Jump to content

ZUK Z1 (by Lenovo)


P_papadis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκιμάζω την τελευταία έκδοση της NucleaRom.

Εχετε εικόνα εάν η συσκευή όταν δεν την χρησιμοποιείτε (24.00-07.00) σε τι ποσοστό πέφτει σε Deep sleep ?

Είπα και για εξοικονόμηση της Μπαταρίας να εγκαταστήσω το Kernel Adiutor και το Naptime.

Μετά απο 2 μέρες και 2 τυχαίες επανεκκινήσεις του τηλεφώνου ξανα επιστροφη στη CyangenMod Nightly

Edited by kontax
Mobile : One+8T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 939
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

η αυτονομια του δικαιολογει την ονομαστικη χωρητικοτητα της μπαταριας του? Γιατι ειναι ενα βασικο πλεονεκτημα εναντι των αλλων που κοιταω. Edited by athanaso77
Αγγελία
Link to comment
Share on other sites

η αυτονομια του δικαιολογει την ονομαστικη χωρητικοτητα της μπαταριας του? Γιατι ειναι ενα βασικο πλεονεκτημα εναντι των αλλων που κοιταω.

 

Ναι ειναι μια χαρα, με φουλ χρηση περιπου 2 μερες

Link to comment
Share on other sites

https://jira.cyanogenmod.org/browse/ZUK-21

Εχει κανείς αντιμετωπίσει το φαινόμενο των Random Reboots ?

Για το διάστημα των 48 ωρών που είχα την NucleaRom είχα 2 επανεκινήσεις.

Τώρα που επέστρεψα στην CyanogenMod 13 Nightlie όλα δείχνουν ΟΚ.

Mobile : One+8T
Link to comment
Share on other sites

https://jira.cyanogenmod.org/browse/ZUK-21

Εχει κανείς αντιμετωπίσει το φαινόμενο των Random Reboots ?

Για το διάστημα των 48 ωρών που είχα την NucleaRom είχα 2 επανεκινήσεις.

Τώρα που επέστρεψα στην CyanogenMod 13 Nightlie όλα δείχνουν ΟΚ.

 

Μπα

Το Μονο bug που είχα εγώ μέρη CM13 είναι η αδρανοποίηση του "double tap to wake".

Aληθεια έχει κανένας ανάλογο bug???

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Eχοντας το κινητό ενα μήνα πια

Δηλώνω ξεκάθαρα πως είναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ κινητό που ειχα ποτε και συγκρίνεται μονο ΜΕ κινητά αξίας 300+€.

Με τη cm13 επανω κυριολεκτικά πετάει σε ταχύτητα, αυτονομία, ΚΑΙ φωτογραφιες πια. Κορυφη, αντάξιες ενός S6 που συνέκρινα.

Μοναδικό bug που έχω είναι η περιοδική αδρανοποίηση του double tap to wake.

Μοναδική ελλειψη που έχει είναι η συχνότητα 800 στο 4G που δεν του επιτρέπει να έχει 4G σε επαρχιακές μικρές πολεις και κλειστούς χώρους

 

Ερώτηση προς γνωστές: υπαρχει κολπο να ξεκλειδώσει η 800 mhz συχντοτητα στο 4g???

H δεν την υποστηριζει καθόλου το hardware???????

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ποια κάρτα παίζει 4g? Η παίζουν και οι 2?

Εκανα ένα τόλμημα και πήρα μεταχείρισμενο ένα αλλά σε τέλεια κατάσταση που ο τύπος που το είχε το πούλησε γιατί μετά από αναβάθμιση έχασε τελείως το τηλεφωνικό του σήμα και στις 2καρτες....

Το αγόρασα λοιπόν στα 70 ευρώ, διάβασα για hardware πρόβλημα του συγκεκριμένου τμήματος αλλά επειδή πίστεψα ότι τελικά θα ήταν software έκανα το σάλτο μορταλε χαχαχαχα

Μετά από διάβασμα και κατέβασμα πολλών αρχείων κλπ και αφού κατάφερα και φλασαρα με Qfix (δυσκολουτσικο σε DRIVERS κλπ και στο να δει το τηλεφωνο) το ανεστησα :)

Στην αρχή δεν μου κρατούσε συνέχεια το σήμα αλλά μετά από φλασσαρισμα της Nuclear όλα τέλεια.

