Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είμαι με την 6αρα σχεδόν από την στιγμη που βγηκε. Δεν εχω καποιο πρόβλημα που να σκεφτω ότι φταίει η μεταβαση μου στην 6αρα.

 

Μήπως μπορεις να μοιραστείς μαζί μας, ποια προβλήματα είναι αυτά που θεωρείς ότι οφείλονται στην 6αρα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι με την 6αρα σχεδόν από την στιγμη που βγηκε. Δεν εχω καποιο πρόβλημα που να σκεφτω ότι φταίει η μεταβαση μου στην 6αρα.

 

Μήπως μπορεις να μοιραστείς μαζί μας, ποια προβλήματα είναι αυτά που θεωρείς ότι οφείλονται στην 6αρα;

 

Αν απευθυνεσαι σε μενα αν διαβασεις ολες τις σελιδες σχεδον στο v10 ,lg g4,samsung s6,ulefone power, κλπ μετα την 6 αλλος δε δουλευει το αποτυπωμα αλλος αποσυνδεεται το wifi αλλος η μπαταρια εχει απωλειες,αλλος δεν μπορει να συγχρονισει τα hotmail κλπ κλπ τι να θυμηθω παρακολουθω πολλα ΚΑΙ βεβαια αρκετοι με την 6 δεν εχουν θεματα αλλα και αρκετοι εχουν

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν απευθυνεσαι σε μενα αν διαβασεις ολες τις σελιδες σχεδον στο v10 ,lg g4,samsung s6,ulefone power, κλπ μετα την 6 αλλος δε δουλευει το αποτυπωμα αλλος αποσυνδεεται το wifi αλλος η μπαταρια εχει απωλειες,αλλος δεν μπορει να συγχρονισει τα hotmail κλπ κλπ τι να θυμηθω παρακολουθω πολλα ΚΑΙ βεβαια αρκετοι με την 6 δεν εχουν θεματα αλλα και αρκετοι εχουν

 

ξεκίνησα να γράφω έχοντας διαβάσει το ποστ του αλλου φίλου, αλλά δεν με ενοχλεί που απάντησες και εσυ. Τι να σου πω; εγω δεν εχω κανενα θεμα με την 6αρα.

Μιλάω πάντα για το v10. Θεωρώ την υλοποίηση από την εκάστοτε εταιρία και το κάθε μοντέλο της διαφορετική. Γιαυτό και μιλάω μόνο για το V10.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με την 6 στο V10.

Έχουμε φτάσει στο σημείο να βρίσκουν προβλήματα αυτοί που δεν την έχουν, και εμείς που την έχουμε και τους λέμε "όλα καλά" να μην γινόμαστε πιστευτοί.

Εντάξει εμένα δε με νοιάζει, εγώ την έχω και πάει σφαίρα και απροβλημάτιστα.

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Κατερίνα. με γεια τα ρουχαλάκια του V10 που αγορασες.

 

Θεωρώ ότι η αναβάθμιση θα ήταν προβληματική όταν θα έβγαζε το ίδιο πρόβλημα σε όλα τα v10 που την έκαναν. Κάτι τέτοιο δεν έχει γίνει.

 

Αυτό που δέχομαι είναι το πως θα κάτσει στραβά σε μερικές συσκευές, πραγμα το οποίο οφείλεται σε 1002 παραγοντες οι οποίοι όμως δεν εχουν καμία σχεση με το λειτουργικό που σου παρέχει η εταιρία. Μπορεί να φταίνε τα πάντα...από τον τρόπο εγκατάστασης που κάνει κάποιος μέχρι και τις εφαρμογές που έχει στο κινητό του. πολλές από τις οποίες αργούν να εναρμονιστούν με τις νεες εκδόσεις του android. Εάν λοιπον σε κάποιον δεν κάτσει κάτι καλά απλά την εγκαθιστά πάλι. συνήθως ετσι λύνονται εάν όχι όλα τα περισσότερα προβλήματα σε όλες σχεδόν τις συσκευες.

