Jump to content

Doogee F5


p_under
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν ... καταρχήν συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός με τα δικά μου αλλά θα ήθελα παρακαλώ, την συμβουλή των ποιο έμπειρων εδώ ...

Σήμερα πήρα μαιλ απο το banggood ότι έφτασε το κντ και θα το παραλάβουν άμεσα .

Το θέμα είναι ότι μου είπαν για επιστροφή χρημάτων ... ok μέχρι εδώ ... Όμως έχω αχρησιμοποίητα στα σακουλάκια τους

3 σιλικόνες (3χρώματα), 1 δερμάτινη θήκη, 1 θήκη σκληρή, μεμβράνες κλπ κλπ ... αν μου στείλει τα χρήματα τι θα κάνω όλα αυτά ... Θα τα πετάξω ?

Τόσο υπομονή και μεράκι διέθεσα :) για την παραγγελία τους ...

ή να περιμένω πότε θα το έχουν ξανά στο στοκ τους για να μου το στείλουν ? Τι λέτε ?

 

Σου κάνουν επιστροφή χρημάτων λόγω έλλειψης f5; Πάρε τα λεφτά ασυζητητί..

 

Να παρεις τα χρηματα πισω και να περιμενεις να βγει το doogee f7...

 

Το οποίο μπορεί να είναι τούμπανο αλλά θα είναι ίσως πάλι θέμα τύχης, λέμε τώρα.. Γιατί όχι δηλαδή;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν ... καταρχήν συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός με τα δικά μου αλλά θα ήθελα παρακαλώ, την συμβουλή των ποιο έμπειρων εδώ ...

Σήμερα πήρα μαιλ απο το banggood ότι έφτασε το κντ και θα το παραλάβουν άμεσα .

Το θέμα είναι ότι μου είπαν για επιστροφή χρημάτων ... ok μέχρι εδώ ... Όμως έχω αχρησιμοποίητα στα σακουλάκια τους

3 σιλικόνες (3χρώματα), 1 δερμάτινη θήκη, 1 θήκη σκληρή, μεμβράνες κλπ κλπ ... αν μου στείλει τα χρήματα τι θα κάνω όλα αυτά ... Θα τα πετάξω ?

Τόσο υπομονή και μεράκι διέθεσα :) για την παραγγελία τους ...

ή να περιμένω πότε θα το έχουν ξανά στο στοκ τους για να μου το στείλουν ? Τι λέτε ?

Εννοειται οτι παιρνεις τα λεφτα σου πισω,μην το συζητας.......:)

Οσο για τα υπολοιπα τα κανεις δωρο-τα πουλας,αλλα τα λεφτα σου πισω για αυτα δεν.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς ότι βοηθάς στιγμιαία με το δάχτυλό σου ώστε να εστιάσει στο σημείο που θέλεις και αρνείται;

Εμένα αν δεν το κάνει με τη μια και παραμείνει θολό, με τη δεύτερη είναι οκ.

 

Παραμένει για αρκετή ώρα θολο... δεν ξέρω που οφειλεται αυτό...

κάποιες φορές εστιάζει άμεσα κάποιες όχι...

μάλλον μόνο σε μένα συμβαίνει..

Link to comment
Share on other sites

Παραμένει για αρκετή ώρα θολο... δεν ξέρω που οφειλεται αυτό...

κάποιες φορές εστιάζει άμεσα κάποιες όχι...

μάλλον μόνο σε μένα συμβαίνει..

Θελει πολυ καλο καθαρισμα το τζαμακι πισω του φακου...

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κύριοι !

Με βοηθάτε αφάνταστα και λογικά θα κάνω απο που μου προτείνετε

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

αυριο ερχετε το δικο μου απο ebay και θα το στειλω πισω για να παρω το redmi note 3. το θελει μηπως κανεις να το αγορασει? οσα εδωσα και εγω `150€.
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κύριοι !

Με βοηθάτε αφάνταστα και λογικά θα κάνω απο που μου προτείνετε

 

τα λεφτα σου πισω λεφτερηηηηηη...ουτε στον παπα μην το πεις, αφου σου ειχαν και αυτην την επιλογη....:up:

 

Εμενα παντως σχεδον ενα μηνα που το εχω ολα καλα, κανενα προβλημα...

 

οντως φιλε που ρωτας για την φωτογραφικη ενω βγαζει πολυ καλα εχει θεματα μια ωρα κανει μεχρι να βγαλει φωτο...

Edited by Smile10
Link to comment
Share on other sites

τα λεφτα σου πισω λεφτερηηηηηη...ουτε στον παπα μην το πεις, αφου σου ειχαν και αυτην την επιλογη...

