Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σου είπανε για ποιό λογο είχες αυτο το προβλημα; Είχες κάποιο θέμα με την εγγύηση;

 

το χαρτι που πηρα απο την wind δεν λεει κατι, μονο οτι αλλαξαν οθονη αφης και καναν αναβαθμιση(την οποια την ειχα κανει και εγω manual)

εχω μια υποψια οτι εχει να κανει με την κολλα της οθονης και την θερμοκρασια που ανεβαζε το κινητο μετα απο συνεχομενη χρηση αλλα δεν ξερω αν εχω δικαιο και ποσο συνδεονται αυτα μεταξυ τους

 

με την εγγυηση οχι κανενα θεμα, οι υπάλληλοι του καταστηματος wind στους αμπελοκηπους θεσ/νικης ηταν αρκετα εξυπηρετικοί

 

2βδομαδες εκανε να παει και να ερθει , αρκετος καιρος, ευτυχως δεν ειναι εργαλειο δουλειας για μενα το smartphone και την εβγαλα και χωρις αυτο

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, εχω το Huawei P8 Lite εδω και 1 μηνα...τις τελευταιες μερες εχει αρχησει να κανει κολληματακια οταν ανοιγω μερικες εφαρμογες η το ιντερνετ...τι μπορω να κανω για να το βελτιωσω?
Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδυ το έβγαλα από τη φόρτιση στο 96% και το έβαλα σε Ultra εξοικονόμηση. Το πρωί ήταν 75%....

 

Κι εμενα το ιδιο...το εβαλα το βραδυ με 78% σε ultra και το πρωι ηταν 56%...... αυτο παντως με την 5αρα δεν το εκανε.....:worry:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα το ιδιο...το εβαλα το βραδυ με 78% σε ultra και το πρωι ηταν 56%...... αυτο παντως με την 5αρα δεν το εκανε.....:worry:

Σε κανονικη λειτουργία χτες απο 100% το βρήκα στο 96%.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, απο προχτες εχω κι εγω ενα P8 Lite και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μπορω να πω (εχω ακομα 5.0.1)! Απλα κατι που παρατηρησα, σε καποια notifications (οπως απο τον Chrome) δεν φαινονται τα γραμματα γιατι ειναι μαυρα σε μαυρο φοντο! (εχω και μαυρη ταπετσαρια). Μηπως ξερετε κανενα τροπο να διορθωθει αυτο καπως? Ενταξει δεν ειναι και παρα πολυ σημαντικο αλλα αν γινεται καπως γιατι οχι!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εμφανίστηκε και σε εμένα κιτρινιλα στην οθόνη πάνω αριστερά. Δουλειά δεν είχα να τρέχω στο Service.

 

Έχω και εγώ κάτι παρόμοιο από ό,τι κατάλαβα.Όπως το κρατάω,κατά μήκος της αριστερής κάθετης πλευράς της οθόνης μια ασπρο-κίτρινη "γραμμή" ανεξάρτητη από χρώματα background.

 

Είναι πρόβλημα κατασκευαστικό?Θεωρούσα ότι κάπου εγώ το κοπάνισα και για αυτό είχε εμφανιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μια ερώτηση και από μένα ,πως θα καταφέρω να μου δείχνει τον αριθμό των ειδοποιησεων πάνω στην εφαρμογή; Για παράδειγμα αν έχω ένα μέιλ να μου δείχνει τον αριθμό ένα πάνω στην εφαρμογή του μέιλ.το ίδιο θέλω και για τις κλήσεις το viber ktl

 

ξέρει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα έκδοση ,b574 ,την δοκίμασε κανείς;

Samsung Galaxy Gio -> Sony Xperia M -> Huawei P8 lite

CyanogenMod7.1 CyanogenMod12.1+overclock to 1.7ghz Lug is-everywhere(Root,UBL)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα έκδοση ,b574 ,την δοκίμασε κανείς;

