Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχίσαμε..Πραγματικά πως καταφέρνουν και αυτοκτονούν τόσο μεγάλες εταιρίες,εννοείται ποτέ ξανά Lg,θυμάμαι και το lg 2 πάνω στον χρόνο αλλαγή οθόνης..

 

 

 

Εγω το εχω 7 μηνες του πινω το αιμα σε φωτο σερφ κλπ και δουλευει μια χαρα,επισης το τζι 2 μου μετραει 27 μηνακια και δε χρειαζεται το παραμικρο ΥΠΟΨΙΝ δεν επεμβαινω καθολου στα κινητα καραμαμα και αναβαθμισεις μονο μεσω οτα αν υπαρχουν.

Γιαααα ψαχτειτε λιγο οι παθοντες.:rolleyes::rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε ε ερχεται..................

 

ενώ το πρώτο μοντέλο που θα κυκλοφορήσει στην αγορά με Android 7.0 θα είναι σύμφωνα με ανακοίνωση της LG το V20 το οποίο θα ανακοινωθεί επίσημα στις 6 Σεπτεμβρίου.:rolleyes:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φίλε komias και εγω το ιδιο! Μέχρι τώρα δεν είχε βγάλει κιχ ούτε σε πολυ σκληρή χρήση!

Και ξαφνικα ενώ ήμουν στο φουμπου και χωρίς να ειναι ζεστό καθόλου έπαθε αυτο που περιέγραψα!

Το έκανα hard reset και ευτυχώς δούλεψε!! Τώρα το ξανα έστησα και θα δω πως θα κυλήσει αυτές τις μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Καλα συγνώμη για το G4 που έχει παρουσιάσει το πρόβλημα τοσο καιρο δεν εχει ανακονωσει η Lg ποια ειναι η αιτια; Μου φαίνεται εντελώς αδιανόητο το ιδιο πρόβλημα να επαναλαμβανεται σε 2 γενιές κινητών της χωρις να μπορεί να το διορθώσει. Ούτε κάτι κινεζιες των 100€ δεν τα κάνουν αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Καλα συγνώμη για το G4 που έχει παρουσιάσει το πρόβλημα τοσο καιρο δεν εχει ανακονωσει η Lg ποια ειναι η αιτια; Μου φαίνεται εντελώς αδιανόητο το ιδιο πρόβλημα να επαναλαμβανεται σε 2 γενιές κινητών της χωρις να μπορεί να το διορθώσει. Ούτε κάτι κινεζιες των 100€ δεν τα κάνουν αυτά.

Δεν ειναι δυο γενιες κινητών.

G4 & V10 ανήκουν στην ιδια γενια, απλά ολοι ελπιζαμε οτι δεν ειχε χρησιμοποιησει τα ιδια υλικά. Τελικα, μαλλον η μόνη διαφορά είναι ότι το v10, έχει πουλήσει πολύ λιγότερο & έτσι άργησε να πάρει έκταση.

Για μενα φωτιά υπάρχει πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε αλλά εγώ βλέπω σιγά σιγά τσουπ ξεπηδάνε περιστατικά εδώ και εκεί..Σίγουρα υπάρχει ένα θέμα εκτός και αν μας τρολάρουν :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση,κατα προτιμηση σε οσουν εχουν συνδιαλλαγει με Procordia.

Εχουν παραλαβει το κινητο μου απο την περασμενη Τριτη,και η ενδειξη που βαλανε με βαση το ΙΜΕΙ της συσκευης ηταν received.

Σημερα η ενδειξη ηταν ready.

Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι οκ?

Προσπαθω να μιλησω τηλεφωνικα μαζι τους,αλλα ειμαι ηδη μιση ωρα στην αναμονη.

Πιο ευκολα κερδιζω το λοττο,παρα το να μιλησω μαζι τους!:wacko:

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση,κατα προτιμηση σε οσουν εχουν συνδιαλλαγει με Procordia.

Εχουν παραλαβει το κινητο μου απο την περασμενη Τριτη,και η ενδειξη που βαλανε με βαση το ΙΜΕΙ της συσκευης ηταν received.

Σημερα η ενδειξη ηταν ready.

Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι οκ?

Προσπαθω να μιλησω τηλεφωνικα μαζι τους,αλλα ειμαι ηδη μιση ωρα στην αναμονη.

Πιο ευκολα κερδιζω το λοττο,παρα το να μιλησω μαζι τους!:wacko:

 

ναι είναι έτοιμο και πιθανότατα θα αποσταλεί σήμερα με παράδοση ανάλογα το που μένεις

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι έτοιμο και πιθανότατα θα αποσταλεί σήμερα με παράδοση ανάλογα το που μένεις

 

 

Φιλε Τακη,το θεμα μου ειναι,να μην μου το στειλουνε,αλλα να παω εγω απο εκει και να τους ρωτησω 2-3 πραγματακια που θελω.

Οποτε αφου γραφει ready,ειναι επιβεβαιωμενα ετοιμο?

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

ναι το ready σημαίνει ότι το έφτιαξαν.έχουν και το δικό μου g3 εκεί και λέει το ίδιο.δεν είναι 2 γενιές κινητών αλλά 3 γιατί έχει και το g3 θέμα bootloop.εμένα μετά από 5-6 επαναφορές από bootloop, ευτυχώς είχα twrp και δεν έχασα τα αρχεία, μετά τα κακάρωσε εντελώς.Δεν είναι θέμα hw αλλά sw.ένα παιδί σε g3 το έλυσε πηγαίνοντας σε lolipop.εγώ μετά από άπειρες δοκιμές κατάλαβα ότι είναι software όταν δούλεψα για πολύ καιρό aosp και δεν είχε θέμα.όμως επειδή ήθελα την κάμερα γύρισα σε στοκ firmware και μετά απο λίγο καιρό έσβησε και δεν άναψε ποτέ.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Τακη,το θεμα μου ειναι,να μην μου το στειλουνε,αλλα να παω εγω απο εκει και να τους ρωτησω 2-3 πραγματακια που θελω.

Οποτε αφου γραφει ready,ειναι επιβεβαιωμενα ετοιμο?

Έμενα πριν κανένα μήνα που έστειλα το g2 και βγήκε σε status ready την επόμενη το είχα στα χέρια μου. Οπότε θεωρητικά είναι έτοιμο

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μιλησα με Procordia(την Τεταρτη θα παιξω λοττο:lol:),οκ το τηλεφωνο οπως μου ειπατε κι εσεις,και θα παω απο εκει να το παραλαβω.

Μολις επιστρεψω θα ενημερωσω το τι και πως για να ξερετε κι εσεις.

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά bootlooop ξεbootloop όσο το δουλεύω το κινητό τόσο πιο πολύ το "ερωτεύομαι",πως να αποχωριστείς τέτοιο εργαλείο καλύτερα μην το έπαιρνα ποτέ :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Βρήκα τυχαία αυτό και είπα να το γράψω εδώ.

 

http://www.gsmarena.com/lg_v20-8238.php

Aν ισχυουν ολα αυτα θα ειναι το τουμπανο:)

Link to comment
Share on other sites

Aν ισχυουν ολα αυτα θα ειναι το τουμπανο:)

 

Δεν ισχύουν, απλές προβλέψεις είναι, όπως κάνει πάντα το gsmarena σε μη ανακοινωμένες συσκευές.

 

Τα 4000 μπαταρία, μπορούν να γίνουν πολύ εύκολα 3000 & τα 6gb ram, 4.

 

Αν και το πιο σημαντικό spec που θα πρέπει να φέρει το v20, δεν θα το βρεις σ'αυτή τη λίστα & σε καμία τέτοια λίστα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύουν, απλές προβλέψεις είναι, όπως κάνει πάντα το gsmarena σε μη ανακοινωμένες συσκευές.

 

Τα 4000 μπαταρία, μπορούν να γίνουν πολύ εύκολα 3000 & τα 6gb ram, 4.

 

Αν και το πιο σημαντικό spec που θα πρέπει να φέρει το v20, δεν θα το βρεις σ'αυτή τη λίστα & σε καμία τέτοια λίστα.

 

Το σημειωνει και πιο κατω το ιδιο το site.