Μόνο που είχε λάθος apn στην Vodafone και δεν είχα 4g.

Το έφτιαξα και αυτό αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι μόνο η μία κάρτα υποστηρίζει 4g.....ισχυει?

Πολυ καλό τηλ με πολύ ζωντανή οθόνη και γενικά όντως τα αξίζει τα λεφτά μια του.

Εγώ δε που το πλήρωσα 70ευρω (φαρδος μεγαλο) με αρκετό ρίσκο βέβαια χοροπηδαω!!!!! :lol:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ποια κάρτα παίζει 4g? Η παίζουν και οι 2?

Εκανα ένα τόλμημα και πήρα μεταχείρισμενο ένα αλλά σε τέλεια κατάσταση που ο τύπος που το είχε το πούλησε γιατί μετά από αναβάθμιση έχασε τελείως το τηλεφωνικό του σήμα και στις 2καρτες....

Το αγόρασα λοιπόν στα 70 ευρώ, διάβασα για hardware πρόβλημα του συγκεκριμένου τμήματος αλλά επειδή πίστεψα ότι τελικά θα ήταν software έκανα το σάλτο μορταλε χαχαχαχα

Μετά από διάβασμα και κατέβασμα πολλών αρχείων κλπ και αφού κατάφερα και φλασαρα με Qfix (δυσκολουτσικο σε DRIVERS κλπ και στο να δει το τηλεφωνο) το ανεστησα :)

Στην αρχή δεν μου κρατούσε συνέχεια το σήμα αλλά μετά από φλασσαρισμα της Nuclear όλα τέλεια.

Μόνο που είχε λάθος apn στην Vodafone και δεν είχα 4g.

Το έφτιαξα και αυτό αλλά κάπου είχα διαβάσει ότι μόνο η μία κάρτα υποστηρίζει 4g.....ισχυει?

Πολυ καλό τηλ με πολύ ζωντανή οθόνη και γενικά όντως τα αξίζει τα λεφτά μια του.

Εγώ δε που το πλήρωσα 70ευρω (φαρδος μεγαλο) με αρκετό ρίσκο βέβαια χοροπηδαω!!!!! :lol:

 

Φάρδος......70€....

ΕΛΕΟΣ ΠΗΡΕΣ ΚΙΝΗΤΑΡΑ ΑΞΙΑς300€+

Δοκίμασε να περάσεις cm13...

 

Δες αν μπορείς να ενεργοποιήσεις και τη συχνότητα 800mhz στο κινητό

Επιλεγεις ποια καρτα θα έχει 4g

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να ξεκλειδωσουμε την 800mhz έχω ρωτήσει την εταιρία. Κάποιοι προσπάθησαν να το κάνουν σε xiaomi note που έχει τον ίδιο επεξεργαστή χωρίς αποτέλεσμα. Είναι θέμα hardware. Όπως και να έχει χαρείτε το κινητό όπως είναι. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με 4g στα χωριά της επαρχίας. Όσο για σένα Βασίλη πήγαινε να παίξεις Τζόκερ ποτέ δεν ξέρεις. ;-) Αν και από ότι κατάλαβα ο χρήστης που το είχε έκανε κάποια πατατα και δεν ασχολήθηκε να το φτιάξει προτίμησε να το πουλήσει σε πολύ χαμηλή τιμή. Να το χαίρεσαι και προτείνω να του περάσεις την cm13.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά σίγουρα θα το χαρώ μέχρι το επόμενο... :lol:

Νομίζω ότι η Nuclear είναι βασισμένη σε cm13.

