Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest margarita12
Αυτο το οτι μια σελιδα πισω γραφουμε τα ιδια και δεν τα βλεπει κανεις δεν το καταλαβαίνω.

 

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως....

Link to comment
Share on other sites

Επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως....

Χαχαχαχαχα μ'αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες... Χαχαχαχαχα

Nokia 6310 (2001), Nokia 7250(2003), Sony Ericsson W900(2006), Sony Ericsson Xperia neo V(2011), Huawei P8lite(2015)
Link to comment
Share on other sites

Ναι σε μένα την πέρασα και όλα κανονικά. Δε φαίνεται να αλλάζει τπτ απολύτως καθώς ακόμα έχω πρόβλημα με τα διπλά τριπλά γραμματα καθώς πληκτρολογώ και η μπαταρία τελειώνει σαν νερό....
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το δεξί ηχείο δεν παίζει καθόλου. Δεν ξέρω αν υπήρχε το θέμα από την αρχή γιατί τώρα το παρατήρησα.

Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; Παίζει αν το πάω για service να μου πουν οτί έγινε εξαιτίας μου; (πχ. από πέσιμο)

Link to comment
Share on other sites

Ένα ηχείο έχει, το αριστερό

 

Κλάμα! Και έχω φάει τον τόπο να βρω αν έχει 2 ή ένα και διάβασα κάτι "On the top is the headphone jack, and on the bottom is the charging port and two speakers" και λέω πάει κάηκε.

 

Thanks macnianios!

 

Κάτι ακόμα, έχω ένα θεματάκι με το scroll των φωτογραφιών (και προς τα δεξιά και προς τα αριστερά συμβαίνει) και δεν πάει στην επόμενη, "σκαλώνει" στη μέση.. Μήπως είναι επειδή έχω ακόμα την b132?

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία πτήσης ποιες λειτουργίες εκτός από τα δεδομένα διακόπτονται;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο για την 6.0 έχουμε; Διάβασα για τέλος του 2015 αλλά και για Πάσχα του 2016. Γράφτηκε τίποτα καινούργιο; Edited by nikos_T2008
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση,μπορει κανεις να μου εξηγησει τι ειναι η ετοιμοτητα κυψελης που μου βγαζει στην καταναλαλωση μπαταριας στο 30%?
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο για την 6.0 έχουμε; Διάβασα για τέλος του 2015 αλλά και για Πάσχα του 2016. Γράφτηκε τίποτα καινούργιο;

 

μαλλον προς πααχα

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νεότερο για την 6.0 έχουμε; Διάβασα για τέλος του 2015 αλλά και για Πάσχα του 2016. Γράφτηκε τίποτα καινούργιο;

καλο καλοκαιρι

Ρε παιδια μια ερωτηση,μπορει κανεις να μου εξηγησει τι ειναι η ετοιμοτητα κυψελης που μου βγαζει στην καταναλαλωση μπαταριας στο 30%?

 

το σημα δικτυου πρεπει να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Σε λειτουργία πτήσης ποιες λειτουργίες εκτός από τα δεδομένα διακόπτονται;

Οποιαδήποτε μορφή ραδιοεπικοινωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Οποιαδήποτε μορφή ραδιοεπικοινωνίας.

 

Ευχαριστώ. Έχω την εντύπωση ότι η μπαταρία σε flight mode βγάζει περισσότερο από ότι με κλειστή συσκευή.:confused:

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σε flight mode μπορείς να έχεις WiFi πάντως, άρα ανάλογα πως το χρησιμοποιείς

 

Πως γινεται αυτο; αφου οταν το βαζω σε flight mode μου κλεινει το wifi.

 

Ακυρο, το βηκα. Απλα μετα που το αναβω ξανα δεν εμφανιζει την ενδειξη wifi πανω στη μπαρα.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση,μπορει κανεις να μου εξηγησει τι ειναι η ετοιμοτητα κυψελης που μου βγαζει στην καταναλαλωση μπαταριας στο 30%?

 

Vaggo πανε Google play, πανω αριστερα στις γραμμουλες, settings και απενεργοποιησε το auto updates. Ετσι σταματαει να σου πινει την μπαταρια η κυψελη.

Link to comment
Share on other sites

Vaggo πανε Google play, πανω αριστερα στις γραμμουλες, settings και απενεργοποιησε το auto updates. Ετσι σταματαει να σου πινει την μπαταρια η κυψελη.

 

Το εκανα αν και δν ειδα καποια διαφορα στην ετοιμοτητα κυψελης,σε ευχαριστω παντως για την απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

Ποιες εκδοσεις firmware υποστηρίζουν 2 sim ?

Eγω το πήρα σήμερα απο vodafon και έχει την 130.

Ευχαριστώ

Edited by stavai
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτό που δίνει η Vodafone €199, 90 είναι το Dual Sim ?

 

Οχι ειναι το κανονικο το πηρα και γω πριν τρεις μερες και μπορω να σου πω με σιγουρια οτι δν ειναι αλλα με μια αλλαγη νομιζω γινεται dual sim απλα θυσιαζεις την micro sd :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ειναι το κανονικο το πηρα και γω πριν τρεις μερες και μπορω να σου πω με σιγουρια οτι δν ειναι αλλα με μια αλλαγη νομιζω γινεται dual sim απλα θυσιαζεις την micro sd :)

Το κανονικό είναι το dual. Την sd δεν την θυσιάζει. Λειτουργεί ανάλογα με τα θέλω του καθενός, είτε σαν sim είτε σαν sd.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το δωσω λογο κακης μπαταριας....αλλα μετα ξανα-σκεφτομαι οτι ισως στρωσει με την 5.1 Η την 6.

Ποτε θα παρει αναβαθμιση ξερει καποιος ;

Το φορτιζω εως και 10 φορες την ημερα απο λιγο για να εχω πανω απο 30%.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το δωσω λογο κακης μπαταριας....αλλα μετα ξανα-σκεφτομαι οτι ισως στρωσει με την 5.1 Η την 6.

Ποτε θα παρει αναβαθμιση ξερει καποιος ;

Το φορτιζω εως και 10 φορες την ημερα απο λιγο για να εχω πανω απο 30%.

 

Εως 10 φορες; :blink:

Μηπως να παρεις ενα power bank?

Γιατι νομιζω οτι και κινητο να παρεις θα το φορτιζεις πανω απο 5 φορες την ημερα ετσι οπως τα λες.

Το κινητο δεν κανει καθολου ασχημη διαχειρηση μπαταριας μου χει βγαλει και πανω απο 5:30 οθονης

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Εως 10 φορες; :blink:

Μηπως να παρεις ενα power bank?

Γιατι νομιζω οτι και κινητο να παρεις θα το φορτιζεις πανω απο 5 φορες την ημερα ετσι οπως τα λες.

Το κινητο δεν κανει καθολου ασχημη διαχειρηση μπαταριας μου χει βγαλει και πανω απο 5:30 οθονης

 

εχω απο ολα μαζι μου...παλι καλα που εχω στο αυτοκινητο φορτιση !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

εχω απο ολα μαζι μου...παλι καλα που εχω στο αυτοκινητο φορτιση !

 

Οποτε δεν σε σωζει κατι πρεπει ή να παρεις κινητο τερας σε μπαταρια ή να αποδεχτεις οτι θα το φορτιζεις 10 φορες την μερα

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...