Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν υπάρχει δυνατότητα να το πας εσύ στο service πάρε τηλέφωνο σήμερα lg.Ελπίζω να έχουν ανταλλακτικό και να παραλάβεις τέλος βδομάδας.(Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλα με την συγκεκριμένη συσκευή πιστεύω ότι 5-6 εργάσιμες είναι super λόγο μη εισαγωγής)

Είναι δυο παιδιά πιο πίσω που μπλέξανε με service αλλα δεν αναφέρθηκε πόσες μέρες έκανε το service.

 

akalos:Κατάλαβα τι έγραψες.Και σου απαντώ από ανάλογη εμπειρία και όχι από το μυαλό μου.

Από εκεί και πέρα ότι θέλει ο καθένας κάνει βεβαια.

Οπότε τους πέρνω σήμερα τηλ... Τι ξενερα είναι αυτή... Πιστεύω να κάνουν γρήγορα...

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο.Ότι και να σου πούνε για χρόνο είναι υπό αμφισβήτηση.

Είναι θετικό ότι παρόλο που δεν εισάγεται η συσκευή,σε δυο παιδιά από εδώ άλλαξαν πλακέτα.

Επίσης φέρνουν μπαταρίες.

Άρα ανταλλακτικά έρχονται σε 4?5?6? εργάσιμες?

Μακάρι να ποστάρουν τα δυο παιδιά με την αλλαγή πλακέτας χρόνους επισκευής.

Μη μασάς!

Υπομονή και ποτέ ξανά LG.:lol:

Μόνο από το nexus4 και το g2 δεν έχω παράπονα.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλ Τρίτη θα έρθει κουριερ.. Με ζήτησαν και την αποδειξη φωτοτυπία η οποία δεν είναι στο όνομα μου. Πειράζει?

Πιστεύω να κάνουν γρήγορα κι αν ποτέ ξανά lg...

Τους τα είπα και ένα χεράκι.. Θα μου πεις ο υπάλληλος τι φταίει αλλά κάποιος πρέπει να τα ακούσει....

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια ακούει από όλους όσους παιρνουν γιατί του τηλεφωνούν μόνο δυσαρεστημένοι πελάτες.Οπότε..

Φωτοτυπία κανονικά και δεν χρειάζεται ούτε συσκευασία ,ούτε ακουστικά ούτε καλώδια φορτιστές.

Θα έχει ο κούριερ κουτί ειδικό.

Καλή τύχη και σύντομα εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με ζήτησαν και την αποδειξη φωτοτυπία η οποία δεν είναι στο όνομα μου. Πειράζει?

 

Όχι δεν έχεις θέμα... αρκεί να έχει το ΙΜΕΙ της συσκευής.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου. Ναι ξέρω φέρνει το κουριερ.. Πιστεύω γρήγορα να έρθει γιατί μεγάλο κρίμα... Ούτε στα κινέζικα τον 50 ευρώ homtom δεν έχουν τέτοια θέματα... Χαχα, έλεος..

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί από πότε χρειάζεται παραστατικο αγοράς η LG;;; (μόνο η ακατονομαστη θυμάμαι ήθελε απόδειξη για εγγύηση για αυτό και την έστειλα για banaκι)

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ενω στο g4 δεν ζητησαν σημερα που πηρα για το v10 ηθελαν αποδειξη..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τους τα είπα και ένα χεράκι.. Θα μου πεις ο υπάλληλος τι φταίει αλλά κάποιος πρέπει να τα ακούσει....

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Και δεν μπορεί να κάνει και τίποτα

Δυστυχώς

 

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οποιο απο τα παιδια το πηγε για σερβις ας ποσταρει να μας ποσο μερες εκαναν για την επισκευη και την επιστροφη της συσκευης!!Ευχαριστω πολυ! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο απλά διαβάζοντας σχετικά με την επιστροφή γράφετε ότι στην απόδειξη πρέπει να αναγράφεται το imei. Η δική μου απόδειξη είναι απλη, ταμειακης μηχανής οπότε δεν έχει κάτι τέτοιο. Μόνο στο κουτί έχει το αυτοκόλλητο.

