Jump to content

iPhone 6S Plus


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοσμοσυρροή στο θέμα..... :lol:

Υπάρχει δυνατότητα να προσθέσουμε την επιλογή "πορτραίτο" στην κάμερα?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κοσμοσυρροή στο θέμα..... :lol:

Υπάρχει δυνατότητα να προσθέσουμε την επιλογή "πορτραίτο" στην κάμερα?

 

Οχι φιλε μου δεν υπαρχει καμια δυνατοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου δεν υπαρχει καμια δυνατοτητα.

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

Κάποια σχετική εφαρμογή ή είναι θέμα hardware?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

 

Κάποια σχετική εφαρμογή ή είναι θέμα hardware?

 

 

 

iPhone 7 Plus και πάνω μόνο :)

Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus και πάνω μόνο :)

 

Ναι, το 7+ της γυναίκας μου το έχει αλλά το θέλει και η αδερφή στο 6s+ αλλά μάλλον το ξεχνάει.....

Είναι θέμα hardware ή μήπως με κάποια εφαρμογή μπορεί να δουλέψει?

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το 7+ της γυναίκας μου το έχει αλλά το θέλει και η αδερφή στο 6s+ αλλά μάλλον το ξεχνάει.....

 

Είναι θέμα hardware ή μήπως με κάποια εφαρμογή μπορεί να δουλέψει?

 

Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας.

 

 

 

Το ξεχνάει

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Fabfocus στο AppStore 5,50 euro

 

Μήπως την έχεις δοκιμάσει για να έχουμε μια ιδέα της ποιότητας? Τι θα καταφέρει χωρίς διπλή κάμερα???

Τελικά μάλλον πάμε για αλλαγή συσκευής..... (7plus ή 8 plus).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως την έχεις δοκιμάσει για να έχουμε μια ιδέα της ποιότητας? Τι θα καταφέρει χωρίς διπλή κάμερα???

Τελικά μάλλον πάμε για αλλαγή συσκευής..... (7plus ή 8 plus).

 

Όχι. Μην αναβαθμίσεις ακόμα. 1 μήνα έμεινε να βγει το Xs λίγο υπομονή. Βγάζεις φωτό και μετά την επεξεργάζεσαι όπως θες με το φαμπ. Φοβερή εφαρμογή. Αναζήτησε την στο YouTube να δεις τι κάνει :happy:

Link to comment
Share on other sites

Το portrait mode σε 8 plus και στο X είναι κι αλλά επίπεδα επάνω

Έχει 5 επιλογές το portrait και επίσης και η selfie στο X έχει τις ίδιες επιλογές

 

Με μια εφαρμογή από το App Store δεν γίνονται θαύματα. Θέλει και το κατάλληλο hardware

 

Ψάξε αν θέλεις τα portrait mode αυτών των συσκευών στο YouTube να δεις πως είναι γιατί αν πάρεις 7 plus και μετά δεις τις επιλογές που έχει το X τότε ίσως πάλι αλλάξεις γνώμη και ζητάς το κάτι παραπάνω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το portrait mode σε 8 plus και στο X είναι κι αλλά επίπεδα επάνω

Έχει 5 επιλογές το portrait και επίσης και η selfie στο X έχει τις ίδιες επιλογές

 

Με μια εφαρμογή από το App Store δεν γίνονται θαύματα. Θέλει και το κατάλληλο hardware

 

Ψάξε αν θέλεις τα portrait mode αυτών των συσκευών στο YouTube να δεις πως είναι γιατί αν πάρεις 7 plus και μετά δεις τις επιλογές που έχει το X τότε ίσως πάλι αλλάξεις γνώμη και ζητάς το κάτι παραπάνω

 