 

ok ευχαριστώ

σήμερα έλαβα και νεο mail απο το banggood με νέες πιέσεις για "refund" ,,, Οπότε και εγώ μετά από αυτές τις αφόρητες πιέσεις δέχθηκα :lol: ...

 

 

 

Εμενα παντως σχεδον ενα μηνα που το εχω ολα καλα, κανενα προβλημα...

 

...και έτσι να σου είναι ΠΑΝΤΑ ! :up:

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστώ

σήμερα έλαβα και νεο mail απο το banggood με νέες πιέσεις για "refund" ,,, Οπότε και εγώ μετά από αυτές τις αφόρητες πιέσεις δέχθηκα :lol: ...

 

Και πολύ καλά έκανες. Οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου τώρα. Δεν νομίζω και στο επόμενο (όποιο θα είναι αυτό), να φανείς πάλι τόσο άτυχος.:up: :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

............Δεν νομίζω και στο επόμενο (όποιο θα είναι αυτό), να φανείς πάλι τόσο άτυχος.:up: :)

 

Ευχαριστώ Αλέξη

Το επόμενο το έχω ήδη στην κατοχή μου, και είναι αυτό που φαίνεται στην υπογραφή μου ... και μάλλον ηρέμησα :D

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστώ

σήμερα έλαβα και νεο mail απο το banggood με νέες πιέσεις για "refund" ,,, Οπότε και εγώ μετά από αυτές τις αφόρητες πιέσεις δέχθηκα :lol: ...

 

 

...και έτσι να σου είναι ΠΑΝΤΑ ! :up:

 

ε ναιι καλα εκανες...

 

σευχαριστω λεφτερη:):)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Αλέξη

Το επόμενο το έχω ήδη στην κατοχή μου, και είναι αυτό που φαίνεται στην υπογραφή μου ... και μάλλον ηρέμησα :D

ποιο ειναι ρε Λευτερη???
Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει να κάνω root με το Kingo αλλά δεν έβλεπε τη συσκευή. Ωστόσο, στην προηγούμενη συσκευή που είχα, (kolina 100+), το είχα κάνει οκ, αλλά εκ των υστέρων (πριν λίγες μέρες δηλαδή), έμαθα ότι το kingo ευθύνεται για κάποια κινεζοπρογράμματα μετά την εγκατάστασή του, τα οποία ανοίγουν μόνα τους και δεν βγαίνουν με τίποτα ή βγαίνουν πολύ δύσκολα τέλος πάντων. Απόδειξη αυτών, είναι ότι όντως το kolina αυτή τη στιγμή είναι για πέταμα με όλα αυτά που αναδύονται και δεν μπορώ να τα βγάλω. Όσοι έχετε Root λοιπόν στο F5, με ποιο πρόγραμμα το έχετε κάνει; Σας άφησε κινεζοσκουπίδια; Ευχαριστώ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Lg flex 2.Λευτέρη μια χαρά έκανες.Τελικά το banggood αποδεικνύεται αξιόπιστο κατάστημα.Και η δική μου εμπειρία σε αγορές απο αυτούς είναι μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Είχα δοκιμάσει να κάνω root με το Kingo αλλά δεν έβλεπε τη συσκευή. Ωστόσο, στην προηγούμενη συσκευή που είχα, (kolina 100+), το είχα κάνει οκ, αλλά εκ των υστέρων (πριν λίγες μέρες δηλαδή), έμαθα ότι το kingo ευθύνεται για κάποια κινεζοπρογράμματα μετά την εγκατάστασή του, τα οποία ανοίγουν μόνα τους και δεν βγαίνουν με τίποτα ή βγαίνουν πολύ δύσκολα τέλος πάντων. Απόδειξη αυτών, είναι ότι όντως το kolina αυτή τη στιγμή είναι για πέταμα με όλα αυτά που αναδύονται και δεν μπορώ να τα βγάλω. Όσοι έχετε Root λοιπόν στο F5, με ποιο πρόγραμμα το έχετε κάνει; Σας άφησε κινεζοσκουπίδια; Ευχαριστώ.

 

 

υπαρχει στο xda developers, διαλεξε το 2ο τροπο που ειναι απλοικα ευκολος

 

link . Δεν εγκαθιστα τπτ αλλο

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει στο xda developers, διαλεξε το 2ο τροπο που ειναι απλοικα ευκολος

 

link . Δεν εγκαθιστα τπτ αλλο

Ευχαριστώ. Αν υπήρχε κάτι αντίστοιχο της διαδικασίας του Kingo χωρίς τις παρενέργειες του εννοείται, θα ήταν ακόμα πιο εύκολο. :) Θα το δοκιμάσω μάλλον και αν κολλήσω ρωτάω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι ρε Λευτερη???

