Jump to content

Meizu M2


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα εχει

Despatched to overseas : 12/9

και εδω δεν εχει φανει ακόμη!!!

τι βισμα εχεις εσυ??

 

 

τωρα γραφει και εμενα 15-9 arrive destination!!!

στο ιδιο σακο ηταν με το δικο σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το καλο να παραλαβεται...εγω περιμενω το tracking για το μπλε απο vickmall τους ειπα να βαλουν και το tempered glass να μου ρθει ετοιμο.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε όσοι το έχετε γιατί στα κινεζομαγαζα τα specs παίζουν . Σε 3g ποιες συχνότητες υποστηρίζει; υπάρχει πιθανότητα να ξεκλειδωσουν σε 4G η 800; Η οθόνη του χρώματα, φωτεινότητα; Το κινητό έχει καλό πιασιμο, αφήνει καλή αίσθηση στο χέρι; Μπαταρία; Παίρνει Custom rom, aosp? Κάμερα κάποια σύγκριση με κάποιο άλλο κινητό να καταλάβω την ποιότητα της;

Κανένας;; Δεν το χρησιμοποιείτε το τηλέφωνό;;;

Link to comment
Share on other sites

Κανένας;; Δεν το χρησιμοποιείτε το τηλέφωνό;;;

 

φίλε μου, αν έκανες ένα απλό search εδώ θα διάβαζες τις δικές μου εντυπώσεις και κάποιων άλλων φίλων που ήδη το έχουν.

Για το θέμα της 800άρας η απάντηση είναι ήδη γνωστή, ΔΕΝ την υποστηρίζει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα πουθενά να γράφετε για Custom recovery. Ούτε για την οθόνη. Ναι καλή σε σύγκριση με τι; Και του doogee X5 (και είναι στην μισή τιμή) που είχα στα χέρια μου λίγες μέρες καλή ήταν. Εξαρτάται με την τη συγκρίσεις βέβαια. Μόνο για την μπαταρία είδα ότι κρατάει αρκετά..
Link to comment
Share on other sites

μήπως κανείς λάθος γιατι με εφαρμογή δεν αλλαζη η γλωσσά στις ρύθμισης αλλαζη η γλώσσα άλλα η ρύθμισης και είναι πάντα στα αγγλικά !!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε dimxr μην ανησυχείς καθόλου.

Παραγγελία από Vckmall : 9/9

Received from Customer : 11/9

Despatched to overseas : 13/9

Arrival at Destination Post (Country: GR) : 15/9

 

Ελπίζω Τετάρτη - Πέμπτη να το έχω στα χέρια μου :D:D:D

Παιδιά, μια ηλίθια ερώτηση, αλλά πού τις βλέπουμε αυτές τις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

Mόλις εμφανίστηκε αναβάθμιση με κωδικό 4.5.3.2U.

H μετάφραση από το κινέζικα ( κουκουρούκου ) είναι η παρακάτω:

Κέντρο ασφαλείας

για να επισκευάσει κάποια χορδές μετάφραση λάθος ερώτηση

διορθώσεις κάρτα κάρτα δείχνουν δύο κυκλοφοριακό πρόβλημα των επικαλυπτόμενων πισίνα που στις ρυθμίσεις ήχου κλήσης μετά τις εφαρμογές επισκευής τρίτων έτοιμοι να ρυθμίσετε ξανά την εφαρμογή που τα σετ τόνο αποτυχίες και τις επισκευές κλικ διπλή κάρτα φορ.σημ μετά από το δίκτυο κατά την εναλλαγή γλώσσας σύστημα πιο έξω από την Εσθονία και την πορτογαλική θέματα Εύκολη λειτουργία διορθώνει το παρασκήνιο παίζει μουσική, κάντε κλικ στην εύκολη φωνητική λειτουργία μεταδίδουν πληροφορίες, υπάρχουν δύο προβλήματα κατά την αναπαραγωγή ήχου απλή λειτουργία επισκευής εισάγετε όλες τι

 

Την κατεβάζω και βλέπουμε :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά, μια ηλίθια ερώτηση, αλλά πού τις βλέπουμε αυτές τις πληροφορίες;

 

17track.net βάζοντας το t/n

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα

Δεν ξέρω αν έχω γελάσει περισσότερο με μετάφραση!!! :lol:

Να'σαι καλά ρε φίλε!

 

Όσο για το νέο firmware, απλά :clap:

Περιμένουμε όλοι report!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα

Δεν ξέρω αν έχω γελάσει περισσότερο με μετάφραση!!! :lol:

Να'σαι καλά ρε φίλε!

