Jump to content

Leagoo Elite 5


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Περιπου μια βδομαδα που εγκατεστησα την R33_0426 και αμεσως εκανα επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων οπου και παρεμινε...

... το τηλεφωνο δουλευει μια χαρα σε ολα...

...δωνησεις κατα την ομηλια διαπιστοθηκαν αλλα τελικα ανακαληψα πως ηταν εισερχομενα mail, οποτε και απο εκει ολα καλα...

...το Power Button δεν το πολυχρησημοποιω, το ανοιγω με το διπλο χτυπημα στην οθονη...

...τωρα να δουμε στον μηνα τι θα εχει κανει...

...καλη συνεχεια σε ολους...

Link to comment
Share on other sites

....επειδή δεν είμαι γνωστης του αντικειμενου(κιν.τηλ) αν δεν εγκαταστήσω την περιβοητη R33-0426 θα υπαρξει καποιο πρόβλημα με το κινητο μου ?
Link to comment
Share on other sites

....επειδή δεν είμαι γνωστης του αντικειμενου(κιν.τηλ) αν δεν εγκαταστήσω την περιβοητη R33-0426 θα υπαρξει καποιο πρόβλημα με το κινητο μου ?

κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου το κάνει με όλες τις συσκευές; Μήπως είναι κάποια ασυμβατοτητα με τις συγκεκριμένες συσκευές;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου το κάνει με όλες τις συσκευές; Μήπως είναι κάποια ασυμβατοτητα με τις συγκεκριμένες συσκευές;

Εχω δοκιμάσει κάθε συσκευή στο σπίτι μου και αρκετές σε σπίτια φίλων ή στο τει! Άλλα πατάω άλλα κανει ή δεν κάνει τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο εμενα,

ήθελα να ρωτησω αν με το τελευταιο update εχει κανεις προβλημα. Οταν παταω το κεντρικο που υποτίθεται κλείνεις ολα τα προγραμματα πάντα κρατάει ένα ανοιχτο, συνήθως αυτό που έχω πρωτοανοίξει μετά απο επανεκκίνηση του κινητου. επίσης μου τρώει την μπαταρία σε χρόνο dt χωρις να το χρησιμοποιώ καθόλου... κοιμήθηκα εχθες με 80% και ξύπνησα με 43%, το φορτισα το μεσημέρι και έχει πάει ήδη στο 81% χωρις χρήση...έχω απίστευτα νευρα...εκει που το φόρτιζα μια-δυο φορες την εβδομαδα το εχω φορτίσει 2 φορες σε 2 μερες...πφφφ... δεν ξερω τι να κανω τα εχω ψαξει ολα..

Link to comment
Share on other sites

....ρε παιδια μηπως το υπερεκτιμήσαμε το κινητακι...? ....πολλα προβλήματα εμφανίζονται τελευταια.....εμενα στα ξαφνικα σημερα και ενώ πηγα να το φορτισω εδειχνε να μην κουμπωνει καλα με το φορτιστη και να θελει <<παιξιμο>> το κουμπωμα για να αρχισει να φορτιζει.....πρεπει να δω στην επιλογή που εχει ότι είναι στην φορτιση για να είμαι σιγουρος ότι φορτιζει....σημειωση ότι δεν εχει φαει πεσιμο το κινητο και το πρόβλημα βγηκε από το πουθενα...
Link to comment
Share on other sites

....ρε παιδια μηπως το υπερεκτιμήσαμε το κινητακι...? ....πολλα προβλήματα εμφανίζονται τελευταια.....εμενα στα ξαφνικα σημερα και ενώ πηγα να το φορτισω εδειχνε να μην κουμπωνει καλα με το φορτιστη και να θελει <<παιξιμο>> το κουμπωμα για να αρχισει να φορτιζει.....πρεπει να δω στην επιλογή που εχει ότι είναι στην φορτιση για να είμαι σιγουρος ότι φορτιζει....σημειωση ότι δεν εχει φαει πεσιμο το κινητο και το πρόβλημα βγηκε από το πουθενα...

 

χρειαστηκε σε ενα που εχω εδω, reset την πρωτη μερα χρησης (πριν μηνες),

διοτι μετα απο μερικα screenshot ελεγε οτι δεν μπορει να αποθηκευσει κτλ.

(ρυθμισεις, δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας και επαναφορα, επαναφορα εργ δεδομενων).

 

στο viber καποιες φορες δεν γινεται αμεση-γρηγορη ληψη-ειδοποιηση μηνυματων

και ερχονται-εμφανιζονται οταν ανοιξεις το παραθυρο του viber αλλα δεν ειμαι

σιγουρος αν ειναι θεμα του κινητου ή της εφαρμογης διοτι συμβαινει και σε αλλες συσκευες

 

στις κλησεις στην ανοιχτη ακροαση, οι αλλοι ακουνε ενα μικρο θορυβο σαν παρεμβολη.

 

ισως απο παρτιδα σε παρτιδα να υπαρχουν μικροδιαφορες. οταν παρεληφθη ειχε λολιποπ.

