Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

...και δεύτερον όταν καλώ κάποιον με βιντεοκλήση δεν με ακούει.

 

το ίδιο ακριβώς αντιμετωπίζω και εγώ εξ αρχής,από την αγορά του. Το είχα μάλιστα αναφέρει (στη σελίδα 65 μπορείς να το βρεις) ξανά αλλά κανείς δεν απάντησε και θεώρησα οτι μόνο σε μένα συμβαίνει. Προφανώς λοιπόν αφού συμβαίνει και σε άλλον θα πρόκειται για bug οπότε θεωρώ οτι με την αναβαθμιση θα φτιάξει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω και εγώ το πρόβλημα με το fast charger... Δνε ξέρω τι έπαθε χωρίς λόγο.... Δεν μπενει σε fast charger.... Κα. Έχω και αυτό με το home. Ξεκλείδωμα... Πείτε καμία λύση

Για το fast charging με το κανονικό φορτιστή απλά το βγάζεις για λίγο από την πρίζα και μετά την ξανά βάζεις και συνδέεις το κινητό

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Ναι έπιανε στην αρχή τώρα δεν.... Βασικά δνε έβγαζα την Μπριζα έβγαζα το βύσμα από το κινητό :ρ

 

Δεν μπενει σε fast... Με. Τιπτ. Η μουφα

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

δςν μπορει...δοκιμασε το παλι και κανε και ενα reboot ενω ειναι συνδεμενο το καλωδιο
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάνα άλλο καλώδιο μήπως είναι στραβό κάνα πιν

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 3 καλώδια τίποτα... Καθάρισα όλα τα πάντα τίποτα.... Βασικά. Δεν. Βλέπω την ρύθμιση fast charge στα settings... Κάνα factory reset μάλλον..
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 3 καλώδια τίποτα... Καθάρισα όλα τα πάντα τίποτα.... Βασικά. Δεν. Βλέπω την ρύθμιση fast charge στα settings... Κάνα factory reset μάλλον..

 

Δεν υπάρχει στις ρυθμίσεις το fast charging

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες σκέτη μπριζα χωρίς πολυμπριζο; επίσης βγάλτε το πρωί που θα φορτίσει και βάλτο όταν γυρίσεις που θα είναι ώρα εκτός πριζες ο φορτιστής. . Εμένα στην αρχή μου φόρτιζε αργά και δύο 3 βραδιά έβγαζα τον φορτιστή και ενώ αρχικά φόρτιζε αργά μόλις το έκανα αυτό έμπαινε στο γρήγορο τώρα έφτιαξε δεν χρειάζεται πια

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 3 καλώδια τίποτα... Καθάρισα όλα τα πάντα τίποτα.... Βασικά. Δεν. Βλέπω την ρύθμιση fast charge στα settings... Κάνα factory reset μάλλον..

το δικο μου καθε φορα που το βαζω στη μπριζα και με οποιοδηποτε υπολοιπο μπαταριας εχει παντα κανει γρηγορη φορτιση

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί να ρωτήσω χαζομάρα αλλα γνωριζει κανεις αν μπορείς χωρις root να κρατησεις την οθονη ανοιχτη σε καποια συγκεκριμενη εφαρμογη ωστε να μην κλεινει?

Εχει κάποια ρύθμιση?

Μετα στις τοποθεσιες smart lock οταν εμπαινα έλεγε αν θελω να χρησιμοποιησω gps και πατησα ποτε και απο τοτε δεν ξαναρωταει. Γνωριζετε ποια προεπιλογη εφαρμογης πρεοει να καθαρισω ώστε να ρωταει παλι?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

Έχω την G928FXXS2AOK5 (Region: DNL) και θέλω να βάλω την G928IDVU2AOK8 (Region: INS).

Θέλω να λύσω το πρόβλημα του ξυπνήματος με lag που έχει το τηλ.

Θα έχω προβλήματα με εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εχω το s6 edge plus κι εχω το εξης προβλημα: κατα τη διαρκεια των κλησεων μου κανει εναν δυνατο ηχο σαν παρασιτο ενα "χρατς" να το πω ετσι. Το εστειλα στη samsung και μου παν πως δεν εχει κατι αν και μου εστειλαν καινουριο κινητο. Το θεμα ειναι πως παλι συμβαινει το ιδιο και με αλλαγη της καρτας sim μηπως ηταν αυτο που εφταιγε. Εχετε καποια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα. Εχω το s6 edge plus κι εχω το εξης προβλημα: κατα τη διαρκεια των κλησεων μου κανει εναν δυνατο ηχο σαν παρασιτο ενα "χρατς" να το πω ετσι. Το εστειλα στη samsung και μου παν πως δεν εχει κατι αν και μου εστειλαν καινουριο κινητο. Το θεμα ειναι πως παλι συμβαινει το ιδιο και με αλλαγη της καρτας sim μηπως ηταν αυτο που εφταιγε. Εχετε καποια ιδεα;

 

Με cosmote;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι cosmote

 

Είχα το ίδιο θέμα με το note 4 και το έδωσα και πήρα το s6.Ρωτα στο νήμα του note 4 να σου πουν αν διορθώθηκε και πως. Μόνο στην cosmote το έκανε από ότι θυμάμαι πάντως

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Αν και στο s4 που ειχα δεν ειχα τετοιο θεμα

 

Σε κανένα άλλο κινητό δεν έκανε.

Και εγώ είχα s3, s4, note 4 και τώρα s6. Μόνο στο note 4

Πολλα έχουν ειπωθεί, δεν ξέρω όμως ακριβώς τι έφταιγε. Πάντως επειδή ο ήχος ήταν αφορητος στις κλήσεις με συγκεκριμένα βέβαια νούμερα και τηλέφωνα όχι με όλα αναγκάστηκα να αλλάξω τηλ

Link to comment
Share on other sites

Ναι μα ειναι καινουριο..μου εστειλαν καινουριο με κουτι. Πως ειναι δυνατον σε 2 διαφορετικα καινουρια κινητα να υπαρχει το ιδιο προβλημα. Βασει λογικης καποιο αλλο ειναι το θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μα ειναι καινουριο..μου εστειλαν καινουριο με κουτι. Πως ειναι δυνατον σε 2 διαφορετικα καινουρια κινητα να υπαρχει το ιδιο προβλημα. Βασει λογικης καποιο αλλο ειναι το θεμα.

 

Είναι θέμα cosmote. Το τηλ είναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!Έχω το εξής θέμα με το s6 edge plus.Τις τελευταίες δέκα μέρες και έχοντας γίνει απομακρυσμένος έλεγχος από τη samsung μέσω smart tutor,έχοντας πάει στον Ξηρουχάκη (service εξουσιοδοτημένο),ακόμα και στον Γερμανό και έχοντας αλλάξει κάρτα sim οι κλήσεις πέφτουν χωρίς λόγο στα πολύ 3 λεπτά.Έχω απογοητευθεί απίστευτα.Αύριο θα πάω smartec.Δε δέχομαι να ανοιχτεί το κινητό όντας αγορασμένο μόλις ένα μήνα,αγορασμένο 31-12 για την ακρίβεια.Καμία βοήθεια κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...