Εάν δεν γνωρίζεις από φλασσαρισμα ρε παιδιά πως να τα κάνεις όλα αυτά? Εδώ εγώ που έχω στην πλάτη μου καμία 1000αρια και πάλι δυσκολεύτηκα λίγο με το zuk. :p

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να ξεκλειδωσουμε την 800mhz έχω ρωτήσει την εταιρία. Κάποιοι προσπάθησαν να το κάνουν σε xiaomi note που έχει τον ίδιο επεξεργαστή χωρίς αποτέλεσμα. Είναι θέμα hardware. Όπως και να έχει χαρείτε το κινητό όπως είναι. Εγώ δεν έχω πρόβλημα με 4g στα χωριά της επαρχίας. Όσο για σένα Βασίλη πήγαινε να παίξεις Τζόκερ ποτέ δεν ξέρεις. ;-) Αν και από ότι κατάλαβα ο χρήστης που το είχε έκανε κάποια πατατα και δεν ασχολήθηκε να το φτιάξει προτίμησε να το πουλήσει σε πολύ χαμηλή τιμή. Να το χαίρεσαι και προτείνω να του περάσεις την cm13.

Οταν λες "εχω ρωτησει την εταιρεια" δεν ξερω ποιον ακριβως εννοεις, αλλα αν ημουν η εταιρεια, σιγουρα θα σου ελεγα οτι δεν μπορεις.

 

Παντως πληροφοριακα η xiaomi κυκλοφορησε στην Ταιβαν το redmi note 3 pro με ξεκλειδωτη την 800. Κατι που επισης δεν γινοταν... Και ηταν και θεμα hardware.

 

Sent from my H1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες "εχω ρωτησει την εταιρεια" δεν ξερω ποιον ακριβως εννοεις, αλλα αν ημουν η εταιρεια, σιγουρα θα σου ελεγα οτι δεν μπορεις.

 

Παντως πληροφοριακα η xiaomi κυκλοφορησε στην Ταιβαν το redmi note 3 pro με ξεκλειδωτη την 800. Κατι που επισης δεν γινοταν... Και ηταν και θεμα hardware.

 

Sent from my H1 using Tapatalk

 

Για να ψαχτουμε ρε παιδιά μπας και την ξεκλειδωσουμε την 800@ρα......

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

μιας και το περιμενω και εγω πλεον,εχουμε κανα οδηγο για root/bootloader/roms ktl?
να υποθεσω οτι εψαξες σολο το νημα και δεν βρηκες, ετσι ? .:worry:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι εψαξες σολο το νημα και δεν βρηκες, ετσι ? .:worry:

Στην πρώτη σελίδα δεν υπάρχει κάτι αναρτημενο σχετικά, από εκεί και πέρα θεωρείς ότι πρέπει να διαβάσω και τις 32 σελίδες; είμαι χρόνια και εγώ στο φόρουμ ξέρω τι εννοείς, δεν είναι όμως κάτι που αναφέρετε συχνά εδώ....οπότε μπορω εγώ βοηθάω και στο αυτονόητο.

 

update για τυχον ενδιαφερομενους

ξεκλειδωμα bootloader(http://www.stechguide.com/unlock-bootloader-of-lenovo-zuk-z1/)

root/recovery(http://forum.xda-developers.com/zuk-z1/general/guide-how-to-unlock-root-install-twrp-t3394037)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα δεν υπάρχει κάτι αναρτημενο σχετικά, από εκεί και πέρα θεωρείς ότι πρέπει να διαβάσω και τις 32 σελίδες; είμαι χρόνια και εγώ στο φόρουμ ξέρω τι εννοείς, δεν είναι όμως κάτι που αναφέρετε συχνά εδώ....οπότε μπορω εγώ βοηθάω και στο αυτονόητο.

 

update για τυχον ενδιαφερομενους

ξεκλειδωμα bootloader(http://www.stechguide.com/unlock-bootloader-of-lenovo-zuk-z1/)

root/recovery(http://forum.xda-developers.com/zuk-z1/general/guide-how-to-unlock-root-install-twrp-t3394037)

