Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mmm iparxi megali pithanotita na to exeis egatastisei lathos na kseris giati theli mikri patenta

 

egw exo katevasi apo to #mobizone ena zippaki to opoio exei ena katalogo ROUTE66 pou to vazo arxika copy paste sto E:\ opos ine ton fakelo, meta iparxi allos enas katalogos pou lei \APPS\ROUTE66 ston opoio episis ton vazis

ston katalogo E:\SYSTEM kai meta apo mia sosti antigrafi eki anigis ena arxio

sis pou legete apo ti thimame ROUTE66aivanet.sis apoti mou fenete.

 

exi ligi diskolia alla nomizo apo tote pou exi vgi tha vgi kamia aytomatopiimeni egatastasi me ena sis pistevo....pantos ego afto exo... an thes perissotera

stile fragment.gr@gmail.com

Τελικα τα καταφερα και λειτουργει μια χαρα :lol: σιγουρα ενα απο τα καλυτερα προγραμματα για τα 60αρια μας :up: αν ιπειρχε και χαρτης της θεσσαλονικης σιγουρα θα ηταν το καλυτερο :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανείς μπορεί να μου γράψει μία ή περισσότερες διεύθυνσεις όπου θα βρώ

εφαρμογές για το δικό μου 6630, ξεκίνησα να διαβάζω τα posts για το εν λόγω κινητό από την αρχή και τα περισσότερα που βρήκα είναι κενά sites ή έχουν λήξει, κάτι πιο πρόσφατο υπαρχεί.. :rolleyes:

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνα με αυτή έχει τα πάντα...

h++p://www.iphone-forum.com

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

E-mail για επικοινωνια μπορεις να βρεις σιγουρα εδω :)

Αμα καταφέρεις και βρείς εσύ εκεί email για επικοινωνία πες το μου και μένα μάστορα......

Εγώ δεν βρήκα τίποτα άλλο απο μια φόρμα που υποθέτω οτι αν την συμπληρώσεις στα Ελληνικά θα σταλεί στην ΚΛΕΦΤΕΣ-COPY.Την επίσημη Ελληνική κλεφτοπρωσοπία....

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αμα καταφέρεις και βρείς εσύ εκεί email για επικοινωνία πες το μου και μένα μάστορα......

Εγώ δεν βρήκα τίποτα άλλο απο μια φόρμα που υποθέτω οτι αν την συμπληρώσεις στα Ελληνικά θα σταλεί στην ΚΛΕΦΤΕΣ-COPY.Την επίσημη Ελληνική κλεφτοπρωσοπία....

 

Δε εξερω αν θα καταφερω να σε βοηθησω αλλα θα προσπαθεισω...

 

Εγω παλαιοτερα που ειχα ΕΝΤΟΝΟ προβλημα με το 7650 μου και κακη συνεργασια με την alpha copy βρηκα ακρη με τον εξης τροπο:

 

Τοτε ειχα τηλεφωνησει στο 00800-3222303 το οποιο το careline του εξωτερικου.Δηλ τηλεφωνεις εσυ απο οποια χωρα του κοσμου και αν βρισκεσε και σου απαντα υπαλληλος απο την ιδια χωρα με εσενα δηλ. Ελληνας (ασχετα αν αυτος που σου απαντα βρισκετε π.χ στο Βελγιο).

Οποτε μιλας μαζι του και το θετεις το προβλημα σου και αναλαμβανει να σου δωσει λυση ή απαντηση.Το θεμα ειναι πως δοκιμασα το τηλ που σου γραφω παραπανω 00800 κ.λ.π αλλα

μαλλον εχει αλλαξει.Οποτε παρε τηλ στην alphacopy στο 80011-66542 και ζητησε το τηλ του careline του εξωτερικου.

 

Ελπιζω να σε βοηθεισα και να σε σεβαστεις το χρονο που διεθεσα για να σε βοηθεισω.

 

Ισως να θα επρεπε να εισαι πιο ευγενικος στο φιλο που προσπαθεισε να σε βοηθεισει παραπανω. Τον ΜΑΣΤΟΡΑ... εννοω ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε εξερω αν θα καταφερω να σε βοηθησω αλλα θα προσπαθεισω...

 

Εγω παλαιοτερα που ειχα ΕΝΤΟΝΟ προβλημα με το 7650 μου και κακη συνεργασια με την alpha copy βρηκα ακρη με τον εξης τροπο:

 

Τοτε ειχα τηλεφωνησει στο 00800-3222303 το οποιο το careline του εξωτερικου.Δηλ τηλεφωνεις εσυ απο οποια χωρα του κοσμου και αν βρισκεσε και σου απαντα υπαλληλος απο την ιδια χωρα με εσενα δηλ. Ελληνας (ασχετα αν αυτος που σου απαντα βρισκετε π.χ στο Βελγιο).

