Jump to content

Meizu M2


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ψηνω για την αδερφη μου ,φωτο ειδα σχετικα καλεσ βγαζει ετσι?μπαταρια πως τα παει?
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ψηνω για την αδερφη μου ,φωτο ειδα σχετικα καλεσ βγαζει ετσι?μπαταρια πως τα παει?

 

ωωωωω τον φίλο μου :)

Μιά χαρά φωτό βγάζει και μπαταρία 3,5 με 4 ώρες οθόνη με όλα ανοικτά άνετα !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ξέρουμε αν σε κάποια επόμενη αναβάθμιση θα έχει ελληνικά;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

vickmall κι εγω μολις τωρα..

ασπρο που το χει φθηνά..

 

πολύ το περίμενα αυτό το τηλ και πριν τα cc..

 

σαν jiayu g4 αναμονή ένα πράμα!!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

ωωωωω τον φίλο μου :)

 

Μιά χαρά φωτό βγάζει και μπαταρία 3,5 με 4 ώρες οθόνη με όλα ανοικτά άνετα !

 

 

Που είσαι ρε! Τι κανεις ; Δοκίμασα χτες αγορά απευθείας με πειπαλ και έφαγα ένα άκυρο .λεω μπας και ήμουν τυχερός Χαχα

Σήμερα θα μεταφέρω στο balance να ξεμπερδευω

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις προβλημα με τη usb Συνδεση με pc? Στην αρχη δεν το εβλεπε αφου εκανα το κινητο restore το ειδε αλλα οταν παω να μεταφερω τις φωτο του προηγουμενου κινητου παντα κολλαει απο ενα σημειο και μετα μερικες φορες και απο την πρωτη φωτο..

Δοκιμασα και αλλο καλωδιο usb και αλλη usb τα ιδια

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταφερα και επανεφερα τον κωδικο μου το προβλημα μου τωρα ειναι το εξης

1.Συνδεεομαι στο Μy flyme στο κινητο και μπαινω στο μενου του

2.Παταω στο username μου που ειναι η πρωτη επιλογη στο μενου και με βαζει σε ενα αλλο μενου

3.Παω κατω που λεει system Priveleges και γραφει σημειωση απο κατω open.

4.Παταω πανω του και μου ανοιγει ενα μενου με διαφορες εφαρμογες που εχω εγκαταστησει και απλα εχει επιλογη αν θα εχουν root permission ή οχι.

Αυτο ειναι ειμαι root?

Γιατι τρεχω το root checker και μου λεει οτι δεν ειμαι σωστα rooted

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταφερα και επανεφερα τον κωδικο μου το προβλημα μου τωρα ειναι το εξης

1.Συνδεεομαι στο Μy flyme στο κινητο και μπαινω στο μενου του

2.Παταω στο username μου που ειναι η πρωτη επιλογη στο μενου και με βαζει σε ενα αλλο μενου

3.Παω κατω που λεει system Priveleges και γραφει σημειωση απο κατω open.

4.Παταω πανω του και μου ανοιγει ενα μενου με διαφορες εφαρμογες που εχω εγκαταστησει και απλα εχει επιλογη αν θα εχουν root permission ή οχι.

Αυτο ειναι ειμαι root?

Γιατι τρεχω το root checker και μου λεει οτι δεν ειμαι σωστα rooted

μάλλον είσαι οκ, μπες όμως σε μία εφαρμογή που χρειάζεται root και τσεκαρέ το

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και η επομενη ερωτηση τωρα ειναι μπορω να απεγκαταστησω εφαρμογες οπως το du speed du battery που ειναι απο το εργοστασιο και μου σπανε τα νευρα, Δοκιμασα την εξαναγκασμενη διακοπη αλλα ξεκινανε παλι μονες τους..Μου ειχες πει πιο πανω για freeze αυτο ειναι το ιδιο με το εξαναγκασμενη διακοπη?
Link to comment
Share on other sites

και η επομενη ερωτηση τωρα ειναι μπορω να απεγκαταστησω εφαρμογες οπως το du speed du battery που ειναι απο το εργοστασιο και μου σπανε τα νευρα, Δοκιμασα την εξαναγκασμενη διακοπη αλλα ξεκινανε παλι μονες τους..Μου ειχες πει πιο πανω για freeze αυτο ειναι το ιδιο με το εξαναγκασμενη διακοπη?

