Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αααα οπότε υπάρχει αυτό το μενού.... Είχα ρωτήσει κάποτε αν κατά λάθος σβήσουμε ένα εικονίδιο εφαρμογής πως μποτούμε να το ανακτήσουμε, αλλά υποθέσαμε πως αν σβήσεις το εικονίδιο, σβήνεις και όλη την εφαρμογή...

Οπότε.... άκυρο... :-)

Πως το ανακαλύψατε αυτό βρε παιδιά ;;; :-)

Εγω απορω πως ΔΕΝ το εχει ανακαλυψει καποιος.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αααα οπότε υπάρχει αυτό το μενού.... Είχα ρωτήσει κάποτε αν κατά λάθος σβήσουμε ένα εικονίδιο εφαρμογής πως μποτούμε να το ανακτήσουμε, αλλά υποθέσαμε πως αν σβήσεις το εικονίδιο, σβήνεις και όλη την εφαρμογή...

Οπότε.... άκυρο... :-)

Πως το ανακαλύψατε αυτό βρε παιδιά ;;; :-)

Δεν ισχύει αυτό που περιγραφείς, αν σβησουμε (διαγραψουμε) μια εφαρμογή την καταργεις και πρέπει να την ξανά κατεβάσεις, στο κρυφό μενού μπαίνεις μέσα και επιλεγεις εφαρμογή που θέλεις να κρυψεις δεν γίνεται κατά λάθος, και δεν πάνε εκεί αυτές που διαγράφουμε.

Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που περιγραφείς, αν σβησουμε (διαγραψουμε) μια εφαρμογή την καταργεις και πρέπει να την ξανά κατεβάσεις, στο κρυφό μενού μπαίνεις μέσα και επιλεγεις εφαρμογή που θέλεις να κρυψεις δεν γίνεται κατά λάθος, και δεν πάνε εκεί αυτές που διαγράφουμε.

 

Ω... αλήθεια ; μα δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τότε..... Κρίμα....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει app drawer και μπορεί κάποιες εφαρμογές που δεν χρησιμοποιείς να θες να τις κρυψεις από την οθόνη
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν υπάρχει app drawer και μπορεί κάποιες εφαρμογές που δεν χρησιμοποιείς να θες να τις κρυψεις από την οθόνη

Συμφωνώ απόλυτα με macnianios.

Link to comment
Share on other sites

εάν η τηλεόραση σου είναι smart,μόλις η συσκευή σου πάρει android 6 ,υπάρχει δυνατότητα για ασύρματη μετάδοση οθόνης (screen mirror)

εναλλακτικά,αν δεν θές να περιμένεις την αναβάθμιση ή να την κάνεις μόνος σου, το chromecast που σου πρότεινε ο φίλος είναι ιδανική λύση.

Και χωρίς την 6, στο δικό μου γίνεται αναπαραγωγή φωτο και video σε smart tv.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα,θα ήθελα να μου προτείνετε,από ποιο μαγαζί να το αγοράσω,και αν υπάρχει κάποια καλή προσφορά για αυτή τη βδομάδα,ευχαριστώ πολύ(για σκρουτζομάγαζο λέω)
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα,θα ήθελα να μου προτείνετε,από ποιο μαγαζί να το αγοράσω,και αν υπάρχει κάποια καλή προσφορά για αυτή τη βδομάδα,ευχαριστώ πολύ(για σκρουτζομάγαζο λέω)

Kaizer

Μια ειναι διαθεσιμο, μια δεν ειναι. Παιρνε τηλεφωνο.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά και στο bestprice δεν είναι τα ίδια καταστήματα στην πλατφόρμα τους συγκριτικά με το σκρουτζ και θα βρεις και εκεί καλές τιμές για σύγκριση.

Το δικό μου το είχ το είχα πάρει από το pricecom,το είχα βρει από εκεί μέσα ως την καλύτερη τιμή,μαγαζί καντά στην βικτώρια,απόδειξη εγγύηση κλπ κλπ όλα εντάξει.

