Jump to content

Meizu M2 Note


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια βοηθεια εχω θεμα με τις ειδοποιησεις. Δεν ερχετε τιποτα αν δεν ανοιξω το καθε προγραμα ( πχ viber) και ακιμα και το wifi κλεινει μετα απο λιγο. Το Κ9 αν δεν το ανοιξω δεν κατεβαζει μειλ. Ειμαι με την 4.5.4U
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρελαβα σημερα αν και δεν προλαβα να το επεξεργαστω πολυ εκ πρωτης οψεως στα θετικα ωραια οθονη καλη καμερα

στα αρνητικα δεν βγαζει ειδοποιησεις για τις αναπαντητες κλησεις οπως επισης και μερικα bugs

σε γενικες γραμμες ωραιο τηλεφωνο ελαφρυ αξιζει τα 142 ευρω που το πηρα απο το vickmall

 

ΥΓ για οποιον ενδιαφερεται απο Ελλαδα το εφερε και το e-shop με 249 ευρω http://www.e-shop.gr/kinito-meizu-m2-note-grey-gr-p-TEL.090023

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο Flyme και δεν μπορώ. Στην κανονική εγγραφή βάζω τον αριθμό του τηλεφώνου μου και μου βγάζει ένα θαυμαστικό και κάτι κινέζικα σε κίτρινο πλαίσιο στο πάνω μέρος τις οθόνης, ενώ στην ταχεία εγγραφή βάζω κωδικό και μου βγάζει το μήνυμα ''SMS δεν απεστάλη, εγγραφή απέτυχε''. Δοκίμασα και από εδώ https://member.meizu.com/intl/register.jsp, ο κωδικός μου έρχεται κανονικά όμως όταν τον βάζω μου λέει error.
Link to comment
Share on other sites

Sms? Εγώ έκανα εγγραφή και root αλλά ποτέ δεν μου ζήτησε αριθμό τηλ. για να στείλει sms...εντωμεταξυ το θέμα που είχα με το android os που ρουφούσε την μπαταρία εξαφανίστηκε μαγικά μόνο του! Το κντ τα σπάει, 140€ χωρίς καμία αλλαγή όπως ήρθε από vickmall, ωραία οθόνη, φοβερό design, χωρίς ιδιαίτερα bug, 2.5 μέρες μπαταρία με 5.5 ώρες οθόνη.......και ασε τους άλλους να αγοράζουν samsung, lg, iphone!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο Flyme και δεν μπορώ. Στην κανονική εγγραφή βάζω τον αριθμό του τηλεφώνου μου και μου βγάζει ένα θαυμαστικό και κάτι κινέζικα σε κίτρινο πλαίσιο στο πάνω μέρος τις οθόνης, ενώ στην ταχεία εγγραφή βάζω κωδικό και μου βγάζει το μήνυμα ''SMS δεν απεστάλη, εγγραφή απέτυχε''. Δοκίμασα και από εδώ https://member.meizu.com/intl/register.jsp, ο κωδικός μου έρχεται κανονικά όμως όταν τον βάζω μου λέει error.

 

Έχει και δεύτερη επιλογή να φτιάξεις email αντί να δώσεις αριθμό τηλεφώνου. Επίσης τον κωδικό που σου στέλνουν πρέπει να τον βάλεις μέσα σε 30 δευτερόλεπτα (αν θυμάμαι καλά) στο τηλέφωνο για να πετύχει η εγγραφή.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Έχει και δεύτερη επιλογή να φτιάξεις email αντί να δώσεις αριθμό τηλεφώνου. Επίσης τον κωδικό που σου στέλνουν πρέπει να τον βάλεις μέσα σε 30 δευτερόλεπτα (αν θυμάμαι καλά) στο τηλέφωνο για να πετύχει η εγγραφή.

 

Με τη δεύτερη επιλογή το έκανα τελικά και είναι όλα οκ. Ευχαριστώ πολύ. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Μπορείς να μου εξηγήσεις το βήμα 5α) στον οδηγό για να περάσω την International έκδοση που λέει ''5α) Αντιγραφή system.new.dat και system.transfer.list (από το update.zip) στο φάκελο "In" (βλέπε φάκελο Converter)''. Που ακριβώς κάνω αντιγραφή τα αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

1)Υπαρχει τροπος οι ειδοποιησεις σε sms/viber/whatsapp να φαινονται πανω στο εικονιδιο;Να φαινεται δηλαδη οτι εχω πχ 2 μηνυματα.Μονο στην περιοχη ειδοποιησεων πανω φαινονται τωρα.

