Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!Παιδια εχω προβλημα οταν παω να βγαλω φωτογραφια βλεπω κατι σκιες απο μεσα!Τι μπορω να κανω γι αυτο;Πως φτιαχνει;Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Παιδια εχω προβλημα οταν παω να βγαλω φωτογραφια βλεπω κατι σκιες απο μεσα!Τι μπορω να κανω γι αυτο;Πως φτιαχνει;Ευχαριστω

 

Θα ήταν καλό αν μπορούσες να ανεβάσεις καμία φωτογραφία για να δούμε καλύτερα το προβλημά σου.

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει το πληκτρολόγιο πίσω από την οθόνη ότι κ αν ανοιξω!Ειτε κάμερα είναι είτε σελίδα είναι σε ότι δηποτε...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

content://media/external/file/22568

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχει βγει αναβάθμιση για το v10. για κάντε ένα έλεγχο!

 

Βγήκε. Κατεβαζω. Μικρή είναι γύρω στα 150mb. Κάτι για βελτίωση λειτουργικού.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Πείτε εντυπώσεις!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πως έκανες τα πλήκτρα?

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έκανα hard reset με τα κουμπία... τώρα δεν θυμάμαι τον συνδυασμό γιατί πάει 1,5 μήνας πίσω..:rolleyes:

Στην LG πάντως μου είπαν ότι αφού δεν έχει γίνει αγορά από LG Hellas, δεν μου καλύπτουν αντικατάσταση... μόνοι εγγύηση σε ανταλλακτικά και εργασία... Οπότε κάτσε και περίμενε....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έκανα hard reset με τα κουμπία... τώρα δεν θυμάμαι τον συνδυασμό γιατί πάει 1,5 μήνας πίσω..:rolleyes:

 

Οδηγίες εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πείτε εντυπώσεις!

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν βλέπω κάτι προς το παρόν

 

LG V10 ΤΟ ΔΕΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω το τηλεφωνο απο της 19/4/2016 σημερα το πρωι μπηκα στο wifi κανονικα και βγηκα μετα απο πεντε λεπτα δοκιμασα και δν κανει τπτ δλδ παταω δν παταω τα κουμπια ειναι νεκρο δοκιμασα εργοστασιακες ρυθμισεις και hard reset αλλα τιποτα σε τι ενεργειες να προβω?α και οταν με καλουνε δν ακουγομαι μονο με hand free.το καλυπτει εγγυηση που να απευθυνθω?
Link to comment
Share on other sites

//, αυτη ειναι η φωτογραφια

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

content://media/external/file/779

Link to comment
Share on other sites

content://media/external/file/1143

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξερω αν σας ανοιγει η φωτο αλλα αυτο ειναι το προβλημα που εχω...Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο πολυ καιρο προσπαθησα να το κανω ρουτ αλλα φοραγα ήδη την 6αρα οποτε και δεν τα καταφερα.

Εκανα μετα το update ασφαλειας που ηρθε πριν 2 με 3 μηνες αν θυμαμαι καλα.

Σημερα προσπαθησα να κανω ΟΤΑ την αναβαθμιση των 150 ΜΒ. Οταν την ξεκιναγε μετα την πρωτη επανεκκίνηση εκλεινε ανοιγε και μου εηραφε...μαλλον εχει γινει προσπαθεια για ρουτ στη συσκευη και δεν υπαρχει λογισμικό για αναβαθμιση σε rooted συσκευη.

Εκανα 3 προσπαθειες για ΟΤΑ αναβαθμιση...αλλα με το ιδιο αποτελεσμα παντα.

Κατεβασα το root checker αλλα μου εβγαλε οταν το ετρεξα ότι η συσκευη δεν ειναι rooted.

 

Τελικα εκανα την αναβαθμιση μεσω lg bridge.

 

Ελπιζω οτι σε μελλοντικη αποστολη του κινητου στη procordia δεν θα φαινεται rooted γιατι και επι της ουσιας ποτε δεν εγινε.

 

Σας ετυχε κατι σχετικο;

Link to comment
Share on other sites

Οπου μπαινω μου βγαζει την σκια αυτη πισω απο την κεντρικη οθονη πισω απο την καμερα κ οπου μπω γενικα!
Link to comment
Share on other sites

Οπου μπαινω μου βγαζει την σκια αυτη πισω απο την κεντρικη οθονη πισω απο την καμερα κ οπου μπω γενικα!

Έχεις δει κάποια φωτογραφία στον υπολογιστή και βλέπεις και εκεί αυτή τη σκιά? Γιατί μου φαίνεται ότι μάλλον τίποτα κολλημένα πιξελ στην οθόνη εχεις και όχι πρόβλημα στην κάμερα

 

 

[/color]

καλησπερα παιδια εχω το τηλεφωνο απο της 19/4/2016 σημερα το πρωι μπηκα στο wifi κανονικα και βγηκα μετα απο πεντε λεπτα δοκιμασα και δν κανει τπτ δλδ παταω δν παταω τα κουμπια ειναι νεκρο δοκιμασα εργοστασιακες ρυθμισεις και hard reset αλλα τιποτα σε τι ενεργειες να προβω?α και οταν με καλουνε δν ακουγομαι μονο με hand free.το καλυπτει εγγυηση που να απευθυνθω?

 

Μάλλον έπαθε bootloop αλλά θεωρητικά με Hard reset έπρεπε να επανέλθει αν είναι software bootloop. Όπως και να έχει επειδή μάλλον έχεις θέμα και στο μικρόφωνο πρέπει να απευθυνθείς στη procordia που είναι το επίσημο σέρβις της LG. Απλά έχε υπομονή καθώς το τηλέφωνο δεν εισάγεται καθόλου επίσημα και δεν υπάρχουν ετοιμοπαραδοτα ανταλλακτικά αλλά μόνο κατόπιν παραγγελίας

 

 

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161007/b0b7c4b99bc034288089cc1f0f0c409e.jpg

 

Το διπλό παράθυρο υπήρχε;;

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε πρόλαβα να διαβάσω,αν κάποιος φίλος την κατέβασε αλλά δεν εγκατέστησε ακόμα ας ανεβασει μια φώτο με το τι ακριβώς διορθώνει το update η ας μας πει αν θυμάται.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...