που την ειδες;εγώ δεν βλέπω τπτ

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε νέα έκδοση ,b574 ,την δοκίμασε κανείς;

 

 

http://forum.xda-developers.com/p8lite/general/rom-ale-l21-dual-sim-c432b574-t3412466

ΑΠΟ ΤΟ XDA:

Η σημερινή servers Huawei εμφανίζονται νέα ενημερωμένη έκδοση ΟΤΑ για τη θέση hw / ΕΕ Dual SIM παραλλαγή Λήψη

P8 Lite ALE-L21C432B574 B574 Αλλαγών

 

Αυτή η ενημερωμένη έκδοση αλλάζει την έκδοση του συστήματος για να EMUI 4.0 να προσαρμοστούν σε Android 6.0. Σε σύγκριση με τις προηγούμενες εκδόσεις, το Android 6.0 έχει βελτιωθεί η ασφάλεια, τη σταθερότητα και τις επιδόσεις της διαχείρισης. EMUI 4.0 εισάγει μια σειρά από χρήσιμες λειτουργίες, όπως η εκτύπωση φωτογραφιών σε παρτίδες, επαγγελματικές κάρτες, και ο αισθητήρας πυξίδας, και βελτιστοποιεί τη διεπαφή χρήστη και ρυθμίσεις του συστήματος. [Gallery] Προστέθηκε στυλ πολλαπλών ετικετών. Μπορείτε να επεξεργαστείτε το μέγεθος της γραμματοσειράς, το χρώμα και τη θέση των ετικετών. Προστέθηκε η δυνατότητα προσθήκης σημείωμα, το οποίο σας επιτρέπει να προσθέσετε σημειώσεις στις φωτογραφίες. Βελτιστοποιημένη το χαρακτηριστικό άλμπουμ, ώστε να μπορείτε να προσθέσετε φωτογραφίες αμέσως μετά τη δημιουργία ενός άλμπουμ. Βελτιστοποιημένη τη λειτουργία εκτύπωσης, ώστε να μπορείτε να εκτυπώσετε πολλές φωτογραφίες ταυτόχρονα. [Επαφές] Προστέθηκε Smart ομάδες. Αφού προσθέσετε τα στοιχεία της εταιρείας σε μια επαφή, η επαφή θα προστεθεί αυτόματα στην αντίστοιχη ομάδα της εταιρείας. Πρόσθεσε το όνομα της επαφής κώδικα QR, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να μοιράζονται τα στοιχεία επικοινωνίας γρήγορα και με ακρίβεια. Προστέθηκε η επαγγελματικές κάρτες διαθέτουν, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να αναλύσει και να πάρετε τις πληροφορίες σχετικά με επαγγελματική κάρτα και αυτόματα να δημιουργήσετε μια νέα επαφή μαζί του με σάρωση μια επαγγελματική κάρτα. [Μηνυμάτων κειμένου] Προστέθηκε ένα χαρακτηριστικό που σας επιτρέπει να ακυρώσετε την αποστολή ενός μηνύματος κειμένου έως και 4 δευτερόλεπτα μετά την αποστολή του. Προστέθηκε το σήμα όλων ως αναγνωσμένα χαρακτηριστικό έτσι ώστε να μπορείτε να επισημάνετε όλα τα μη αναγνωσμένα μηνύματα ως αναγνωσμένα. [Εφαρμογές] Προστέθηκε μια πυξίδα με ένα αλφάδι για να σας βοηθήσει να βρείτε την κατεύθυνση σας. [Ρυθμίσεις] εισήγαγε την προγραμματισμένη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση της δυνατότητας, έτσι ώστε να μπορείτε να ρυθμίσετε το τηλέφωνό σας να ενεργοποιήσετε ή απενεργοποίηση σε μία προκαθορισμένη ώρα. Προστέθηκε περισσότερες επιλογές διάρκεια δαχτυλίδι συναγερμού. Προστέθηκε τον πίνακα ειδοποιήσεων και επιλογή γραμμή κατάστασης σχετικά με τις ρυθμίσεις. Εισήγαγε την λειτουργία έξυπνης χρώμα του κειμένου έτσι ώστε το σπίτι κειμένου στην οθόνη σας αλλάζει αυτόματα σε μαύρο ή λευκό με βάση την ταπετσαρία υπόβαθρο για μεγαλύτερη σαφήνεια. Βελτιστοποιημένες ρυθμίσεις για τον ήχο και προσέθεσε τη δυνατότητα να ενεργοποιήσετε μια δύναμη για τον τόνο. Βελτιστοποιημένη το διαχειριστή της μπαταρίας για μια πιο εύχρηστη UI. [update Σημειώσεις] 1. Εάν ορισμένες εφαρμογές τρίτων κατασκευαστών δεν είναι συμβατά με το Android 6.0, τα ενημερώνει για τις τελευταίες εκδόσεις τους στο Google Play. 2. αρχική διάταξη της οθόνης σας μπορεί να αναδιαταχθεί ελαφρώς. 3. Αυτή η ενημερωμένη έκδοση δεν θα διαγράψει τα προσωπικά σας δεδομένα. Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα κατά την ενημέρωση, παρακαλούμε καλέστε την εξυπηρέτηση πελατών για την υποστήριξη.

