Jump to content

myphone #tbt: Όταν το myphone.gr είχε (μόλις) 7.000 μέλη


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 117
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν υπηρχαν οι προσφορες και οι διαγωνισμοι ακομα 7000 θα ειχε με τους mods που εχουμε..

 

Ευτυχώς να λέμε που υπάρχουν και οι διαγωνισμοί και έχουμε 157.000+ θέματα μέχρι στιγμής. Εξαιτίας τους άνοιξαν όλα. Πάλι καλά :X

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπηρχαν οι προσφορες και οι διαγωνισμοι ακομα 7000 θα ειχε με τους mods που εχουμε..

 

Πάντως όταν γράφτηκες εσύ είχε ήδη 123137 μέλη. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο μας snapshot στο Internet Archive, 19/07/2003

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την ευτυχια και την τιμη να ειμαι μεσα στους πρωτους που γραφτηκαμε μετα την μεταβαση απο το unwired.

 

Ναι ρε φίλε! unwired! Πωωω. :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι τιμή μου που είμαι από τα πρώτα μέλη σας!!! Εύχομαι να συνεχίσετε έτσι!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Ημουν (σιωπηλο) εγγεγραμενο μελος απο το unwired γυμνασιο πηγαινα, εκανα τη μεταβαση ως σχεδον καθημερινος "επισκεπτης" στο myphone απο τις αρχες του, αλλα σαν "ενεργος" απο το 05. Ωραιες εποχες, κριμα που εφυγαν και καποια ατομα απο τους παλιους... μεγαλωνουμε φαινεται και περιοριζεται ο χρονος μας.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι από το unwired τιμή μου να είμαι εδώ από τα πρώτα μέλη. Αγαπημένο forum με καθημερινή επίσκεψη.
Link to comment
Share on other sites

H σωστή προσπάθεια ανταμείβεται. Η αντοχή και η εξέλιξη στον χρόνο του συγκεκριμένου φόρουμ είναι ενδεικτική της δουλειάς που γίνεται με πολύ μεράκι από μερικούς ανθρώπους για να διαβάζουμε μαζεμένα πληροφορίες εμείς που απλά επισκεπτόμαστε. Ένα μεγάλο μπράβο και ένα ακόμα πιο μεγάλο ευχαριστώ από μένα για τις πάμπολλες πληροφορίες και βοήθειας που έχω βρει τόσα χρόνια, με κάποια διαλείμματα, ως μέλος.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά της διαχείρισης αλλά και σε εμάς που τους στηρίζουμε με τις επισκέψεις μας!! :D

 

Κeep up the good work!!

http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο την εποχη του unwired....

Εποχες τρελές.....

Αντε παιδια να γινουμε 500.000 πρωτα και μετα το 1.000.000 το εχουμε χαλαραααααα......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Από τα πρώτα μέλη επί εποχής unwired και με την πρώτη μέρα στο myphone με 50 και κάτι posts σε 1 24ωρο. "Κρακάρισμα" τού λογαριασμού μου από κακόβουλους πριν κανά 8αρι χρόνια οδήγησαν σε μόνιμο ban και μην απαντώντας κάποιος από τη συντακτική ομάδα σε επιστολές μου κατά καιρούς με οδήγησαν στη "λύση" να επανέλθω προσφάτως με το ίδιο nickname και ένα _ στο τέλος.
Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για τα 12 χρόνια... είμαι μαζί σας από το 2007 και άλλαξε όλο το σκεπτικό μου εδώ μέσα... η βοήθεια ανεκτίμητη!!!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εδώ απο το 2003 μετά το τέλος του unwired.gr,το myphone.gr έχει εξελιχθεί σε αγαπημένο καθημερινό μου προορισμό.Ευχομαι καλή συνέχεια και δύναμη σε όλη την ομάδα :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω εγγραφεί το 2013, το διαβάζω απο το 2003!!!!

Καλή επιτυχία να έχετε και στη συνέχεια!!!!!! :):):):up::up::up:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...