Οποτε μιλας μαζι του και το θετεις το προβλημα σου και αναλαμβανει να σου δωσει λυση ή απαντηση.Το θεμα ειναι πως δοκιμασα το τηλ που σου γραφω παραπανω 00800 κ.λ.π αλλα

μαλλον εχει αλλαξει.Οποτε παρε τηλ στην alphacopy στο 80011-66542 και ζητησε το τηλ του careline του εξωτερικου.

 

Ελπιζω να σε βοηθεισα και να σε σεβαστεις το χρονο που διεθεσα για να σε βοηθεισω.

 

Ισως να θα επρεπε να εισαι πιο ευγενικος στο φιλο που προσπαθεισε να σε βοηθεισει παραπανω. Τον ΜΑΣΤΟΡΑ... εννοω ;)

 

 

Εχεις δικιο.

Ισως να ημουν λιγο αποτομος.

Εχουν σπασει ομως τα νευρα μου με τα ΝΟΚΙΑ και την ΝΟΚΙΑ και το site της και οτι εχει να κανει με αυτη.

Ξέρεις τι είναι να έχεις δώσει 600 ευρώ και να έχεις στα χέρια σου ένα άχρηστο πραγμα που δεν κάνει ούτε τις βασικές λειτουργίες? και να έρχεται κάποιος και να σου λέει , αφού εσύ ο ίδιος έχεις ψάξει το site της ΝΟΚΙΑ ολόκληρο οτι θα βρείς σίγουρα contact email στο http://www.nokia.com ?

Λογικό όμως μιας και ο φίλος μας νόμιζε ότι καθότι με δείχνει σαν newbie στο forum αυτό, δεν θα είχα και ιδέα που να ψάξω αρχικά και σκέφτηκε ας τον βοηθήσω τον καημένο.(δεν είναι ειρωνικό σχόλιο)

Απλά επειδή έχω αρκετή πείρα απο forums το πήρα και γω λιγο στραβά.

Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκε κανένας...

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά αν ξέρετε βέβαια.

Έχει πληρώσει ποτέ αποζημίωση για ελλατωματικό κινητό η ΝΟΚΙΑ σε πελάτη της?

Υπάρχει περίπτωση να πάρω ποτέ τα χρήματά μου πίσω?

Thanks και sorry για τον τόνο του προηγούμενου μηνύματος.

Α ναι και το αστείο της ημέρας.

Σήμερα πάω για νέα αντικατάσταση του τηλεφώνου μου (6630) απο την ΝΟΚΙΑ. χα χα χα χα

Αντε να δουμε που θα βγει.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Δε χρειαζετε συγνωμη.

 

Πιστευω πως θα βρεις ακρη αρκει να παρεις και τηλ στην ενωση καταναλωτων και να τους ΑΚΡΙΒΩΣ τι εχει συμβει και να τους συμβουλευτεις.Θα σε βοηθησουν να `σαι σιγουρος.

 

Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
Δε χρειαζετε συγνωμη.

 

Πιστευω πως θα βρεις ακρη αρκει να παρεις και τηλ στην ενωση καταναλωτων και να τους ΑΚΡΙΒΩΣ τι εχει συμβει και να τους συμβουλευτεις.Θα σε βοηθησουν να `σαι σιγουρος.

 

Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

 

γεια σου ρε COCO.. ;) Σωστος και στα 2 post σου.. φιλε eggonos καταλαβαινουμε την αγανακτηση σου και καλα σου λεει o COCOMAT. αμα δεν βρεις ακρη με την careline εξωτερικου δωσε τους κανονικα στην ΕΝΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ.. αυτην την υπηρεσια την χεζ...νται ΟΛΟΙ..

 

ΑΣΧΕΤΟ.. Αλλα μιας και μιλαμε για service και εγγυησεις Αυτο το ειδατε???

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες.

Να ρωτησω κατι ασχετο?Εγω που σημερα θα παρω κινητο με νεο ΙΜΕΙ, θα εχω 2ετη εγγυηση ή ισχύει η αρχική μου?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδες.

Να ρωτησω κατι ασχετο?Εγω που σημερα θα παρω κινητο με νεο ΙΜΕΙ, θα εχω 2ετη εγγυηση ή ισχύει η αρχική μου?

 

Λογικα θα ισχυει η 2ετη εγγυηση αφου ειναι αλλο τηλεφωνο(ΙΜΕΙ) και ισχυει απο

1/4/05 αυτη η αλλαγη

Nea egguhsh 24 mhnwn

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι νεος κατοχος ενος 6630 και θα ηθελα αν ξερει καποιος να με βοηθησει για το πως κανουμε φορματ στο 6630.Προσπαθω με *#7370# μου σβηνει τα προγραμματα αλλα κραταει πολλα αρχεια στο C.Θα παρακαλεσω πολυ εαν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.