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι φίλε μου είναι μόνο 32 σελίδες. Διάβασε τις. Θα μάθεις περισσότερα πράγματα για το κινητό. Εγώ έκατσα και διάβασα περισσότερες στο νήμα του xiaomi redmi note 3 pro (είναι σύνολο πάνω από 400) για να καταλάβω πως γίνεται να περάσω την ελληνική miui και ήταν πολύ κουραστικό γιατί έγραφαν ξανά τα ίδια και τα ίδια, ίδιες ερώτησης και γενικά γινόταν ένα μπάχαλο. Στην πρώτη σελίδα ανέφεραν λίγα πράγματα. Όπως και να έχει υπάρχουν και βίντεο στο YouTube που τα λένε αναλητικοτατα τα βήματα και ακριβώς τι να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα δεν υπάρχει κάτι αναρτημενο σχετικά, από εκεί και πέρα θεωρείς ότι πρέπει να διαβάσω και τις 32 σελίδες; είμαι χρόνια και εγώ στο φόρουμ ξέρω τι εννοείς, δεν είναι όμως κάτι που αναφέρετε συχνά εδώ....οπότε μπορω εγώ βοηθάω και στο αυτονόητο.

update για τυχον ενδιαφερομενους

ξεκλειδωμα bootloader(http://www.stechguide.com/unlock-bootloader-of-lenovo-zuk-z1/)

root/recovery(http://forum.xda-developers.com/zuk-z1/general/guide-how-to-unlock-root-install-twrp-t3394037)

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια λοιπον και εισαι χρονια στο forum, ετσι απλως για ενημερωση υπαρχει και δυνατοτητα αναζητησης μεσα στο νημα ξερεις .............. http://www.myphone.gr/forum/search.php?searchid=11503182

Εντελως ακαδημαικα. Και ναι, πρεπει να διαβασεις και τις 32 σελιδες, αν θελεις να εισαι ενημερωμενος .....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ είμαι χρόνια, αλλά κατά 99% μπαίνω από tapatalk..με το λιγοστο χρόνο που έχω δεν θα κάτσω να διαβάσω 47 σελίδες που βγάζει η εφαρμογή. Κρίμα που δεν υπάρχει αλληλεγγύη. Ευτυχώς που υπάρχει και το xda. Καλή συνέχεια σε όλους

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες αναρτηση 402.

Επισης Έχει ενα βιντεακι YouTube

Στις αναρτήσεις.μου κάνα 100 αναρτήσειs Πιο πριν--

Δες.

Edited by celtic1453
In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ είμαι χρόνια, αλλά κατά 99% μπαίνω από tapatalk..με το λιγοστο χρόνο που έχω δεν θα κάτσω να διαβάσω 47 σελίδες που βγάζει η εφαρμογή. Κρίμα που δεν υπάρχει αλληλεγγύη. Ευτυχώς που υπάρχει και το xda. Καλή συνέχεια σε όλους

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν για σένα το ότι έχουμε ανεβάσει τόσα πράγματα εδώ στο νήμα για τη συσκευή είναι ένδειξη ΜΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ, επειδή εσύ ΒΑΡΙΕΣΑΙ να ψάξεις, ε τότε πήγαινε στο xda ...... Είναι βλέπεις τόσο δύσκολο και τόσο επίπονο να γράψεις 2 λέξεις και να πατήσεις το κουμπί search .......

Εσύ δεν έχεις χρόνο, ενώ εμείς όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουμε τι να κάνουμε και όλη μερα το ... χαζολογαμε εδώ πάνω στο πληκτρολόγιο, απλα γιατί πληρωνόμαστε αδρά και πρέπει να είμαστε στην τσίτα του καθενός. Ωραία νοοτροπία. Και είσαι και παλιο μέλος ..... Χαχαχαχαχα εύχομαι στη ζωη σου να σου έρχονται όλα βολικά και σε κάθε στιγμή και ανάγκη να βρίσκεις πάντα κάποιον να ασχολείται με τα θέματα σου για σένα, γιατί εσυ απλα ..... δεν έχεις χρόνο. Έχετε πλακα κυριολεκτικά μερικοί εδώ μεσα, είστε και απαιτητικοί, λες και πληρώνετε ...... Άντε γεια λοιπόν, άσε μας εδώ στη μιζέρια μας και πήγαινε να βρεις απαντήσεις εκεί που νομίζεις ότι θα στις δίνουν έτοιμες :lol:

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Αν για σένα το ότι έχουμε ανεβάσει τόσα πράγματα εδώ στο νήμα για τη συσκευή είναι ένδειξη ΜΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ, επειδή εσύ ΒΑΡΙΕΣΑΙ να ψάξεις, ε τότε πήγαινε στο xda ......