Edited by sefis33
Xiaomi Mi9T
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ΤΟ XDA:

Η σημερινή servers Huawei εμφανίζονται νέα ενημερωμένη έκδοση ΟΤΑ για τη θέση hw / ΕΕ Dual SIM παραλλαγή Λήψη

P8 Lite ALE-L21C432B574 B574 Αλλαγών

 

Αυτή η ενημερωμένη έκδοση αλλάζει την έκδοση του συστήματος για να EMUI 4.0 να προσαρμοστούν σε Android 6.0. Σε σύγκριση με τις προηγούμενες εκδόσεις, το Android 6.0 έχει βελτιωθεί η ασφάλεια, τη σταθερότητα και τις επιδόσεις της διαχείρισης. EMUI 4.0 εισάγει μια σειρά από χρήσιμες λειτουργίες, όπως η εκτύπωση φωτογραφιών σε παρτίδες, επαγγελματικές κάρτες, και ο αισθητήρας πυξίδας, και βελτιστοποιεί τη διεπαφή χρήστη και ρυθμίσεις του συστήματος. [Gallery] Προστέθηκε στυλ πολλαπλών ετικετών. Μπορείτε να επεξεργαστείτε το μέγεθος της γραμματοσειράς, το χρώμα και τη θέση των ετικετών. Προστέθηκε η δυνατότητα προσθήκης σημείωμα, το οποίο σας επιτρέπει να προσθέσετε σημειώσεις στις φωτογραφίες. Βελτιστοποιημένη το χαρακτηριστικό άλμπουμ, ώστε να μπορείτε να προσθέσετε φωτογραφίες αμέσως μετά τη δημιουργία ενός άλμπουμ. Βελτιστοποιημένη τη λειτουργία εκτύπωσης, ώστε να μπορείτε να εκτυπώσετε πολλές φωτογραφίες ταυτόχρονα. [Επαφές] Προστέθηκε Smart ομάδες. Αφού προσθέσετε τα στοιχεία της εταιρείας σε μια επαφή, η επαφή θα προστεθεί αυτόματα στην αντίστοιχη ομάδα της εταιρείας. Πρόσθεσε το όνομα της επαφής κώδικα QR, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να μοιράζονται τα στοιχεία επικοινωνίας γρήγορα και με ακρίβεια. Προστέθηκε η επαγγελματικές κάρτες διαθέτουν, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να αναλύσει και να πάρετε τις πληροφορίες σχετικά με επαγγελματική κάρτα και αυτόματα να δημιουργήσετε μια νέα επαφή μαζί του με σάρωση μια επαγγελματική κάρτα. [Μηνυμάτων κειμένου] Προστέθηκε ένα χαρακτηριστικό που σας επιτρέπει να ακυρώσετε την