Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και έμενα μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση σε ΜΜ μέσω ΟΤΑ. Αλλά είμαι επιφυλακτικός ακόμα καλώς ή καλώς...

 

Μιας και το V10 μου δουλεύει τέλεια μέχρι στιγμής και δεν θέλω αφ' ενός να ρισκάρω (??) άσκοπα καμιά στραβή και αφ' ετέρου δεν μου περισσεύει χρόνος για στήσιμο από την αρχή, μπορεί να μου πει κάποιος τι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σημαντικό θα κερδίσω αν προχωρήσω στην ΜΜ ?

Μα δε θα κάνεις στήσιμο από την αρχή. Αέρα θα την περάσεις από πάνω. Παρά πολλοί, μεταξύ αυτών κι εγώ, έτσι την περάσαμε και δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετω την ομάδα. Κάτοχος και εγώ από σήμερα ενός άσπρου. Έβαλα κατευθείαν την 6. Έχετε δίκιο ότι είναι έρωτας.....
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Εύχομαι να το χαρείς!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου. Εύχομαι να το χαρείς!

 

Sent from my awesome LG V10 Black

 

Φιλη... Κατερίνα.... Ευχαριστώ!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Με γεια Κατερίνα να εχεις ένα ομορφο ταξίδι στον κόσμο του V10...είναι φανταστικός, όσο και απροβλημάτιστος γενικά μεχρι τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass τι προτεινεται ; Ξερω της Nillkin και Spigen, αν παω σε no name πιο φθηνο που να λεει 9Η κτλ, θα με προστατευει απο πτωσεις θα ειμαι καλυμενος η δεν ειναι αξιοπιστα τα no name ? Ρωταω γιατι δεν εχω προηγουμενη εμπειρεια, για αγορα απο ebay σκεφτομαι.
Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass τι προτεινεται ; Ξερω της Nillkin και Spigen, αν παω σε no name πιο φθηνο που να λεει 9Η κτλ, θα με προστατευει απο πτωσεις θα ειμαι καλυμενος η δεν ειναι αξιοπιστα τα no name ? Ρωταω γιατι δεν εχω προηγουμενη εμπειρεια, για αγορα απο ebay σκεφτομαι.

Nillkin να πάρεις. Το γιατί θα το καταλάβεις μόλις το βάλεις.

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου

Link to comment
Share on other sites

Για tempered glass τι προτεινεται ; Ξερω της Nillkin και Spigen, αν παω σε no name πιο φθηνο που να λεει 9Η κτλ, θα με προστατευει απο πτωσεις θα ειμαι καλυμενος η δεν ειναι αξιοπιστα τα no name ? Ρωταω γιατι δεν εχω προηγουμενη εμπειρεια, για αγορα απο ebay σκεφτομαι.

Εγω 2 no name που είχα πάρει μου βγήκαν άχρηστα, το ένα άφηνε δαχτυλιές με το παραμικρό και το άλλο μου έσπασε κατά την τοποθέτηση. Το Nillkin 9H+ το βρήκα στο ebay γύρω στα 8€, πιστεύω είναι καλή τιμή για την ποιότητά του. Το Spigen με τα μεταφορικά πάει ψηλά οπότε δεν στο προτείνω.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εσείς χάνεται έστω και λίγο μπαταρία σε standby? Και αν Ναι πόσο περίπου; Απευθύνομαι σε αυτούς που έχουν την ΜΜ

 

 

Εγω μαξιμουμ 1% την ωρα,απο τις μεχρι τωρα μετρησεις που του εχω κανει!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Εγω μαξιμουμ 1% την ωρα,απο τις μεχρι τωρα μετρησεις που του εχω κανει!

Μια απ τα ίδια και εγώ

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και έμενα μου ήρθε ειδοποίηση για αναβάθμιση σε ΜΜ μέσω ΟΤΑ. Αλλά είμαι επιφυλακτικός ακόμα καλώς ή καλώς...

 

Μιας και το V10 μου δουλεύει τέλεια μέχρι στιγμής και δεν θέλω αφ' ενός να ρισκάρω (??) άσκοπα καμιά στραβή και αφ' ετέρου δεν μου περισσεύει χρόνος για στήσιμο από την αρχή, μπορεί να μου πει κάποιος τι το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ σημαντικό θα κερδίσω αν προχωρήσω στην ΜΜ ?

Αν πας στο LG Bridge και κανεις ενα backup σου εχει μεχρι και τις ρυθμισεις σου να αποθηκεύσεις... Δεν χανεις τίποτα αν γινει η στραβή που δεν θα γινει

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Sorry αν βγαινω εκτος θεματος αλλα για αυτο το κινητο προκειται. Εχει πάρει κανεις θηκη απο ebay? Μπορεις κανονικα τωρα με τα capital η να μην ασχολειθω καθολου να κανω PayPal γιατι δεν εχω λογαριασμο.
Link to comment
Share on other sites

Sorry αν βγαινω εκτος θεματος αλλα για αυτο το κινητο προκειται. Εχει πάρει κανεις θηκη απο ebay? Μπορεις κανονικα τωρα με τα capital η να μην ασχολειθω καθολου να κανω PayPal γιατι δεν εχω λογαριασμο.

 

Παράγγειλα χθες θήκη και τζαμακι και πλήρωσα με PayPal κανονικά.

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Τελικά την έκανα και εγώ μέσω ΟΤΑ ;)

Για να δούμε τι θα δούμε από αύριο....

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ίδιες είναι... Οταν όμως λέει πχ Grey είναι σκούρο και όχι διάφανο όπως τα κλασσικά; Κι αν πόσο σκούρο;

Οι κλασσικές, κινέζικες, τι πάχος έχουν γνωρίζει κάποιος; (τις λεπτές εννοώ όχι τις χοντροκομμενες)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αναφέρθηκε η κατανάλωση σε αναμονή, χθες βράδυ που το τσεκαρα σε 10 ώρες αναμονή έφαγε 20%, με αρκετες ειδοποιησεις να έχουν ερθει όμως, viber-messenger-whatsapp-mails.

Τα πάντα ανοιχτα-πλην gps.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον δεν θα την περασω καθολου την 6 και μου ηρθε και ΟΤΑ. Αν βγαλουν καμια 6.1.1 ισως αλλιως θα το αφησω με Lollipop. Δεν βλεπω ουσιστικες βελτιωσεις σε σχεση με την 5 και φοβαμαι και τυχον κολληματα, lags, bugs. Επισης τι εκδοση ασφαλειας εχετε ; Εγω 1-12-2015 και πως μπορω να δω χωρα προελευσης του κινητου ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...