2)Χρησιμοποιει κανεις τον stock browser και email;Αναρωτιομουν αν μπορω να τα σβησω.

3)Ξερουμε τι ακριβως ειναι το auto launch στα permissions του Security Center;Ειναι startup οταν ανοιγει το κινητο η να παραμενουν ανοιχτα στο backround;

 

 

Εδω ειναι η λιστα με τα apps που μπορουν να γινουν freeze (με το titanium backup pro) χωρις προβληματα:

 

- AppCenter

- Browser

- Cloud Service

- Email

- Google App (major battery drainer)

- Music

- MzMPay

- MzSyncService

- Personalise (I'm not theme crazy)

- Phone locating service (enable this if u're paranoid)

- Pico TTS

- Search 1.1 (this disable swipe-up gesture at homescreen)

- Tips 1.0

- TouchPal

- Video

- some chinese character with green smile-ly icon.

 

 

Περα απο τις κινεζικες διεγραψα το appcenter, το app για τα games, αυτο που ειχε εικονιδιο sms με κινεζικα γραμματα (χωρις προβλημα στα sms), το weather (χωρις προβλημα στο ξυπνητηρι), το κινεζικο navigator και το life.Πιθανως να σβησω τα stock browser/email/calendar.Δε μου αρεσει το γουστο των Κινεζων :p

 

Εκανα το ίδιο και δεν συναντησα καποιο πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Με τη δεύτερη επιλογή το έκανα τελικά και είναι όλα οκ. Ευχαριστώ πολύ. Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Μπορείς να μου εξηγήσεις το βήμα 5α) στον οδηγό για να περάσω την International έκδοση που λέει ''5α) Αντιγραφή system.new.dat και system.transfer.list (από το update.zip) στο φάκελο "In" (βλέπε φάκελο Converter)''. Που ακριβώς κάνω αντιγραφή τα αρχεία;

Στον Η/Υ γίνεται αυτή η διαδικασία.

Αφού κατεβάσεις το Converter_system_Lollipop.zip αρχείο, το ξεζιπάρεις και θα δημιουργηθούν τρεις φακέλοι (bin, in, out).

Θα πάρεις αυτά τα δύο αρχεία από το update.zip, το firmware δηλαδή που θα κατεβάσεις (εν προκειμένω το 4.5.4Ι) και θα τα ρίξεις στον φάκελο In. Μετά από τον φάκελο out του converter θα πάρεις το system-i.img και θα το βάλεις στην εσωτερική μνήμη του κινητού.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το ίδιο και δεν συναντησα καποιο πρόβλημα

 

Το cloud service ξερουμε τι ειναι;χωρις το 1.1 απανεργοποειται το ξεκλειδωμα με swipe?αυριο θα σβησω mail και browser θα το δουλεψω λιγο μετα το restart και ενημερωνω για επιπλοκες.ετσι κι αλλιως δεν περασα δεδομενα ακομα.

 

Δυο διευκρινισεις για το bug που ανεφερα.εχω μια sim μεσα και δευτερον εγκατεστησα σημερα το contacts που εχει δικο του sms και αρχειο κλησεων, αν γινομαι κατανοητος.

Edited by stefanosstef
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησα όλα τα βήματα του οδηγού για την εγκατάσταση της International έκδοσης και όταν το κάνω restart μου βγάζει μήνυμα Firmware corrupt. Ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδία καλημέρα,

Να ρωτήσω κάτι άσχετο, μιας και σήμερα παρέλαβα το εν λόγο κινητό.

Υπάρχει τρόπος να περάσω τις επαφές μου απευθείας από iphone 3gs στο μ2 νοτ

Ευχαριστώ

 

υπαρχει μια εφαρμογη που δουλευει αλλα δεν ειναι για μεγαλη λιστα καταλογου,αλλα δοκιμασε qikshare bump airdrop ..

meizu mx4 32 GB white....

meizu mx5 32 GB white

Xiaomi mi note 4 64gb

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μια εφαρμογη που δουλευει αλλα δεν ειναι για μεγαλη λιστα καταλογου,αλλα δοκιμασε qikshare bump airdrop ..

 

Τελικά ήταν πολύ εύκολο μέσω μπλουτουθ… εισαγωγή επαφών και σε μισό λεπτό οκ…

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας…

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αναβάθμιση στην 4.5.4 έκδοση. Λύθηκε ένα πρόβλημα με τον ήχο που υπήρχε.

 

ok θα κάνω την αναβάθμιση μέσα απο το κινητό.

Υπάρχει μετα θέμα με το flyme? θα χρειαστεί να κάνω εγγραφή?