 

Δεν νομίζω ότι είναι επίφοβο το όποιο μαγαζί μέσα από αυτές τθις δύο πλατφόρμες,ρίχνεις και μια ματιά στις αξιολογήσεις και είσαι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς τους κατόχους... η συσκευη υποστηρίζει otg?

 

Σαν hardwere ναι σαν softwere οχι. Ελπιζω σε καποια αναβαθμιση πως θα το κανουν.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Εχοντας κλειστα τα δεδομενα και ανοιχτο μονο το wifi μου πεταει μηνυμα οτι συνδεθηκα στο internet day pass.Wat's up εχω.Εχει συμβει σε κανεναν?Ειναι πολυ εκνευριστικο!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,και εγω απο σημερα στην παρεα του Huawei p8 lite dual, επειδη ειδα 228 σελιδες θελω να μου πειτε αν γινετε να χρησιμοποιήσω και τις 2 sim micro και nano και την sd.και αν αξιζει να το τουταρω και τι παραπανω θα κερδισω απο το κινητο?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

 

Πως μπορώ να κάνω αποθήκευση της εικόνας που βλέπω στο κινητό? Δηλαδή στο iphone γινόταν με πάτημα κουμπιου του μεσαίου με το πλαινό ταυτόχρονα. Γίνεται στο P8 κάτι αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ειμαι κατοχος κι εγω του p8lite 2sim με B170 απο τα public.Ειμαι αρκετα ευχαριστημενος μετο εν λογω κινητο.(δεν εχω τρελες απαιτησεις)αν δεν ειχε ενσωματωμενη μπαταρια και λιγο μεγαλυτερη σε διαρκεια αλλα ειμαι οκ.Εδω και λιγες μερες εχω αρχισει να ψαχνω πληροφοριες για το πως να κανω ροοτ την συσκευη με καποιον ευκολο τροπο γιατι δεν το κατεχω και πολυ.Θα με βοηθουσε πολυ αν εχετε καποιο λινκ για καποιον ευκολο οδηγο βημα βημα και την γνωμη σας για το kingroot.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ενδιαφερομε να παρω το P8 Lite

εχουμε ομως κολησει με το χρωμα.Υπαρχει κανενας φιλος που να εχει την εκδοση Gold

http://citisshop.com/index.php?route=product/product&product_id=11158

και

http://eurotelshop.gr/index.php?route=product/product&product_id=1257

 

αυτα τα 2 e-shop εχω βρει και το εχουν αλλα αυτο που παρατηρω ειναι διαοφρετικες φωτο του κινητου απο την εκδοση του μαυρο ή του ασπρου.Μπορει καποιος φιλος ενα εχει την εκδοση σε gold να με βοηθησει?

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Και στα 2 είναι λάθος οι φωτο. Αυτό που φαίνεται είναι το P8 το κανονικό όχι το lite. Το lite βγαίνει σε μαύρο και λευκό - σαμπανιζέ.

 

θελεις να μου πεις δηλ οτι δεν υπαρχει εκδοση gold στο P8 Lite? ρωταω αυτα γιατι εδω http://www.gsmarena.com/huawei_p8lite-7201.php

γραφουν οτι βγαινει σε 3 χρωματα Colors:Black, White, Gold

Edited by Djdiageo
Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον επίσημα στην Ελλάδα δεν έρχεται. Μπορει όντως να είναι χρυσό και να το κάνουν εισαγωγή αλλά αυτό στη φωτο είναι σίγουρα το κανονικό P8.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έτσι είναι το P8 Lite Gold

https://www.google.gr/search?q=huawei+p8+lite+gold&client=ms-android-samsung&biw=360&bih=559&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiPpZjY0rXLAhWJiRoKHY_dCMYQ_AUIBigB#imgrc=XAjCQ_5UakcLWM%3A

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...