 

μην πειράζεις τίποτα από αυτές , άστες όπως είναι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατεβασα 2 εφαρμογες που χρειαζονται Root Και τελικα δεν ειμαι rooted δεν με αφηνει να πειραξω κατι..
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατεβασα 2 εφαρμογες που χρειαζονται Root Και τελικα δεν ειμαι rooted δεν με αφηνει να πειραξω κατι..

 

πήγαινε πάλι στο σημείο αυτό, κλείσε το και πάτα πάλι open, κάνε και μία επανεκκίνηση και δες ξανά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κανει εχω κανει και logout απο το flyme και ξανα Login και παλι τα ιδια τους εδωσα και permission always..Παιζει ρολο οτι δεν εχω συνδεθει με το taobao?

Επισης οτι εχω αλλαξει αυτο τον αριθμο που ειχε το username οταν πρωτομπηκα με ενα δικο μου username?

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω κανει εχω κανει και logout απο το flyme και ξανα Login και παλι τα ιδια τους εδωσα και permission always..Παιζει ρολο οτι δεν εχω συνδεθει με το taobao?

Επισης οτι εχω αλλαξει αυτο τον αριθμο που ειχε το username οταν πρωτομπηκα με ενα δικο μου username?

 

για το tobao δεν πρέπει να έχει σχέση, ούτε εγώ έχω συνδεθεί, αλλά για το άλλο που λες εγώ το θεωρώ πιθανό να έχει σχέση, δεν κάνεις μία επαναφορά του τηλ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

για το tobao δεν πρέπει να έχει σχέση, ούτε εγώ έχω συνδεθεί, αλλά για το άλλο που λες εγώ το θεωρώ πιθανό να έχει σχέση, δεν κάνεις μία επαναφορά του τηλ ?

 

Αυτο κανω τωρα και θα ενημερωσω.. Θα κανω και νεο λογαριασμο flyme αν ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τπτ την ωρα που κανω register αλλο λογαριασμο μου λεει οτι υπαρχει ηδη ενας και οτι πρεπει να κανω login Πρωτα στον παλιο και μετα logout και login στον καινούργιο.

 

Το έκανα και κάνωντας login στον καινούργιο μου έχει ήδη τα Privileges open

Link to comment
Share on other sites

Τπτ την ωρα που κανω register αλλο λογαριασμο μου λεει οτι υπαρχει ηδη ενας και οτι πρεπει να κανω login Πρωτα στον παλιο και μετα logout και login στον καινούργιο.

 

Το έκανα και κάνωντας login στον καινούργιο μου έχει ήδη τα Privileges open

googles υπηρεσίες και google installer έχεις ? Για κάνε την κίνηση να περάσεις και το SU

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

εχει Playstore αν εννοεις αυτο.. Google installer που το βλεπω στις εφαρμογες?

Το Su μου ζηταει οτι θελει αναβαθμισει οταν ανοιγει αλλα δεν προχωραει κολλαει εκει(μαλλον επειδη δεν ειμαι root)

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κατεβασει και μου γραφει οτι δεν ειναι Properly installed. Αυτο κανω και στο SU Και δεν κανει αναβαθμιση.
Link to comment
Share on other sites

εχει Playstore αν εννοεις αυτο.. Google installer που το βλεπω στις εφαρμογες?

Το Su μου ζηταει οτι θελει αναβαθμισει οταν ανοιγει αλλα δεν προχωραει κολλαει εκει(μαλλον επειδη δεν ειμαι root)

Kάνεις κανονικά εγκατάσταση μέσα από το Playstore εφαρμογές ?

το usb debugging το έχεις ανοικτό ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Κανω κανονικα εγκατασταση απο το Playstore ναι το usb debugging οχι γιατι μετα δεν το αναγνωριζει στα Xp
Link to comment
Share on other sites

Κανω κανονικα εγκατασταση απο το Playstore ναι το usb debugging οχι γιατι μετα δεν το αναγνωριζει στα Xp

 

ε για κάνε τον κόπο και βάλτο στο ναι μπας και φταίει αυτό.

Παιδιά, η επιλογή ΄΄Dim screen responce action΄΄ σε τι χρησιμεύει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παλι τπτ αυτο που δε θυμαμαι να μου εκανε ποτε ηταν να ηταν κλειστα τα privileges και να τα ανοιξα εγω..Νομιζω ηταν παντα ανοιχτα.

 

Πιστεύω πως κάτι έχει να κάνει με το firmware που φοράω εγώ .. Ισως να μη ξεκλειδώνει τελείως πλέον.

Edited by Corollaclub
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...