Jump to content

DooGee "Europa" F3 Pro


artistas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το vickmall γράφει:

«DOOGEE F3 Pro Black is in stock now!!»

Τωρα γραφει σε ολα Out of stock :confused:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 129
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα εγώ από vickmall και τρέμω το τι θα δω με τόση αναμονή που είχε το κινητό..:confused:

 

Στην αναμονή λοιπόν :) Περιμενω εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το έχω παραγγείλει απο 28 Αυγούστου, απο Banggood και μόλις χθές μου ''δώσανε" tracking number...

Αντε να δούμε πως θα μας βγεί...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μ αρεσει αυτο το τηλεφωνακι και εχει και καλη τιμη. Ομως η μπαταρια αληθεια ειναι 2200mAh? Καλα τα 68mm παχος αλλα θα φτανει?

Και κατι αλλο, βλεπω ειναι Dual sim, εχει τρεις card slots η δυο και η μια εναλασσεται sim και SD?

Η μπαταρια προφανως δεν ειναι αποσπωμενη, ε?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα track number στις 17-10. Τώρα λέει "Despatched to overseas (Country code: GR)" Πότε λέτε να φτάσει Ελλάδα; Υπάρχει κανένα ενδεχόμενο για τελωνείο;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πήρα track number στις 17-10. Τώρα λέει "Despatched to overseas (Country code: GR)" Πότε λέτε να φτάσει Ελλάδα; Υπάρχει κανένα ενδεχόμενο για τελωνείο;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία, όντως δεν ειναι αποσπώμενη και έιναι 2200μΑη.

Εχει ενα card slots διπλό πάνω κάτω, δες εδώ:

Ευχαριστω για τις πληροφοριες, ησουν κατατοπιστικοτατος.

Να το παρουν καποια παιδια που το εχουν παραγγειλει να δουμε ποσο του παει η μπαταρια του..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις πήρα ειδοποίηση από ταχυδρομείο ότι ήρθε το δέμα μου. Το απόγευμα θα έχω νέα να σας πω. Κανείς άλλος παρέλαβε?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έφυγε απο εκεί στις 24/10 και απο τότε κανένα νέο...

 

Δεν σου δώσανε αριθμό αποστολής? Από ποιο κατάστημα το παρήγγειλες; Εμένα έγινε 17-10 η παραγγελία από Vickmall.com με Singapοure post.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παρέλαβα τελικά το F3.

Σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του πολύ καλή. Έχει πολύ όμορφη και κομψή εμφάνιση και είναι στιβαρή συσκευή. Πολύ γρήγορο και χωρίς κανένα λαγκάρισμα όση ώρα το δούλεψα. Στο antutu μου έβγαλε 31000 μονάδες. Τοποθέτησα μία sim και μια sd card. 4g πιάνει κανονικά. Η μπαταρία του μετά από 3 ώρες είναι στο 80% με μέτρια χρήση. Η φωτογραφική του πολύ καλή και γρήγορη. Έχει πολλά gestures που δεν τα έχω δοκιμάσει όλα ακόμη. Η συσκευασία περιέχει φορτιστή, το τσιμπιδάκι για το άνοιγμα της θύρας sim, μία ζελατίνα, επίσης έχει και μια ήδη κολλημένη στο κινητό.

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την πρώτη εντύπωση. Σε βάθος δεν το έχω ψάξει ακόμη για να διαπιστώσω κάτι άλλο.

Στα αρνητικά θα έβαζα:

αρκετά βαρύ για το μέγεθός του,

κακή μετάφρασή στα Ελληνικά των ρυθμίσεων

Για ότι απορίες έχετε ...στη διάθεσή σας... με την πρώτη ευκαιρία θα σηκώσω και καποιες φωτο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παρέλαβα τελικά το F3.

Σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του πολύ καλή. Έχει πολύ όμορφη και κομψή εμφάνιση και είναι στιβαρή συσκευή. Πολύ γρήγορο και χωρίς κανένα λαγκάρισμα όση ώρα το δούλεψα. Στο antutu μου έβγαλε 31000 μονάδες. Τοποθέτησα μία sim και μια sd card. 4g πιάνει κανονικά. Η μπαταρία του μετά από 3 ώρες είναι στο 80% με μέτρια χρήση. Η φωτογραφική του πολύ καλή και γρήγορη. Έχει πολλά gestures που δεν τα έχω δοκιμάσει όλα ακόμη. Η συσκευασία περιέχει φορτιστή, το τσιμπιδάκι για το άνοιγμα της θύρας sim, μία ζελατίνα, επίσης έχει και μια ήδη κολλημένη στο κινητό.

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την πρώτη εντύπωση. Σε βάθος δεν το έχω ψάξει ακόμη για να διαπιστώσω κάτι άλλο.

Στα αρνητικά θα έβαζα:

αρκετά βαρύ για το μέγεθός του,

κακή μετάφρασή στα Ελληνικά των ρυθμίσεων

Για ότι απορίες έχετε ...στη διάθεσή σας... με την πρώτη ευκαιρία θα σηκώσω και καποιες φωτο

 

Ερωτησεις:

 

1) Εχει καποιο notification led ?

2) Παρατηρησες λειτουργια fast charge ( 70% σε 30λεπτα οπως διαφημιζουνε ) ?

3) Τι φωτο βγαζει σε συνθηκες φωτισμου ΟΧΙ καλες...

4) Απο τις 2 καρτες sim η μια ειναι κανονικη και η αλλη micro ?

5) Σαν συσκευη "ανοιγει" ?? γιανα βαλεις τις καρτες sim πχ η την micro sd καρτα μνημης ( ΑΝ παιρνει...)

Edited by fragiskos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παρέλαβα τελικά το F3.

Σαν πρώτη εντύπωση για τα λεφτά του πολύ καλή. Έχει πολύ όμορφη και κομψή εμφάνιση και είναι στιβαρή συσκευή. Πολύ γρήγορο και χωρίς κανένα λαγκάρισμα όση ώρα το δούλεψα. Στο antutu μου έβγαλε 31000 μονάδες. Τοποθέτησα μία sim και μια sd card. 4g πιάνει κανονικά. Η μπαταρία του μετά από 3 ώρες είναι στο 80% με μέτρια χρήση. Η φωτογραφική του πολύ καλή και γρήγορη. Έχει πολλά gestures που δεν τα έχω δοκιμάσει όλα ακόμη. Η συσκευασία περιέχει φορτιστή, το τσιμπιδάκι για το άνοιγμα της θύρας sim, μία ζελατίνα, επίσης έχει και μια ήδη κολλημένη στο κινητό.

Γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την πρώτη εντύπωση. Σε βάθος δεν το έχω ψάξει ακόμη για να διαπιστώσω κάτι άλλο.

Στα αρνητικά θα έβαζα:

αρκετά βαρύ για το μέγεθός του,

κακή μετάφρασή στα Ελληνικά των ρυθμίσεων

Για ότι απορίες έχετε ...στη διάθεσή σας... με την πρώτη ευκαιρία θα σηκώσω και καποιες φωτο

 

Φίλε μου καλορίζικο και καλοδούλευτο.

Αν μπορείς να μας πείς πως είναι η μπαταρία (διάρκεια100-0, χρόνος οθόνης κλπ), αν τα hardware buttons παίζουν καθόλου (είχα θέμα σε άλλη συσκευή με μεταλλικά κουμπιά που ήταν λίγο χαλαρά και δεν είχαν την καλύτερη αίσθηση όταν τα πάταγες) ή όχι και τέλος αν φωτίζονται η όχι τα κουμπιά κατω από την οθόνη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλορίζικο και καλοδούλευτο.