Εσύ δεν έχεις χρόνο, ενώ εμείς όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουμε τι να κάνουμε και όλη μερα το ... χαζολογαμε εδώ πάνω στο πληκτρολόγιο, απλα γιατί πληρωνόμαστε αδρά και πρέπει να είμαστε στην τσίτα του καθενός. Ωραία νοοτροπία. Και είσαι και παλιο μέλος ..... Χαχαχαχαχα εύχομαι στη ζωη σου να σου έρχονται όλα βολικά και σε κάθε στιγμή και ανάγκη να βρίσκεις πάντα κάποιον να ασχολείται με τα θέματα σου για σένα, γιατί εσυ απλα ..... δεν έχεις χρόνο. Έχετε πλακα κυριολεκτικά μερικοί εδώ μεσα, είστε και απαιτητικοί, λες και πληρώνετε ...... Άντε γεια λοιπόν, άσε μας εδώ στη μιζέρια μας και πήγαινε να βρεις απαντήσεις εκεί που νομίζεις ότι θα στις δίνουν έτοιμες :lol:

 

+1 απο εμενα!

FLASHTOOL P780 - TWRP P780

http://ul.to/9txmvih8

Link to comment
Share on other sites

Αν για σένα το ότι έχουμε ανεβάσει τόσα πράγματα εδώ στο νήμα για τη συσκευή είναι ένδειξη ΜΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ, επειδή εσύ ΒΑΡΙΕΣΑΙ να ψάξεις, ε τότε πήγαινε στο xda ...... Είναι βλέπεις τόσο δύσκολο και τόσο επίπονο να γράψεις 2 λέξεις και να πατήσεις το κουμπί search .......

Εσύ δεν έχεις χρόνο, ενώ εμείς όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουμε τι να κάνουμε και όλη μερα το ... χαζολογαμε εδώ πάνω στο πληκτρολόγιο, απλα γιατί πληρωνόμαστε αδρά και πρέπει να είμαστε στην τσίτα του καθενός. Ωραία νοοτροπία. Και είσαι και παλιο μέλος ..... Χαχαχαχαχα εύχομαι στη ζωη σου να σου έρχονται όλα βολικά και σε κάθε στιγμή και ανάγκη να βρίσκεις πάντα κάποιον να ασχολείται με τα θέματα σου για σένα, γιατί εσυ απλα ..... δεν έχεις χρόνο. Έχετε πλακα κυριολεκτικά μερικοί εδώ μεσα, είστε και απαιτητικοί, λες και πληρώνετε ...... Άντε γεια λοιπόν, άσε μας εδώ στη μιζέρια μας και πήγαινε να βρεις απαντήσεις εκεί που νομίζεις ότι θα στις δίνουν έτοιμες :lol:

Το τι κάνω στην ζωή μου είναι δικό μου θέμα και δεν σου επιτρέπω, από εκεί και πέρα όλα αυτά που γράφεις μου φανταζόυν εντελώς γελοία όταν στο παρελθόν έχω γράψει ολόκληρους οδηγούς και έχω βοηθήσει πολλά παιδιά μέσω πμ.

Στο xda που ανέφερα τα έχει όλα συγκεντρωμενα σε αντίθεση με εδώ.

Η ερώτηση ήταν απλή και ΟΧΙ κατά επανάληψη από αλλά παιδιά όπως σε άλλα κινητά που το ρωτάνε ποστ πάρα ποστ.

Έχει καταντήσει αηδία που όλοι ψάχνετε να την πείτε στον άλλον. Αντιπαράθεση στην αντιπαράθεση. Το θέμα για μένα λήγει εδώ και αν υπάρχει admin ας σβήσει ότι είναι άσχετο με το θέμα της συσκευής.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κυριολεκτικά μεγάλη πλακα. Εμ μας την είπες γιατί τάχα δεν βοηθάμε, εμ μας λες ότι δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις τις σελίδες που αφορούν τη συσκευή σου (εμείς το ερμηνεύουμε όπως θέλουμε, δηλαδή βαριέσαι να διαβάσεις), εμ θες να βγεις και από πάνω. Μιλάμε για πολύ πλακα ........ μάλλον καλύτερα τα βρίσκουμε γελοία όλα αυτά που γραφεις για μη αλληλεγγύη. Τόσο απλα.

