Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge+


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάρτιο το πιο σίγουρο

 

γιατί τόσο αργά ρε παιδιά? υποτίθεται ότι τα edge plus και note 5 θα την πέρνανε πιο γρήγορα την αναβάθμιση.....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160208/f4d2576f71219081e9b6d5b86581cf38.jpg ξέρει κανείς τι είναι αυτό το πορτοκαλί ρολόι δίπλα στο όνομα;

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160208/f4d2576f71219081e9b6d5b86581cf38.jpg ξέρει κανείς τι είναι αυτό το πορτοκαλί ρολόι δίπλα στο όνομα;

 

Μήπως έχει καμία σχέση με το ημερολόγιο? Έχει τίποτα γενέθλια τώρα στα κοντά ή κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει καμία σχέση με το ημερολόγιο? Έχει τίποτα γενέθλια τώρα στα κοντά ή κάτι τέτοιο?

Μπα όχι το βγάζει και σε πολλούς κάποιος μου είπε πρέπει να είναι η κατάσταση του στο Skype

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι το βγάζει και σε πολλούς κάποιος μου είπε πρέπει να είναι η κατάσταση του στο Skype

 

Α πολύ πιθανόν. Δες άμα το κλείσεις αν παραμένει.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά. Ρώτησα και στο thread των φωτό αλλά δεν πήρα απάντηση..Μπορεί κάποιος να μου πει τι ρυθμίσεις έχει στο manual mode της κάμερας? Shutter speed ISO κλπ? Και το εύρος της κάθε παραμέτρου. Ουσιαστικά εάν πιάνει λίγο το G4 με το manual mode του με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ προκαταβολικά!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε παιδιά. Ρώτησα και στο thread των φωτό αλλά δεν πήρα απάντηση..Μπορεί κάποιος να μου πει τι ρυθμίσεις έχει στο manual mode της κάμερας? Shutter speed ISO κλπ? Και το εύρος της κάθε παραμέτρου. Ουσιαστικά εάν πιάνει λίγο το G4 με το manual mode του με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

  • Constrast: Εύρος από -2 ως +2 (5 διαβαθμίσεις)
  • Κλείστρο: auto, 1/24.000, 1/500, 1/10, 10
  • Iso: auto, 100, 200, 400, 800 (διαβαθμίσεις ανά 50)
  • WB(?): auto, φωσ ημέρας, συνεφιά, λάμπα πυρακτώσεως, λάμπα φθορισμού, Κελβιν (από 2.300 ως 10.000)

Δε γνωρίζω τι κάνει το καθένα, ούτε αν το "κλείστρο" λέγεται έτσι. Καλύτερα, δες και ένα manual του s6 edge+ που θα βρεις γρήγορα και εύκολα στο web.

Link to comment
Share on other sites

  • Constrast: Εύρος από -2 ως +2 (5 διαβαθμίσεις)
  • Κλείστρο: auto, 1/24.000, 1/500, 1/10, 10
  • Iso: auto, 100, 200, 400, 800 (διαβαθμίσεις ανά 50)
  • WB(?): auto, φωσ ημέρας, συνεφιά, λάμπα πυρακτώσεως, λάμπα φθορισμού, Κελβιν (από 2.300 ως 10.000)

Δε γνωρίζω τι κάνει το καθένα, ούτε αν το "κλείστρο" λέγεται έτσι. Καλύτερα, δες και ένα manual του s6 edge+ που θα βρεις γρήγορα και εύκολα στο web.

 

Το κλείστρο είναι το shutter speed OK. Και στο manual αν δεις δεν αναφέρεται πουθενά το shutter speed πρέπει να δόθηκε με update και σε όσους περασαν την dev marshmallow όπως και ή επιλογή να αποθηκεύσει σε raw. Για αυτό ρωταω γιατί είδα ένα σκασμό βίντεο στο YouTube αλλά άκρη δε βγάζω.

Link to comment
Share on other sites

Το κλείστρο είναι το shutter speed OK. Και στο manual αν δεις δεν αναφέρεται πουθενά το shutter speed πρέπει να δόθηκε με update και σε όσους περασαν την dev marshmallow όπως και ή επιλογή να αποθηκεύσει σε raw. Για αυτό ρωταω γιατί είδα ένα σκασμό βίντεο στο YouTube αλλά άκρη δε βγάζω.

 

Είμαι με την 5.1.1, G928FXXS2AOK3. Για raw δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα raw αποθήκευση είχε από την αρχή το πήρα Δεκέμβριο απλά πρέπει να είναι στο προ όχι στο αυτο

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα κάτοχος της συσκευής Γαλλικό gold platinum,μέχρι στιγμής βλέπω αρκετή διαφορά με το απλό edge σε ομορφιά και οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Καλος τον στην παρεα μας..ειδες διαφορα. .....και εγω ετσι ελεγα οταν ειχα παρει το απλο αλλα με το plus δεν θελω να το αφησω απο το χερι μου
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλος τον στην παρεα μας..ειδες διαφορα. .....και εγω ετσι ελεγα οταν ειχα παρει το απλο αλλα με το plus δεν θελω να το αφησω απο το χερι μου

Καλώς σας βρήκα,η οθόνη είναι όλα τα λεφτά,το μέγεθος είναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Έχει κάποιος δει το silver titanium από κοντά;; να μας πει εντυπώσεις πως είναι σαν χρώμα;;

 

Το έχω στο Note 5 και θεωρώ ότι είναι εξαιρετικό χρώμα.

Edited by GaNgBaNg
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στο Note 5 και θεωρώ ότι είναι εξαιρετικό χρώμα.

 

Σκέφτομαι την αγορά του s7 βέβαια αλλά σε αυτό το χρώμα και ήθελα να δω εντυπώσεις.

Προς τα εκεί οδευω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Σε εμάς ποτέ? Πως βλέπω από που είναι το κινητό???

Phone info απο το play store

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει ενα μυνημα οταν παιρνω τηλεφωνο ενεργη προωθηση κλησης υπο ορους ... τι σημαινει αυτο ?

 

Ειμαι νεος με τα samy , ερχομαι απο iphone....

Edited by toxotis70
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον να πάρουμε την καινούργια edge screen....

Πολύ καθυστερημένα η αναβάθμιση σε 6...ντροπη.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...