Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230


Pimpsick
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια φορά, στην πάνω δεξιά γωνία (όπως το κοιτάμε και μας κοιτάει) έχει την κλασική οπή για να περάσεις κορδόνι. Πράγμα που σημαίνει οτι μπορείς να το κρεμάσεις στο λαιμό. Στο κουτί όμως δεν υπάρχει κορδόνι.

 

Και βέβαια μπορείς ενδεχομένως να βρεις το εμπόριο θήκη και να κρεμάσεις τη θήκη στο λαιμό.

There is no host like http://localhost .

 

Σύνθημά μας: "Try SCE to AUX!". Αν δε πιάσει, δοκιμάστε SCE2AUX @ danaus .NET

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (11 Αύγ. 2004 , 13:22)

 

epeidi skopevo na to agoraso eiste efxaristimenoi apo to 6230?

 

 

apolita!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους. Το παρήγγειλα σημερα από κοσμοτε αφου διαβασα ολα γραφετε (σε μαυρο αν και το θελα ασημι αλλα που να το βρεις!) και μου παν σε 2 εργασιμες. Να ρωτησω κατι (ψιλοασήμαντο αλλα εχω καλομαθει απ το 6610), το πληκτρολογιο να το περιμένω με ελληνικά γράμματα μαζι με αγγλικά? Πρόσφατα πήρε ο αδερφός μου το 5140 και είχε μονο αγγλικά. Απο τι εξαρτάται τελικα?

Θενξ από τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το 5140 που πήρε ο αδερφός σου ήταν από κάποια παρτίδα παράλληλης εισαγωγής απ'το εξωτερικό... Τα τηλέφωνα που κατασκευάζονται με προορισμό την Ελλάδα έχουν και Ελληνικούς και Λατινικούς χαρακτήρες. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (11 Αύγ. 2004 , 11:43)

 

paidia mporeis na to kremaseis sto laimo?

 

 

Κάποτε ρώτησες για το MPX200 και σου απάντησα αμέσως, τώρα εδώ και μια βδομάδα σε ρώτησα κάτι σε PM και απαξιείς να απαντήσεις...

Σ' ευχαριστώ

 

ΥΓ ναι, είμαι καμήλα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nobleman (11 Αύγ. 2004 , 17:10)

 

Κάποτε ρώτησες για το MPX200 και σου απάντησα αμέσως, τώρα εδώ και μια βδομάδα σε ρώτησα κάτι σε PM και απαξιείς να απαντήσεις...

Σ' ευχαριστώ

 

ΥΓ ναι, είμαι καμήλα!!!

 

Και εγω καποτε ειχα δωσει μια προσφορα στην bettytsa και δεν ειχα παρει απαντηση.Σωστος ο nobleman ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nobleman (11 Αύγ. 2004 , 17:10)

 

Κάποτε ρώτησες για το MPX200 και σου απάντησα αμέσως, τώρα εδώ και μια βδομάδα σε ρώτησα κάτι σε PM και απαξιείς να απαντήσεις...

Σ' ευχαριστώ

 

ΥΓ ναι, είμαι καμήλα!!!

 

 

einai lathos na katigoreis kapoion me psemmata

 

mou esteiles ena minima pou mou den me rotas kati apla mou les to exis : me upgrade dosmou to tilefono sou na se paro giati fefgo diakopes.

afto mou esteiles stis 4 avgoustou pou ego eleipa se diakopes opou girisa tin kiriaki stis 8 avgoustou opou to diavasa alla den katalava ti ennoeis kai den sou esteila kati giati theorisa oti eisia se diakopes giati afto mou egrapses sto minima

 

einai krima na vgazeis simperasamta , mporouses na miliseis se mena kai an ontos se eixa grapsei tote na to peis dimosios alla oxi kai etsi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gjimmys (11 Αύγ. 2004 , 17:42)

 

Και εγω καποτε ειχα δωσει μια προσφορα στην bettytsa και δεν ειχα παρει απαντηση.Σωστος ο nobleman ;)

 

 

einai poli efkolo na leei opoiosdipote oti esteile kati se mena kai ton egrapsa, mporeite na rotisete polla paidia pou mou stelnoun diafora kai apantao, den eimai kainourgio melos

 

ektos apo afto gjimmys epsaxa na do an exo kati apo esena alla den vrika kati mporei na to esvisa den leo oti den mou esteiles apla den to vrika an den sou apantisa lipamai mporei na etixe kati allo pantos den einai sosto na krineis enan etsi toso efkola. den exo kati prosopiko me kanenan kai den apaxio na apantiso se kanenan. an ontos den sou apantisa sou zito signomi

Link to comment
Share on other sites

vre paidia xalaroste me tin kopela

 

apantise kai stous 2 den ekane kati kako, as min katigoroume etsi atoma kai i bettytsa me exei voithisei para poli kai einai gnosti genika sto site gia tin voitheia tis. as rixoume tous tonous

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (11 Αύγ. 2004 , 21:29)

 

einai poli efkolo na leei opoiosdipote oti esteile kati se mena kai ton egrapsa, mporeite na rotisete polla paidia pou mou stelnoun diafora kai apantao, den eimai kainourgio melos

 

ektos apo afto gjimmys epsaxa na do an exo kati apo esena alla den vrika kati mporei na to esvisa den leo oti den mou esteiles apla den to vrika an den sou apantisa lipamai mporei na etixe kati allo pantos den einai sosto na krineis enan etsi toso efkola. den exo kati prosopiko me kanenan kai den apaxio na apantiso se kanenan. an ontos den sou apantisa sou zito signomi

 

Δεν λεω ψεματα bettytsa,ηθελα ενα κινητο και σου ειχα κανει μια προσφορα αλλα δεν μου απαντησες και με ειχε πειραξει πολυ θυμαμαι.Τελοσπαντων,δεν εχω κατι μαζι σου και δεν σε κρινω ειναι δεκτη η συγνωμη σου και μπραβο σου που την ειπες,αυτο σε τιμα μπραβο κοπελα μου :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Sorry που επεμβαίνω στα προσωπικά σας, αλλά νόμιζα ότι μπήκα σε public thread περι 6230; Της Νόκια; Helllloooooo ?