 

Για αποφυγή παρεξηγήσεων η ερωτησή μου στο παλικάρι για να μας ενημερωσει για τα προβλήματα που έχει κατά νου εχει να κάνει με την διαφορετική χρησιμοποίηση του κινητού από τον καθένα μας, και την άγνοιά μας σε κάποιο γενικευμένο bug που δεν εχει πέσει στην αντίληψή μας.

Link to comment
Share on other sites

Από την πρώτη ημέρα με 6 εδώ και μήνες χωρίς κανένα θέμα, συνεχίζω να έχω τις ίδιες σπασμένες εφαρμογές για τις ταινίες μου μέσω Chromecast όπως και στην προηγούμενη συσκευή με 5.1 εντελώς απροβλημάτιστα:happy:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 6αρα εδώ και πόσο καιρό με 150 εφαρμογές φουλ χρήση στα πάντα ποτέ μα ποτέ δεν είχα θέμα.

Όλα τέλεια

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι που έχουν θεμα κανουν "βρώμικη" εγκατάσταση, οχι φορματ & καθαρο στήσιμο. Αξιοι της τυχης τους λοιπον & η αποψη τους για την νέα ρομ αναξιόπιστη....
Link to comment
Share on other sites

Το κακό θα ήταν να σε είχε πιάσει πονόδοντος τον 15Αύγουστο και να μην έβρισκες γιατρό... Είμαι παθών.

 

"V" for V10

Έχω πάθει κάτι παρόμοιο Κυριακή του Πάσχα... :p Είναι διπλό το κακό! :lol:

Έχω την 6αρα εδώ και πόσο καιρό με 150 εφαρμογές φουλ χρήση στα πάντα ποτέ μα ποτέ δεν είχα θέμα.

Όλα τέλεια

 

Sent from my awesome LG V10 Black

150 εφαρμογές;:blink: Πάντως έχω περιέργεια πως τα πηγαίνει το τηλέφωνο στο multitasking με τόσες εφαρμογές. Παρατηρείς σκαλώματα;

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα μητσο!!το θηριο ειναι σκυλι.Δεν εχω παρατηρησει το παραμικρο lag και ολη την ωρα το δουλευω στην τσιτα!!

Οριστε και ενα φωτογραφικο αλμπουμ απο το θηριο μας!! :)

 

https://flic.kr/s/aHskzCF24c

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια χαρά με την 6.0 εκτός από κάποια καθυστέρηση μερικές φορές να επανέλθει από WiFi σε data

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκείνη η φωτογραφία με τις πανσετες τι ωραία :rolleyes::rolleyes: βρε John δεν κάνουμε κατά Σεπτέμβριο μια συνάντηση κατόχων V10 όπως στο ultra :) εκτός άμα έχει βρει το V20 και τα πουλήσετε όλοι και μείνω με το θηρίο στο χέρι :lol::lol:

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το μεγάλο πλεονέκτημα της 6 είναι το doze. Δεν γνωρίζω ομως πόσο επηρεάζει την μπαταρία θετικά αν μπορώ να πω.

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

150 εφαρμογές;:blink: Πάντως έχω περιέργεια πως τα πηγαίνει το τηλέφωνο στο multitasking με τόσες εφαρμογές. Παρατηρείς σκαλώματα;

 

Εγω παλι καποια αλλη απαντηση απο τον johnnyman, πλην της άψογης, θα με οδηγουσε να χαρακτηρίσω τη συσκευή απαράδεκτη. Οι σημερινές συσκευες εχουν άφθονη δυναμη, να ανταπεξελθουν σε τρελές απαιτήσεις

 

Η μόνη περίπτωση κολλήματος που μπορει να γινει δεκτή ειναι οταν πρόκειται για κακογραμμενεςεφαρμογές, τυπου facebook, που και παλι το δυνατο hw μπορει να καλύψει τις αστοχίες.

