρα (ιδίως όταν είμαι στην δουλειά) είναι σπαστικό να το κάνεις αυτό. Ενώ με το διπλό "ταπ" είναι εύκολο και γρήγορο. Νταξ... δεν έχεις ασφάλεια τότε αλλά δεν έχω τέτοιο θέμα στην δουλειά μου...

Stay alive, keep riding

Nokia 7110 > Sony Er. Z1010 > Nokia N95 > Nokia 701 > iNew V3 > LG V10 > 1+ 8 pro

Χάρης

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια ειμαι στην 6 και ειλικρινά το ταχύτερο που ακούει το δαχτυλικο ειναι στο 3ο πάτημα

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...