Jump to content

Samsung Galaxy Note 5


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 μήνες? Πολλές δίνει, έπρεπε ένα μήνα να δώσει μη πέσει κ έξω. Τι καραηκιοζιλίκια είναι αυτά. Μην ακουμπάτε λεφτά σε τέτοιους επαγγελματίες ρε παιδιά.

 

Παρτο απέξω και αν συμβεί το αναπάντεχο το στέλνεις έξω. Εδώ αγοράζουν xiaomi και άλλα κινέζικα και τα στέλνει Κίνα ο κόσμος. Άκου εγγύηση 6 μήνες ο Έλληνας..

Φιλε μου στο μεταχειρισμενο δίνει 6 μήνες οχι στα καινούργια, για ξαινουργια δεν ρώτησα.

 

Στάλθηκε απο μένα

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ξερει κανεις Το 64αρι πόσα gb έχει ελεύθερα

 

Στάλθηκε απο μένα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καθε βδομαδα εβαζα και αλλη ρομ παιδια..Αυτη η xtreme debloated του battlehero ειναι η καλυτερη και η γρηγοροτερη.

Φλασαρετε και launcher απο s7 egde και γινεται εκπληκτικη! (Για οσους δεν θελουν νοβα που εχει απο μονη της)

Link to comment
Share on other sites

Αφησε το μονιμα gsm η 3g!!μην το εχεις αυτοματο..μου το εκανε και εμενα αλλα εφτιαξε!!στο ανεβαζει πρωτη θεση?η δευτερη;

 

Βασικα Το ειχε πρώτη θέση. Έκλεισα το wifi εχθες το βράδυ και σηνερα το πρωί ειχε χασει 5% αλλα το cell standby δεν ηταν στην λιστα. Κατι με το wifi παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια.καλημερα επιτελους εχω.χρηματα να παρω ενα καλο.κινητο,ειμαι.αναμεσα στο s7 edge,και στο note 5 dual,αν μπορειτε βοηθηστε με,το.τηλεφωνο θα το παρω για 3χρονια τουλάχιστον,οπότε καταλαβαίνεται ειναι.σημαντικό για εμενα να.ξέρω.την.γνωμη σας.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το mate 8. Ανάμεσα στα δύο που λες βέβαια το 7 αφού έχει και μεγάλη μπαταρία και έχει τα νέα specs.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια.καλημερα επιτελους εχω.χρηματα να παρω ενα καλο.κινητο,ειμαι.αναμεσα στο s7 edge,και στο note 5 dual,αν μπορειτε βοηθηστε με,το.τηλεφωνο θα το παρω για 3χρονια τουλάχιστον,οπότε καταλαβαίνεται ειναι.σημαντικό για εμενα να.ξέρω.την.γνωμη σας.Ευχαριστώ.

 

Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις στο σωστό θέμα ώστε να μην βγουμε off topic και χαλάσουμε το νήμα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση δεν βλεπω πουθενά στο μενου την ρύθμιση που οσο βλέπεις την οθόνη παραμένει ενεργή.... ξέρει κανεις αν υπάρχει η το βγάλανε?

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου

Link to comment
Share on other sites

Settings/display/smart stay

Ευχαριστώ φίλε μου

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου

Link to comment
Share on other sites

Άρχισα και έχω θέμα χώρου έλεος.... με ροοτ και σβ της εφαρμογές που δεν χρειάζεται κερδίζουμε τίποτα ιδιαίτερο....?
Link to comment
Share on other sites

Άρχισα και έχω θέμα χώρου έλεος.... με ροοτ και σβ της εφαρμογές που δεν χρειάζεται κερδίζουμε τίποτα ιδιαίτερο....?

