Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω τρελαθει να κανω updates..Τωρα πρεπει να κανει την τελευταια..ποσες ακομα? :wacko:

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ειδα καπου για μια 612 Βασικα Patch Security νομιζω ειναι..το χει κανει κανεις?Ειναι αναγκαιο να το κανω?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, καλημέρα και βοήθεια. Το κινητό της γυναίκας μου, πλήρως φορτισμένο το βράδυ, με ανοιχτό WiFi , πέφτει στο 50%το πρωί. Καμία ιδέα ποια εφαρμογή τα "καταφέρνει";(χωρίς ανοικτό WiFi, έπεσε μόνο 4%)e5b412d5e38ae3c5e5906f70abf03018.jpgfefe2f2d90fdef46b0a1af613e4dd450.jpg7970f4e176360d760f18930e3c7eb051.jpg

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Huawei Ideos X5 Pro , Nexus 7 , Huawei Honor 8
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις clear cache...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να κανεις clear cache...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείς κάθε μίας εφαρμογής ξεχωριστά;

 

Στάλθηκε από το FRD-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Huawei Ideos X5 Pro , Nexus 7 , Huawei Honor 8
Link to comment
Share on other sites

Αρχισε με το playstore. Αυτο μου φαινεται το υποποτο.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχω το κινητο με αριθμο εκδοσης ALE-L21C02B896 branded από vodafone προσπαθω να το κανω δικαρτο αλλά αποτυγχάνω έχει κανείς αναλυτικές οδηγιες?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο με αριθμο εκδοσης ALE-L21C02B896 branded από vodafone προσπαθω να το κανω δικαρτο αλλά αποτυγχάνω έχει κανείς αναλυτικές οδηγιες?

 

ευχαριστώ

 

καποιος? :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εχω το κινητο με αριθμο εκδοσης ALE-L21C02B896 branded από vodafone προσπαθω να το κανω δικαρτο αλλά αποτυγχάνω έχει κανείς αναλυτικές οδηγιες?

 

ευχαριστώ

 

τελικά το έφτιαξα αλλά πολυ τελεπωρεία :):p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

η γυναίκα μου έχει p8 lite μονόκαρτο του οτε και είναι στην τελευταία αναβάθμιση.

αν κάνω unbranding θα χρειαστεί hard reset και θα τα χάσω όλα, λόγω downgrade ή δεν θα χαθεί τίποτα ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

η γυναίκα μου έχει p8 lite μονόκαρτο του οτε και είναι στην τελευταία αναβάθμιση.

αν κάνω unbranding θα χρειαστεί hard reset και θα τα χάσω όλα, λόγω downgrade ή δεν θα χαθεί τίποτα ;

 

θα πρεπει να τα πάρεις backup γιατί θα χαθουν όλα από τη στιγμή που θα περαστεί άλλη version

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
μια χαρά τρέχει η αναβάθμιση, πως να αλλάξει κανείς εταιρεία με τόση υποστήριξη ακόμη και σε παλιές συσκευές.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά τρέχει η αναβάθμιση, πως να αλλάξει κανείς εταιρεία με τόση υποστήριξη ακόμη και σε παλιές συσκευές.

 

Την έχω βάλει κ γω εδώ κ 2βδομαδες , kατεβασα από XDA όλο το φιρμγ κ το πέρασα από dload φάκελο. επίπεδο ασφάλειας ανδροιτ 5 Δεκεμβρίου 17, το p9 lite 2017 που έχω βλέπω έχει μείνει σε security του Αυγούστου. ανέλπιστη υποστήριξη το p8lite , πλέον το έχω σαν 3η συσκευή μιας κ δεν το έβαλα για δωσιμο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα

 

Εβαλα κωδικο ξεκλειδώματος στο κινητο, γιατι επρεπει να το δωσω στον υπαλληλο της καφετέριας για να το φορτισει. Τωρα που παω να το βγακω την επιλογή ΚΑΝΕΝΑ ειναι με διαφανο χρωμα και μου λεει "εχει απενεργοποιηθεί απο τον διαχειριστή" μπορω να το βγαλω ή μενω ετσι;

 

Η συσκευη ειναι huawei p8lite(android 6.0) χωρις δαχτυλικο αποτύπωμα

Link to comment
Share on other sites

δεν βγαίνει τωρα
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα

 

Εβαλα κωδικο ξεκλειδώματος στο κινητο, γιατι επρεπει να το δωσω στον υπαλληλο της καφετέριας για να το φορτισει. Τωρα που παω να το βγακω την επιλογή ΚΑΝΕΝΑ ειναι με διαφανο χρωμα και μου λεει "εχει απενεργοποιηθεί απο τον διαχειριστή" μπορω να το βγαλω ή μενω ετσι;

 

Η συσκευη ειναι huawei p8lite(android 6.0) χωρις δαχτυλικο αποτύπωμα

 

Κανε αυτο που λεει απο κατω το link ,δουλευει το εχω κανει αρκετες φορες.

https://www.google.gr/amp/s/forums.androidcentral.com/huawei-p8/593567-how-do-i-disable-screen-lock-my-p8.html%3famp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...