εξακολουθω να θεωρω οτι ειναι καλη επιλογη στις 5.5 ιντσες στα $105/€95 πχ geekbuying.com

αν και πλεον υποθετω δε θα αργησει να βγει νεα εκδοση με 3gb ram και android 6

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

....και συνεχιζω τα <<παραπονα>>-προβλήματα .......το εβαλα να φορτισει στις 12 σημερα το μεσημερι και σε 6.1/2 ωρες από 22% εφτασε καταϊδρωμένο στο 77% χωρις την παραμικρη χρηση....και συνεχιζεται η φορτιση (όλα μανισια)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ απο εμενα,

ήθελα να ρωτησω αν με το τελευταιο update εχει κανεις προβλημα. Οταν παταω το κεντρικο που υποτίθεται κλείνεις ολα τα προγραμματα πάντα κρατάει ένα ανοιχτο, συνήθως αυτό που έχω πρωτοανοίξει μετά απο επανεκκίνηση του κινητου. επίσης μου τρώει την μπαταρία σε χρόνο dt χωρις να το χρησιμοποιώ καθόλου... κοιμήθηκα εχθες με 80% και ξύπνησα με 43%, το φορτισα το μεσημέρι και έχει πάει ήδη στο 81% χωρις χρήση...έχω απίστευτα νευρα...εκει που το φόρτιζα μια-δυο φορες την εβδομαδα το εχω φορτίσει 2 φορες σε 2 μερες...πφφφ... δεν ξερω τι να κανω τα εχω ψαξει ολα..

 

Σε ένα που έκανα αναγκαστικά το update, μου κάνει τα ίδια με εσένα, διατηρώντας μόνιμα μία εφαρμογή ανοιχτή. Η κατανάλωση της μπαταρίας όμως είναι υποδειγματική.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με το update υποτίθεται οτι φτιάχνουν πράγματα κ καταλήγουν τελικά να τα κάνουν όλα άνω κάτω δεν θα το καταλάβω πότε... :angry:
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη θεωρω εξαιρετικα vfm τα κντ της εταιριας,με ποιοτητα κατασκευης ανω του μεσου ορου,πολυ καλες οθονες κτλ,τωρα εαν σε καποια εχουμε καποιες παρατηρησεις δεν μας λεει κατι,και στις καλυτερες οικογενειες λενε..........:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση και απο εμενα: γνωριζει κανεις πως μπορω να εχω διαφορετικο ηχο στα μηνυματα και στις ειδοποιησεις; ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση και απο εμενα: γνωριζει κανεις πως μπορω να εχω διαφορετικο ηχο στα μηνυματα και στις ειδοποιησεις; ευχαριστω.

 

Για να αλλάξεις τον ήχο του μηνύματος ανοίγεις τα μηνύματα και πατάς το αριστερό πλήκτρο για να πας στις ρυθμίσεις και έχει διάφορα που μπορείς να αλλάξεις εκεί μαζί κ τον ήχο μηνύματος.

Link to comment
Share on other sites

απλως ισως δεν το εξεφρασα καλα. εννοουσα πως μπορεις να εχεις διαφορετικο ηχο στα μηνυματα και διαφορετικο στις ειδοποιησεις και οχι τον ιδιο ηχο και για τα δυο! οταν αλλαζω τον ηχο για τα μηνυματα αυτοματα αλλαζει μαζι και ο ηχος των ειδοποιησεων!
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα τι εννοείς. Τον ήχο του μηνύματος τον αλλάζω από εκεί που είπα στο προηγούμενο ποστ, για τις ειδοποιήσεις αλλάζει απο τις ρυθμίσεις ήχου εκεί δλδ που αλλάζεις και τον ήχο κλήσης...τουλάχιστον εγώ έτσι το κάνω. :D:D
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λέτε με τις εφαρμογες μου το κανει και εμενα αλλα δεν του δίνω και πολυ σημασια! η μπαταρια κραταει ανετα δυο μερες με ιντερνετ μυνηματα και τα σχετικα! παλι καλα δεν εχω αλλο προβλημα απο αυτα που λετε! ελπιζω να μην παρουσιασει! :) Αυτο που εχω ομως ειναι αυτο που ειχα πει και στην προηγουμενη σελιδα αλλα θα το κανω επικολληση ξανα εδω! ελπιζω να ξερει καποιος! "καλησπέρα. πρόσφατα έγινα χρήστης του leagoo elite 5 και έχω πρόβλημα με το remote control. Για παράδειγμα στο ερκοντίσιον αντί να το ανοίγει και κλείνει με το κουμπί που πρέπει το κάνει με άλλο κουμπί (πχ. mode). αυτό μου το κάνει και με το στέρεο του αυτοκινήτου (πχ. μου υψώνει την φωνή με το μηδέν ) . ξέρει κανείς καμία λύση ?"
Link to comment
Share on other sites

....μαπα το καρπουζι -LEAGOO ELITE 5- ....8.30 ΩΡΕς φορτιση από 25% στο 93%....περαστικα μου.....

Με το δικο του καλωδιο και φορτιστη ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Με το δικο του καλωδιο και φορτιστη ?

 

.....ΠΑΝΤΑ.....(τους πρωτους 3 μηνες δεν ειχα πρόβλημα....στις τελευταιες 2 φορτισεις όμως,,,,,)

Edited by dodcal
Link to comment
Share on other sites

....μαπα το καρπουζι -LEAGOO ELITE 5- ....8.30 ΩΡΕς φορτιση από 25% στο 93%....περαστικα μου.....

 

Δοκιμασε να αλλλαξεις μπριζα.Και σε μενα σε καποιες μπριζες στο σπιτι φορτιζει πολυ πιο αργα απο αλλες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...