 

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Ειμαι νεος κατοχος ενος 6630 και θα ηθελα αν ξερει καποιος να με βοηθησει για το πως κανουμε φορματ στο 6630.Προσπαθω με *#7370# μου σβηνει τα προγραμματα αλλα κραταει πολλα αρχεια στο C.Θα παρακαλεσω πολυ εαν γνωριζει καποιος να μου απαντησει.

 

 

Thanks

 

Καλησπερα φιλε μου :)

Πατας μαζι πρασινο ακουστικο,*,3 καθως το ανοιγεις.

(Δεν γραφει την λεξη Formatting.. οπως κανει σε αλλα τηλ)

Να εχεις φορτισμενη μπαταρια

Με μια αναζητηση ,θα εβρισκες την απαντηση. ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Opoios thelei na pari 6630 enimerotika :

Stin italia to poulane 220 euros mono siskeuei ;)

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα!!! Δηλαδη εγω που πηρα το κινητο εδω και 3 μηνες περιπου θα εχω 1 χρονο οπως παλια εγγυηση?
Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα ισχυει η 2ετη εγγυηση αφου ειναι αλλο τηλεφωνο(ΙΜΕΙ) και ισχυει απο

1/4/05 αυτη η αλλαγη

Nea egguhsh 24 mhnwn

 

Και ομως δεν ισχύει αδελφε.

Χθες μου ανακοίνωσαν το θεϊκό οτι ισχύει η εγγύηση του πρώτου ΙΜΕΙ.

ειναι απιστευτοι.

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε και το καινούριο.

Χθες πήγα στην ΒΛΑΚΑ COPY και για δεύτερη φορά μου αντικατέστησαν το κινητό.

Ξέρετε φυσικά τι σημαίνει αλλαγή του 6630 για την ΝΟΚΙΑ Ελλάς, νέο swap engine, με άλλα λόγια κρατάς τα παλιά καπάκια μπρος πίσω, την μπαταρία σου που έχει γίνει του πεταματού μετά από τις φορτίσεις επειδή η συσκευή δεν δούλεψε ποτέ πάνω από 12 ώρες συνεχούς λειτουργίας και φυσικά την ανακάλυψη της ΝΟΚΙΑ την dual voltage reduced size 64MB σαβουροMMC.

Αφού έκανα την σχετική φασαρία για το πέρα δώθε που έχω φάει μετά από τόσο καιρό, τους ζήτησα να μου ελέγξουν και την μπαταρία.

Μετά από μια ωρίτσα (παρένθεση, είχε ειδοποιηθεί η ΝΟΚΙΑ στη Συγγρού και με περίμεναν, χα χα χα), μου έδωσαν το τηλέφωνό μου, το νέο μου τηλέφωνο, με την καινούρια μου μπαταρία (για άλλη μια φορά, είναι η 2η μπαταρία που μου αλλάζουν μέσα σε 2 μήνες).

Πήγα σπίτι και γω ο καημένος ευτυχισμένος ότι θα είχα τηλέφωνο. Το έβαλα να φορτίσει για 5 ώρες κλειστό το τηλέφωνο μετά τις οδηγίες που πήρα από την ΣΑΒΟΥΡΑ COPY.

Σήμερα το πρωί το άνοιξα για να κάνω synchronize τις επαφές που είχα κρατήσει αντίγραφο στον υπολογιστή μου και κάποιες φωτογραφίες που ήθελα, αποτέλεσμα?

Μου έχει ανέβει η πίεση γιατί το τηλέφωνο δεν κάνει synchronize, βγάζει μήνυμα ότι ο syncml server δεν μπορεί να κάνει synchronize.

Επίσης προσπαθώ να τραβήξω βίντεο και παίρνω το απίστευτο μήνυμα, ΜΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΜΕΝΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ.

Χα χα χα χα.

Έχει κανένας καμία ιδέα?

Τι μπορώ να κάνω?

Σιχάθηκα το 6630 και δεν το θέλω πια. Υπάρχει τρόπος να πάρω πίσω τα λεφτά μου?

Υπάρχει τρόπος να βρω το δίκιο μου?

Τα νεύρα μου, τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω!!!! :)
Link to comment
Share on other sites

δοκήμασε να τραβήξεις βιντεο χωρίς την κάρτα μέσα και πες μου αν βγάζει,αν τραβάει κανονικά χωρίς την κάρτα, καν'της format και μετά θα μπορείς να κάνεις και syncronization.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο.

Ισως να ημουν λιγο αποτομος.

Εχουν σπασει ομως τα νευρα μου με τα ΝΟΚΙΑ και την ΝΟΚΙΑ και το site της και οτι εχει να κανει με αυτη.

