Jump to content

Sony Xperia C4/C4 Dual


alexgiak
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω αναμενω το κινητό ακόμη :p το παρήγγειλα την τρίτη από κοτσοβολο και έφυγε χθες από κρητη Ο.ο να δούμε ποτε θα έρθει...

αντε με το καλο να το παρεις.θα το ευχαριστηθεις πολυ το κινητο.σε τι τιμη το πηρες εγω το ειχα παρει απο τον κοτσοβολο στα 229

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 175
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στα 229 και γω και μάλλον παίζει να ήταν και το τελευταίο, γιατί την επόμενη μέρα το έβγαλε απ τη σελίδα και σήμερα που πήρα τηλέφωνο να δω τι γίνεται μου είπαν ότι μονο στο ηρακλειο κρητης είχαν απόθεμα.

.παντως από reviews που ειδα πιστεύω είναι value for money...

Link to comment
Share on other sites

Στα 229 και γω και μάλλον παίζει να ήταν και το τελευταίο, γιατί την επόμενη μέρα το έβγαλε απ τη σελίδα και σήμερα που πήρα τηλέφωνο να δω τι γίνεται μου είπαν ότι μονο στο ηρακλειο κρητης είχαν απόθεμα.

.παντως από reviews που ειδα πιστεύω είναι value for money...

συμφωνω απολυτα οτι για τα χρηματα που ειχε ηταν οτι καλυτερο.αν εισαι θεσσαλονικη ελα να σου δοσω μια θηκη γιατι εγω εχω τρεις και δεν την θελω την μια.εντελως δωρεαν φυσικα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ειμαι σαλονικα αδερφέ αν και πολύ θα ήθελα :P Ωστόσο σ ευχαριστώ πολυ,το εκτιμώ ;)
Link to comment
Share on other sites

και το z2-z3-z3 combact παιρνουν android 6 απο σημερα..εμεις ποτε θα την παρουμε ενας θεος ξερει.αντε ρε sony με τις αναβαθμισεις σου να δουμε ποτε θα την δωσεις και στο c4
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το τηλέφωνο!! Πολύ ελαφρύ και πολύ όμορφο..το ανοιξα,ήταν στο 50% η μπαταρία. Κατεβασα. Antutu χτύπησε 44500,νταξει καλά ειναι, ωστόσο μ έκανε κάποια lag αλλά είναι στην αρχή ακόμη δεν έστρωσε...ηχείο πολύ καλο και δυνατό. Κάμερα πιστεύω θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη,άλλα και πάλι είναι πολύ καλές και οι 2. Μετά από κανένα 5ωρο η μπαταρία έφτασε στο τελος.Πρώτες γνώμες πολύ τέλειο το κινητό!!! Ωστόσο δεν μου είχε screen protector μεσα, παρά μόνο τη ζελατίνα που βάζουν αυτοί μπροστά. Edited by ratatouis
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε σήμερα το τηλέφωνο!! Πολύ ελαφρύ και πολύ όμορφο..το ανοιξα,ήταν στο 50% η μπαταρία. Κατεβασα. Antutu χτύπησε 44500,νταξει καλά ειναι, ωστόσο μ έκανε κάποια lag αλλά είναι στην αρχή ακόμη δεν έστρωσε...ηχείο πολύ καλο και δυνατό. Κάμερα πιστεύω θα μπορούσε να ήταν και καλύτερη,άλλα και πάλι είναι πολύ καλές και οι 2. Μετά από κανένα 5ωρο η μπαταρία έφτασε στο τελος.Πρώτες γνώμες πολύ τέλειο το κινητό!!! Ωστόσο δεν μου είχε screen protector μεσα, παρά μόνο τη ζελατίνα που βάζουν αυτοί μπροστά.

 

αντε καλοριζικο.βαλε teberan glass στην οθονη και μια θηκουλα και θα εισαι οκ.

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι απαραίτητο το tempered glass;,καθώς κάνει και 20€ :p

Άμα το βάλω μια απλή μεμβράνη;;

 

Το tempered glass εκτός από την ανώτερη προστασία που προσφέρει σε σχέση με ένα απλό screen protector, είναι και η ανώτερη αίσθηση του γυαλιού που σου δίνει στην καθημερινή χρήση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass εκτός από την ανώτερη προστασία που προσφέρει σε σχέση με ένα απλό screen protector, είναι και η ανώτερη αίσθηση του γυαλιού που σου δίνει στην καθημερινή χρήση.

 

ακριβως ετσι οπως τα λες.μονο με αυτο περασμενο στην οθονη νιωθω ασφαλεια και για πεσιμο του κινητου αλλα και στην καθημερινη χρηση απο γρατζουνιες

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι παίζει ;) αυτήν εδώ είναι καλή; Γιατί βρήκα στο public μια 20€. Τι λέτε;

https://www.ebnb.gr/el-Μεμβράνες-Προστασίας/el-Μεμβράνες-Sony/21622-tempered-glass-9h-για-sony-xperia-c4.html

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι παίζει ;) αυτήν εδώ είναι καλή; Γιατί βρήκα στο public μια 20€. Τι λέτε;

https://www.ebnb.gr/el-Μεμβράνες-Προστασίας/el-Μεμβράνες-Sony/21622-tempered-glass-9h-για-sony-xperia-c4.html

μια χαρα ειναι.την δουλεια σου την κανεις αριστα φτανει να κατσει καλα επανω αν και νομιζω οτι δεν θα εχεις κανενα προβλημα φτανει εσυ να την τοποθετησεις με προσοχη γιατι αν χρειαστει να την βγαλεις μπορει να σου αφηνει ασπριλες οταν την ξαναβαλεις.