Τώρα τι έχει καταντήσει αηδία και τι όχι, μπορούμε εύκολα να το κρίνουμε .....

Αν δεν έχει καταντήσει αηδία το να μη χρησιμοποιεί κάποιος το κουμπί της αναζήτησης στο forum, ε ναι, τότε όλα τα αλλα είναι αηδία. Άντε καλα, καλο ταξίδι λεμε και καλα να περνάς στο xda που τα έχει όλα συγκεντρωμενα, ενώ εδώ δεν στα έχουμε όλα σε ένα νοικοκυρεμένα για την αφεντιά σου :p Μήπως να ζητήσουμε και συγγνώμη ?

Edited by kwnana

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κυριολεκτικά μεγάλη πλακα. Εμ μας την είπες γιατί τάχα δεν βοηθάμε, εμ μας λες ότι δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις τις σελίδες που αφορούν τη συσκευή σου (εμείς το ερμηνεύουμε όπως θέλουμε, δηλαδή βαριέσαι να διαβάσεις), εμ θες να βγεις και από πάνω. Μιλάμε για πολύ πλακα ........ μάλλον καλύτερα τα βρίσκουμε γελοία όλα αυτά που γραφεις για μη αλληλεγγύη. Τόσο απλα.

Τώρα τι έχει καταντήσει αηδία και τι όχι, μπορούμε εύκολα να το κρίνουμε .....

Αν δεν έχει καταντήσει αηδία το να μη χρησιμοποιεί κάποιος το κουμπί της αναζήτησης στο forum, ε ναι, τότε όλα τα αλλα είναι αηδία. Άντε καλα, καλο ταξίδι λεμε και καλα να περνάς στο xda που τα έχει όλα συγκεντρωμενα, ενώ εδώ δεν στα έχουμε όλα σε ένα νοικοκυρεμένα για την αφεντιά σου :p Μήπως να ζητήσουμε και συγγνώμη ?

 

+1 και απο εμενα!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κυριολεκτικά μεγάλη πλακα. Εμ μας την είπες γιατί τάχα δεν βοηθάμε, εμ μας λες ότι δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις τις σελίδες που αφορούν τη συσκευή σου (εμείς το ερμηνεύουμε όπως θέλουμε, δηλαδή βαριέσαι να διαβάσεις), εμ θες να βγεις και από πάνω. Μιλάμε για πολύ πλακα ........ μάλλον καλύτερα τα βρίσκουμε γελοία όλα αυτά που γραφεις για μη αλληλεγγύη. Τόσο απλα.

Τώρα τι έχει καταντήσει αηδία και τι όχι, μπορούμε εύκολα να το κρίνουμε .....

Αν δεν έχει καταντήσει αηδία το να μη χρησιμοποιεί κάποιος το κουμπί της αναζήτησης στο forum, ε ναι, τότε όλα τα αλλα είναι αηδία. Άντε καλα, καλο ταξίδι λεμε και καλα να περνάς στο xda που τα έχει όλα συγκεντρωμενα, ενώ εδώ δεν στα έχουμε όλα σε ένα νοικοκυρεμένα για την αφεντιά σου :p Μήπως να ζητήσουμε και συγγνώμη ?

 

θες πραγματικα να το συνεχισουμε?γνωριζομαστε και απο χτες για να δικαιολογηθει ο τροπος που μιλας?πρωτο ποστ που εκανα ρωτοντας για πληροφοριες ,παραθεσα και οτι βρηκα μετα.το αν υπαρχει αλλιλεγγυη η οχι το ανεφερα γιατι με το που ρωταει καποιος κατι πεφτετε να τον φατε.

θες να συνεχισουμε να μιλαμε για ...τις αφεντιες μας?

..αληθεια ποσο χρονων εισαι?ας τερματιστει εδω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες αναρτηση 402.

Επισης Έχει ενα βιντεακι YouTube

Στις αναρτήσεις.μου κάνα 100 αναρτήσειs Πιο πριν--

Δες.

 

ευχαριστω φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZUK Z1 (by Lenovo)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...