Ξέρεις τι είναι να έχεις δώσει 600 ευρώ και να έχεις στα χέρια σου ένα άχρηστο πραγμα που δεν κάνει ούτε τις βασικές λειτουργίες? και να έρχεται κάποιος και να σου λέει , αφού εσύ ο ίδιος έχεις ψάξει το site της ΝΟΚΙΑ ολόκληρο οτι θα βρείς σίγουρα contact email στο http://www.nokia.com ?

Λογικό όμως μιας και ο φίλος μας νόμιζε ότι καθότι με δείχνει σαν newbie στο forum αυτό, δεν θα είχα και ιδέα που να ψάξω αρχικά και σκέφτηκε ας τον βοηθήσω τον καημένο.(δεν είναι ειρωνικό σχόλιο)

Απλά επειδή έχω αρκετή πείρα απο forums το πήρα και γω λιγο στραβά.

Ελπίζω να μην παρεξηγήθηκε κανένας...

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά αν ξέρετε βέβαια.

Έχει πληρώσει ποτέ αποζημίωση για ελλατωματικό κινητό η ΝΟΚΙΑ σε πελάτη της?

Υπάρχει περίπτωση να πάρω ποτέ τα χρήματά μου πίσω?

Thanks και sorry για τον τόνο του προηγούμενου μηνύματος.

Α ναι και το αστείο της ημέρας.

Σήμερα πάω για νέα αντικατάσταση του τηλεφώνου μου (6630) απο την ΝΟΚΙΑ. χα χα χα χα

Αντε να δουμε που θα βγει.

Φιλε μου συγγνωμη για την παραπληροφορηση! :O Να βοηθησω ηθελα και τιποτα αλλο! Αυτο με το newbie να μην το ξαναπεις, ποτε δεν εδωσα σημασια σε τετοιες λεπτομεριες :) Οσο για το link που σου εδωσα, καθε official site εχει και επικοινωνια με τους επισκεπτες του για αυτο και γω σου προτεινα αυτο. Σορρυ! :O Λυπαμαι για την ταλαιπωρια σου!

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Σιχάθηκα το 6630 και δεν το θέλω πια. Υπάρχει τρόπος να πάρω πίσω τα λεφτά μου?

Υπάρχει τρόπος να βρω το δίκιο μου?

Φιλε μου το 6630 σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλο τηλεφωνο,σιγουρα η ατυχια σου ειναι απιστευτα μεγαλη,αυτους που εχουμε σιχαθει ολοι ειναι οι μ.....ς :X της alfa copy,εγω στη θεση σου θα το ξαναπηγαινα πισω το ελατοματικο σκουπιδι που σου εδωσαν και θα απετουσα να μου δωσουν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενα φυσιολογικο 6630!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

@eggonos: κριμα να γινονται τετοια πραγματα με ενα τοσο καλο κινητο. παντως αν το ξανα αλλαξεις ανοιξε το εκεινη τη στιγμη μπροστα τους να το δεις. νομιζω αν πας με τσαμπουκα (καταλαβαινεις..) θα φοβηθουν ελπιζω και θα σε εξυπηρετησουν οπως πρεπει. εγω μονο ετσι βρισκω το δικιο μου οταν το χανω, γενικα σε διαφορες περιπτωσεις. πιστευω αν το ψαξεις θα βρεις το δικιο σου, δε ξερω να σου πω τι να κανεις γιατι δε μου'χει τυχει. ελεγξε και την προταση του killing_you2.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Μια αρρώστια με κράτησε 2 μήνες εκτός.Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:Ή ανάλυση φώτο είναι καλή;Την ίδια ερώτηση θα ήθελα να κάνω και για το βίντεο του 6630.Όλο αυτό το διάστημα υπήρξαν βελτιώσεις στους 2 αυτούς τομείς;Ενδιαφέρομαι για ένα κινητό με καλή φώτο και βίντεο και ανοιχτό λειτουργικό.Νομίζω το 6630 είναι καλή επιλογή.

Θα ήθελα όμως και τη γνώμη σας.Με είχατε ενημερώσει για αλλαγή σε GSM δίκτυο,αλλά η μπαταρία παραμένει προβληματική;Μήπως το 6680-χωρίς να με ενδιαφέρει το 3G είναι καλύτερη επιλογή;Ευχαριστώ εκ των προτέρων.Καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

paidia kalhspera exw thn ekdosh 2,39.15 11-11-04 rm-1 eytyxws mexri twra to 6630 mou den moy exei parousiasei kanena provlima alla epeidh einai ligo argo thelw na to paw gia anvatmish. kai thetw kapoia erwthmata mou an mporeite na mou ta apanthsete: 1. h anavathmish sth nokia kostizei kai poso; 2. tha mou to krathsoun hmeres kai an oxi se poio nokia club h kentriko prepei na paw gia na to parw amesws; 3.ta arxeia mou tha mou hathoun; kartas h thlefwnou. eyharistw
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...