 

Όσο για το νέο firmware, απλά :clap:

Περιμένουμε όλοι report!

 

πάρτην και στα κινέζικα μπας και καταλάβεις καλύτερα :) :) :)

 

安全中心

修复 某些字符串英语翻译错误的问题

修复 卡一卡二的流量池显示重叠的问题

 

设置

修复 第三方应用跳转到设置应用设置铃声后再次进入设置应用铃声设置失败问题

修复 点击双卡和网络中的便携式热点后,切换系统语言时多出了爱沙尼亚和葡萄牙语的问题

 

简易模式

修复 后台播放音乐,进入简易模式下点击信息中的语音播报,出现两个声音同时播放的问题

修复 简易模式下进入全部应用,依次打开或关闭添加应用到桌面按钮,出现全部应用中所有应用开关不能打开或关闭的问题

 

系统

修复 手机竖屏时开启任务管理器后,给应用锁定,切换至横屏模式下唤出任务管理器,查看到应用上的锁图标部分被遮挡的问题

修复 桌面偶现循环报错的问题

修复 插入耳机,进入微信后查找联系人,点击进入聊天窗口后系统音量变小的问题

修复 访客模式自动熄屏后立即按电源键亮屏,直接进入主人模式的问题

修复 插着充电器充电显示电量为99%,拔掉充电器后显示100%的问题

 

电话

修复 安装了UUCall网络电话,偶现外线来电后接听后声音从扬声器出来的问题

修复 终端热插拔电信3G卡,终端注册网络显示CARD 1,无法拨打电话的问题

修复 来电拒接时,动画卡顿延迟的问题

 

相机

修复 在慢镜头模式下摄像,录像界面噪点太多的问题

修复 主摄慢镜头模式下进行拍照,拍出的图片有严重锯齿,画面质量不佳的问题

优化 相机拍照效果

 

την αγγλική μετάφραση πάντως την κατάλαβα καλύτερα από την ελληνική

 

Security center

English translation of some strings repair the wrong question

Repair card a card II display traffic problem of overlapping pool

 

Set up

Go to Settings application ringtone failures again to jump to third-party applications to repair settings set the tone after

After the repair double click on the network card and portable hotspot, switching system language more out of Estonia and Portuguese issues

 

Easy Mode

Repair background playing music, click into the easy mode voice broadcast information, there are two problems while playing sound

Repair Easy mode enter all applications, and then click to open or close add applications to the desktop button, all applications in all application switch can not be opened or closed issues

 

System

After opening the Task Manager when repairing the phone portrait, to the application lock, switch to the next horizontal screen mode brings up the Task Manager, view the lock icon on the part of the application is blocked problem

Desktop repair problems even now being given cycle

Repair headphones are plugged into the micro-channel contact lookup, click into the chat window after the system volume smaller problem

Repair guest mode automatically put the screen immediately after pressing the power button bright screen, direct access to the master mode problem

Repair charger plugged display charge of 99%, indicating that 100% of the issue unplug the charger

 

Phone

Fixes installed UUCall telephone network, even now after an outside call answering voice from the speaker out

Repair hot-swappable Telecom 3G card terminal, the terminal registered network shows CARD 1, you can not call in question

Repair reject incoming calls, animation Caton delay problem

 

Camera

Repair in slow motion mode camera, video screen noise too many problems

Repair main camera to take pictures in slow motion mode, shoot pictures have serious jagged, poor picture quality problems

Optimization results from your camera

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου εβγαλε την 2Α ομως..879,9mb

Απο την αρχη την περναει ολη?

Edited by Corollaclub
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου εβγαλε την 2Α ομως

 

ναι, το ίδιο είναι, δες τι σημαίνει το κάθε γράμμα

 

A = Generic

U = China Unicom

C = China Mobile

I = International

 

ναι την περνάει όλη, αλλά δεν σβήνει κάτι ( τουλάχιστον στην προηγούμενη εμένα δεν μου έσβησε )

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν καλύτερη εστίαση και σαφή βελτίωση γενικά στην φωτογραφική μηχανή.

 

edit

την έκανα την αναβάθμιση, έχω την αίσθηση και εγώ για βελτίωση της κάμερας, αργότερα θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτό ίδιες φωτό με αυτές που έχω ήδη ανεβάσει

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάποιοι έχουν την κινέζικη έκδοση; Το δικό μου έφτασε από χτες αλλά θα το πάρω μεθαύριο από το ταχυδρομείο.