το κινητό το έχω πάρει απο vickmall.(φοραει 4.5.3Ι)

Edited by aristidis540
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

ok θα κάνω την αναβάθμιση μέσα απο το κινητό.

Υπάρχει μετα θέμα με το flyme? θα χρειαστεί να κάνω εγγραφή?

το κινητό το έχω πάρει απο vickmall.(φοραει 4.5.3Ι)

Όχι δεν κάνεις αναβάθμιση μέσα από το κινητό. Θα κάνεις με την γνωστή διαδικασία αλλαγής από Α σε Ι firmware καθώς αν κάνεις μέσα από το κινητό θα περαστεί η Α και πιθανόν να σου βγάλει πρόβλημα. Το vickmall τα στέλνει με I αλλά στην πραγματικότητα έχουν Α από το εργοστάσιο.

Για το flyme account αν έχεις αυτό που σου έχουν βάλει από vickmall θα πρέπει να το βγάλεις και να φτιάξεις δικό σου.Ο κωδικός όπως έχει γράψει κάποιος παραπάνω είναι ο a1234567.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε από Amazon με την I μέσα και playstore, ελληνικά κτλ. Υπάρχει Update στην 4.5.4I μέσω ΟΤΑ από το κινητό. Να την κάνω κανονικά ή δεν κάνει; Δεν είναι δική μου η συσκευή, είναι της ανιψιάς μου...
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησα όλα τα βήματα του οδηγού για την εγκατάσταση της International έκδοσης και όταν το κάνω restart μου βγάζει μήνυμα Firmware corrupt. Ξέρει κανένας τι πρέπει να κάνω;

 

Ρε παιδιά συγγνώμη που επιμένω αλλά το κινητό δεν ανοίγει καν. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι restart που με βγάζει πάλι στο ίδιο σημείο. Τι να κάνω ή τουλάχιστον που να το πάω για επισκευή;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγγνώμη που επιμένω αλλά το κινητό δεν ανοίγει καν. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι restart που με βγάζει πάλι στο ίδιο σημείο. Τι να κάνω ή τουλάχιστον που να το πάω για επισκευή;

Κλείστο εντελώς, σιγουρέψου ότι η μπαταρία είναι καλά φορτισμένη. Το ανοίγεις με το συνδυασμό Vol Up + Power. Θα μπει σε recovery mode. Το συνδέεις με τον Η/Υ και του περνάς ένα κινέζικο firmware Α στην μορφή update.zip και μετά το φλασάρεις όπως είσαι αφού το έχεις ξεσυνδέσει από τον Η/Υ.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια εχω θεμα με τις ειδοποιησεις. Δεν ερχετε τιποτα αν δεν ανοιξω το καθε προγραμα ( πχ viber) και ακιμα και το wifi κλεινει μετα απο λιγο. Το Κ9 αν δεν το ανοιξω δεν κατεβαζει μειλ. Ειμαι με την 4.5.4U

Κανενας? σε εσας δουλευουν ολα κομπλε?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθε από Amazon με την I μέσα και playstore, ελληνικά κτλ. Υπάρχει Update στην 4.5.4I μέσω ΟΤΑ από το κινητό. Να την κάνω κανονικά ή δεν κάνει; Δεν είναι δική μου η συσκευή, είναι της ανιψιάς μου...

Να την κάνεις, δεν υπάρχει κανένα θέμα.-

 

Ειναι πολύ ευχαριστο το γεγονός οτι το M2 Note πωλείται επίσημα στην Ευρώπη (βρίσκω αντιπροσωπεία σε Ιταλία, Ισπανία, Ρωσία και αλλού) και πλεον και από αρκετούς στην Ελλάδα (η αναζήτηση στο skroutz δίνει 11 καταστήματα!!!) - αυτό σημαίνει αυξημένες πωλήσεις, καλύτερη υποστήριξη, ανταλλακτικά και accessories και φυσικά: μεγαλύτερη κοινότητα!

 

Το επέλεξα και γω λοιπόν (για τον κουμπάρο μου, που άντεξε 26 μήνες με ένα ZOpo C2!) μονο που αυτή την φορά προσπέρασα την κινέζικη αγορά, καθώς είχε ήδη αρνητική εμπειρία από to Zopo που έπαθε βλάβη και "ταξίδεψε" Κίνα για 2 μήνες...

Επιλέχθηκε το my24shop.gr, (Ευρωπαϊκής εισαγωγής - international rom) με τιμή αρκούντως ικανοποιητική (€224,90), που εκτιμάται ακόμα περισσότερο από επαγγελματίες που μπορούν να δικαιολογήσουν / εκπέσουν ΦΠΑ...