Link to comment
Share on other sites

Εκείνη η φωτογραφία με τις πανσετες τι ωραία :rolleyes::rolleyes: βρε John δεν κάνουμε κατά Σεπτέμβριο μια συνάντηση κατόχων V10 όπως στο ultra :) εκτός άμα έχει βρει το V20 και τα πουλήσετε όλοι και μείνω με το θηρίο στο χέρι :lol::lol:

Μόλις έφτιαξα μια ομάδα στο facebook, Greek LG V10 Community. Να τα λέμε από κει. Και που ξέρετε, μπορεί να κανονίσουμε και συνάντηση.

 

"V" for V10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτιαξα μια ομάδα στο facebook, Greek LG V10 Community. Να τα λέμε από κει. Και που ξέρετε, μπορεί να κανονίσουμε και συνάντηση.

 

"V" for V10

 

Σου έστειλα μόλις.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα μητσο!!το θηριο ειναι σκυλι.Δεν εχω παρατηρησει το παραμικρο lag και ολη την ωρα το δουλευω στην τσιτα!!

Οριστε και ενα φωτογραφικο αλμπουμ απο το θηριο μας!! :)

 

https://flic.kr/s/aHskzCF24c

Βγάζει ωραίες φωτογραφίες το άτιμο... Δεν την έχω αξιοποιήσει ακόμα την κάμερα του αλλά απ'ότι βλέπω... σπέρνει!:cool:

Εγω παλι καποια αλλη απαντηση απο τον johnnyman, πλην της άψογης, θα με οδηγουσε να χαρακτηρίσω τη συσκευή απαράδεκτη. Οι σημερινές συσκευες εχουν άφθονη δυναμη, να ανταπεξελθουν σε τρελές απαιτήσεις

 

Η μόνη περίπτωση κολλήματος που μπορει να γινει δεκτή ειναι οταν πρόκειται για κακογραμμενεςεφαρμογές, τυπου facebook, που και παλι το δυνατο hw μπορει να καλύψει τις αστοχίες.

Σωστός. Το ίδιο ισχυεί και για ορισμένα παιχνίδια (βλέπε Titan Quest) που πάει με 10 frames στο v10. Αν είναι δυνατόν.

 

Μόλις έφτιαξα μια ομάδα στο facebook, Greek LG V10 Community. Να τα λέμε από κει. Και που ξέρετε, μπορεί να κανονίσουμε και συνάντηση.

 

"V" for V10

Πέρασα μια "βόλτα" πριν. Άντε να μαζευτούμε... :D

Edited by Mitsos_The_Great
Link to comment
Share on other sites

το titan quest οντως πολυ κακογραμμενο....

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σήμερα δεύτερη φορά σε διάστημα 1,5 μήνα που τρώει κόλημα σαν Bootloop και λέω "ΣΑΝ" γιατί το κανονικό Bootloop δε στρώνει απλά με ένα Hard Reset.Να μη ξεχάσω να αναφέρω οτι οπως και την πρώτη φορά έτσι και τώρα όταν πήγα να ανοίξω το wifi ξαφνικά άρχισε επανεκκινήσεις αλλά ευτυχώς με αίσιο τέλος.Δε ξέρω τι μπορεί να φταίει και πώς την είδε το κινητό αλλά είπα να το μοιραστώ μαζί σας. :confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφτιαξα μια ομάδα στο facebook, Greek LG V10 Community. Να τα λέμε από κει. Και που ξέρετε, μπορεί να κανονίσουμε και συνάντηση.

 

"V" for V10

Γιατι δεν την βρίσκω; παιζει κανενα link;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν την βρίσκω; παιζει κανενα link;

 

https://m.facebook.com/groups/1224696120876018?notif_t=group_activity&notif_id=1470517040299504&ref=m_notif

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να το βγάλω το tempered glass ή θα έχω θέματα με τις γρατζουνιές; Γενικά είμαι προσεχτικός..

Εγω δεν θα το έβγαζα με τίποτα, πιστεύω τις λεπτές γρατζουνιες πάχους τρίχας ειναι δυσκολο να τις αποφύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...