Αν μπορείς να μας πείς πως είναι η μπαταρία (διάρκεια100-0, χρόνος οθόνης κλπ), αν τα hardware buttons παίζουν καθόλου (είχα θέμα σε άλλη συσκευή με μεταλλικά κουμπιά που ήταν λίγο χαλαρά και δεν είχαν την καλύτερη αίσθηση όταν τα πάταγες) ή όχι και τέλος αν φωτίζονται η όχι τα κουμπιά κατω από την οθόνη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Ευχαριστώ

Η μπαταρία του κρατάει 1 ημέρα με αρκετή χρήση. Δεν ξέρω πως μπορώ να την μετρήσω. Στις ρυθμίσεις τώρα (12.00μ.μ) δείχνει 77%. μετά την τελευταία φόρτιση στις 1.00 ώρα το βράδυ, με χρήση οθόνης όμως 2%. Απομένουν 1 ημέρα και 15 ώρες λέει.

Τα hardware buttons δεν είναι χαλαρά, δεν έχω τέτοιο θέμα μάλλον.

Δυστυχώς δεν φωτίζονται τα κουμπιά κάτω από την οθόνη, όπως αισθητή είναι και η απουσία LED για ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

Η μπαταρία του κρατάει 1 ημέρα με αρκετή χρήση. Δεν ξέρω πως μπορώ να την μετρήσω. Στις ρυθμίσεις τώρα (12.00μ.μ) δείχνει 77%. μετά την τελευταία φόρτιση στις 1.00 ώρα το βράδυ, με χρήση οθόνης όμως 2%. Απομένουν 1 ημέρα και 15 ώρες λέει.

Τα hardware buttons δεν είναι χαλαρά, δεν έχω τέτοιο θέμα μάλλον.

Δυστυχώς δεν φωτίζονται τα κουμπιά κάτω από την οθόνη, όπως αισθητή είναι και η απουσία LED για ειδοποιήσεις.

 

Οκ, αυτά ήθελα να μάθω, ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγώ και έχω να πώ οτι είναι πολύ καλό! Πρός όσους το έχουν, έχετε παρατηρήσει όταν φορτίζει να βγαίνει πολύ εύκολα το βίσμα του φορτιστή με αποτέλεσμα μερικές φορές να μη καταλαβαίνεις οτι δε φορτίζει;
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγώ και έχω να πώ οτι είναι πολύ καλό! Πρός όσους το έχουν, έχετε παρατηρήσει όταν φορτίζει να βγαίνει πολύ εύκολα το βίσμα του φορτιστή με αποτέλεσμα μερικές φορές να μη καταλαβαίνεις οτι δε φορτίζει;

 

καλορίζικο!!!. Και σε εμένα βγαίνει το καλώδιο φόρτισης, αλλά όχι το δικό του... σε άλλα που δοκίμασα. Το δικό του αντίθετα μπαίνει με δυσκολία και είναι και λίγο πιο μακριά η επαφή σε σχέση με τα άλλα.

 

Ερωτησεις:

 

1) Εχει καποιο notification led ?

2) Παρατηρησες λειτουργια fast charge ( 70% σε 30λεπτα οπως διαφημιζουνε ) ?

3) Τι φωτο βγαζει σε συνθηκες φωτισμου ΟΧΙ καλες...

4) Απο τις 2 καρτες sim η μια ειναι κανονικη και η αλλη micro ?

5) Σαν συσκευη "ανοιγει" ?? γιανα βαλεις τις καρτες sim πχ η την micro sd καρτα μνημης ( ΑΝ παιρνει...)

 

Σορυ για την καθυστερημένη απάντηση. Δεν ειχα προσέξει το post.

1. Δεν εχει not. Led

2. Δεν πρόσεξα την φόρτιση γιαυτο που λες. Πλήρη φόρτιση κανει γύρω στις 3 ώρες

3. Οι φωτό του σε συνθήκες φωτισμού ειναι αρκετά καλές, αν και δεν το εχω ψάξει πολυ να πω την αλήθεια.

4. Η συσκευή δεν ανοίγει. Εχει πορτακι για τις κάρτες και πέρνει ή 2 sim μικρές ή μια sim και μια sd.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...