 

Το (γκρι) κινητάκι παραλήφθηκε σήμερα, με 4.5.3i και με την σύνδεση στο WIFI (μέσω του update) αναβαθμίστηκε άμεσα σε 4.5.4i

Αν και υπάρχει προ-εγκατεστημένο Play, επέλεξα τον Google Installer απο το Appstore Meizu και μετά το πέρασμα του google account, ξεκίνησα να εγκαθιστω εφαρμογές στα περίπου 10Gb που μένουν διαθέσιμα. Το τηλέφωνο δεν φαίνεται να κολλάει πουθενά, η οθόνη του είναι εξαιρετική (λαμβάνοντας πάντα υπόψη το κόστος της συσκευής) και η μπαταρία στο 3ωρο εγκατάστασης apps @ wifi έπεσε από το 80% στο 50%, δείχνοντας οτι έχει μεγάλα αποθέματα.

Το κεντρικό κουμπι που εχει το τηλέφωνο συνηθίζεται εύκολα (αρκεί να μην χρειάζεται να αλλάζεις πολλά android τηλέφωνα). Το Flyme λειτουργικό συνηθίζεται πολύ εύκολα και εμένα προσωπικά μου αρέσει.

Το μέγεθος της συσκευής, με τις στρογγυλεμένες γωνίες το κάνουν εξαιρετικά βολικό στο πιάσιμο (είναι και ελαφρύ), δίνοντας την αίσθηση οτι μπορεί να "περαστεί" εύκολα για 5"...! (το δικό μου OpO δείχνει - και είναι - ελαφρώς μεγαλύτερο, ειδικά στις γωνίες).

Δεν έχω καταφέρει να εγκαταστήσω το Google Contacts (οχι οτι είναι απαραίτητο - το Meizu Contacts/Dialer συγχρόνισε χωρίς πρόβλημα τις Επαφές)- δοκίμασα και άμεσα με τον Google Installer και μετά την δημιουργία Flyme account. Επίσης το search στο AppMeizuStore δεν δίνει κάτι για το Google Contacts.. δέχομαι ιδέες/λύσεις.

Το GPS δουλεύει εξαιρετικά: Sygic, Google Maps & Here λειτουργούν άψογα!

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολύ ευχαριστο το γεγονός οτι το M2 Note πωλείται επίσημα στην Ευρώπη (βρίσκω αντιπροσωπεία σε Ιταλία, Ισπανία, Ρωσία και αλλού) και πλεον και από αρκετούς στην Ελλάδα (η αναζήτηση στο skroutz δίνει 11 καταστήματα!!!) - αυτό σημαίνει αυξημένες πωλήσεις, καλύτερη υποστήριξη, ανταλλακτικά και accessories και φυσικά: μεγαλύτερη κοινότητα!

 

Το επέλεξα και γω λοιπόν (για τον κουμπάρο μου, που άντεξε 26 μήνες με ένα ZOpo C2!) μονο που αυτή την φορά προσπέρασα την κινέζικη αγορά, καθώς είχε ήδη αρνητική εμπειρία από to Zopo που έπαθε βλάβη και "ταξίδεψε" Κίνα για 2 μήνες...

Επιλέχθηκε το my24shop.gr, με τιμή αρκούντως ικανοποιητική (€224,90), που εκτιμάται ακόμα περισσότερο από επαγγελματίες που μπορούν να δικαιολογήσουν / εκπέσουν ΦΠΑ...

 

Το (γκρι) κινητάκι παραλήφθηκε σήμερα, με 4.5.3i και με την σύνδεση στο WIFI (μέσω του update) αναβαθμίστηκε άμεσα σε 4.5.4i

Αν και υπάρχει προ-εγκατεστημένο Play, επέλεξα τον Google Installer απο το Appstore Meizu και μετά το πέρασμα του google account, ξεκίνησα να εγκαθιστω εφαρμογές στα περίπου 10Gb που μένουν διαθέσιμα. Το τηλέφωνο δεν φαίνεται να κολλάει πουθενά, η οθόνη του είναι εξαιρετική (λαμβάνοντας πάντα υπόψη το κόστος της συσκευής) και η μπαταρία στο 3ωρο εγκατάστασης apps @ wifi έπεσε από το 80% στο 50%, δείχνοντας οτι έχει μεγάλα αποθέματα.

Το κεντρικό κουμπι που εχει το τηλέφωνο συνηθίζεται εύκολα (αρκεί να μην χρειάζεται να αλλάζεις πολλά android τηλέφωνα). Το Flyme λειτουργικό συνηθίζεται πολύ εύκολα και εμένα προσωπικά μου αρέσει.

