Jump to content

OnePlus 2


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

345€ πλεον τπ 64GB δωρεαν μεταφορικα

 

http://i.imgur.com/HsVxK5S.png

Είχες πληροφορίες από μέσα ότι θα πέσει και περίμενες;;; :p

Βάλε και κωδικό για δώρο πίσω κάλυμμα!

 

Το καλό είναι ότι έπεσε χαμηλότερα και από τα αντίστοιχα σε $ (349$).

Ενώ πριν η αναλογία ήταν 389$ - 399€.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είχες πληροφορίες από μέσα ότι θα πέσει και περίμενες;;; :p

Βάλε και κωδικό για δώρο πίσω κάλυμμα!

 

Το καλό είναι ότι έπεσε χαμηλότερα και από τα αντίστοιχα σε $ (349$).

Ενώ πριν η αναλογία ήταν 389$ - 399€.

 

..................Additionally anyone who purchased the OnePlus 2 within the last fifteen (15) days, will be seeing a refund in price ($40, or the equivalent in your currency) difference coming their way. Keep an eye on your inbox for more details.................

Link to comment
Share on other sites

..................Additionally anyone who purchased the OnePlus 2 within the last fifteen (15) days, will be seeing a refund in price ($40, or the equivalent in your currency) difference coming their way. Keep an eye on your inbox for more details.................

 

Ναι την έχω διαβάσει όλη την ανακοίνωση. Πολύ καλή δουλειά στις πωλήσεις η OnePlus. Σε όλα. Και στα κινητά και στα αξεσουάρ και σε δώρα και προσφορές. Μένει να βελτιωθεί και στο κέντρο υποστήριξης, που παραπονιούνται κάποιοι αλλά και στο software τους που έχουν πρόβλημα οι περισσότεροι...

Link to comment
Share on other sites

Στην εξυπηρέτηση είναι χάλια μαύρα. Και οι πωλήσεις πρέπει να πήγαν άσχημα για να άρχισαν νωρίς να το δίνουν χωρίς προσκλήσεις και μετά τόσο φθηνά.
Link to comment
Share on other sites

Λογικα αυτοι που αγορασαν με τη παλια τιμη θα παρουν refund αλλιως δεν εχει νόημα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Στην εξυπηρέτηση είναι χάλια μαύρα. Και οι πωλήσεις πρέπει να πήγαν άσχημα για να άρχισαν νωρίς να το δίνουν χωρίς προσκλήσεις και μετά τόσο φθηνά.

 

Το να άλλαξαν συμφωνία με τα εργοστάσια δεν παίζει δηλαδή ε;

 

Δηλαδη, το αγοραζεις στα 345€ και μετα σου επιστρεφουν και 40€ πισω?

 

Αρχισα να σκεφτομαι την αγορα του.

 

Όχι ακριβώς όπως το σκέφτεσαι... δεν θα σου δώσουν πίσω τίποτα σε εσένα που θα το πάρεις τώρα. Θα τα δώσουν πίσω σε αυτούς που το αγόρασαν τις τελευταίες 15 μέρες στην τιμή των 399€. Εσύ όμως που θα το πάρεις τώρα στην τιμή των 345€ θα πάρεις δώρο και ένα πίσω κάλυμμα με την χρήση του κωδικού LOVE (λόγω Αγίου Βαλεντίνου.. ;) )

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει να έρθει μια συσκευή από την παραγγελία της?

 

εμένα έκανε 12. Η παραγγελία έγινε 27/01/2016 κ παρέλαβα 08/02/2016..

Απο Αγγλία

Link to comment
Share on other sites

Τι ζητάς από ένα κινητό να έχει;

 

Μπαταρία καλή και ομαλή λειτουργία.

Αξιοπρεπέστατη κάμερα για καθημερινή χρήση οχι κάτι ιδιαίτερο.

Μια μέτρια χρήση κάνω σε Ίντερνετ viber και κλήσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία καλή και ομαλή λειτουργία.

Αξιοπρεπέστατη κάμερα για καθημερινή χρήση οχι κάτι ιδιαίτερο.