αποστολή ενός μηνύματος κειμένου έως και 4 δευτερόλεπτα μετά την αποστολή του. Προστέθηκε το σήμα όλων ως αναγνωσμένα χαρακτηριστικό έτσι ώστε να μπορείτε να επισημάνετε όλα τα μη αναγνωσμένα μηνύματα ως αναγνωσμένα. [Εφαρμογές] Προστέθηκε μια πυξίδα με ένα αλφάδι για να σας βοηθήσει να βρείτε την κατεύθυνση σας. [Ρυθμίσεις] εισήγαγε την προγραμματισμένη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση της δυνατότητας, έτσι ώστε να μπορείτε να ρυθμίσετε το τηλέφωνό σας να ενεργοποιήσετε ή απενεργοποίηση σε μία προκαθορισμένη ώρα. Προστέθηκε περισσότερες επιλογές διάρκεια δαχτυλίδι συναγερμού. Προστέθηκε τον πίνακα ειδοποιήσεων και επιλογή γραμμή κατάστασης σχετικά με τις ρυθμίσεις. Εισήγαγε την λειτουργία έξυπνης χρώμα του κειμένου έτσι ώστε το σπίτι κειμένου στην οθόνη σας αλλάζει αυτόματα σε μαύρο ή λευκό με βάση την ταπετσαρία υπόβαθρο για μεγαλύτερη σαφήνεια. Βελτιστοποιημένες ρυθμίσεις για τον ήχο και προσέθεσε τη δυνατότητα να ενεργοποιήσετε μια δύναμη για τον τόνο. Βελτιστοποιημένη το διαχειριστή της μπαταρίας για μια πιο εύχρηστη UI. [update Σημειώσεις] 1. Εάν ορισμένες εφαρμογές τρίτων κατασκευαστών δεν είναι συμβατά με το Android 6.0, τα ενημερώνει για τις τελευταίες εκδόσεις τους στο Google Play. 2. αρχική διάταξη της οθόνης σας μπορεί να αναδιαταχθεί ελαφρώς. 3. Αυτή η ενημερωμένη έκδοση δεν θα διαγράψει τα προσωπικά σας δεδομένα. Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα κατά την ενημέρωση, παρακαλούμε καλέστε την εξυπηρέτηση πελατών για την υποστήριξη.

 

Αυτόματα στην εβγαλε?Γιατί εμένα δε μου έχει βγάλει ακομα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/p8lite/general/rom-ale-l21-dual-sim-c432b574-t3412466

ΑΠΟ ΤΟ XDA:

Η σημερινή servers Huawei εμφανίζονται νέα ενημερωμένη έκδοση ΟΤΑ για τη θέση hw / ΕΕ Dual SIM παραλλαγή Λήψη

P8 Lite ALE-L21C432B574 B574 Αλλαγών

 