 

Αν κάποιος έχει παει διακοπές, αυτός νομίζω ότι είναι ο μοντερέιτορας.

 

Υ.Γ.: Ρε μπας και δε μπήκα στο 6230;

There is no host like http://localhost .

 

Σύνθημά μας: "Try SCE to AUX!". Αν δε πιάσει, δοκιμάστε SCE2AUX @ danaus .NET

Link to comment
Share on other sites

εχω εδω και 4 μηνες το 6230. πριν απο 2-3 μερες ανακαλυψα κατι που δεν μου το εκανε στην αρχη. πληκτρολογω εναν αριθμο παταω κληση και αν και τον εχω στην μνημη δεν μου βγαζει το ονομα που εχω αποθηκευσει. στην επιλογη μνημης εχω βαλει καρτα sim. τι φταιει? μπορει καποιος να με βοηθησει?
http://fun.diadiktyo.net/fotos/jpg/TN/TN_169.JPG
Link to comment
Share on other sites

Οντας ασχετος με το 6230, θελω να κανω μια ερωτηση. Που μπορω να βρω το Pacman, ετσι ωστε χωρις πολυπλοκες διαδικασιες, να το στειλω σε ενα 6230, και να παιζει; Εχω υπερυθρες κτλ κτλ, αλλα αν δεν απατωμαι λειπει ενα αρχειο .jad απο τα παιχνιδια, που το στελνεις ξεχωριστα;

Καμια βοηθεια;;;

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eirini_any (11 Αύγ. 2004 , 22:56)

 

στην επιλογη μνημης εχω βαλει καρτα sim. τι φταιει? μπορει καποιος να με βοηθησει?

 

 

Εαν επιλεξεις στην επιλογη μνημης το τηλεφωνο ,

νομιζω οτι δεν θα εχεις προβλημα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

1. Exw to t610 kai skeftomai na parw to 6230, lete einai kali epilogi?

2. to 6230 exei kali anamoni h peftei se mia mera h mpataria an tou kaneis megali xrisi? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Marily (12 Αύγ. 2004 , 11:11)

 

1. Exw to t610 kai skeftomai na parw to 6230, lete einai kali epilogi?

2. to 6230 exei kali anamoni h peftei se mia mera h mpataria an tou kaneis megali xrisi? :wacko:

 

Ειναι η καλυτερη επιλογη που μπορεις να κανεις.Εγω δεν γουσταρω με τιποτα την nokia,ομως αυτο το κινητο ειναι ολα τα λεφτα.Εχω αλλαξει πολλα κινητα το 6230 ομως ειναι οτι ποιο πληρες,οσο για αναμονη με κανονικη χρηση και ανοιχτο συνεχεια μου κραταει 3 μερες.Ελπιζω να βοηθησα στην επιλογη σου :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

re paidia to 6230 einai se elipsi?an to paragilw sto plaisio se poses meres peripou tha to exw?episis eida diafora timis apo to ote-shop kai to plaisio kata 50 eyrw ftinotera sto plaisio pia einai i kanoniki tou timi?thanx
Link to comment
Share on other sites

re paidia to 6230 einai se elipsi?

 

Για ρίξε μια ματιά στην 1η σελίς του http://www.myphone.gr (direct link για όσους δε διαβάζουν το post μου σήμερα: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=38208 )

 

Πάντως επισημαίνω ότι ΔΕΝ είναι σε έλλειψη σε όλες τις ευρωπαϊκές χώρες.

There is no host like http://localhost .

 

Σύνθημά μας: "Try SCE to AUX!". Αν δε πιάσει, δοκιμάστε SCE2AUX @ danaus .NET

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος triviz (12 Αύγ. 2004 , 14:02)

 

diladi peripou poses meres tha kanw na to vrw?den iparxei tpt genika?mipws na parw to 6600?:P

 

 

Εγώ πάντως το πήρα χτες σε vodafone live. (Μάλον είχα φάρδος αν κρήνω από αυτό που διάβασα στην κεντρική σελίδα). Ήχους κλήσης που μπορώ να βρώ;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες ειμαι κι εγω κατοχος του εκπληκτικου 6230. Το εψαχνα εδω και αρκετο καιρο και τελικα το βρηκα στη vodafone με περασμενο το vodafone live και ηταν το μοναδικο κοματι μεσα στην παραλαβη τους. Hθελα να σας ρωτησω πως μπορω να εγκαταστησω τα παιχνιδια στα παιχνιδια και οχι στις εφαρμογες. Επισης καποια διευθυνση με βιντεακια .3gp και ringtones. Τελος αγορασα το USB infrared adapter MA-620 της mobile action απο την vodafone αλλα δεν περιεχει το 6230 στην επιλογη κινητου. Ενναλακτικη λυση??? Thanks...
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μακροχρονια ερευνα και αναμονη, εγινα και γω κατοχος ενος 6230. Αγορασα και ενα bluetooth απο την vodafone με αρκετες λειτουργιες στο λογισμικο του.Ξερει κανεις γιατι δεν μπορω να συνδεσω το κινητο με το nokia PC suite μεσω bluetooth; Στο connection manager του λογισμικου της nokia δεν αναφερει συνδεση bluetooth παρα μονο για καλωδιο USB και υπερυθρες.
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ποιο ειναι το 6230i;Γιατι ενας τυπος το πουλουσε :D
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...