 

Αχρειαστη να είναι η επιστροφή αλλά έχει τύχει σε κανέναν αυτό, εφόσον δεν θέλουν κουτι;

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο απλά διαβάζοντας σχετικά με την επιστροφή γράφετε ότι στην απόδειξη πρέπει να αναγράφεται το imei. Η δική μου απόδειξη είναι απλη, ταμειακης μηχανής οπότε δεν έχει κάτι τέτοιο. Μόνο στο κουτί έχει το αυτοκόλλητο.

 

Αχρειαστη να είναι η επιστροφή αλλά έχει τύχει σε κανέναν αυτό, εφόσον δεν θέλουν κουτι;

 

Εκτός από την απόδειξη ταμειακής μηχανής, πρέπει να σου έδωσαν και το παραστατικό αγοράς.

Εκεί σίγουρα αναγράφεται το Imei.

Link to comment
Share on other sites

μια φορά που πήρα την προκορντια αντι την lg για σερβις μου είπαν ότι πρέπει να πάρω την lg hellas και όχι αυτούς.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται πρωτα lg απλα μην παει εμενα εκει την τεταρτη(τριτη γινει η παραλαβη) και μεινω 2-3 βδομαδες χωρις κινητο επειδη δεν θα εχουν ανταλλακτικο...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Οποιο απο τα παιδια το πηγε για σερβις ας ποσταρει να μας ποσο μερες εκαναν για την επισκευη και την επιστροφη της συσκευης!!Ευχαριστω πολυ! :)

Το δικό μου πήγε στην Arvato. 6 εργάσιμες χρειάστηκαν μόνο για την διαπίστωση του προβλήματος. Ευτυχώς ήμουν τυχερός και ηταν DoA η συσκευή, οπότε δεν χρειάστηκε να περιμένω για το ανταλλακτικό.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου πήγε στην Arvato. 6 εργάσιμες χρειάστηκαν μόνο για την διαπίστωση του προβλήματος. Ευτυχώς ήμουν τυχερός και ηταν DoA η συσκευή, οπότε δεν χρειάστηκε να περιμένω για το ανταλλακτικό.

 

6 εργασιμες???lol..Γιατι πηγε arvato και οχι Procordia?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

6 εργασιμες???lol..Γιατι πηγε arvato και οχι Procordia?

Και το δικο μου nexus arvato πήγε πέρισυ

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη με λετε τετοια τωρα...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την απόδειξη ταμειακής μηχανής, πρέπει να σου έδωσαν και το παραστατικό αγοράς.

Εκεί σίγουρα αναγράφεται το Imei.

 

Όχι δεν ειχα παραστατικο αγοράς. Μόνο την απόδειξη από την ταμειακη.

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ειχα παραστατικο αγοράς. Μόνο την απόδειξη από την ταμειακη.

 

Όσες συσκευές είχα, είχαν παραστατικό αγοράς και γράφοταν εκεί πάνω τα στοιχεία της συσκευής.

Σε μία που δεν είχα τα έγραφε επάνω στην απόδειξη.

Μπορείς αν θες να σαι πλήρως καλυμμένος, να απευθευνθείς στο κατάστημα που το πήρες και να τους ζητήσεις να σου τυπώσουν παραστατικό αγοράς ή μια απόδειξη με τα στοιχεία της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ μη με λετε τετοια τωρα...

Μη λέμε το ένα μη λέμε το άλλο...χαχα

Έτσι είναι αυτά φίλε μου...τι να κάνουμε!!!

 

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω procordia θα πάει όπως το g4.. Τι να πω..

 

Στάλθηκε από το LG V10 Black μου

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όχι μονο πάνω αλλα σε όλη την οθόνη...εχω τραβήξει και φωτός....εδω πχ είναι που μιλουσα στo vibe

 

Nα παρω πρώτα procordia να δω άμα έχουν ανταλλακτικό η να παρω σήμερα την lg?

Εγώ σου είπα..παράτα τα lg...δεν μ'ακούς..

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα :) Γιάννη μου Κυριακή κοντή γιορτή, αύριο θα έχεις μια εικόνα πιστεύω, ελπίζω το συντομότερο δυνατό γιατί όταν αποκτάς κάτι και αντί να το χαρείς το τρέχεις στο σέρβις είναι κάπως :(

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...