Αυτή η ενημερωμένη έκδοση αλλάζει την έκδοση του συστήματος για να EMUI 4.0 να προσαρμοστούν σε Android 6.0. Σε σύγκριση με τις προηγούμενες εκδόσεις, το Android 6.0 έχει βελτιωθεί η ασφάλεια, τη σταθερότητα και τις επιδόσεις της διαχείρισης. EMUI 4.0 εισάγει μια σειρά από χρήσιμες λειτουργίες, όπως η εκτύπωση φωτογραφιών σε παρτίδες, επαγγελματικές κάρτες, και ο αισθητήρας πυξίδας, και βελτιστοποιεί τη διεπαφή χρήστη και ρυθμίσεις του συστήματος. [Gallery] Προστέθηκε στυλ πολλαπλών ετικετών. Μπορείτε να επεξεργαστείτε το μέγεθος της γραμματοσειράς, το χρώμα και τη θέση των ετικετών. Προστέθηκε η δυνατότητα προσθήκης σημείωμα, το οποίο σας επιτρέπει να προσθέσετε σημειώσεις στις φωτογραφίες. Βελτιστοποιημένη το χαρακτηριστικό άλμπουμ, ώστε να μπορείτε να προσθέσετε φωτογραφίες αμέσως μετά τη δημιουργία ενός άλμπουμ. Βελτιστοποιημένη τη λειτουργία εκτύπωσης, ώστε να μπορείτε να εκτυπώσετε πολλές φωτογραφίες ταυτόχρονα. [Επαφές] Προστέθηκε Smart ομάδες. Αφού προσθέσετε τα στοιχεία της εταιρείας σε μια επαφή, η επαφή θα προστεθεί αυτόματα στην αντίστοιχη ομάδα της εταιρείας. Πρόσθεσε το όνομα της επαφής κώδικα QR, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να μοιράζονται τα στοιχεία επικοινωνίας γρήγορα και με ακρίβεια. Προστέθηκε η επαγγελματικές κάρτες διαθέτουν, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να αναλύσει και να πάρετε τις πληροφορίες σχετικά με επαγγελματική κάρτα και αυτόματα να δημιουργήσετε μια νέα επαφή μαζί του με σάρωση μια επαγγελματική κάρτα. [Μηνυμάτων κειμένου] Προστέθηκε ένα χαρακτηριστικό που σας επιτρέπει να ακυρώσετε την αποστολή ενός μηνύματος κειμένου έως και 4 δευτερόλεπτα μετά την αποστολή του. Προστέθηκε το σήμα όλων ως αναγνωσμένα χαρακτηριστικό έτσι ώστε να μπορείτε να επισημάνετε όλα τα μη αναγνωσμένα μηνύματα ως αναγνωσμένα. [Εφαρμογές] Προστέθηκε μια πυξίδα με ένα αλφάδι για να σας βοηθήσει να βρείτε την κατεύθυνση σας. [Ρυθμίσεις] εισήγαγε την προγραμματισμένη ενεργοποίηση και απενεργοποίηση της δυνατότητας, έτσι ώστε να μπορείτε να ρυθμίσετε το τηλέφωνό σας να ενεργοποιήσετε ή απενεργοποίηση σε μία προκαθορισμένη ώρα. Προστέθηκε περισσότερες επιλογές διάρκεια δαχτυλίδι συναγερμού. Προστέθηκε τον πίνακα ειδοποιήσεων και επιλογή γραμμή κατάστασης σχετικά με τις ρυθμίσεις. Εισήγαγε την λειτουργία έξυπνης χρώμα του κειμένου έτσι ώστε το σπίτι κειμένου στην οθόνη σας αλλάζει αυτόματα σε μαύρο ή λευκό με βάση την ταπετσαρία υπόβαθρο για μεγαλύτερη σαφήνεια. Βελτιστοποιημένες ρυθμίσεις για τον ήχο και προσέθεσε τη δυνατότητα να ενεργοποιήσετε μια δύναμη για τον τόνο. Βελτιστοποιημένη το διαχειριστή της μπαταρίας για μια πιο εύχρηστη UI. [update Σημειώσεις] 1. Εάν ορισμένες εφαρμογές τρίτων κατασκευαστών δεν είναι συμβατά με το Android 6.0, τα ενημερώνει για τις τελευταίες εκδόσεις τους στο Google Play. 2. αρχική διάταξη της οθόνης σας μπορεί να αναδιαταχθεί ελαφρώς. 3. Αυτή η ενημερωμένη έκδοση δεν θα διαγράψει τα προσωπικά σας δεδομένα. Εάν αντιμετωπίσετε προβλήματα κατά την ενημέρωση, παρακαλούμε καλέστε την εξυπηρέτηση πελατών για την υποστήριξη.