 

Μάνο AYTO ... (το ανέφεραν και τα παιδιά πιο πάνω)

Αλλά εδώ το θέμα μας είναι το πολύ καλό τηλέφωνο DOOGEE F5 ... και δεν κρύβω ότι είμαι πολύ άτυχος που δεν μπόρεσα να το χαρώ γιατί μου άρεσε πάρα πολύ !

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Lg flex 2.Λευτέρη μια χαρά έκανες.Τελικά το banggood αποδεικνύεται αξιόπιστο κατάστημα.Και η δική μου εμπειρία σε αγορές απο αυτούς είναι μια χαρά.

 

Συμφωνώ απόλυτα για το banggood και βέβαια εξακολουθώ να κάνω τις αγορές μου απο εκεί

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Μάνο AYTO ... (το ανέφεραν και τα παιδιά πιο πάνω)

Αλλά εδώ το θέμα μας είναι το πολύ καλό τηλέφωνο DOOGEE F5 ... και δεν κρύβω ότι είμαι πολύ άτυχος που δεν μπόρεσα να το χαρώ γιατί μου άρεσε πάρα πολύ !

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Συμφωνώ απόλυτα για το banggood και βέβαια εξακολουθώ να κάνω τις αγορές μου απο εκεί

γιατι δεν βλεπεις στο e-fox που το εχει και ειναι απο ευρωπη
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν βλεπεις στο e-fox που το εχει και ειναι απο ευρωπη

 

Shipping from China λέει ...

Το e-fox σαν μαγαζί τι λέει ? ... το έχει τσεκάρει κάποιος ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Shipping from China λέει ...

Το e-fox σαν μαγαζί τι λέει ? ... το έχει τσεκάρει κάποιος ?

Εγω εχω παραγγειλει περυσι δυο φορες ...ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites

Παραμένει για αρκετή ώρα θολο... δεν ξέρω που οφειλεται αυτό...

κάποιες φορές εστιάζει άμεσα κάποιες όχι...

μάλλον μόνο σε μένα συμβαίνει..

 

Σήμερα μου το έκανε και σ' εμένα. Ενώ είχε εστιάσει, με το που πατούσα το κλείστρο, ξεεστίαζε μόνο του με αποτέλεσμα να τραβήξω τρεις θολές και τελικά η καθαρή να βγει με την τέταρτη. Ίσως φταίει κάποια ρύθμιση π.χ. στο "Σταθεροποίηση κάδρου" που ήταν απενεργοποιημένο να θέλει αυτόματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου το έκανε και σ' εμένα. Ενώ είχε εστιάσει, με το που πατούσα το κλείστρο, ξεεστίαζε μόνο του με αποτέλεσμα να τραβήξω τρεις θολές και τελικά η καθαρή να βγει με την τέταρτη. Ίσως φταίει κάποια ρύθμιση π.χ. στο "Σταθεροποίηση κάδρου" που ήταν απενεργοποιημένο να θέλει αυτόματα.

 

Είναι καθαρός ο φακός παιδιά ?

....κατά λάθος περνάει το δάκτυλο από εκεί και μπορεί να αφήνει "θολούρα" ...

Καλό θα είναι με ένα ειδικό πανάκι να τον σκουπίζετε που και που για καθαρές φωτος

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρός ο φακός παιδιά ?

....κατά λάθος περνάει το δάκτυλο από εκεί και μπορεί να αφήνει "θολούρα" ...

Καλό θα είναι με ένα ειδικό πανάκι να τον σκουπίζετε που και που για καθαρές φωτος

το εχω γραψει κι εγω πιο πανω Λευτερη ....

Αλλα δεν διαβαζει κανενας μαλλον και ψαχνουν αφορμη για γκρινιες...

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρός ο φακός παιδιά ?

....κατά λάθος περνάει το δάκτυλο από εκεί και μπορεί να αφήνει "θολούρα" ...

Καλό θα είναι με ένα ειδικό πανάκι να τον σκουπίζετε που και που για καθαρές φωτος

Ο φακός είναι πεντακάθαρος, κάτι άλλο είναι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το εχω γραψει κι εγω πιο πανω Λευτερη ....

Αλλα δεν διαβαζει κανενας μαλλον και ψαχνουν αφορμη για γκρινιες...

 

 

Οκ φίλε μου... μιας και θεωρείς ότι τα έχουμε πει όλα... το τηλ δουλεύει σε όλους μας τζετ λι... να κλείσουμε το πόστ.. δεν χρειάζεται να ξαναμιλήσουμε για το ¨θεμα"¨...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...