Μια μέτρια χρήση κάνω σε Ίντερνετ viber και κλήσεις

 

-Για μπαταρία δεν έχω προσωπική άποψη για το G4 αλλά δεν βλέπω και τα καλύτερα σχόλια σε αυτόν τον τομέα. Στο OP2 πάντως είναι ανάμικτα.. εμένα για παράδειγμα μου κρατάει μία μέρα συνήθως. Από sot πάλι τα ίδια.. έχω βγάλει και 3 ώρες αλλά και 6 ώρες.

-Από ομαλή λειτουργία σίγουρα στην παρούσα φάση το G4 είναι σε καλύτερη μοίρα (όχι ότι το OP2 σέρνεται, απλά υπάρχουν πολλά παράπονα για δυσλειτουργίες τις περισσότερες από τις οποίες εγώ ποτέ δεν είχα). Ελπίζω με την έλευση του marshmallow στο OP2 να γίνουν καλύτερα τα πράγματα.

-Στο θέμα κάμερας νομίζω το G4 έχει καθαρά το προβάδισμα.

-Σε όλα τα άλλα (ίντερνετ, εφαρμογές κλπ) και με τα 2 θα μείνεις ευχαριστημένος. Στα παιχνίδια μόνο είναι λίγο δυνατότερο το OP2.

Link to comment
Share on other sites

-Για μπαταρία δεν έχω προσωπική άποψη για το G4 αλλά δεν βλέπω και τα καλύτερα σχόλια σε αυτόν τον τομέα. Στο OP2 πάντως είναι ανάμικτα.. εμένα για παράδειγμα μου κρατάει μία μέρα συνήθως. Από sot πάλι τα ίδια.. έχω βγάλει και 3 ώρες αλλά και 6 ώρες.

-Από ομαλή λειτουργία σίγουρα στην παρούσα φάση το G4 είναι σε καλύτερη μοίρα (όχι ότι το OP2 σέρνεται, απλά υπάρχουν πολλά παράπονα για δυσλειτουργίες τις περισσότερες από τις οποίες εγώ ποτέ δεν είχα). Ελπίζω με την έλευση του marshmallow στο OP2 να γίνουν καλύτερα τα πράγματα.

-Στο θέμα κάμερας νομίζω το G4 έχει καθαρά το προβάδισμα.

-Σε όλα τα άλλα (ίντερνετ, εφαρμογές κλπ) και με τα 2 θα μείνεις ευχαριστημένος. Στα παιχνίδια μόνο είναι λίγο δυνατότερο το OP2.

 

Σ ευχαριστώ πολυ κι εγω περίπου τις ίδιες απόψεις εχω σχηματίσει από διάβασμα και βίντεο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να πήρε την επιστροφή των χρημάτων που υπόσχεται ή εταιρία ή είναι απάτη ;

Δεν νομίζω. Να είναι απάτη. Ποια εταιρια θα κάνει μια τέτοια διαφήμιση με σκοπο να εξαπατήσει το κοινό? Θα είναι σαν να σκάβει τον ίδιο της τον λακο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί γίνεται χαμός με τα υβριδικά δυκαρτα; όλες οι εταιρίες τέτοια βγάζουν. Ποιος είπε ότι είναι σωστή επιλογή; το θετω εδώ το ερώτημα γιατί έχω το oneplus 2.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια για θεματα εγγυησης που απευθυνομαστε ευχαριστω εκ των προτερων....

 

Για εγγύηση από εκεί που το αγόρασες αν το πήρες από την OnePlus 2 χρόνια, και κατά δεύτερον, τι πρόβλημα έχεις ?

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

εγγυηση-service υπαρχε καποιος στην ελλαδα ? η τα στελνεις πισω στα ιντερνετιακα μαγαζια απο οπου τα αγορασες ?
Link to comment
Share on other sites

εγγυηση-service υπαρχε καποιος στην ελλαδα ? η τα στελνεις πισω στα ιντερνετιακα μαγαζια απο οπου τα αγορασες ?

 

Το στέλνεις απο εκεί που αγοράστηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...