 

Disclaimer. We can not guarantee that the information on this page is 100% correct.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αλλαγη πλακετας κανανε οπως ειπε και ο φιλος miltos74 και τωρα το ξαναστηνω απο την αρχη!

Εγινε και αλλαγη ΙΜΕΙ της συσκευης,και υπομονη τωρα να δουμε πως θα παει!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Το σημειωνει και πιο κατω το ιδιο το site.

 

Disclaimer. We can not guarantee that the information on this page is 100% correct.

 

Στα αμφισβητούμενα specs η εγκυρότητα του φτάνει στο ναδίρ. :X

Εντάξει, ότι θα χει 5.7'' QHD οθόνη το πέτυχε. Μπράβο τους, γιατί υπήρχε ένα ενδεχόμενο να έβαζε 5'' fhd οθόνη. :p

 

Για το V20, δύο specs είναι υπο αμφισβήτηση, μπαταρία & ram, άντε και ο εσωτερικός χώρος.

E, στη ram έχει βάλει και τις 2 πιθανές χωρητικότητες & θα πέσει μέσα, στον εσωτερικό χώρο και τις 3 πιθανές επιλογές & πάλι θα πέσει μέσα & στη μπαταρία έχει πετάξει ένα 4000 χωρίς καμία βάση,(περίεργο, θα μπορούσε να βάλει από 2500-4500) & πίστεψε με πανεύκολα θα γίνει 3000 αν το ανακοινώσει με τόσα η lg.

 

Tα specs που αναγράφει, βγαίνουν με απλή λογική, σε συνδυασμό με κάποιες φήμες(ή ευσεβείς πόθους).

Δεν λέω λόγια του αέρα, το χω τσεκάρει σε διάφορες συσκευές κατά καιρούς, η λίστα του gsmarena για μη ανακοινωμένες συσκευές είναι για τα πανηγύρια.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς αυτή την θήκη να μας πει άποψη

https://www.skroutz.gr/s/9524304/Nillkin-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-Qin-S-View-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-LG-V10-Black.html

Πολύ καλή ποιότητα, ευχαριστημένος :)
Link to comment
Share on other sites

για την μπαταρία θα είναι η πιο εύκολη πρόβλεψη, 3000.εκκλησία κλέβεις.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς αυτή την θήκη να μας πει άποψη

https://www.skroutz.gr/s/9524304/Nillkin-%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-Qin-S-View-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-LG-V10-Black.html

 

Και εγώ σε κόκκινη. Μια χαρά εφαρμογή.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Στα αμφισβητούμενα specs η εγκυρότητα του φτάνει στο ναδίρ. :X

Εντάξει, ότι θα χει 5.7'' QHD οθόνη το πέτυχε. Μπράβο τους, γιατί υπήρχε ένα ενδεχόμενο να έβαζε 5'' fhd οθόνη. :p

 

Για το V20, δύο specs είναι υπο αμφισβήτηση, μπαταρία & ram, άντε και ο εσωτερικός χώρος.

E, στη ram έχει βάλει και τις 2 πιθανές χωρητικότητες & θα πέσει μέσα, στον εσωτερικό χώρο και τις 3 πιθανές επιλογές & πάλι θα πέσει μέσα & στη μπαταρία έχει πετάξει ένα 4000 χωρίς καμία βάση,(περίεργο, θα μπορούσε να βάλει από 2500-4500) & πίστεψε με πανεύκολα θα γίνει 3000 αν το ανακοινώσει με τόσα η lg.

 

Tα specs που αναγράφει, βγαίνουν με απλή λογική, σε συνδυασμό με κάποιες φήμες(ή ευσεβείς πόθους).

Δεν λέω λόγια του αέρα, το χω τσεκάρει σε διάφορες συσκευές κατά καιρούς, η λίστα του gsmarena για μη ανακοινωμένες συσκευές είναι για τα πανηγύρια.

 

Φιλε Παρασκευα(εαν θυμαμαι καλα το ονομα),μακαρι να κανεις λαθος για την μπαταρια,γιατι με ενδιαφερει πολυ το συγκεκριμενο!:);)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...