Jump to content

Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείς έβαλες μια παλιότερη βερσιόν; Δες αν τρέχει σωστά και ενημέρωσε μας. Με ενδιαφέρει αν δουλεύει

 

Ως τώρα νομίζω ότι με την παλαιότερη version του Viber έρχονται σωστά τα μηνύματα... Πρέπει όμως να απενεργοποιήσει τις αυτόματες αναβαθμίσεις από το play store ώστε να διατηρηθεί αυτή η έκδοση..σε μια δυο μέρες θα είμαι σίγουρος αν δουλεύει σωστά

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πήρα κι εγώ το J5 και καλορίζικο. Ενώ είναι μαύρο είχε άσπρα ακουστικά. Εντόπισα δυο σημαντικές ελλείψεις σε σχέση με το Symbian: Δεν έχει φωνητική κλήση και εκφώνηση ονόματος καλούντος. Βρήκα μια εφαρμογή "αναφώνιση", μετά το svox για ελληνικά και Αριάδνη, αλλά δεν δουλεύει. Ξέρει κανείς τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

http://s14.postimg.org/ire80u2qp/Screenshot_2015_11_30_11_10_49.png

 

Αυτά είναι... Δεν ξέρω πως τα έχει καταφέρει η Samsung με αυτό το κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.το κινητακι για τα λεφτα του ειναι σουπερ.θελω να ρωτησω,δονηση εχει το πληκτρολογιο γιατι δεν το βρισκω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.το κινητακι για τα λεφτα του ειναι σουπερ.θελω να ρωτησω,δονηση εχει το πληκτρολογιο γιατι δεν το βρισκω

 

Δεν το βρισκω. Μαλλον δεν εχει.

 

Δεν έχω στη κατοχή μου την εν λόγω συσκευή οπότε δεν γνωρίζω να σας βοηθήσω με το πληκτρολόγιο της Samsung, αλλά σίγουρα μπορείτε να βάλετε δόνηση με οποιοδήποτε άλλο πληκτρολόγιο απ'το Play Store.

Link to comment
Share on other sites

Επίσημη απάντηση δεν υπάρχει΄Ισως την πάρει ίσως όχι. Το γεγονός ότι έχει πάει πολύ καλά στις πωλήσεις ίσως βοηθήσει.
Link to comment
Share on other sites

Όντως έχει πάει καλά στις πωλησεις; Ρωτάω γιατί γενικά δεν βλέπω να βγαίνουν πολλά εξαρτήματα για το συγκεκριμένο μοντέλο. (Official)
Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβασει οτι ειναι το 1ο κινητο της Samsung σε πωλησεις το τελευταιο τριμηνο. Γενικα η σειρα J παει πολυ καλα.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα διαβασει οτι ειναι το 1ο κινητο της Samsung σε πωλησεις το τελευταιο τριμηνο. Γενικα η σειρα J παει πολυ καλα.

Επίσης αν μπεις στο gsmarena θα δεις πως είναι μαζί με το j7 στο top 10 by daily interest εδώ και πολύ καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ασχολουμαι εδω και χρονια με αυτα λογικα ναι. Καπου πηρε το ματι μου πολυ καλη custom mars για το κινητο...
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τωρα επιβαιβεωνω και εγω.Σουπερ το κινητακι.Το θεμα.ελλειψης hdr λυθηκε με εφαρμογη,τα προγραμματα πλοηγησης και ολες οι εφαρμογες του νοτε τις ρολαρει αριστα,λανγκ κανενα.Μπαταρια και φωτεινοτητα δεν υπαρχουν
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη θελω να αγορασω το κινητο και εχω ακουσει πολυ καλα σχολια για αυτο μπορειται να μου πειτε αν ειναι διαθεσιμο στο sevenspot και επισης αν μεχρι τελη ιανουαριου θα ειναι διαθεσιμο.. ευχαριστω :):)
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψηνομαι κι εγω να αγορασω το συγκεκριμενο...

Βρηκα το dual sim σε χρωμα gold στο seven spots. Ειναι η πιο φθηνη τιμη στην Ελλαδα αυτη τη στιγμη, ΑΛΛΑ...

Λενε στα specs οτι ειναι το j500h. Τα αλλα Ελληνικα sites εχουν το j500f

Συμφωνα ομως με αυτο http://www.phonemore.com/samsung-galaxy-j5/models/448 το κινητο ειναι 3G ΑΛΛΑ στο seven το πουλανε για 4G.

Αν οντως ειναι ετσι, θα πεσει πολυ μπινελικι...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ψηνομαι κι εγω να αγορασω το συγκεκριμενο...

Βρηκα το dual sim σε χρωμα gold στο seven spots. Ειναι η πιο φθηνη τιμη στην Ελλαδα αυτη τη στιγμη, ΑΛΛΑ...

Λενε στα specs οτι ειναι το j500h. Τα αλλα Ελληνικα sites εχουν το j500f

Συμφωνα ομως με αυτο http://www.phonemore.com/samsung-galaxy-j5/models/448 το κινητο ειναι 3G ΑΛΛΑ στο seven το πουλανε για 4G.

Αν οντως ειναι ετσι, θα πεσει πολυ μπινελικι...

Δεν νομίζω να βγαίνει 3g. Και εγώ θα αγοράσω μάλλον το dual sim . Με προβληματίζει ο ήχος κλήσης που είναι χαμηλός. Έχετε πρόβλημα όσοι το έχετε αγοράσει; Επισης διάβασα ότι με το τελευταίο update η μπαταρία δεν έχει τόσο καλή διάρκεια πλέον και ότι το κινητό ζεσταίνεται. Αν μπορεί κάποιος ας μου πει, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να βγαίνει 3g. Και εγώ θα αγοράσω μάλλον το dual sim . Με προβληματίζει ο ήχος κλήσης που είναι χαμηλός. Έχετε πρόβλημα όσοι το έχετε αγοράσει; Επισης διάβασα ότι με το τελευταίο update η μπαταρία δεν έχει τόσο καλή διάρκεια πλέον και ότι το κινητό ζεσταίνεται. Αν μπορεί κάποιος ας μου πει, ευχαριστώ.

Δεν ισχύει φίλε. Έκανα την αναβάθμιση και καμία διαφορά σε μπαταρία και θερμοκρασία. Συγκεκριμένα ξεχνάω να το φορτισω. Μη σου πω μου φαίνεται και καλύτερη η διαρκεια μετα το update.

Link to comment
Share on other sites

ποτε πηρατε το update παιδια; σε εμενα δεν εχει ερθει ακομα νομιζω..

Oneplus 8T - Poco F2 Pro - Redmi 8 - Redmi Note 4X - Samsung Galaxy J5 - Coolpad F1 - Samsung Galaxy Mini

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει φίλε. Έκανα την αναβάθμιση και καμία διαφορά σε μπαταρία και θερμοκρασία. Συγκεκριμένα ξεχνάω να το φορτισω. Μη σου πω μου φαίνεται και καλύτερη η διαρκεια μετα το update.

 

Συμφωνώ. Μετα το update ειναι ακομα καλυτερη η μπαταρια.

 

Ευχαριστω παιδια. Παντως πηγα και το ειδα σε μαγαζι και ο ηχος ειναι χαμηλος σε σχεση με αλλα κινητα.Τσεκαρα τα ringtones και καποια δεν ακουγοντουσαν καν μεσα στο μαγαζι. Πολυ αδυναμο το ηχειο. Μακαρι να τον ανεβασει με update αλλα δεν νομιζω....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...