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

http://mobilecity.gr/el/xperia-c4/5731-ultra-slim-s-case-03mm-sony-xperia-c4?search_query=xperia+c4&results=6

Επειδη ποτε δεν μου αρεσαν οι θηκες-βιβλιο,και απλα για λιγηη ακομη προστασια στο κινητο, τι λετε γ αυτην εδω ;

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και αυτές... Ειδικά σε αυτή την τιμή.

 

Αύριο λογικά θα παραγγείλω,ο μόνος ενδοιασμος μου είναι το αν θα ταιριάζει καλά... Θα δείξει 3€ είναι...

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαφνικα κολλησε χωρις να του κανω τιποτα,αναβει μονο το led και ειναι φορτισμενο γυρω στο 50% και δειχνει οτι ειναι απερνεργοποιημενο ,τι κανω σε αυτη την περιπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ξαφνικα κολλησε χωρις να του κανω τιποτα,αναβει μονο το led και ειναι φορτισμενο γυρω στο 50% και δειχνει οτι ειναι απερνεργοποιημενο ,τι κανω σε αυτη την περιπτωση?

πατα συνεχομενα το κουμπι τροφοδοσιας να δεις αν ενεργοποιηθει το κινητο.και αν οχι παμε σε αλλο βημα

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

πατα συνεχομενα το κουμπι τροφοδοσιας να δεις αν ενεργοποιηθει το κινητο.και αν οχι παμε σε αλλο βημα
το δοκιμασα αυτο και δεν γινεται τιποτα
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα αυτο και δεν γινεται τιποτα

 

δες εδω http://www.insomnia.gr/topic/548772-sony-xperia-z-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%B3%CE%B5%CE%B9/ και στο βιντεο κανε αυτο που λεει.αν δεν γινει και αυτο το πας στο servis αν εχει εγγυηση

salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

δες εδω http://www.insomnia.gr/topic/548772-sony-xperia-z-%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%B3%CE%B5%CE%B9/ και στο βιντεο κανε αυτο που λεει.αν δεν γινει και αυτο το πας στο servis αν εχει εγγυηση
οκ ανοιξε ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η κάμερα πως σας φαίνεται;; Εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσε να ήταν ένα κλικ καλύτερη και η πίσω και η μπροστά. Ωστόσο άλλο με "χαλάει" εμένα, που δεν είναι αρκετά γρήγορη, δηλαδή πατάς το κουμπί και κάνει έναν ελάχιστο χρόνο για να την αποθηκεύσει,δν μπορείς π.χ να πατάς και να ξανά πατάς το κουμπί και να βγάζει γρήγορα τις φωτογραφίες, πιστεύω καταλάβατε τι εννοω. Άμα πάρει την αναβάθμιση σε android 6 λέτε να βελτιωθεί;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η κάμερα πως σας φαίνεται;; Εγώ πιστεύω ότι θα μπορούσε να ήταν ένα κλικ καλύτερη και η πίσω και η μπροστά. Ωστόσο άλλο με "χαλάει" εμένα, που δεν είναι αρκετά γρήγορη, δηλαδή πατάς το κουμπί και κάνει έναν ελάχιστο χρόνο για να την αποθηκεύσει,δν μπορείς π.χ να πατάς και να ξανά πατάς το κουμπί και να βγάζει γρήγορα τις φωτογραφίες, πιστεύω καταλάβατε τι εννοω. Άμα πάρει την αναβάθμιση σε android 6 λέτε να βελτιωθεί;

 

Με επιφύλαξη, νομίζω ότι πρέπει να μηδενίσεις τον χρόνο προεπισκόπισης γι αυτό που ζητάς

Link to comment
Share on other sites

Με επιφύλαξη, νομίζω ότι πρέπει να μηδενίσεις τον χρόνο προεπισκόπισης γι αυτό που ζητάς

 

Απενεργοποιημενη την έχω την προεπισκοπιση... Όχι ότι είναι πρόβλημα αυτό,αλλά έχω δει άλλα κινητά πιο φθηνά να τραβάνε και να αποθηκεύουνε την φωτογραφία πιο γρήγορα... Κάτι άκυρο στο Antutu πόσο βγαζετε; Εμένα χτύπησε 49500.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα.σκέφτομαι να αγοράσω το τηλέφωνο.εσείς που το έχετε μπορείται να μου πείτε πόσος χώρος μένει ελεύθερος μετά την πρώτη ενεργοποίηση;ΈΡχει εγκατεστημένο αρκετό bloatyware η οχι;και κάτι τελευταίο.Μπορεί να γίνει root εύκολα.:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia C4/C4 Dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...