 

Μόλις ρώτησα τον κουμπάρο μου και αυτός U έχει.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή κάποιοι έχουν την κινέζικη έκδοση; Το δικό μου έφτασε από χτες αλλά θα το πάρω μεθαύριο από το ταχυδρομείο.

 

Μόλις ρώτησα τον κουμπάρο μου και αυτός U έχει.

Δεν υπάρχει μη κινεζική, ή Α ή U υπάρχει Μέχρι στιγμής

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως την Α ενω την εχει κατεβασει και μου λεει οτι θελει rebοοt για να περασει δεν κανει τπτ ειτε παταω reboot ειτε μου λεει σε 30sec θα γινει μονο του κολλαει στο 1sec και δεν κανει τπτ
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως την Α ενω την εχει κατεβασει και μου λεει οτι θελει rebοοt για να περασει δεν κανει τπτ ειτε παταω reboot ειτε μου λεει σε 30sec θα γινει μονο του κολλαει στο 1sec και δεν κανει τπτ

Κατέβασε την ξανά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

2 φορες την εχει κατεβασει..Μαλιστα την πρωτη μονο του την "εχασε" και μου ζητησε να την ξανακατεβασει τωρα δεν ξερω πως του λες να την ξανακατεβασει καθως πατωντας το Upgrade μου λεει κατευθειαν reboot για να την κανει.
Link to comment
Share on other sites

2 φορες την εχει κατεβασει..Μαλιστα την πρωτη μονο του την "εχασε" και μου ζητησε να την ξανακατεβασει τωρα δεν ξερω πως του λες να την ξανακατεβασει καθως πατωντας το Upgrade μου λεει κατευθειαν reboot για να την κανει.

Έτσι έκανε και σε μένα και την δεύτερη την πέρασε.

Προσπάθησε ξανά....άστο να κάνει reboot.

Τελικά πρέπει να κατεβάσουμε το SU ? Ρωτάω ξανά Γιατί βλέπω στο 4pda ότι το κατεβάζουν χωρίς να μπορέσω να καταλάβω τον σκοπό που το κάνουν

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τα εχω κανει ολα αυτα 5-6 φορες και τπτ υπαρχει τροπος να τη διαγραψω παλι?

Λογικά με τα volume _ και power μπαίνεις recovery αλλά μετά σε πιο φάκελο είναι το αρχείο δεν ξέρω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα που μπηκε σε fast boot mode πως βγαινει?

 

Ακυρο το βρηκα ηθελε πολυ ωρα πατημενο το power

Link to comment
Share on other sites

παιδια, θα ηθελα να ρωτησω κι εγω κατι, μιας και ενδιαφερεται ενας φιλος για αγορα κινητου, και ειμαστε αναμεσα σε M2 και Redmi2.

 

επειδη δεν ειναι ολοι αγγλομαθεις......, εχει ή δεν εχει ελληνικη γλωσσα στο μενου, χωρις πειραγματα...?

 

βλεπω καποιες εκδοσεις εχουν, και καποιες οχι. πως μπορουμε να δουμε ποια εκδοση φοραει, ωστε να παραγγειλουμε την αναλογη..?

Edited by ennia
Mobile: XIAOMI REDMI PRO
Link to comment
Share on other sites

παιδια, θα ηθελα να ρωτησω κι εγω κατι, μιας και ενδιαφερεται ενας φιλος για αγορα κινητου, και ειμαστε αναμεσα σε M2 και Redmi2.

 

επειδη δεν ειναι ολοι αγγλομαθεις......, εχει ή δεν εχει ελληνικη γλωσσα στο μενου, χωρις πειραγματα...?

 

βλεπω καποιες εκδοσεις εχουν, και καποιες οχι. πως μπορουμε να δουμε ποια εκδοση φοραει, ωστε να παραγγειλουμε την αναλογη..?

 

Όπως έχει αναφέρει και ο φίλος taliban οι εκδόσεις είναι αυτές.

A = Generic

U = China Unicom

C = China Mobile

I = International

 

Προς το παρόν για το M2 δεν υπάρχει η Ι επομένως δεν έχει και ελληνικά, είμαστε σε αναμονή για την International.

 

edit : Ένω το βλέπω σαν Arrival at Destination Post (Country: GR) δεν έχει εμφανιστεί ακόμα στο tracking τον ΕΛΤΑ, ξέρουμε τι μπορεί για συμβαίνει ή έτσι είναι απλά η διαδικασία?

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...