Το μέγεθος της συσκευής, με τις στρογγυλεμένες γωνίες το κάνουν εξαιρετικά βολικό στο πιάσιμο (είναι και ελαφρύ), δίνοντας την αίσθηση οτι μπορεί να "περαστεί" εύκολα για 5"...! (το δικό μου OpO δείχνει - και είναι - ελαφρώς μεγαλύτερο, ειδικά στις γωνίες).

Δεν έχω καταφέρει να εγκαταστήσω το Google Contacts (οχι οτι είναι απαραίτητο - το Meizu Contacts/Dialer συγχρόνισε χωρίς πρόβλημα τις Επαφές)- δοκίμασα και άμεσα με τον Google Installer και μετά την δημιουργία Flyme account. Επίσης το search στο AppMeizuStore δεν δίνει κάτι για το Google Contacts.. δέχομαι ιδέες/λύσεις.

Το GPS δουλεύει εξαιρετικά: Sygic, Google Maps & Here λειτουργούν άψογα!

 

 

Μπήκα για πλάκα στο post και όντας κάτοχος του coolpad f1,θα με ψησεις να το πάρω,κανόνισε! :P

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα για πλάκα στο post και όντας κάτοχος του coolpad f1,θα με ψησεις να το πάρω,κανόνισε! :P

Δεν κάνει για σένα - εσυ με CoolPad, εχεις συνηθίσει σε τρελό πείραγμα μέχρι να στρώσει το κινητό!:p

Πέρα από την πλάκα, τις τελευταίες 2 βδομάδες έφερα Meizu M2, Xiaomi Redmi2 και τώρα M2 Note - το τελευταίο είναι μάλλον η καλύτερη επιλογή και επιπλέον, αρχίζω και αντιλαμβάνομαι οτι οι 5.5" οθόνες αρχίζουν και απευθύνονται σε όλους (και όχι μονο στους φανατικούς του big size), κατι που φαίνεται να επιβεβαιώνει και το iPhone 6 Plus.-

 

Ξέχασα να σχολιάσω τις κάμερες - εμένα με ενθουσίασαν, τόσο στην ποιότητα / τάχυτητα λήψης (ειδικά η κύρια) όσο και στην εφαρμογή επεξεργασίας των φωτό (ειδικά σε κάτι selfies - πολύ "προχώ" επεξεργασία, με περιγράμματα ματιών - χειλιών, κλπ!)!

Edited by asot

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το (γκρι) κινητάκι παραλήφθηκε σήμερα, με 4.5.3i και με την σύνδεση στο WIFI (μέσω του update) αναβαθμίστηκε άμεσα σε 4.5.4i

 

Ευχαριστώ για την μεταφορά εντυπώσεων , μετά την αναβάθμιση κάποιοι είπαν στα πιο πίσω ποστ πως έχασαν τα Ελληνικά , συνέβη κάτι τέτοιο σε εσένα ?

Ρωτώ επειδή είναι ήδη στον δρόμο το δικό μου και μιας και τους (minideal) ζήτησα να περάσουν Ελληνικά και play store , εάν είναι να μην αναβαθμίσω καθόλου .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την μεταφορά εντυπώσεων , μετά την αναβάθμιση κάποιοι είπαν στα πιο πίσω ποστ πως έχασαν τα Ελληνικά , συνέβη κάτι τέτοιο σε εσένα ?

Ρωτώ επειδή είναι ήδη στον δρόμο το δικό μου και μιας και τους (minideal) ζήτησα να περάσουν Ελληνικά και play store , εάν είναι να μην αναβαθμίσω καθόλου .

Λογικά όπως και τα περισσότερα θα είναι έκδοσης Α με περασμένη την Ι και σε σένα. Με τον γνωστό οδηγό αλλαγής από Α σε Ι firmware έχεις ελληνικά. Στις εκδόσεις από την 4.5.2Α και μετά δεν υποστηρίζονται ελληνικά. Μόνο στις Ι εκδόσεις.

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως δεν θέλω να μπλέξω με firmware κλπ , τα έχω αφήσει πίσω μου από τότε που έδωσα το HD2 της HTC . Για αυτό ρωτώ εάν είναι να χαθούν τα Ελληνικά το αφήνω δίχως το update .
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου που αγόρασα από mini deal και τους είχα ζητήσει ότι και εσύ ήρθε με 4.5.1.A, ελληνικά είχε και playstore άλλα και αρκετά κινέζικα. Με τη γνωστή διαδικασία τώρα βρίσκομαι στην 4.5.4.I και όλα καλά.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...