Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα σημερα αγορασα το κινητο και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τις επιδοσεις του!!! μου εχει ερθει και ενημερωση απο β130 σε β140 τι λετε να την κανω?
Link to comment
Share on other sites

Δημοσίευση της Huawei Device Greece στο Facebook:

To Android 6.0 Marshmallow είναι πιο κοντά από όσο νομίζετε! Όλες οι συσκευές που θα αναβαθμιστούν στη νέα έκδοση του δημοφιλέστερου mobile λειτουργικού συστήματος στον κόσμο!

Huawei

- P8(GRA-L13/L09)

- Mate7 (Jazz-L09/TL10)

- Mate S(CRR-L09/L23

- G8(RIO-L01/L11)

- G7(G7-L01)

- P8 Lite(ALE-L01/L21)

Honor

- Honor 4X(CHE2-L11)

- Honor 4C(CHM-U01)

- Honor6 Plus(PE-TL10)

- Honor 6(H60-L04)

- Honor 7(PLK-L01

 

Μπράβο Huawei!!!! :w00t::clap::dance::bow:

Edited by Cris4524
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει άραγε ή περίπτωση να γίνει otg ή θύρα του με τη νέα έκδοση; Είναι θέμα. Software ή hardware;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει άραγε ή περίπτωση να γίνει otg ή θύρα του με τη νέα έκδοση; Είναι θέμα. Software ή hardware;

 

Υπαρχει, το λογισμικο δεν το υποστιριζει το ειχα γραψει και στην μια σελιδα ποιο πισω

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει, το λογισμικο δεν το υποστιριζει το ειχα γραψει και στην μια σελιδα ποιο πισω

 

Εννοώ με marshmallow γιατί με την 170 που έχω δεν υποστηρίζει.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους android marshmallow στο p8 lite!!! συγχαρητηρια στη huawei!

 

κατσε ρε Βαγγο...τι εννοεις επιτελους ;;; Ακομα δεν πηραμε καν την 5.1.1. ....

ΤΟ 6.0 το κοβω ισως και αν μετα το πασχα!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ με marshmallow γιατί με την 170 που έχω δεν υποστηρίζει.

 

Αυτο δεν το ξερουμε γιατι δεν την εχουμε ακομα :p Το Hardware το υποστηριζει ειναι θεμα της Huawei αμα μας το δωσει... Η αν κανουν κανενα port τον kernel του 4c που εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με μας

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

κατσε ρε Βαγγο...τι εννοεις επιτελους ;;; Ακομα δεν πηραμε καν την 5.1.1. ....

ΤΟ 6.0 το κοβω ισως και αν μετα το πασχα!

 

Θα πάμε απευθείας στην 6.0

Link to comment
Share on other sites

παιδια εφτιαξε το προβλημα με την καταναλωση ετοιμοτητα κυψελης με την 170? σε εμενα οχι, εχει βρει κανεις καποια λυση για αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

φιλος για δοκιμασε να κλεισεις τον συγχρονισμο του gmail... αφησε να συγχρονιζει μόνο τη δικη του εφαρμογη για τα μειλ σου.
Link to comment
Share on other sites

φιλος για δοκιμασε να κλεισεις τον συγχρονισμο του gmail... αφησε να συγχρονιζει μόνο τη δικη του εφαρμογη για τα μειλ σου.

 

πηγα απο ρυθμισεις συγρονισμος και εκλεισα το συγχρονισμο gmail οχι επαφες και ημερολογια μονο το gmail σωστα?

εσενα εφτιαξε με αυτο?

Link to comment
Share on other sites

πηγα απο ρυθμισεις συγρονισμος και εκλεισα το συγχρονισμο gmail οχι επαφες και ημερολογια μονο το gmail σωστα?

εσενα εφτιαξε με αυτο?

 

Που ακριβώς ειναι αυτό; Αν κλείσεις το συγχρονισμό λαμβάνεις κανονικά email ή πρέπει να πηγαίνεις να κάνεις ανανέωση στο gmail;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Θα πάμε απευθείας στην 6.0

Δε νομίζω ότι ισχύει και τέτοιο. Θα πάρει πρώτα την 5.1.1.

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς ειναι αυτό; Αν κλείσεις το συγχρονισμό λαμβάνεις κανονικά email ή πρέπει να πηγαίνεις να κάνεις ανανέωση στο gmail;

 

περιμενω να δω εαν θα φτιαξει το θεμα με την ετοιμοτητα κυψελης ειναι στις ρυθμισεις λογαριασμοι μπαινεις στο gmail και κλεινεις το συγχρονισμο mail

Link to comment
Share on other sites

μη βιαζεσαι ....κατσε να συλλεξει νεα δεδομενα για την μπαταρια.

 

η δικη του εφαρμογη που εχει για τα μειλ(αυτη με τον φακελο) δουλευει κανονικα αν προσθεσεις τον λογαριασμο μειλ(gmail) που εχεις. κ ρυθμιζεις κ την ανανεωση του.(εγω το εχω ανα 1 ωρα)

 

απο επαφες->μενου ->λογαριασμοι ->ο λογαριασμος google εχει ενα καρο συγχρονισμους, αχρειαστους νομιζω.

Edited by spyros_80
Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο,εγω και με την 5 εκδοση ειμαι μια χαρα καλυμμενος αλλα με την 6 ακομα καλυτερα οποτε και αν ερθει! Οποτε προς το παρον περιμενουμε :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ,

 

Αν ενδιαφέρεται καποιος 190ε απο cosmote αγορασμένο 8/11/2015 δεν εχω ανοίξει ούτε το κουτι του, στειλτε PM

FIGE ILIE MOU

XIONAKI ELA

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12

Η huawei devices ανακοινωσε στο facebook οτι οι κατωθι συσκευες θα παρουν 6αρι android:

 

To Android 6.0 Marshmallow είναι πιο κοντά από όσο νομίζετε! Όλες οι συσκευές που θα αναβαθμιστούν στη νέα έκδοση του δημοφιλέστερου mobile λειτουργικού συστήματος στον κόσμο!

Huawei

- P8(GRA-L13/L09)

- Mate7 (Jazz-L09/TL10)

- Mate S(CRR-L09/L23

- G8(RIO-L01/L11)

- G7(G7-L01)

- P8 Lite(ALE-L01/L21)

Honor

- Honor 4X(CHE2-L11)

- Honor 4C(CHM-U01)

- Honor6 Plus(PE-TL10)

- Honor 6(H60-L04)

- Honor 7(PLK-L01)

Link to comment
Share on other sites

Η huawei devices ανακοινωσε στο facebook οτι οι κατωθι συσκευες θα παρουν 6αρι android:

 

To Android 6.0 Marshmallow είναι πιο κοντά από όσο νομίζετε! Όλες οι συσκευές που θα αναβαθμιστούν στη νέα έκδοση του δημοφιλέστερου mobile λειτουργικού συστήματος στον κόσμο!

Huawei

- P8(GRA-L13/L09)

- Mate7 (Jazz-L09/TL10)

- Mate S(CRR-L09/L23

- G8(RIO-L01/L11)

- G7(G7-L01)

- P8 Lite(ALE-L01/L21)

Honor

- Honor 4X(CHE2-L11)

- Honor 4C(CHM-U01)

- Honor6 Plus(PE-TL10)

- Honor 6(H60-L04)

- Honor 7(PLK-L01)

 

Αυτο το οτι μια σελιδα πισω γραφουμε τα ιδια και δεν τα βλεπει κανεις δεν το καταλαβαίνω.

Edited by arte1234566
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...