Συμφωνώ απόλυτα σε όσα λες, αλλά αν έχει βαλθεί να αναβαθμίσει καλύτερα να πάει στο xs που από ότι φαίνεται και τα δυο xs xs plus θα υποστηρίζουν το portrait mode. Και εδώ θέλω να καταγγείλω τις εταιρίες αλλά όλες. Δεν μπορεί να κάνουν ένα τηλέφωνο στις 5.5 ίντσες και να θεωρούν πως θα το αγοράσουμε. Δεν είμαστε όλοι γίγαντες, δεν έχουμε όλοι τα τεράστια χέρια και ποσο μάλλον όταν μπει η θηκη το τηλέφωνο θα μεγαλώσει και άλλο. Η εφαρμογή θα τον καλύψει απόλυτα τους 2 αυτούς μήνες πριν αναβαθμίσει.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα σε όσα λες, αλλά αν έχει βαλθεί να αναβαθμίσει καλύτερα να πάει στο xs που από ότι φαίνεται και τα δυο xs xs plus θα υποστηρίζουν το portrait mode. Και εδώ θέλω να καταγγείλω τις εταιρίες αλλά όλες. Δεν μπορεί να κάνουν ένα τηλέφωνο στις 5.5 ίντσες και να θεωρούν πως θα το αγοράσουμε. Δεν είμαστε όλοι γίγαντες, δεν έχουμε όλοι τα τεράστια χέρια και ποσο μάλλον όταν μπει η θηκη το τηλέφωνο θα μεγαλώσει και άλλο. Η εφαρμογή θα τον καλύψει απόλυτα τους 2 αυτούς μήνες πριν αναβαθμίσει.

 

Το iPhone X είναι μικρό σε μέγεθος δεν το λες και μεγάλο

Σχεδόν ίδιο είναι με το iPhone 7

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone X είναι μικρό σε μέγεθος δεν το λες και μεγάλο

Σχεδόν ίδιο είναι με το iPhone 7

 

Εάν έβγαινε με lcd θα ήταν το ιδανικό και ας κοστίζει και 200 ευρώ πάνω από το x ή ιδανικά ότι βάζουν στο plus ας έβαζαν και στο απλό και ας το κοστολογούσαν προς τα πάνω. Το θέμα είναι ότι όλες οι εταιρίες μεγαλώνουν τις οθόνες. Τέλος πάντων θέλοντας και μη αν όχι φέτος του χρόνου το 8αρη μου θα πρέπει να αναβαθμιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Εάν έβγαινε με lcd θα ήταν το ιδανικό και ας κοστίζει και 200 ευρώ πάνω από το x ή ιδανικά ότι βάζουν στο plus ας έβαζαν και στο απλό και ας το κοστολογούσαν προς τα πάνω. Το θέμα είναι ότι όλες οι εταιρίες μεγαλώνουν τις οθόνες. Τέλος πάντων θέλοντας και μη αν όχι φέτος του χρόνου το 8αρη μου θα πρέπει να αναβαθμιστεί.

 

Έβαλαν παραπάνω χαρακτηριστικά στα plus μοντέλα για να πουλάνε ακριβότερα και να έχουν κάτι διαφορετικό για να έχει λόγο να αγοράζει ο κόσμος

Marketing είναι δεν τίθεται θέμα άλλο

 

Το X που είχα εγώ πάντως και το πούλησα πριν μερικές μέρες ήταν το πιο καλό και βολικό iPhone στην μέχρι τώρα πορεία.

Μεγάλη οθόνη αλλά μικρό μέγεθος και όλα τα top χαρακτηριστικά σε κάμερες και λειτουργίες

Όπως επίσης και καλή μπαταρία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το portrait mode σε 8 plus και στο X είναι κι αλλά επίπεδα επάνω

Έχει 5 επιλογές το portrait και επίσης και η selfie στο X έχει τις ίδιες επιλογές

 

Με μια εφαρμογή από το App Store δεν γίνονται θαύματα. Θέλει και το κατάλληλο hardware

 

Ψάξε αν θέλεις τα portrait mode αυτών των συσκευών στο YouTube να δεις πως είναι γιατί αν πάρεις 7 plus και μετά δεις τις επιλογές που έχει το X τότε ίσως πάλι αλλάξεις γνώμη και ζητάς το κάτι παραπάνω

 

Έχει η σύζυγος το 7 plus.

Το x δεν αρέσει στο άτομο το οποίο προορίζεται (ούτε σε μένα).

Έχω βάλει αγγελία και αναμένω.....

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Συμφωνώ απόλυτα σε όσα λες, αλλά αν έχει βαλθεί να αναβαθμίσει καλύτερα να πάει στο xs που από ότι φαίνεται και τα δυο xs xs plus θα υποστηρίζουν το portrait mode. Και εδώ θέλω να καταγγείλω τις εταιρίες αλλά όλες. Δεν μπορεί να κάνουν ένα τηλέφωνο στις 5.5 ίντσες και να θεωρούν πως θα το αγοράσουμε. Δεν είμαστε όλοι γίγαντες, δεν έχουμε όλοι τα τεράστια χέρια και ποσο μάλλον όταν μπει η θηκη το τηλέφωνο θα μεγαλώσει και άλλο. Η εφαρμογή θα τον καλύψει απόλυτα τους 2 αυτούς μήνες πριν αναβαθμίσει.