 

Αυτή είναι η Β564. Τουλάχιστον αυτή η Β564 που κατέβασα εγώ από το hi care ενσωματώνει αυτα τα χαρακτηριστικά.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε μένα ήρθε ΟΤΑ. Ναι, τα χαρακτηριστικά είναι του Β564.

 

Και λέει ένας στο XDA αφού κατέβασε το zip:

 

There are some problems with the package

I downloaded successfully

Copied the update.zip to dload on ext SD

The update.zip is no valid updatefile

I extracted all the files inside the update.zip to dload

Now there is the update.app and this is vaild

Updater says successful and reboot

But the version after the update is the same before

Before and after ALE-L21C432B564

Whats the error?

 

Οπότε δεν καταλαβαίνω τι ανακοίνωση και από ποιον είναι.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

ας περιμενουμε απο καποιον που την περασε να πει εντυπωσεις εστειλα και μηνυμα στο fb της Huawei αλλα δεν ειδα φως.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Και σε ένα γερμανικό φόρουμ τα ίδια λένε απ 'ό,τι φαίνεται, πως δεν κάνει και δεν αλλάζει τίποτα η (υποτιθέμενη) αναβάθμιση. Εδώ από google translate.
Link to comment
Share on other sites

το κινητο παιδια αξιζει, οσοι το εχετε καιρο τι λετε? το θελω για τη μητερα μου οποτε δεν θελω να εχει τιποτα θεματα.

 

Εφόσον είναι δύσκολο να διαβάσεις 324 σελίδες που λέμε αυτά ακριβώς, πάρε μια περίληψη τουλάχιστον απ' αυτές τις κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

H b181 από vodafone παίρνει / θα πάρει αναβάθμιση όπως είναι, ή πρέπει να αλλάξω πρώτα έκδοση χειροκίνητα; (debrand)
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή οθόνης θέλει. Το εμφάνισε μετά από 1 χρόνο σχεδόν σε εμένα.

 

Τι κόστος έχει περίπου η αντικατάσταση?

Επίσης δημιουργείτε κάποιο θέμα ουσιαστικό ή είναι μόνο αισθητικό το πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Σε κανονικη λειτουργία χτες απο 100% το βρήκα στο 96%.

 

Ετσι ακριβως και με μενα χθες! Σε κανονικη λειτουργια απο 100% -> 96%. Τι παιζει τελικα με αυτο?? δεν μπορω να βγαλω ακρη!!!:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως και με μενα χθες! Σε κανονικη λειτουργια απο 100% -> 96%. Τι παιζει τελικα με αυτο?? δεν μπορω να βγαλω ακρη!!!:wacko:

 

Nα πας στο γαλάζιο εικονίδιο που λέει Διαχείριση συσκευής και μετά διαχείριση μπαταρίας και τέλος προστατευμένες εφαρμογές , σου έχει κάτι ΟΝ εκεί ?

Αν ναι τοτε τα κανεις ολα OFF

Edited by dankannn
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα χαμπάρι ότι δεν λειτουργεί το/ δεν εχει γυροσκοπιο το κινητό και δεν μπορώ να πιάσω Pokémon με την φωτογραφική :(

 

Βρήκα λύση, αλλά θέλει root

Αν κάποιος έχει κάποια λύση χωρίς root ας ενημερώσει

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα χαμπάρι ότι δεν λειτουργεί το/ δεν εχει γυροσκοπιο το κινητό και δεν μπορώ να πιάσω Pokémon με την φωτογραφική :(

 

Βρήκα λύση, αλλά θέλει root

Αν κάποιος έχει κάποια λύση χωρίς root ας ενημερώσει

 

Τη δουλειά του γυροσκόπιου κάνει το ασελερόμετρο. Έχεις ενεργοποιήσει τις Άγνωστες Πηγές;

Τυχαία σήμερα διάβαζα και για το πόκεμον αλλά δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα και στην περιοχή μας οπότε που θα βρεις πόκεμον να το πιάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...