 

Τίποτα σημαντικό ,αυτό ειναι το κακό οταν δεν υπάρχει επεκτάσιμη μνήμη ή τουλάχιστον 64gb εσωτερική .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν έχω ελληνικά τι κάνω; είναι το dual σαν ευχαριστω

 

353408/07/815228/5 και δίπλα ακριβώς γράφει το ίδιο με 3 στο τέλος. Το ίδιο πρέπει να κάνω για να έχω ελληνικά; μια δεύτερη απορία, όταν πάω να τραβήξω βίντεο, η κάμερα στην οθόνη κάνει κάτι σαν νερό που κινείται, έτσι μπορώ να το περιγράψω μόνο. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...εχω note5 και θελω να περασω ενα backup που ειχα απο note4 μεσω kies3...αλλα μολις συνδεω το λαπτοπ με το κινητο μου βγαζει το μνμ οτι μπορεις να το κανεις πιο γρηγορα μεσω smartswitch...εγω θελω να το κανω με τον παλιο τροπο γιατι ξερω ακριβως τι θελω να περασω μεσα π.χ κωδικους απο wifi κτλ...τι γινεται σε αυτη την περιπτωση???εγω δεν εχω δουλεψει το smartswitch καθολου Edited by Evoliasmenos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχοντας κάνει διατριβή αυτές τις μέρες στο sm-n9208 (note 5 dual sim 64gb Taiwan)

μπορώ να βοηθήσω οποίον βρεθεί με ένα τέτοιο στα χέρια του να τακτοποιήσει τα ελληνικά του..

το εργαλείο πλέον είναι άψογο και απο ψυχολογικής άποψης :lol:

 

Φίλε μου τα φώτα σου εγώ χρειάζομαι βοήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό λεμε Κωστα μου, αυτά τα νουμερα δυσκολευεσαι να τα βρεις αλλου πλεον. Η σαμμυ εχει κανει καταπληκτικη δουλεια...

 

Είδα τα νούμερα και έμεινα, εμένα με 3gανοιχτο και τέρμα φωτεινότητα ούτε 4ωρες μην πω 3.30δεν βγάζει. Χθες μου έφαγε 15 σε 7 ώρες σε λειτουργία πτήσης... Δεν ξέρω τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε ρομ βάλε τουρκική official μέσο Odin .εμένα έστρωσε

 

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

 

Επειδή είμαι λίγο άσχετος, μπορείς να μου εξηγήσεις των τρόπο; καλό Πάσχα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Στο Samsung Update Live βλεπω οτι εχει βγαλει νεα ROM για ολα τα N920C και N920CD.

Firmware

Ειναι η ROM N920CXXU2BPD6

 

Την εχετε λαβει OTA ? Στο δικο μου N920CD τιποτα.....

Το κινητο ειναι απο Ζαμπια

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς μέσο του smart switch αν μπόρο να κάνω reinstall την ρομ για το σωστό CSC του τηλεφώνου?
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Στο Samsung Update Live βλεπω οτι εχει βγαλει νεα ROM για ολα τα N920C και N920CD.

Firmware

Ειναι η ROM N920CXXU2BPD6

 

Την εχετε λαβει OTA ? Στο δικο μου N920CD τιποτα.....

Το κινητο ειναι απο Ζαμπια

 

Τήν έλαβα εγώ OTA πριν 2 ημέρες....γύρω στα 350mb...μοντέλο 920C από UAE....

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει

Έχω τουρκική έκδοση και στο σύμβολο του 4G και του 4G+ μου εμφανίζει 4.5G

Ξέρει κάποιος πως να το επαναφέρω στα κλασσικά 4G & 4G+

 

Edit: βρήκα πως αλλάζει κάνουμε edit το others.xml

Και προσθέτουμε την παρακάτω γραμμη

<CscFeature_Framework_ReplaceDataTypeIconAsOpBrand>OYA</CscFeature_Framework_ReplaceDataTypeIconAsOpBrand>

 

Προϋποθέτει πρόσβαση root

Edited by methana
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος κι εγω του θηρίου NOTE 5 64gb ...

Ξεκινάμε παλι το διάβασμα ....

Μπορεί κάποιος ¨έν συντομία να μου πει αν πρέπει να προσέξω κατι και τι ειναι αυτο ;( κατι πολύ ψαγμένο )

Ευχαριστω

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...