 

Μέχρι να βγει το xs και να στρώσει η τιμή του (όσο στρώσει τέλος πάντων), έχουμε ακόμη δρόμο....;)

Όσο για το θέμα μεγέθους, κάποτε είχα τις ίδιες απόψεις με σένα. Μετά άρχισα να ανεβαίνω όλο και περισσότερο και τώρα έφτασα να μου φαίνεται μικρό το Note 8. Θέλω ακόμη περισσότερες ίντσες (σαν ναρκωτικό ένα πράγμα....)

Πάντως οι 4,7" στις μέρες μας είναι απελπιστικά λίγες, όσο μικρά χέρια κι αν έχεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει η σύζυγος το 7 plus.

Το x δεν αρέσει στο άτομο το οποίο προορίζεται (ούτε σε μένα).

Έχω βάλει αγγελία και αναμένω.....

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μέχρι να βγει το xs και να στρώσει η τιμή του (όσο στρώσει τέλος πάντων), έχουμε ακόμη δρόμο....;)

Όσο για το θέμα μεγέθους, κάποτε είχα τις ίδιες απόψεις με σένα. Μετά άρχισα να ανεβαίνω όλο και περισσότερο και τώρα έφτασα να μου φαίνεται μικρό το Note 8. Θέλω ακόμη περισσότερες ίντσες (σαν ναρκωτικό ένα πράγμα....)

Πάντως οι 4,7" στις μέρες μας είναι απελπιστικά λίγες, όσο μικρά χέρια κι αν έχεις.

 

 

Δεν ξέρω πως είσαι. Εγώ έχω μικρά χέρια. Εάν βάλω και θήκη ή το πιάσει η αρραβωνιαστικιά μου για να βγάλουμε σελφι θα το ρίξει, όποτε αναγκαστικά θες θήκη. Όποτε αναγκαστικά μεγαλώνει και άλλο, και όλα αυτά με το 8. Φαντάζεσαι να ήταν το plus? Θα της έλεγα άστο μη ζορίζεσαι ξεκινά με το να το ρίχνεις κάτω!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πως είσαι. Εγώ έχω μικρά χέρια. Εάν βάλω και θήκη ή το πιάσει η αρραβωνιαστικιά μου για να βγάλουμε σελφι θα το ρίξει, όποτε αναγκαστικά θες θήκη. Όποτε αναγκαστικά μεγαλώνει και άλλο, και όλα αυτά με το 8. Φαντάζεσαι να ήταν το plus? Θα της έλεγα άστο μη ζορίζεσαι ξεκινά με το να το ρίχνεις κάτω!:rolleyes:

 

Κλαίω..... :lol:

Πάντως είναι και θέμα συνήθειας. Βάζω στοίχημα πως αν πάρεις ένα plus για ένα μήνα, ούτε που θα διανοηθείς να επιστρέψεις σε απλό. Πιο πιθανό να χωρίσεις την αρραβωνιαστικιά σου και να βρεις άλλη με μεγάλες παλάμες (αν παίζει πιάνο τότε εγγυημένα θα έχει δάχτυλα/πλοκάμια....)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Η υγεία μπαταρίας δείχνει 79% μέγιστο παρότι χρησιμοποιώ πάντα εξοικονόμηση ενέργειας πως μπορώ να την βελτιώσω; Μην αλλάξω μπαταρία. Έχω την 12.1.2. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Η υγεία μπαταρίας δείχνει 79% μέγιστο παρότι χρησιμοποιώ πάντα εξοικονόμηση ενέργειας πως μπορώ να την βελτιώσω; Μην αλλάξω μπαταρία. Έχω την 12.1.2. Ευχαριστω

 

 

 

Μόνο αλλαγή και τίποτε άλλο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η υγεία μπαταρίας δείχνει 79% μέγιστο παρότι χρησιμοποιώ πάντα εξοικονόμηση ενέργειας πως μπορώ να την βελτιώσω; Μην αλλάξω μπαταρία. Έχω την 12.1.2. Ευχαριστω

 

Θαύματα δεν γίνονται

39€ ήταν το 2018

Τώρα σίγουρα είναι παραπάνω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...